Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Uprava

Post by lazarr »

Vosa je sve wrote:jel zna neko nesto novo vezano za sponzora danas na dresovima VISKOL
Ti se zezaš ili ozbiljno pitaš???
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

lazarr wrote:
Vosa je sve wrote:jel zna neko nesto novo vezano za sponzora danas na dresovima VISKOL
Ti se zezaš ili ozbiljno pitaš???
,,Koja reka teče ispod savskog mosta,,? :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post by Vosa je sve »

lazarr wrote:
Vosa je sve wrote:jel zna neko nesto novo vezano za sponzora danas na dresovima VISKOL
Ti se zezaš ili ozbiljno pitaš???
Ne brate ozbiljno pitam ... u poslednjoj utakmici pred nastavak sezone protiv BSK pre 7 8 dana igrali su sa dresovima Juzno backa
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Ne znam sto napadoste momka, mozda je stvarno neinformisan.
To je Vukoviceva firma. Ugurao je i to na dres, a sada bi trebalo videti da li je to zato sto je sponzor koji na ovaj ili onaj nacin pomaze klub i ima ugovor o tome, ili samo zato sto mu se moze. Trebalo bi da lako dodjemo do informacija, jer "Mi smo fkv" zar ne?
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Neizlecivi wrote:Ne znam sto napadoste momka, mozda je stvarno neinformisan.
To je Vukoviceva firma. Ugurao je i to na dres, a sada bi trebalo videti da li je to zato sto je sponzor koji na ovaj ili onaj nacin pomaze klub i ima ugovor o tome, ili samo zato sto mu se moze. Trebalo bi da lako dodjemo do informacija, jer "Mi smo fkv" zar ne?
Ma, niko nije mislio ništa loše, nego je pitanje malo vuklo na bećarsko.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post by Vosa je sve »

Turija wrote:
Neizlecivi wrote:Ne znam sto napadoste momka, mozda je stvarno neinformisan.
To je Vukoviceva firma. Ugurao je i to na dres, a sada bi trebalo videti da li je to zato sto je sponzor koji na ovaj ili onaj nacin pomaze klub i ima ugovor o tome, ili samo zato sto mu se moze. Trebalo bi da lako dodjemo do informacija, jer "Mi smo fkv" zar ne?
Ma, niko nije mislio ništa loše, nego je pitanje malo vuklo na bećarsko.
:cheers:
Znamo svi cija je firma, i zato pitam mozda neko ima informaciju da smo dobili novog sponozora itd ...
i kazem da smo pre 7 8 dana igrali u dresovima juzno backe a sada sa ovim a da pritom nema nikakvo obavestenje na sajtu ili u novinama tipa
"Vosa ima novog sponzora" ovako sada ispadne klasicna upotreba visoke funkcije.
Pored toga ta reklama na dresu kosta a kod nas sada izgleda stoji za dzabe, i dolazimo do toga da opet u klubu radi ko sta hoce.
Vosa nije privatna!! :cheers:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4756
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Sve i da je covek legitimno platio, svaki normalan navijac ima prava da postavi ovo pitanje i da sumnja u legitimitet svega toga. Svi znamo da ovom coveku sukob interesa apsolutno nista ne znaci kao koncept, i da nije jedini koji se ponasa kao da mu je FKV babo ostavio.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post by churguzijanac »

Ma da, nije nista platio
User avatar
Milan
Posts: 4107
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Eno i na juznoj tribini kod blagajne se zavijorio Viskol kao generalni sponzor. Lepo bi bilo cuti koliko novaca tacno od toga dobijamo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Posts: 3348
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Milan wrote:Eno i na juznoj tribini kod blagajne se zavijorio Viskol kao generalni sponzor. Lepo bi bilo cuti koliko novaca tacno od toga dobijamo...
Pa to nismo znali ni ranije, a kamoli sada kod nadzornika :mrgreen: Moram da priznam da bih se prijatno iznenadio sa transparentnoscu :)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Djisa
Posts: 1200
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post by Djisa »

Milan wrote:Eno i na juznoj tribini kod blagajne se zavijorio Viskol kao generalni sponzor. Lepo bi bilo cuti koliko novaca tacno od toga dobijamo...
Pa dobijamo strucnog coveka na celu, to se ne moze platiti novcem. :dance2:
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Jesam ja jedini koji je danas u snimku onog Vosinog coseta saznao da imamo novog sportskog direktora?
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Ocigledno da jesi. :)
A mogao si i reci ko je kad ga vec spominjes pa da i mi ostali neobavesteni cujemo.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Saša Hrnjački. Imate ovde od recimo 36. minuta pocinje o njemu.
https://youtu.be/r5VECovsJpE" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Pohvalio bih emisiju, goste i domacina.
Takodje i sve ono sto je receno. Nadam se da ce biti i ispunjeno.
Novi sportski direktor je sigurno bolji i uticajniji od prethodnog.
Na kraju, ostvario je i najveci transfer sa Kacarom u Hertu.
Predsednik je dao krupna obecanja, pa valjda misle svi ozbiljno da se bave Vosom?
Medjutim, losa iskustva su najveca briga za realni optimizam.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply