Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

borrissey wrote:
Danilo wrote:Naravno da treba da se vrati, ponavljam ne mogu navijaci voditi klub ma koliko zeleli.Jednostavno ne ide to tako.Ko daje pare taj vodi klub pa valjda je to svima normalno.sem nama.
One gluposti bolje da igramo petu ligu su takve budalastine da odavno nisam cuo, kao vazno je dostojanstvo
Mada mi ovo sve deluje kao unapred pripremljen scenario sa jasnim cilje.Ko razume shvatice
Vidi drugar, ne znam ko si i šta si. Ja sam niko i ništa i nisam imao pravo glasa na skupštini. Međutim, da jesam sigurno bih glasao protiv predloga UO. A reći ću ti i zašto: 1) Pouzdano znam neke ljude koji su pošteno obavljali svoj posao u nekim strukturama u klubu i nisu dobili nijednu platu od ove uprave (govorim o odlazećem UO). 2) Nova uprava nije smanjila dug. To znamo, jer je gospodin Šćepanović na skupštini izneo činjenice o dugu i neistine koje su članovi UO izneli na konferenciji za novinare, koje ni Zbiljić ni Gajić nisu demantoval, nego su ćutali. Zašto? 3) Gospodin Gajić je, obrazlažući predlog statuta, na tako nemušt i površan način, kobajagi zaboravio da pomene tu sitnu pojedinost o promeni broja članova skupštine. Zbog čega? 4) Igrači su, prema navodima bivšeg trenera Lalatovića otišli na odmor bez plata. Zbog čega? ...

I tako možemo u nedogled. Prikane moj, ako imaš više od 15 godina, onda ne može da ti se oprosti da kao ne znaš koliko je sve burazerskih privatizacija za 1 dinar bilo u ovoj nesretnoj državi. Vojvodina pripada svima nama, pa i tebi. Ako ti hoćeš da je pokloniš nekim sumnjivim likovima od kojih strepi pola grada, onda ja neću. I da, makar igrali petu ligu. Ako ti se to ne sviđa, idi slobodno navijaj za one klubove koji ni sa 50 miliona duga sigurno neće ispasti iz lige. Nikada.
:cheers: :cheers: :cheers:

Najsmesnije je to sto je Bogdanovic na konferenciji rekao 800.000 od Zbiljica i 500.000 od Gajica, pa na toj istoj konferenciji Gajic rekao da je u klub uslo 1.600 000 (od toga nesto preko milion od Uefe, a 500 i nesto hiljada od sponzora), da bi na kraju Zbiljic u emisiji rekao da je sponzorski pul ulozio 700 i nesto hiljada.

Moguce da su mislili na razlicite aspekte poslovanja, ali ako su vec hteli da prikazu novinarima crno na belo, onda je to trebalo tako i uraditi, a ne frljati se ciframa, jer sta zna krezuba sirotinja...to je generalno stav ovih smradova na vlasti, kao sto je vec neko citirao onog debosa begesarskog - ''nije bitno sta pise u ugovoru, bitno je sta ja vama kazem.''
pastoreduci
Posts: 17
Joined: Thu Dec 25, 2014 7:21 am

Re: Uprava

Post by pastoreduci »

Nzm zasto su otisli ako su svima u klubu bili dobri, kao sto rece Davidov njima se niko u posao nije mesao, e sad vrv nisu hteli da placaju nekog ili nesto bzv, nadam se da ce se sutra situacija srediti i da ce da se vrate, jer da su hteli nesto lose imali su vremena za to..
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Uprava

Post by Brick Liman »

Danilo wrote:Naravno da treba da se vrati, ponavljam ne mogu navijaci voditi klub ma koliko zeleli.Jednostavno ne ide to tako.Ko daje pare taj vodi klub pa valjda je to svima normalno.sem nama.
One gluposti bolje da igramo petu ligu su takve budalastine da odavno nisam cuo, kao vazno je dostojanstvo
Mada mi ovo sve deluje kao unapred pripremljen scenario sa jasnim cilje.Ko razume shvatice
Mentalitet kišne gliste.

Beton liga! :beg:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Uprava

Post by severozapad »

Najbolja je zabluda da neko daje Voši pare.

Mene blizanački simpatizeri pitaju pa kao što ste ove oterali, daju vam pare pa su vam i oni loši.
Čak i kada se na timu/stadionu/fudbalskom centru radilo nešto pa makar to bila i čista ulepšavanja i šmkinkanja, to je uvek i bez izuzetka išlo na račun ove naše Voše a za to smo uvek mogli da saznamo tek kad odredjena uprava ode a onda kreću da se ispostavljaju računi/menice a za kredite ne znamo jedino jer nismo podobni za banke jer nismo ljubimci države.

Vojvodini niko nije dao svoje pare, Vojvodina je fudbalski klub koji u ovoj jadnoj državi i sistemu funkcioniše isključivo na osnovu prodaje dece za budzašto napolje ali je i to budzašto dovoljno da na aparatima živi kroz ovu našu ligu. Hteli da mi to priznamo ili ne ipak je potrebna blizanncima da se stvara privid lige a ne dva kluba. Da im nismo potrebni, odavno bi mi otisli u zaborav.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Uprava

Post by Ultra slanina »

Bane wrote:Jutros sedim u kafani i čujem priču da Petar Matijević hoće da preuzme klub....jeste kafanska priča al jebiga baš ima malo informacija pa sam morao da napišem....kad će više ta sreda....
Jesi to bio na onoj prozivci sa klipa? :mrgreen:
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Uprava

Post by dulajlo »

Image

Sa jednog drugog foruma.
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Taj statut nece proci ne znam sta da se obeca.

A po logici tog sto je to pisao svi smo mi na drzavnoj sisi. Neko preko zdravstvenog osiguranja, beko preko plate, neko preko poreza, itd...
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Stvarno glup zaključak. Energotehnika Južna Bačka je privatna firma, a sad na koji način ta firma zarađuje nema nikakve veze sa Vojvodinom.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Karlsson wrote:Stvarno glup zaključak. Energotehnika Južna Bačka je privatna firma, a sad na koji način ta firma zarađuje nema nikakve veze sa Vojvodinom.
Mislim da je EJB pre paradrzavna nego privatna firma u pravom smislu reci, privatizovana za nominalnu sumu po instrukcijama partije na vlasti. No slazem se da to nema nikakve veze sa Vojvodinom, ali lepo ilustruje kako nas danas vide navijaci ostalih klubova, ne samo blizanaca. Blizanci naravno jedva cekaju priliku da pokazu da smo eto kao i mi usemljeni sa drzavom (bilo to istina ili ne) pa zasto se onda bunimo protiv njih. A navijaci ostalih klubova, uslovno receno "malih", nam zavide i poceli su da nas nazivaju "usvojeni blizanac", "treci kancer" i slicno.

Tako smo za samo par godina nakon onog finala kupa 2011 od najvece nade za ozdravljene srpskog fudbala u ocima javnosti stigli do statusa jednog od tri najveca problema. Eto sta malo medijske manipulacije moze da napravi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Ja iskreno nisam nigde video ni čuo da nas neko tako naziva. Jel postoje neki linkovi koji upućuju na takve komentare?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Evo na brzinu sa foruma jedan primer u vreme nase utakmice sa Nislijama: http://www.parapsihopatologija.com/foru ... &p=3552778" onclick="window.open(this.href);return false;
Od sad prvo vosu raspalu psujem pa blizance ispade usvojeni blizanac gori od ova dva.
Ima jos toga po raznim forumima a i po komentarima na vesti.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Uprava

Post by dulajlo »

Valjda je važno još nešto osim reputacije. Nikome ne smeta polulegalno poslovanje generalnog sponzora?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:Evo na brzinu sa foruma jedan primer u vreme nase utakmice sa Nislijama: http://www.parapsihopatologija.com/foru ... &p=3552778" onclick="window.open(this.href);return false;
Od sad prvo vosu raspalu psujem pa blizance ispade usvojeni blizanac gori od ova dva.
Ima jos toga po raznim forumima a i po komentarima na vesti.
Radoye, koliko god mi bili tu gde smo, nisu ti komentari do nas uopste. Svi ti ''prvo psujem njih, pa blizance'' ljudi ionako jedva cekaju da prvo psuju nas, i to traje vec godinama.

Primera radi:

- Dok je Bata bio ziv smetali smo im, jer smo ''mafijaski klub'' (jer boze moj, njihovi su svi cisti kao suza);
- Kad je Bata umro, pa krenulo sve da se osipa, onda smo bili smecarski klub, jer smo ''dozvolili da njegova zaostavstina tako propadne'';
- Preuzeli su nas naprednjaci, sad smo ''klub na drzavnoj sisi'';
- Oterali smo Zbiljica i sns, pa smo sad ''debili, jer je covek hteo da ulozi u klub bla bla mi nikad nismo zadovoljni'';

Takvih komentara ce uvek biti, pogotovo iz sredina gde imas ''navijace'' tih manjih klubova, koji se dvaput godisnje premeste na gostujucu tribinu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:Radoye, koliko god mi bili tu gde smo, nisu ti komentari do nas uopste. Svi ti ''prvo psujem njih, pa blizance'' ljudi ionako jedva cekaju da prvo psuju nas, i to traje vec godinama.
Mozda si u pravu, ja do pre koji mesec nisam primetio. Uglavnom, u zadnje vreme sa svih strana poliva po nama nezapamcenom zestinom... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post by мализека »

Radoye wrote:
gospodinFKV wrote:Radoye, koliko god mi bili tu gde smo, nisu ti komentari do nas uopste. Svi ti ''prvo psujem njih, pa blizance'' ljudi ionako jedva cekaju da prvo psuju nas, i to traje vec godinama.
Mozda si u pravu, ja do pre koji mesec nisam primetio. Uglavnom, u zadnje vreme sa svih strana poliva po nama nezapamcenom zestinom... :frown:

Врло важно шта се прича, треба гледати у сопствено двориште и поправити све што се може. Чим толико пљују, значи да Воша чак и у оваквом стању много вреди. :)
Post Reply