Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Potpisali su Rockov, Filip Babić kao i Maslać, Stameniću je raskinuta dvojna sa Proleterom, to je zvanično od dolazaka.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post od ДушанСП »

Neizlecivi napisao:Meni se sve cini da su oni resili da ove sezone, pogotovo zbog ovog sa Partizanom i ne igranjem u Evropi, ucine sve kako bi izasli u kvalifikacije za LE. Postujem ih i ja kao klub, ali ih uopste ne mirisem nakon prethodnih par kradja i nakon prethodnih sezona kada su nas pljuvali, vredjali i svasta pricali u trenucima kada smo ispred njih izbijali i igrali Evropu.
Za Kojicem svakako, ali svakako ne treba zaliti. Realno smo celu sezonu igrali bez spica, sa Trujicem napred. Ukoliko nasi dovedu nekog, neka ne potpisuju na godinu dana pobogu! Ako vec delite procente kako zelite, pa recite igracu prijatelju imas platu 1500 e, u Srbiji ces da zivis pristojno. Pare ces dobiti tako sto tebi dajemo 100.000 ako se prodas za preko pola miliona, dobijas 150 za preko milion i za sve preko toga dobijas 15%. Smislite kako da ih privucete, ako nemate u startu za plate. Nemojte da procente dajete menadzerima i investicionim fondovima, nego igracima, pa da vidis kako ce kidati. Ovo je klub iz kog mogu da se prodaju u inostranstvo gotovo najbolje u zemlji, igrajte na tu kartu...
Чак и да рачунамо поделу бодова, Раднички има велики заостатак,а гостују Лучанима,Напретку и Војводини уз то да ће их партизан добити на Чаиру.У овом тренутку нама је треће место максимум,а нећемо га освојити само ако сами себи на направимо проблем.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Jel zna neko ko je ovaj Silva što je igrao protiv Proletera?

http://www.dnevnik.rs/sport/novajlije-o ... no-prolece" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Sa foruma Meraklija:

"Od tri nasa najaca tima ja sam navijao za Vojvodinu. Uvek sam imao lepu saradnju sa vojvodjanima i jako ih cenim karakterno. Mislim da su bar upola bolji nego mi. Ali toliko me u poslednje vreme iritiraju ovi iz fk Vojvodine da je to strasno. Ajde da ne pominjem utakmice jer i mi imamo u nekim utakmicama sta da zamerimo a imaju i oni. To nije za komentar ali ono uzimanje igraca prvo Rosica pa Ascerica u trenutku kada nismo imali drugog spica, one igrarije i sve to u godinu dana. Ne mogu da mi postanu omrazeni kao sto su blizanci ali stvarno se trude !!!
Znam da se nesto tuzakaju, neki problem je izbio na relaciji klub-Trifunovic i trener je dobio obavestenje da vise ne racuna na njega. Verujem da ce tesko posle toga da zaigra za njih ali eto mora nam ga uvaljaju pa to ti je. Razumem da je Trifunovic na nivou Sase Jovanovica, Alivodica i slicno ali covek ima neki kvalitet medjutim nije nosilac, niti neko od koga strepe svi u ligi... :?:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Sa spiska igraca na zvanicnom sajtu su skinuti Kordic i Jovancic
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Bozinov raskinuo sa partizanom.Upravo reaguj :))
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Kojic vec danas pokazao kakva je fudbalska velicina :)
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Voja napisao:Kojic vec danas pokazao kakva je fudbalska velicina :)
Koliko sansi je prokockao?
Da proslavimo nesudjenu promasenu investiciju vec danas :)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Ma nije fudbalsko neznanje samo promasena sansa :wink:
Slika
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

EDIT: Iskljuci caps lock. Administracija.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

ernesto napisao:I POSLE TOLIKO CEKANJA,NA KRAJU JE STIGAO TOLIKO DUGO ZELJENO POJACANJE U SAMOM SPICU NAPADA!!!!!

DAME I GOSPODO,STEFAN DJORDJEVICCCCCCCCCCC
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Bogami, trebalo mi je podosta vremena da iskopam spica sa zadatim imenom.

http://www.transfermarkt.de/stefan-djor ... ler/392787" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne bih da budem okrutan, ali pored ovog lika, Asceric zvuci kao debeli Ronaldo, licno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

http://int.soccerway.com/players/stefan ... vic/95610/" onclick="window.open(this.href);return false;

EDIT: Iskljuci caps lock. Administracija.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Pa on uopste nije napadac vec vezni!? Ko je ovde lud? Ako su ga doveli kao spica onda je garant neka sprdnja u pitanju... nema sta drugo.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Deckonja je prilicno izvesno spic...

Inace izasao je spisak igraca na sajtu superlige

http://superliga.rs/klubovi/vojvodina/igracki-kadar" onclick="window.open(this.href);return false;

Moram da priznam da su brojevi 13, 19 i 28 najinteresantniji :)

Takodje, nema Grka ni Lotinca. Mada obzirom da su obojica dosli kao slobodni igraci, kraj prelaznog roka na njih ne utice. Bolje pitanje su gore navedeni brojevi :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

I sad, kome verovati, ovome ili zvanicnom sajtu??? :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori