25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Locked
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by newnowapv »

Ma super, policija kao ne moze da garantuje bezbednost na jugu, a posle mogu za istok i jug... :shit: :shit: :shit:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by kowalski »

samo jedan predlog pa idem nazad u tihovanje


da se istrci na teren i primi jedno 38 golova, kao da je u pitanju recimo amaterski tim iz simpaticne ostvrske drzavice nauru

da se izda posle toga saopstenje kako im je velika cast sto su uopste bili u prilici da igraju protiv ovakvog pre svega sportskog giganta, a posebno se zahvaliti drzavi jer je velikim naporima omogucila da ovakvom prazniku za gradjane naurua mogu prisustvovati i neki domaci navijaci
Image
пуцаће лобање!
Posts: 4
Joined: Mon Aug 29, 2016 2:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by пуцаће лобање! »

Au jebote na tribinama ove nase psihijatrijske ustanove sam 7,8 godina, ovaj forum pratim par godina al tek nedavno sam odlucio da se uopste registrujem(vise iz frustracije od odgovora nekih clanova). Ne mogu da verujem koliko su ljudi ovde il' paranoicni il' namerno teraju neku svoju kontru i teorije zavere? Daj ljudi zapitajte se u poslednjih xy godina koja je uopste uprava i pomislila da ih otera sa istoka, znao sam odma da to prvi put nece proci, ali smo napravili ozbiljan iskorak da vec od sledeceg puta ih sklonimo ili jednostavno necemo igrati utakmicu, dok ne bude kako FKV (domacin) kaze. Kakvi crni bojkoti ili bilo sta drugo, rekao sam gore jedini bojkot koji bi urodio plodom je bojkot od strane FKV-a , a ne navijaca!! One picketine samo cekaju da se ne pojavimo ili da nas bude sacica da odnesu lagano pobede na tribinama a samim tim verovatno i na terenu. Mislim da nam je prica jako dobra trenutno i na tribinama, a i u upravi(ko je upucen u pricu zna, svi sto nagadjate i vodite se pricama rekla-kazala...ukratko odjebite il se ukljucite u pricu pomozite,predlozite....) I ne znam cemu tolika prica o govnima ko njih j**e uvek ih je bilo...nego razmislite o nama i setite se 2011. i ostalih sretnih godina... poenta price je da ako mi napunimo nase tribine sa nasim drugarima ...čergari mogu da ga puse sa sve zajedno ns policijom i terzicem. Toliko od mene razmislite jos jednom o svemu i izvinite na latinici. Vidimo se sutra!!!
Запевајте громко навијачи,заиграјте сложно сви играчи!ФКВ
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ДушанСП »

Није овде реч о трибинама на којима ће да буду цигани,што се мене тиче нек буду на све четири.Реч је о лакрдији која ће бити на терену, немојте само да се чудите после утакмице као после утакмице јесенас.Јел мислиш да је онај њихов смехотресни гроф оно случајно рекао.
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Roki »

Sta prica ovaj Ivanovic da je i bod dobar,igras na domacem terenu,kazes da je Karadjordje neosvojiva tvrdjava i svaka prica zavrsena,nema harizmu,nema emociju,prosecna nula
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Milan »

пуцаће лобање! wrote:i izvinite na latinici.

Zbog čega se izvinjavaš za latinicu?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Salvador »

Ljudi, što više da nas dođe, manite se nebuloznih teorija, bojkota i ostalih sranja,
kod nas uvek neko mora da se razočarava i glupira, dok su orci jedinstveni u svojoj gluposti.
Svi na stadion, u inat sili i nepravdi, da pokažemo da nisu svima isprani mozgovi!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Протомајстор »

Milan wrote:
пуцаће лобање! wrote:i izvinite na latinici.
Zbog čega se izvinjavaš za latinicu?
Ма опуштено, мени се извињава.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Jole »

Polako ljudi, necemo da preterujemo. Znamo svi i gde smo i ko smo i kakvi smo. Uprava je drmnula kavez, ovo su bitke na duge staze ;)
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Milan »

Протомајстор wrote:
Milan wrote:
пуцаће лобање! wrote:i izvinite na latinici.
Zbog čega se izvinjavaš za latinicu?
Ма опуштено, мени се извињава.

Opusten sam ja, neka pise ko kako hoce. Samo me iskreno zanimalo cemu izvinjenje...
POŠTO OBRAZ ???!!!
пуцаће лобање!
Posts: 4
Joined: Mon Aug 29, 2016 2:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by пуцаће лобање! »

Milan wrote:
пуцаће лобање! wrote:i izvinite na latinici.

Zbog čega se izvinjavaš za latinicu?
Због тога што ја лично не пишем и не користим нигде латиницу(осим кад сам на тел.) јер сматрам да треба да чувамо наше писмо, а не наметнуто нам...а могла би нека добра душа да се јави у приватну да објасни како да наместим на телефон ћирилицу.
Запевајте громко навијачи,заиграјте сложно сви играчи!ФКВ
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by lazarr »

Posle velikog besa i tuge zbog nemogućnosti da im se suprotstavimo, danas sam već drugačijeg raspoloženja.
Nemamo mi sutra mnogo toga da izgubimo... A možemo puno da dobijemo eventualnom pobedom. Osim što bi im se približili na dohvat ruke, veća pobeda bi bila u tome što bi im totalno razbili klub. Oterali bi im trenera i napravili totalni haos unutar kluba. Oni su i tako jedan prenaduvan balon koji samo čeka da ga neko probuši i uništi sve. Prljav veš bi isplivao na površinu i otvorile bi se ogromne afere. Siguran sam u takav scenario u vezi njihovog kluba. Nama bi pobeda dodatno ojačala ugled u očima normalnih ljudi kojima je jasno šta se u našem fudbalu dešava.
Sva ova ujdurma oko utakmice može dodatno da motiviše naše igrače jer je inat jedno od najjačih oružja, naročito u sportu.
Optimista sam ali pod jednim uslovom... Da našima ne bude naređeno da se sklone. Ako tako ne bude, sigurno ćemo ih dobiti.
Ne zaboravimo da i mi moramo preuzeti aktivnu ulogu i kao nikad podržimo momke.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Radoye »

lazarr wrote:Optimista sam ali pod jednim uslovom... Da našima ne bude naređeno da se sklone. Ako tako ne bude, sigurno ćemo ih dobiti.
Okej, ali sad se namece pitanje - sta se radi ako se nasima naredi da se sklone? Hocemo li cutke jos jednom da progutamo go**o zarad visih ciljeva "jer tako mora" pa onda isto tako opet i sledeci, i svaki sledeci put, ili...?

Ona sramota u reziji Tralalatovica jesenas na Cmarakani ne sme da se ponovi! Ako moramo da izgubimo neka to bude zbog sudijske nepravde, 3 crvena kartona, 2 ponistena gola i 5 penala sudjenih protiv nas, znaci da moraju da nas pokradu onako bas zestoko i da to svi vide, a ne zato sto cemo se kao poslednje p***e skloniti. Ako cemo im se sklanjati onda bolje da ni ne istrcavamo na teren, lepo 0:3 sluzbeni rezultat, da se ne nerviramo previse.

A objektivno jesmo bolji - ne zato sto smo mi nesto jako dobri, nego zato sto su oni k***c od ovce - i u svakom postenom odmeravanju snaga bi trebali da ih dobijemo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Voja »

Neverovatno,ali kao nikada do sada kako se mec priblizava,sve vise razmisljam o porazu. To nikada do sada nisam dozivljavao pred utakmice sa blizancima :frown: Suvise je konfuzije na sve strane. Ili je mnogo ludih ili nisu cista posla....
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

BOD SUTRA NE MOŽE DA BUDE DOBAR!

Sutra je ili-ili! Sa ciganima neću da delim ništa pa ni bodove. Bod može samo ako ih nadigramo tako da ih ponizimo pa nas sudije osakate i pokradu... jedino tako bih progutao bod. Ko igra na bod obično dobije budžu! Sutra momci odigrajte kao da je kraj prvenstva, kao da četvrtak ne postoji. Ma da nas sputavaju raznorazne institucije sistema, mi smo jedini klub u ovoj jadnoj zemlji koji drži iglu na koju će se njihov balon probušiti(što reče lazarr)!

I ko to može da naredi sklanjanje? Prošla garnitura je bila kompletno ciganska, ova to sigurno nije. Nemojte o tome da razmišljate kao opciju!
Mislite o tome da mi moramo aktivno učestvovati 90 minuta a verovatno i celih 100. Mislite na pobedu jer pozitivno razmišljanje šalje ekipi pozitivnu energiju.
Ko ne veruje u uspeh sutra, neka preskoči javljanje do četvrtka. Nemojte kvariti atmosferu ni nama ni sebi!

NIŠTA BOD - SAMO TRI!
Locked