Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Uprava

Post od lazarr »

Vosa je sve napisao:jel zna neko nesto novo vezano za sponzora danas na dresovima VISKOL
Ti se zezaš ili ozbiljno pitaš???
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

lazarr napisao:
Vosa je sve napisao:jel zna neko nesto novo vezano za sponzora danas na dresovima VISKOL
Ti se zezaš ili ozbiljno pitaš???
,,Koja reka teče ispod savskog mosta,,? :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

lazarr napisao:
Vosa je sve napisao:jel zna neko nesto novo vezano za sponzora danas na dresovima VISKOL
Ti se zezaš ili ozbiljno pitaš???
Ne brate ozbiljno pitam ... u poslednjoj utakmici pred nastavak sezone protiv BSK pre 7 8 dana igrali su sa dresovima Juzno backa
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Ne znam sto napadoste momka, mozda je stvarno neinformisan.
To je Vukoviceva firma. Ugurao je i to na dres, a sada bi trebalo videti da li je to zato sto je sponzor koji na ovaj ili onaj nacin pomaze klub i ima ugovor o tome, ili samo zato sto mu se moze. Trebalo bi da lako dodjemo do informacija, jer "Mi smo fkv" zar ne?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Neizlecivi napisao:Ne znam sto napadoste momka, mozda je stvarno neinformisan.
To je Vukoviceva firma. Ugurao je i to na dres, a sada bi trebalo videti da li je to zato sto je sponzor koji na ovaj ili onaj nacin pomaze klub i ima ugovor o tome, ili samo zato sto mu se moze. Trebalo bi da lako dodjemo do informacija, jer "Mi smo fkv" zar ne?
Ma, niko nije mislio ništa loše, nego je pitanje malo vuklo na bećarsko.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

Turija napisao:
Neizlecivi napisao:Ne znam sto napadoste momka, mozda je stvarno neinformisan.
To je Vukoviceva firma. Ugurao je i to na dres, a sada bi trebalo videti da li je to zato sto je sponzor koji na ovaj ili onaj nacin pomaze klub i ima ugovor o tome, ili samo zato sto mu se moze. Trebalo bi da lako dodjemo do informacija, jer "Mi smo fkv" zar ne?
Ma, niko nije mislio ništa loše, nego je pitanje malo vuklo na bećarsko.
:cheers:
Znamo svi cija je firma, i zato pitam mozda neko ima informaciju da smo dobili novog sponozora itd ...
i kazem da smo pre 7 8 dana igrali u dresovima juzno backe a sada sa ovim a da pritom nema nikakvo obavestenje na sajtu ili u novinama tipa
"Vosa ima novog sponzora" ovako sada ispadne klasicna upotreba visoke funkcije.
Pored toga ta reklama na dresu kosta a kod nas sada izgleda stoji za dzabe, i dolazimo do toga da opet u klubu radi ko sta hoce.
Vosa nije privatna!! :cheers:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Sve i da je covek legitimno platio, svaki normalan navijac ima prava da postavi ovo pitanje i da sumnja u legitimitet svega toga. Svi znamo da ovom coveku sukob interesa apsolutno nista ne znaci kao koncept, i da nije jedini koji se ponasa kao da mu je FKV babo ostavio.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Uprava

Post od churguzijanac »

Ma da, nije nista platio
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Milan »

Eno i na juznoj tribini kod blagajne se zavijorio Viskol kao generalni sponzor. Lepo bi bilo cuti koliko novaca tacno od toga dobijamo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Uprava

Post od ssnigd »

Milan napisao:Eno i na juznoj tribini kod blagajne se zavijorio Viskol kao generalni sponzor. Lepo bi bilo cuti koliko novaca tacno od toga dobijamo...
Pa to nismo znali ni ranije, a kamoli sada kod nadzornika :mrgreen: Moram da priznam da bih se prijatno iznenadio sa transparentnoscu :)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

Milan napisao:Eno i na juznoj tribini kod blagajne se zavijorio Viskol kao generalni sponzor. Lepo bi bilo cuti koliko novaca tacno od toga dobijamo...
Pa dobijamo strucnog coveka na celu, to se ne moze platiti novcem. :dance2:
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Jesam ja jedini koji je danas u snimku onog Vosinog coseta saznao da imamo novog sportskog direktora?
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post od Stexman »

Ocigledno da jesi. :)
A mogao si i reci ko je kad ga vec spominjes pa da i mi ostali neobavesteni cujemo.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Saša Hrnjački. Imate ovde od recimo 36. minuta pocinje o njemu.
https://youtu.be/r5VECovsJpE" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Uprava

Post od Turija »

Pohvalio bih emisiju, goste i domacina.
Takodje i sve ono sto je receno. Nadam se da ce biti i ispunjeno.
Novi sportski direktor je sigurno bolji i uticajniji od prethodnog.
Na kraju, ostvario je i najveci transfer sa Kacarom u Hertu.
Predsednik je dao krupna obecanja, pa valjda misle svi ozbiljno da se bave Vosom?
Medjutim, losa iskustva su najveca briga za realni optimizam.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori