Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote:Vlada Kovacevic predstavljen u Kortrajku
Je l' smo mi za njega dobili neko obestecenje?

Svidja mi se dolazak igraca na probe, kao i odlazak Gavrica.
fare
Posts: 2806
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Oćemo mi dovesti nekog krštenog centarfora ? gde je Ožeg?Mudrinski ?Bojke ? :)
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Špic ???
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... -vojvodini" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Vanja Milinkovic-Savic je presao u Torino, kako kazu za 2.5miliona... Nemamo od toga valjda procente klasicne, ali imamo makar 30-50 hiljada evra, od onog razvoja fudbalera i slicnih zezancija... Malo li je na ovu krizu? :mrgreen:
Ne znam kakav je dvojac iz Proletera na mestima stopera, ali sam procitao da Ivanovic trazio pojacanja na stoperu i spicu. Ono sto je problem je da mi umesto Trujica, koji nam je jedina opcija u spicu (opcija je samo, nije klasican spic) i koji se ne znam kako uklapa u 3-4-3, imamo samo Krstevskog koji je tu kao mlada nada, ali ne znam da li je spreman za prvi tim, pogotovo da igra neku veliku ulogu. Pominjao se Ozegovic, takodje i Mudrinski... Ne znam da li bi se Lalat tako lako odrekao Ozegovica, a za Mudrinskog je Spartak valjda vec dobio neke ponude iz inostranstva. Doveli su i Purovica... Nadam se da cemo iskopati nekog konkurentnog za vrh napada. Ili ce Buac morati da se vraca u igru :D

P.S. Odavno prelazni rok nije bio mirniji i dosadniji. Apelujem da se sveznajuci forumasi ubace sa pricama o sigurnim pojacanjima :) Mozda nam dodje i sa zakasnjenjem onaj Fiero...
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Neizlecivi wrote:Vanja Milinkovic-Savic je presao u Torino, kako kazu za 2.5miliona... Nemamo od toga valjda procente klasicne, ali imamo makar 30-50 hiljada evra, od onog razvoja fudbalera i slicnih zezancija... Malo li je na ovu krizu? :mrgreen:
Ne znam kakav je dvojac iz Proletera na mestima stopera, ali sam procitao da Ivanovic trazio pojacanja na stoperu i spicu. Ono sto je problem je da mi umesto Trujica, koji nam je jedina opcija u spicu (opcija je samo, nije klasican spic) i koji se ne znam kako uklapa u 3-4-3, imamo samo Krstevskog koji je tu kao mlada nada, ali ne znam da li je spreman za prvi tim, pogotovo da igra neku veliku ulogu. Pominjao se Ozegovic, takodje i Mudrinski... Ne znam da li bi se Lalat tako lako odrekao Ozegovica, a za Mudrinskog je Spartak valjda vec dobio neke ponude iz inostranstva. Doveli su i Purovica... Nadam se da cemo iskopati nekog konkurentnog za vrh napada. Ili ce Buac morati da se vraca u igru :D

P.S. Odavno prelazni rok nije bio mirniji i dosadniji. Apelujem da se sveznajuci forumasi ubace sa pricama o sigurnim pojacanjima :) Mozda nam dodje i sa zakasnjenjem onaj Fiero...
Ceo forum spava,slabo se pise....nema ljudi...
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

ernesto wrote:
Neizlecivi wrote:
P.S. Odavno prelazni rok nije bio mirniji i dosadniji. Apelujem da se sveznajuci forumasi ubace sa pricama o sigurnim pojacanjima :) Mozda nam dodje i sa zakasnjenjem onaj Fiero...
Ceo forum spava,slabo se pise....nema ljudi...
ima ljudi, samo verovatno još svi gutaju :pegla: od svih peripetija koje su nas zadesile, a siguran sam da se osećaju nemoćno i bezidejno jer šta reći kada " MI " napravimo najbolji transfer u poslednjih nekliko godina i sami sebi pucamo u oba kolena.
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Nas bivsi spic Trifunovic otisao u Jordan!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/44430 ... uzbekistan" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Danas se zatvaraju prelazni rokovi u dosta ozbiljnih liga.

Evo gde bismo mogli da utopimo igrace nakon veceras i do kada:

Izrael - 2. Februar
Portugal - 2. Februar
Madjarska - 14. Februar
Slovenija - 15. Februar
Svajcarska - 15. Februar
Srbija - 17. Februar
Rumunija - 20. Februar
Ceska Republika - 22. Februar
Rusija - 24. Februar
Bugarska - 28. Februar
Poljska - 28. Februar
Slovacka - 28. Februar
Svedska - 31. Mart
Norveska - 31. Mart
Kazahstan - 3. April
Belorusija - 5. April
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Mogli bi Škuletića na pozajmicu :)
Jel moguce da mi ne mozemo naci boljeg špica od Trifunovica i Ašćerića.Pa ovaj Spartak iskopa Milana Purovića
Ajmo predloge upravi za špica nije da ih nema.
Neko je spomenuo Milana Bojovića, setimo se Brane Ilica...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

http://www.transfermarkt.rs/spieler/ver ... e&yt0=Show" onclick="window.open(this.href);return false;

Malo da pomognemo
Nalisti su slobodni napadaci.Prvi na listi legao bi nam kao šamar budali
EMANUEL ADEBAYOR
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Transferi

Post by nomad »

Evo, sad će Fiero, samo što nije... :dance2:
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Ранко Деспотовић је слободан играч. 34. године, таман да одигра полусезону.

Тешко је данас наћи играча чак и када нема клуб, свако може од њих да оде у неку Кину за веће паре него код нас што ће добити.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Nešto razmišljam, biće vrlo interesantno posložiti ovu ekipu, ako svi igrači ostanu na okupu...

Imamo 3 halfa u celoj ekipi, i sva trojica igraju. Bekovi su nam predviđeni za spoljne pozicije. Za dva mesta u sredini, gde jedan treba da bude defanzivniji, jedan ofanzivniji konkuriše milion igrača. Jovančić, Vukasović, Kovačević i Đurišić za povučenijeg, Zličić, Meleg, Paločević, pa ako potpiše i ovaj mali Iloski za ofanzivnijeg. Što se tiče trojice napred, tek je tu konfuzija. Za dva igrača sa strane imamo petoricu(Trujić, Malbašić, Spremo, Babić i Stamenić, koji će ruku na srce verovatno ostati na dvojnoj u Proleteru), u sredini ni jednog... Pretpostavljam da će Meleg i Paločević, ako obojica ostanu, morati da budu u isto vreme na terenu. Što bi značilo da će jedan u sredinu, a jedan na krilo. Špic je za sada rezervisan za Malbašića, koliko vidim, mada pretpostavljam da će Trujić i on deliti minute na špicu, ako ne dođe neki špic. E sad ako dođe špic a niko ne ode od krilnih, tek onda nastupa ludilo...

Ako pretpostavimo da niko novi neće doći, barem što se tiče igrača koji mogu da budu konkurentni za 11, ekipa bi trebalo da nam izgleda ovako:

Kordić - Puškarić, Planić, Maslać - Antić, Jovančić, Meleg, Lakićević - Paločević, Trujić - Malbašić.

Ono što sam hteo da kažem je da mi u ovom trenutku nikako nemamo igrače za 3-4-3 :) Tu treba i prodavati i dovoditi :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply