25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda 2:3 (2:0)

Locked
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Brick Liman »

Minja wrote:
Brick Liman wrote:
Minja wrote:Mozda neko da podnese ostavku?
Da, načelnik novosadske pandurije.
Zasto? Ljudi odlicno rade svoj posao.

Mi smo ti koji uvek ispadnu smesni na kraju...

Molim te reci da se zajebavaš ili barem da si ogorčen na klub (što je više nego legitimno).

Govorimo o državnoj instituciji koja odbija / ne može / ne želi da provede zakonske odredbe svog osnivača, tj. države. Pri tom govorimo o instituciji kojoj je povereno provođenje "legitimne sile" od strane te iste države za čije finansiranje smo zaduženi svi mi, građani ove države.

Podlo je bilo šta spočitavati klubu u ovom slučaju osim toga da nisu istrajali u nameri za koju imaju i kompletno zakonsko pokriće.

Zato ova jebena zemlja umire već 3 decenije i zato nema nikakvu budućnost i neće postojati u bližoj istoriji.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by borrissey »

Brick Liman wrote: Molim te reci da se zajebavaš ili barem da si ogorčen na klub (što je više nego legitimno).

Govorimo o državnoj instituciji koja odbija / ne može / ne želi da provede zakonske odredbe svog osnivača, tj. države. Pri tom govorimo o instituciji kojoj je povereno provođenje "legitimne sile" od strane te iste države za čije finansiranje smo zaduženi svi mi, građani ove države.

Podlo je bilo šta spočitavati klubu u ovom slučaju osim toga da nisu istrajali u nameri za koju imaju i kompletno zakonsko pokriće.

Zato ova jebena zemlja umire već 3 decenije i zato nema nikakvu budućnost i neće postojati u bližoj istoriji.
Potpuno se slažem sa ovim. Uz dužno poštovanje, ali ne vidim na koji to način policija-narkomani odlično radi svoj posao, kada kao šatro ne može da garantuje bezbednost navijača na utakmici? Pre će biti da je to prljava politička igra monstruma sa poternice i njegovog picoustog pajtaša. Novosadska policija ne postoji, to je valjda sad sasvim jasno.

Ja sam uvek opozicija upravi, ali ovo je jednostavno bitka koja se, izgleda, nije mogla dobiti. Pa, ako je već tako, onda nek im se trese ruka dok daju 800 dinara za istok. Slažem se da je to malo, trebalo je da bude 1500.
User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Joe »

Ja ne znam da li sam usamljen, ali mi se čini da sve ovo vrlo lako možemo preokrenuti u našu korist. Ćak mislim da smo odneli laganu pobedu iz cele priče.

1. Siguran sam da su se cigani potajno nadali odlaganju susreta.
2. Umesto da idu džabe na jug, plaćaju 800din za istok.
3. Možda su dobili ovaj put istok ali smo u jako dobroj situaciji da dokažemo da im je i jug dovoljan i da sledeći put budu smešteni tamo jer sam siguran da ih neće biti više od 1000, a ne 1500 sa svim vernim navijačima iz okolnih sela.
4. Bilo koje oštećenje invenatara na istoku takođe možemo da koristimo kao argument da sledeći put budu smešteni na jug.
5. Znamo svi da nije tako, ali zvanično smo postupili po nalogu policije, a ne crvenog blizanca, pa i ne vidim kako je to njihova pobeda u očima javnosti. Takođe, ne vidim što smo ispali smešni? Ispada da smo navodno brinuli o bezbednosti iako se slažem da bi bezbednost bila povećana da budu na jugu.

Kakvo crno bojkotovanje? Treba da dođemo u što većem broju, da ih oduvamo navijački.
Bojkot bi ustvari jedino bila njihova pobeda. Ne možemo ništa postići, a imaće domaći teren usred NS-a i lakši put do pobede.
Kada se osećaš poraženo ne treba da odustaneš nego treba još jače da se boriš. Time će konačna pobeda biti još veća.

A imamo i novu staru pesmu: "Koalicija cigani policiija!!". Nadam se da će da se ori u sredu.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by newnowapv »

Posto smo istok izgubili, sada iz inata ko god je ikad pripadao severu, ko god ima u sebi imalo ultra mentaliteta, ko god razmislja na koju ce tribinu u sredu, da ne razmislja vise i dodje na sever! Svii slozno i glasno!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Red Marquis »

Jel znate vi ljudi neke cigane? Jeste bili nekad na utakmici? Na istok će da uđe onoliko cigana koliko ih se pojavi pred istokom.

Slažem se da je polubojkot najgora stvar, jer je bojkot potpuni nemoguć, ali evo ja neću da učestvujem u ovome. Za mene je ovo u mojih 30 i kusur godina odlazaka na utakmice najgora stvar koja nam se desila. Dokazali su da su glavna sila, da se oni pitaju za sve, pa i u našoj kući. Kad dođu grobari, i oni će opet na istok.
Io odio Belgrado
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Stexman »

Nemojte misliti da smo izgubili bitku. Digla se frka, i dokazali smo da su cigani zasticeniji od belog medveda i da curicama mora da se titra!
Cinjenice:
1. Ogranicavanje broja ulaznica nije moguce jer ce policija sve koji dodju pustiti na stadion iz razloga sto ih je lakse kontrolisati u zatvorenom prostoru umesto da se vijaju sa njima po gradu! Otud i zahtev za istokom jer ocekuju veci broj cigana od kapaciteta juga.(
2. Drzava nas uopste ne smatra bitnim, zapravo nasa brojka je njima ne bitna jer cigani imaju vece biracko telo a godina je izbora.
3. FSS je rekao da je policija ta koja odredjuje pravila i da ako ih ne poslusamo moraju da nas kazne.( info od jednog delegata).

Pokusali smo da nesto promenimo, nismo promenili trenutno ali borba nije gotova.
Bojkot bi imao smisla kad niko ali niko od navijaca ne bi usao na stadion, a igraci nebi istrcali na teren. Ali ostaviti ekipu bez podrske na ovakvoj utakmici bi bilo jajarski sa nase strane. Momci su naostreni da otkinu cigane ali im moramo pomoci a to bez punih tribina nece ici lako. Zato zajebite bojkot ovaj put jer samo ako smo ujedinjeni nam niko nista ne moze!

Da dodam da na zapad ne moze uci ni jedan cigan osim ako mu neki slaninar ne da kartu!
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Ultra slanina »

Red Marquis wrote:evo ja neću da učestvujem u ovome.
Ni nemoj. Nemoj se oglasavati onda.

Ko nema nameru da dodje na utakmicu iz ovog ili onog razloga neka cuti i ne pise o tome.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Passion »

Јесте горак укус због епилога, али са друге стране не могу ни да замислим какве претње и притисци су упућени људима из клуба. У то не сумњајте.

Слажем се да није крај, ово је тек почетак. Ово уопште не видим као неку њихову велику победу, ово је само доказ да су били и остали државни пројекат. Обавезно обезбедити сендвич и по две флашице воде за сваког ко уђе на исток, да се не брукамо пред светом!!

Само памет у главу у среду, јер шта год да се деси будите сигурни да неће чика полицајци хапсити невиног Милојка из Ћићевца који је само дошао да гледа своју звизду.

КОАЛИЦИЈА - ЦИГАНИ ПОЛИЦИЈА!!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Neizlecivi »

Ljudi, klub nam danas slavi rodjendan. U to ime, zaboravite na ove gmizavce. Ni prvi, ni poslednji put da se lizu sa politicarima, pandurima i slicno. Oni su ih stvorili, valjda moraju i da ih odrzavaju. Tako je i nas klub nastao iz ljubavi, pa ga jedino nasa ljubav moze i odrzati. Srecan nam rodjendan! Oni nek si je*u mater :) :cheers:

https://www.youtube.com/watch?v=P9r4H50_BKg" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by ssnigd »

Red Marquis wrote:Jel znate vi ljudi neke cigane? Jeste bili nekad na utakmici? Na istok će da uđe onoliko cigana koliko ih se pojavi pred istokom.

Dokazali su da su glavna sila, da se oni pitaju za sve, pa i u našoj kući. Kad dođu grobari, i oni će opet na istok.
Za prvi deo se slazem, ali ce ih doci manje kada se poveca cena karte sigurno
Za drugi deo korekcija, nisu cigani sila nikakva, nego je drzava pokazala da je sila.Velika razlika. No I pored svega, moralo bi da nas dodje sto vise, jebes kup I titule, igramo protiv gamadi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Voja »

800 dinsa nije ama bas nikakva prepreka. Pa protiv Backe je ulaz bio 500.Uostalom,platice im Terzic svima upad ako treba.Sve ovo mozemo preokrenuti u nasu korist,samo jednim jedinim mogucim resenjem. POBEDOM NA TERENU!!!! Ukoliko Vosa pobedi od gubitnika postajemo carevi,postajemo jaci od sistema. Bojkot nema smisla,jer i sa navijacima i bez njih na zapadu ce biti 2000 zagarantovanih. Svi uslovi potrebni da bi nasi igraci dali maksimum su tu. Bice i prenosa,bice i menadzera,bice vise njihove publike,u igri smo,bolji smo,bice i Lambert tu :mrgreen: nema Lalatovica.... treba ih pocepati ii staviti tacku na sve
Last edited by Voja on Mon Mar 06, 2017 4:32 pm, edited 1 time in total.
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Danilo »

Jel stvarno neko mislio da nece uci na istok.Pa nije ni Vukovic lud da sve zrtvuje zbog ne ulaska na istok sta je vama .Ipak on pravi lovu u srbiji a znamo kako i pod kojim uslovima se pravi lova u srbiji.

U Bg smo se sklanjali , sta da ocekujemo ovde , kad je titula u pitanju.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by churguzijanac »

Voja wrote:800 dinsa nije ama bas nikakva prepreka. Pa protiv Backe je ulaz bio 500.Uostalom,platice im Terzic svima upad ako treba.Sve ovo mozemo preokrenuti u nasu korist,samo jednim jedinim mogucim resenjem. POBEDOM NA TERENU!!!! Ukoliko Vosa pobedi od gubitnika postajemo carevi,postajemo jaci od sistema. Bojkot nema smisla,jer i sa navijacima i bez njih na zapadu ce biti 2000 zagarantovanih. Svi uslovi potrebni da bi nasi igraci dali maksimum su tu. Bice i prenosa,bice i menadzera,bice vise njihove publike,u igri smo,bolji smo,bice i Lambert tu :mrgreen: nema Lalatovica.... treba ih pocepati ii staviti tacku na sve
Tako je Vojo, pravo zboris :mafia:
CRD FCV
Posts: 1657
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by CRD FCV »

Велики бес и горак укус остаје збого овога. Али то није разлог да им не покажемо ко је овде дошао у госте. Сјајна прилика да их добро изнапушавамо, извређамо - ПОНИЗИМО. Не чуди ме да су хтели исток само да прекрију паролу БУДИ НОВОСАЂАНИН НАВИЈАЈ ЗА ВОЈВОДИНУ. Треба то покрити у директном преносу са изметлијама, јер не смеју допустити да се некоме од њихових још и кликер упали па се запита за кога то навија. А можда су то урадили и да покажу како су већи и силнији од гробља па се неће помирити са тим да морају на југ. У сваком случају пас им ј**о матер, ајмо ми људи на стадион. Ајмо да направимо атмосферу са финала купа. Ајмо да избацимо тај бес из себе. Дај да их усеремо као никада до сада. После неколико година идем опет на север само за ову прилику. Докажимо да су нам две трибине мало. Много људи је потврдило свој долазак на текму, сви који мислите да не дођете - дођите. Дођите да их заједно очеткамо, да покажемо шта је НС Панк. Тиме што нећете доћи из бојкота заправо бојкотујете клуб који волите. Играчима је потребна подршка. Ова одлука је дошла са највише инстанце. Сендвичаре да отресемо у директном преносу.

Речима Гоблина - МИ СМО ОВДЕ И ИМА НАС ГОМИЛА!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 25. kolo: VOJVODINA - c. zvezda, sreda u 18h

Post by Red Marquis »

ssnigd wrote:
Red Marquis wrote:Jel znate vi ljudi neke cigane? Jeste bili nekad na utakmici? Na istok će da uđe onoliko cigana koliko ih se pojavi pred istokom.

Dokazali su da su glavna sila, da se oni pitaju za sve, pa i u našoj kući. Kad dođu grobari, i oni će opet na istok.
Za drugi deo korekcija, nisu cigani sila nikakva, nego je drzava pokazala da je sila.Velika razlika. No I pored svega, moralo bi da nas dodje sto vise, jebes kup I titule, igramo protiv gamadi.
Koja je razlika uopšte između države i cigana? Ja jedino ne znam jel DB vodi delije, ili delije njih. Još se sećam scene od pre dve godine ovde, kad im je sišao neki pajvan sa šipke na atletsku i krenuo da postrojava pandure. Ako je država prepoznala da su oni značajno biračko telo na predstojećim izborima, i dodvorava se istima, onda jesu sila. Zbog brojnosti, ništa drugo. Nisam sigurno mislio da su ne znam kakva navijačka grupa, ako ikog navijački ne poštujem, to su oni. Pesme im sve ko sa liturgije, kreativnosti ni u tragovima.
Io odio Belgrado
Locked