Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post od Danilo »

Čitam da je nas slaninar Maric na potezu, bio trener Pazara i za taj period trazi pare i od vose , jer mu ovi nasi zaboravili da raskinu ugovor.
Gde je tu cast , moral, kao nekoga kome je Vosa dala sve
Korisnikov avatar
nomad
Postovi: 97
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Uprava

Post od nomad »

Danilo napisao:Čitam da je nas slaninar Maric na potezu, bio trener Pazara i za taj period trazi pare i od vose , jer mu ovi nasi zaboravili da raskinu ugovor.
Gde je tu cast , moral, kao nekoga kome je Vosa dala sve
Stvarno su ti "zaboravni" do zla boga nemoralni, je l'!? O profesionalnosti isth je izlišno pričati, pošto je cena tih "nenamernih" spontanih, ničim izazvanih propusta, ogromna i "paprena". :deal:
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Dajte bre ne lupajte... Niko nije "zaboravio" da mu raskine ugovor. Imao je potpisan ugovor na jos tipa godinu dana, a nasi su mu dali otkaz. U narednom periodu su bili u obavezi da mu isplacuju platu koju ima po ugovoru, ili da mu daju sve preostalo odjednom. On je potpisao ugovor sa Novim Pazarom. Posto mu je kod nas plata bila npr. 2000 evra, nasi su bili u obavezi da mu isplacuju ( ovo ne znam da li tako ide po proceduri ili po ugovoru ili cemu) razliku u plati do 2000. Odnosno ako mu Pazar daje 1500, nasi moraju dati jos 500 do tih 2000 iz ugovora. On je znajuci to sa njima na papiru imao platu od 200e koja je valjda minimalna, kako bi od nas dobijao maksimalnih 1800. Uz to verovatno je od Pazaraca dobijao jos dobar deo na ruke... E sada ovo je sve prica koja je i davno ovde na forumu izneta, da li je tacno ili ne... Svejedno nas i nasi Slaninari zavijaju u crno veoma cesto.
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Re: Uprava

Post od :) »

Prvi čovek kluba Dragoslav Vuković, inače predsednik Nadzornog odbora
Niko da se osvrne na ovu recenicu. Mislim nije da nismo znali al opet tako otvoreno...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Uprava

Post od gospodinFKV »

Neizlecivi napisao:Dajte bre ne lupajte... Niko nije "zaboravio" da mu raskine ugovor. Imao je potpisan ugovor na jos tipa godinu dana, a nasi su mu dali otkaz. U narednom periodu su bili u obavezi da mu isplacuju platu koju ima po ugovoru, ili da mu daju sve preostalo odjednom. On je potpisao ugovor sa Novim Pazarom. Posto mu je kod nas plata bila npr. 2000 evra, nasi su bili u obavezi da mu isplacuju ( ovo ne znam da li tako ide po proceduri ili po ugovoru ili cemu) razliku u plati do 2000. Odnosno ako mu Pazar daje 1500, nasi moraju dati jos 500 do tih 2000 iz ugovora. On je znajuci to sa njima na papiru imao platu od 200e koja je valjda minimalna, kako bi od nas dobijao maksimalnih 1800. Uz to verovatno je od Pazaraca dobijao jos dobar deo na ruke... E sada ovo je sve prica koja je i davno ovde na forumu izneta, da li je tacno ili ne... Svejedno nas i nasi Slaninari zavijaju u crno veoma cesto.
Tacno tako.
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Uprava

Post od Ultra slanina »

Ismevamo likove koji blizancima oprastaju dugove, a kivni smo na nase koji tuze kluba. Ljudi zive od fudbala, nije im hobi odlazak na utakmice kao forumasima. Logicno da ce da trazi deo koji mu pripada ugovorom.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post od limanfkv »

Kapiram da ovde ljudi kad dobiju otkaz na poslu vrate zadnju platu u fazonu "na bando neću vaše pare".
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Pa sto se tice cele price ne radi se o tome da je on ispao los sto je trazio platu koja mu sleduje po ugovoru, nego se radi o tome da ako je uradio ovo da je namerno na papiru tamo imao manju platu, kako bi od nas izvukao vise, ispao je supak i to prema "svom" klubu. Jer malo je verovatno da je u Pazaru prava plata za koju je radio 200e. Sto se tice svega ostalog, ne mislim da bilo koji igrac treba da ceka i da mu se duguje, da radi reprograme i slicno. Bilo bi lepo kada bi svi profesionalni igraci tuzili klubove za dugovanja, do kraja... Pa nek se pogase svi do jednoga...
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Uprava

Post od Djisa »

Neizlecivi napisao:Pa sto se tice cele price ne radi se o tome da je on ispao los sto je trazio platu koja mu sleduje po ugovoru, nego se radi o tome da ako je uradio ovo da je namerno na papiru tamo imao manju platu, kako bi od nas izvukao vise, ispao je supak i to prema "svom" klubu. Jer malo je verovatno da je u Pazaru prava plata za koju je radio 200e. Sto se tice svega ostalog, ne mislim da bilo koji igrac treba da ceka i da mu se duguje, da radi reprograme i slicno. Bilo bi lepo kada bi svi profesionalni igraci tuzili klubove za dugovanja, do kraja... Pa nek se pogase svi do jednoga...
On zivi od te plate. Ako uradi kao sto je uradio, to kratko vreme ce dobijati 1000 ili 1500 evra mesecno vise. Pa I da je ostetio Vojvodinu za 10 000 ili 20 000 evra, jel to smak sveta? Pa te pare znace vise njemu nego Vojvodini. Uhvatimo se gluposti I ne pustamo. Pa veca je kradja dovodjenje Trifunovica koji je uzeo te pare za dva meca ili Aksentijevica ili nekog drugog. Pa, Vranjes ima 3000 evra minimum mesecno. plus jos koliko ukrade pa nije toliko napadan, a apsolutno je koristan kao naocare na slepom coveku. Manite se Dzimija, meni je uvek bio simpatican, jos od onda kad je dobio Zvezdu golom Kizita, a Vosa se onda raspadala I borila za opstanak. Pa I kad je ubacio klince pre par godina I imao veliki broj pobeda uzastopno, pa samo prodajom Gacinovica I Babica smo zaradili mnogo vise novca nego sto je on ikada bio placen. A da su otilsi za prave pare, mogli smo da isplatimo I sva zaostala dugovanja, a ne posteni Zoka ih prodao pre prvenstva sveta.
Pa da se ne ljubimo!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Uprava

