Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od ragazzi di Neoplanta »

Ovo je moglo da prođe sa njima koji su brojčano osakaćeni već duže vreme. Sa ciganima može samo da preliva masa na istok i na zapad.
Sve su to privremena rešenja puna rupa, što dokazuje i njihov deo grupe na jugozapadu. Gledajte i prema sebi, da za neku tekmu bude interesovanje kao što je bilo za finala kupa, ko bi nas sprečio da ,pored dobijenog minimalnog broja karata, uđemo na susednu tribinu bez obeležja gde je mahom običan narod i nastavimo po svome.

Jedino pravo rešenje je kupovina sezonskih u toj meri da i ono što malo karata na blagajni ostane razgrabe naši ljudi koji dolaze na samo velike tekme. E dok ne dođe do takvog rasta, ostaju samo ovakva polurešenja i razni apeli, obaveštenja da je tribina namenjena za samo domaće navijače, kao da svakome na čelu piše za koga navija kad dođe na blagajnu.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od ernesto »

ragazzi di Neoplanta napisao:Ovo je moglo da prođe sa njima koji su brojčano osakaćeni već duže vreme. Sa ciganima može samo da preliva masa na istok i na zapad.
Sve su to privremena rešenja puna rupa, što dokazuje i njihov deo grupe na jugozapadu. Gledajte i prema sebi, da za neku tekmu bude interesovanje kao što je bilo za finala kupa, ko bi nas sprečio da ,pored dobijenog minimalnog broja karata, uđemo na susednu tribinu bez obeležja gde je mahom običan narod i nastavimo po svome.

Jedino pravo rešenje je kupovina sezonskih u toj meri da i ono što malo karata na blagajni ostane razgrabe naši ljudi koji dolaze na samo velike tekme. E dok ne dođe do takvog rasta, ostaju samo ovakva polurešenja i razni apeli, obaveštenja da je tribina namenjena za samo domaće navijače, kao da svakome na čelu piše za koga navija kad dođe na blagajnu.
Slazem se sa tobom,ali moras priznati da je i ovo veliki pomak!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Red Marquis »

Pustiš bodove zvezdi, pa onda dobiješ bitku za Kup...
FINALE KUPA IGRAĆE SE NA “KARAĐORĐU”!
Finale Kupa Srbije u ovoj sezoni biće odigrano na “Karađorđu”, odlučeno je na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije.

Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije, odlučeno je i gde će se odigrati finale Kupa Srbije u ovoj sezoni. Po prvi put u istoriji, finale najmasovnijeg takmičenja u našoj zemlji biće odigrano na stadionu “Karađorđe” u Novom Sadu, u ranije zakazanom terminu – 27. maja.

Takmičenje u Kupu Srbije nastaviće se petog aprila utakmicama četvrtfinala, kada će ekipa Vojvodine na svom terenu dočekati čačanski Borac. Mečevi polufinala odigraće se 26. aprila i 10. maja.

U svojoj istoriji, Vojvodina je osvojila jedan trofej u Kupu Srbije (2014), a pehar iz prošle sezone brani ekipa Partizana.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Marcello »

Ako nismo u finalu - ne možemo da garantujemo bezbednost. I tačka! :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od severozapad »

Ja mislim da je taj fazon da ne puštamo finale ako nas nema prilično loš pristup. Najnormalnije bi bilo da se i finale igra u dve tekme kao i polufinalne. Nista manje-veće šanse ne bi imali u odnosu na jednu tekmu u kojoj kao može da bude manje štelovanja. Koliko manje smo videli 2011.
Ne znam ni koji faktor mene drži da pišem ovde o fudbalu kao da on ovde kod nas postoji.
Kolektivno ludilo sa različitim oblicima.
Ovi veruju da su galaktikosi, crni misle da su potlačeni a mi se tripujemo da imamo neke šanse u ovom okruženju.
Tu se ne zna bukvalno ko je ludji.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Marcello »

severozapad napisao:Ja mislim da je taj fazon da ne puštamo finale ako nas nema prilično loš pristup.
Ne bih rekao da je loš pristup, nego da je katastrofalan! Koliko smo kukali da dobijemo ono finale, pa kad smo ispali - kao razmaženo derište smo se poneli. Jedna od najvećih sramota u stogodišnjoj istoriji!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od мализека »

http://www.zurnal.rs/miks/atletika/4645 ... novom-sadu" onclick="window.open(this.href);return false;

После овога би легла и тотална реконструкција Карађорђа, да постане прави фудбалски стадион...без атлетске стазе. :mrgreen:
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od N13 »

A lokacija se ne spominje? Tipujem na indeks.

Ali ovo je odlična vest. Sad Karađorđe može potpuno da se renovira i bude prava bombona, a da ne menja lokaciju.
Taman ima prostora za ovako nešto:
https://www.likealocalguide.com/media/c ... bbf139.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Samo je pitanje parking mesta za ispunjavanje uefa standarda...
Ali otom potom... načekaćemo se u svakom slučaju za novi stadion
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Marcello »

Heh, Taj Rapidov ima kapacitet od skoro 30.000 mesta. Mislim da bi nama i pola od toga bila puna kapa.

(pričamo hipotetički, naravno....da ne kažem - utopijski)
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od ssnigd »

Ljudi nemojmo molim vas o novom stadionu. Ako ovaj i ostane na mestu bice dobro
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
PanonskiFantom
Postovi: 421
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 4:42 am
Lokacija: Stadion Karađorđe

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od PanonskiFantom »

Koliko je meni poznato, vojska će im ustupiti zemljište na Detelinari.
Vise nista nije isto!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od N13 »

Marcello napisao:Heh, Taj Rapidov ima kapacitet od skoro 30.000 mesta. Mislim da bi nama i pola od toga bila puna kapa.
Istina.
Ali to vazi za utakmice super lige. Sa druge strane, i mi cim imamo vazniju evropsku utakmicu zagustimo sa kapacitetom.
Cak i u super ligi, zamislite da igramo na domacem terenu utakmicu za titulu (iskreno imam nadu da ce se i to desiti u nekoj blizoj buducnosti). Siguran sam da bi pola Novog Sada doslo!
A opet, tu je i reprezentacija. Verujem da bi se vise igralo ovde nego u bg rupama. A ko ne bi dosao da gleda najbolje igrace Engleske, Italije, Spanije...
Evo primer Skoplje, izgradili moderan stadio i dobili domacinstvo finala Lige Evrope. Koliko samo taj mec znaci jednom gradu u svakom smislu.

Oduvek sam smatrao da je stadion investicija, a ne nepotreban trosak. Samo da bi se to ostvarilo neophodna je normalna drzava i neko ko ima znanje. Zato sam napomenuo u prethodnom postu daleko smo mi jos od toga.
Korisnikov avatar
PanonskiFantom
Postovi: 421
Pridružio se: Pon Jun 13, 2011 4:42 am
Lokacija: Stadion Karađorđe

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od PanonskiFantom »

U međuvremenu u Mađarskoj:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=yieITaUGqqc[/video]


Inače u pitanju je grad Szombathely, Fk Haladas ( Napredak), 6-ti su na tabeli.
Vise nista nije isto!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Radoye »

PanonskiFantom napisao:Szombathely, Fk Haladas
Napredak Subotica :mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od мализека »

Истина је да би добро дошао нешто већи капацитет, али не верујем да је потребан већи капацитет од 18.000... :| Ево, имамо и тај југ, какав је-такав је, а чему нам служи? Практично је неупотребљив. :frown:
Odgovori