Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Mi nema koga ne tuzimo, nema sta nam nisu nezakonito prisvojili... Sta bi sa gosn' Vukovicevim pustanjem nezakonito menice na 750.000?
Da bi igrala u Evropi, Vojvodina mora da plati 250.000 evra

UEFA je usvojila molbu FK Vojvodina i produžila rok do 25. aprila do kada Novosađani moraju da isplate 250.000 evra kako bi dobili licencu za nastup u evropskim kvalifikacijma i ove godine.
http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/ ... -evra.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Hattrick za 5min....ali nema veze, nema on kvalitet za Vosu...Trujic golgeter, s druge strane... :dance2:
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

Mislim da je nasa najveca greska sto je prethodna uprava smenjena ili bolje reci sama otisla
pre par meseci na klupskom sajtu stajalo je da je racun odblokiran, rezultati kluba su bili dosta jaki
imali smo te sponzore nekako je sve bilo lepo gledati
Sada dosla nova uprava a glavni covek ima krivicne prijave sto je i najmanji problem svako ih ima ALI taj covek ima krvicne prijave od strane FK VOJVODINA a seda u istu poceo je svoju firmu da reklamira verovatno za dzabe tj moze biti da cak i vosa tako odplacuje neki dug prema njemu nikakvih informacija nemamo
racun je blokiran evropa pod upitnikom igraci ne primaju plate vec 3 meseca
rezltati kluba krenuli nizvodno evo trenera mozda promenimo posle 2 meseca
sve u svemu lose nam se pise
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Uprava

Post od ssnigd »

Druze batali sns price po forumu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post od N13 »

http://www.blic.rs/vesti/hronika/eksklu ... on/cvl07nf" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post od Marcello »

Nikad nećemo saznati šta se dešava, ali, ovo me neodoljivo podseća na ono poznato, kad lopov viče: "Drž'te lopova!"
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Ma sve nase uprave u zadnjih 10-15 godina ukljucujuci i ovu aktuelnu sve moj do mojega. Na prste jedne ruke da izbrojis one koji su tu prosli a da se mogu nazvati ljudima. Nama ne trebaju ni blizanci ni savez ni drzava, mi smo sami sebi najveci dusmani, kad bi samo pokrpili sve gde curi iz kluba brzo bi sva dugovanja bila namirena i klub dosao na zelenu granu. Ali sami smo krivi za to.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Scepa tuzio Vukovica, sad kad je ovaj zajahao, on tuzi Scepu... Kad svi kojima se jase odrade svoje, nama ce da ostane lipsala kobila, spremna jedino za kobasice.
Mlad sam, ali dugo pratim Vojvodinu. Mogu reci da mi se svaka uprava svidela sve manje od prethodne. Takodje ukoliko je neko dinar ukrao ili bilo sta sjebao, voleo bih da robija, makar pre njega ukrali pet puta toliko. Uprave su nam takve, da imam utisak sem Koste Hadzija mladjeg koji je tu bio veoma kratko, svi ostali da su na robiji zavrisili, ne bi bilo nezasluzeno. Svi sa dozom putera na glavi.
johnny
Postovi: 386
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 1:56 pm
Lokacija: wild east

Re: Uprava

Post od johnny »

Ispod teksta je vest da je uhapšen zrenjaninski taksista zbog poreske utaje... Eto, država je otkrila najveći problem koji ima. Čestitke!
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

Zato je privatizacija jedini spas !!
svaka uprava je napravila minus a niko ne odgovara, samo podnese ostavku.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Koje smo mi srece taj koji nas bude privatizovao ce to da uradi samo da bi dosao do gradjevinskog zemljista na atraktivnim lokacijama, klub ce da izmesti negde u 3PM i pusti ga da lagano odumre, a naplatice se vec od nekretnina... Mislim, nemojmo se zavaravati, nece ti sto bi bili zainteresovani da privatizuju klub ako bi se kojim cudom zakon o privatizaciji u sportu ikada doneo u zemlji Srbiji biti neko drugi, nov, drugaciji, vec ista ova ekipa koja se vec deceniju i kusur mota oko kluba i koja ga je i dovela tu gde je i finansijski i u svakom drugom smislu. Nece nas privatizovati neki bogati Azijat da sa nama osvaja Ligu Sampiona, nismo mi Mancester jebiga, nas ce za sitne pare kupi neki lokalni pilicar i ekspresno nas skurcati jer ionako navija za jednog od blizanca a ne za Vosu.

Jedini model privatizacije koji bi garantovao dugorocan opstanak kluba je onaj poput Barselone, po socios modelu, gde su svi clanovi kluba ravnopravni vlasnici po principu jedna clan jedan glas, i gde ne postoji jedan vecinski vlasnik nego odluke donosi skupstina svih clanova (kojih ima preko 140 hiljada) koja bira upravni odbor, koji onda svoj posao radi za platu.

To nije mnogo drugacije od ovog naseg sadasnjeg, samo sto su rasciscene neke osnovne stvari - imovinski odnosi (klub je privatna svojina u vlasnistvu svojih clanova), izbor clanova skupstine (kod nas se ne zna ko predlaze i ko bira clanove skupstine, ona sama sebe postavlja i predstavlja), ko kome polaze odgovornost (upravni odbor je zaposlen od strane skupstine i za svoj rad dobija platu od nje, i skupstina moze da ga smeni u svakom momentu ako ne ispostuje ono sto se od njega trazi)...

Mada nasim mufljuzima trenutno stanje ustvari najvise i odgovara - najlakse se lovi u muntom, zato se i ne donosi zakon o privatizaciji jer nema interesa za tako nesto, svi su najsrecniji ovako kako je sada... :sorry:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
nssale
Postovi: 179
Pridružio se: Sre Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post od nssale »

Nisam shvatio iz teksta o kojoj se revizorskoj kući radi i ko ju je doveo? Ako je to uopšte tačno?
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post od CRD FCV »

Radoye napisao: skupstina svih clanova (kojih ima preko 140 hiljada)
Проблем је што нас нема ни десети део тога који би био заинтересован за тако нешто. Самим тим би се то морало радити са мањим бројем људи, а мањи број људи је лако уценити поготово у нашим условима тако да ми тај модел не улива нешто много поверења.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post od vdn slaninar »

Jeste kod nas zamrsena struktura upravljanja,anarhija teska.Po meni bi skupstinu birao,imao pravo glasa, svako ko ima 3,4, godine za redom sezonsku kartu,niko vise.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

vdn slaninar napisao:Po meni bi skupstinu birao,imao pravo glasa, svako ko ima 3,4, godine za redom sezonsku kartu,niko vise.
Znaci teska psihijatrija :greenbutt: he he he ...
Nama uz sezonske treba samo kupon za "pravo preceg lecenja" u nekoj klinici, a ne pravo glasa!
Odgovori