Post od ssnigd »

Nisam bas siguran da je Dzimi ubacio te klince. To je uradio Sosa Babic sezonu pre toga. On ih je najvise podigao, posle njihovog totalnog pada pod vodjstvom celavog retarda. Dzimi je na kraju ispao kolateralna steta opsteg stanja u klubu, pa se tako i poneo na kraju.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post od Neizlecivi »

Eh sada... Ja ne napadam nikog, samo kazem ako je to uradio, ispao je dju**e prema klubu. Odjednom smo sada kao Velja Ilic, uredu je da se malo kraducka? I kakva je ovo konstatacija njemu to znaci vise nego Vojvodini? Takodje ovo, ostetio nas je za samo par desetina hiljada evra, nije smak sveta...
Ono sto ja hocu reci je to da svaki dinar ukraden i na kvarno uzet od kluba ne sme biti OK! Nijedan dinar dugovanja kluba igracima, trenerima ili kome god istom merom ne moze biti OK! I shvatam ja da nije Maric glavni krivac zbog kog smo tu gde smo, samo smo se dotakli teme i opet kazem to je prica koja se spominjala na forumu, ako je istinita, ne moze da bude to sve nebitno...
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: Uprava

Post od Ken mahniti »

Djisa napisao:
Neizlecivi napisao:Pa sto se tice cele price ne radi se o tome da je on ispao los sto je trazio platu koja mu sleduje po ugovoru, nego se radi o tome da ako je uradio ovo da je namerno na papiru tamo imao manju platu, kako bi od nas izvukao vise, ispao je supak i to prema "svom" klubu. Jer malo je verovatno da je u Pazaru prava plata za koju je radio 200e. Sto se tice svega ostalog, ne mislim da bilo koji igrac treba da ceka i da mu se duguje, da radi reprograme i slicno. Bilo bi lepo kada bi svi profesionalni igraci tuzili klubove za dugovanja, do kraja... Pa nek se pogase svi do jednoga...
On zivi od te plate. Ako uradi kao sto je uradio, to kratko vreme ce dobijati 1000 ili 1500 evra mesecno vise. Pa I da je ostetio Vojvodinu za 10 000 ili 20 000 evra, jel to smak sveta? Pa te pare znace vise njemu nego Vojvodini. Uhvatimo se gluposti I ne pustamo. Pa veca je kradja dovodjenje Trifunovica koji je uzeo te pare za dva meca ili Aksentijevica ili nekog drugog. Pa, Vranjes ima 3000 evra minimum mesecno. plus jos koliko ukrade pa nije toliko napadan, a apsolutno je koristan kao naocare na slepom coveku. Manite se Dzimija, meni je uvek bio simpatican, jos od onda kad je dobio Zvezdu golom Kizita, a Vosa se onda raspadala I borila za opstanak. Pa I kad je ubacio klince pre par godina I imao veliki broj pobeda uzastopno, pa samo prodajom Gacinovica I Babica smo zaradili mnogo vise novca nego sto je on ikada bio placen. A da su otilsi za prave pare, mogli smo da isplatimo I sva zaostala dugovanja, a ne posteni Zoka ih prodao pre prvenstva sveta.
Ja sam nešto načuo da je Vuković oterao Vranješa!
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post od vdn slaninar »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... inara-duga" onclick="window.open(this.href);return false;.

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... i-to-je-to" onclick="window.open(this.href);return false;
Vukovic zari i pali,jos jedan pakt sa djavolom koji cemo skupo platiti.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Uprava

Post od Vosa je sve »

http://www.nshronika.rs/intervju-dana/d ... esionalci/" onclick="window.open(this.href);return false;
mozda smo pogresili?
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Uprava

Post od Radoye »

Vosa je sve napisao:http://www.nshronika.rs/intervju-dana/d ... esionalci/
mozda smo pogresili?
Sad kad sam ovo procitao, jos sam cvrsce ubedjen da Zbiljicev statut niposto nije smeo da prodje. Ako on svodjenje racuna Skupstini kluba vidi kao samoupravni socijalizam i zali se kako mora da "slusa neznalice", ocigledno je da ga vode interesi kojima dobrobit kluba nije na prvom mestu. Ako u jednoj Barseloni vrhovnu rec vode navijaci (najvise telo kluba je Skupstina akcionara, njih 140.000) koji postavljaju Predsednika i Upravni odbor i kojima ovi polazu racune, ne vidim zasto bi bilo ispod casti jednom Zbiljicu ono sto nije ispod casti Bartomeu. Ako postoji problem sa Skupstinom FK Vojvodine to nije zato sto je u njoj previse navijaca, vec sto ih nema jos vise. I sto nije bas najjasnije kako se biraju Skupstinari, i koga tacno predstavljaju, ali to je vec drugoa prica.

No, ni sa Vukovicem se nismo usrecili...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori