Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post od Marcello »

Jest' da je bivši, ali i dalje mi je iritantan.

http://www.novisadinfo.info/2017/03/zbi ... ina-u.html

:mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

To što on i dalje priča o klubu mi samo govori da ima želju ponovo da uleti. Ko i Gajić što je uvek tu negde u blizini. Lešinari.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Red, preracunali se. Mislili da bez njih ne moze.
Jos sad Vosa nize pobede i sacuvala igracki kadar.
Iako ne znamo kakav ce epilog biti, za sada brod plovi uspesno.
A kod nas uspeh smeta najvise.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Uprava

Post od lazarr »

Oduvek sam bio protivnik svim upravama. SVIM. Znači, uzmi bilo koju u poslednjih xy godina, nijedna nije imala moju podršku. NIJEDNA!!
I to uopšte nije problem. Na to smo se, čini mi se, već svi navikli. Mislim da ni ne znamo drugačije....
Oduvek sam bio protivnik svakog trenera kojeg nam iz Beograda dovedu. SVAKOG.
Jer svaki nam je pre ili kasnije zario nož u leđa. Kiza, Ćelavi, Lale.... (Dodaj po želji....)
Ni to nije meni problem. Nisam ih voleo u startu, nije mi teško ni da ih prebolim....

Ali.... Teško mi je da prebolim saznanje da ni oni za koje sam mislio da su moji - NISU!!
Bane Krstić!!!! Više ne pevam tvoje pesme.

Verovatno ima mnogo onih kojima se ovo neće svideti (kažu da ih ima oko 53%) pa očekujem da će obrisati ovaj post.
Drugi će reći kako ovo nema veze sa FK Vojvodina.
Ja mislim da itekako ima, jer naša borba protiv blizanaca je identična onoj istoj borbi koju neka manjina u Srbiji vodi trenutno.
Zato mi je bilo teško videti Baneta u "dresu zvezde".
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: Uprava

Post od Passion »

@lazarr

Ако није проблем да кажеш о чему се ради? Може и ПП да се не гуши тема, уколико сам једини необавештен.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Uprava

Post od ssnigd »

Nema nista na pp, samo otvoreno. Kada je to Bane Sokak nosio ciganski dres???
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Uprava

Post od newnowapv »

Ma svirali su na ovoj SNS sendvicijadi u centru..
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Uprava

Post od lazarr »

Nije bukvalno nosio ciganski dres. Zato sam stavio pod navodnike. Bio je govornik na mitingu u subotu, a to sam shvatio upravo tako. Kao da ga je obukao....
Znam da ovaj forum ne treba da trpi političke teme i zato pomišljam da obrišem post, ali.....
Svrstavanje na tu stranu (za mene pogrešnu) je isto kao da je obukao njihov dres.
Verovatno mnogi od vas ne misle kao ja, ali za mene je njihova politika oličenje onoga što nam godinama rade zvezda i partizan. Za to se borim ceo život i zato me je pogodilo to što je uradio Bane.
Slobodno me obrišite ako mislite da ova tema nema mesta na ovom forumu.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Uprava

Post od Red Marquis »

Iskreno se nadam da više nikad neću čuti Ćiribu Ćiriba da pevaju slaninari. A ni sa razglasa.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

+1

Ali sam to govorio i pre ovog političkog sranja... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Uprava

Post od severozapad »

Ćiribu-ćiriba je pesma koja je bila baš dobra sprdnja te sezone. Već tokom evropskih mečeva u sledećoj se osetilo da je to čisto razvodnjavanje i da gubi smisao neki, ako ga je i imala u momentu kad smo sa crnima igrali tamo.
To što se ovaj pojavio na skupu i pevao me ne pogađa nikako i ne može da mi baci mrlju na tih par mečeva kad se verovalo da možemo nešto da napravimo.
Jedino me zanima, pošto zaista nisam pratio sendvičare, je l pevao tu pesmu i kako su reagovali pravi novosadjani. :)
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post od мализека »

Јао људи, где нађосте сада Банета...какве везе има како је политички опредељен?! :cekicanje: Сетите се шта су Воши радили они други док су били на власти (2011)...да не идемо у даљу историју. :dedica: Ствар је у томе да без обзира ко дође на власт, Воши се исто пише, док год не дође до приватизације. :whistler: Ја лично не верујем ни једном политичару или странци, јер су сви иста :shit:
Korisnikov avatar
Passion
Postovi: 1161
Pridružio se: Čet Maj 07, 2009 7:08 pm
Lokacija: 21114

Re: Uprava

Post od Passion »

Нисам међу сендвичарима, али сматрам да то јесте исказивање политичког става и да томе није место на форуму посвећеном Војводини.

Апсолутно се слажем са горе написаним, Војводини ни под једним режимом неће бити боље; тако да апсолутно нема никакве везе шта раде у своје приватно време они од ''познатијих'' који се изјашњавају као Сланинари. Наравно, докле год не носе обележја Фирме и Клуба.

Милане, дочекао си напокон и осталима да се згади...:greenbutt:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post od мализека »

Milan napisao:+1

Ali sam to govorio i pre ovog političkog sranja... :mrgreen:

Та песмица ми је много драга, али није за Вошу. Знам која јесте... :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=QdlmrXN-NwQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post od Salvador »

Au, stvarno sam se iznenadio, garavi bane onako bas odaje utisak moralne gromade, sigurno je iz iskrenih ubedjenja uz vodju i sendvicare :lol:

Sada ozbiljno - naravno da je svrstavanje na tu stranu isto kao da je obukao njihov dres!

Za mene licno najgora (ustvari i jedina losa) Vosina pesma je ona njegova himna 'hej, hej, Vojvodino', jedva sam docekao kada su prestali da je pustaju, tacno nam je od tada krenulo na bolje.
Odgovori