Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Transferi

Post od newnowapv »

"U dosadšanjkoj karijeri nastupao je za ekipu Montenegro Bej..." :dance2:
Toliko o tome... Celih 5 sekundi guglanja mi je trebalo da nadjem pravo ime kluba a to je Montego bay.
Nista, hajde da vidimo i ovog vunderkida... :-|
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Znaju ljudi odakle crpimo skoro sva "pojačanja", nije da im je pretpostavka nelogična :wink:
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Transferi

Post od newnowapv »

Red Marquis napisao:Znaju ljudi odakle crpimo skoro sva "pojačanja", nije da im je pretpostavka nelogična :wink:
I to sto kazes, ima nesto i u tome... :lol:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

newnowapv napisao:Montenegro Bej
Haha nisam ni primetio, automatski sam procitao Montego Bej. Montego Bej je inace najvece turisticko mesto na Jamajci, gde dolaze debeli Amerikanci da se cvare na suncu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Sad tek procitao informaciju... pogledao klip... rekao bih modernija tj.unapredjena varijanta Dejana Govedarice :mrgreen: Govedarica na mlazni pogon :mrgreen: Atraktivan igrac,pojava,duge noge,dribling.... ali mi se cini da mu je duel igra nesto poput Zliciceve. Ne verujem da bi u nasoj ligi ovako olako prolazio. Mada,uvek sam za atrakcije u klubu.... :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

ja cu uvek da podrzim ovakve akcije,samo neka ga potpisu na 3-4god
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post od limanfkv »

Bukvalno sam brzi od garija.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Radoye napisao:
newnowapv napisao:Montenegro Bej
Haha nisam ni primetio, automatski sam procitao Montego Bej. Montego Bej je inace najvece turisticko mesto na Jamajci, gde dolaze debeli Amerikanci da se cvare na suncu...
Radoye,necemo se vredjati :D
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Hehe

Slika
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Voja napisao:Gledam: Olimpija - Rudar trenutno je pauza izmedju dva poluvremena,rezultat 0:1. Mary asistent,asistencija najslicnija onoj Vulicevicevoj od juce,mada je Mary lovio samo jednog igraca u 16m koji je prelepim sutem glavom sproveo loptu u mrezu,veoma efektan gol.Inace,obe ekipa jalove,utakmica bez sansi

Posto je nemoguce editovati post napisan na poluvremenu,u toku drugog poluvremena,moram na ovaj nacin i to u pogresnom topicu (donekle) da napisem nastavak.Drugo poluvreme u odnosu na prvo spektakularno,precka Olimpije,stativa Rudara,ponisten gol Olimpije,penal i + 5 golova. Konacan rezultat 2:4. Olimpija koja je igrla kuci,koja je u trci za titulu (-3) je porazena od Rudara. Veliki doprinos pobedi dao je i Mary,sa asistencijom,dosta skokova u defanzivi i postignutim pogotkom. :cheers:

Preporuka (da ne budem off): potpisati Jamajcanina,pa ga poslati u Rudar :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Transferi

Post od newnowapv »

Mary je, ako se ne varam, dao 9 golova ove sezone...
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Hajde ovde: http://www.dnevnik.rs/sport/gorka-pilula-vec-na-startu" onclick="window.open(this.href);return false;
Marko Ilić primio 2 gola, prvi put pri izletanju, piše u tekstu da je odgornut, te mu je lopta ispala. Drugi posle odbranjenog penala. Đurišić crveni.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post od Neizlecivi »

Jel sve ok sa malim Djurisicem? Ako se ne varam u dve prijateljske je dobijao po crveni, odnosno zamenu. Koskao se i sta sve ne... Nisam stekao utisak da je tako prgav?
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 797
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post od slanina »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... -vojvodini" onclick="window.open(this.href);return false;

Репрезентативац Јамајке на проби у Војводини


Везиста Кевон Пепе Ламберт је дебитовао недавно за А репрезентацију државице из Средње Америке


На пробу у Војводину стигао је Јамајчанин Кевон Пепе Ламберт (19).

Везиста је дебитовао недавно за А репрезентацију државице из Средње Америке, у пријатељском мечу са Хондурасом. Неколико дана биће на скенеру тренера Драгана Ивановића и стручног штаба Новосађана.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

slanina napisao:http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... -vojvodini

Репрезентативац Јамајке на проби у Војводини


Везиста Кевон Пепе Ламберт је дебитовао недавно за А репрезентацију државице из Средње Америке


На пробу у Војводину стигао је Јамајчанин Кевон Пепе Ламберт (19).

Везиста је дебитовао недавно за А репрезентацију државице из Средње Америке, у пријатељском мечу са Хондурасом. Неколико дана биће на скенеру тренера Драгана Ивановића и стручног штаба Новосађана.
Jel bi bio prvi koji prošao probu u Vojvodini?
Mislim, Meri je ,,prošao", ali možda će i ovaj momak biti dobar jedino za EU (ako ne zadovolji ovdašnje visoke ,,kriterijume").
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori