Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Rabba wrote: Nikola Kovačević – 70% tuđeg vlasništva
Dejan Meleg – 50% tuđeg vlasništva i 300.000 izlazna klauzula
Ivan Lakićević – 50% tuđeg vlasništva
Nikola Aksentijević – 50 % tuđeg vlasništva
Bogdan Planić – 50 % tuđeg vlasništva i 100.000 izlazna klauzula
Nenad Gavrić – 50 % tuđeg vlasništva
Vladimir Kovačević 40 % tuđeg vlasništva
Nikola Trujić – 40 % tuđeg vlasništva
Nikola Perić – 30 % tuđeg vlasništva
Marko Kordić – 30 % tuđeg vlasništva
Dženan Bureković – 25 % tuđeg vlasništva
Aleksandar Paločević – 500.000 izlazna klauzula
Filip Malbašić – 400.000 izlazna klauzula
Miloš Trifunović uvek slobodan, mesečna bruto plata 5.000 evra
A zasto se lepo ne kaze,ko ih je doveo,ko je potpisivao ugovore,kome idu procenti.... cisto da se vidi ko ostaje u upravi,a ko otpada :mrgreen:
Image
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Uprava

Post by vosa do groba »

Nisam dugo pisao na forumu, ali sada moram nesto da napisem. Pa ljudi moji, ovde niko ne spominje ono sto je po meni najbitnije, a sto je Zbiljic ponovio vise puta, a to je da oni ne mogu sada da traže zajam od banke npr. Poslusajte jos jednom gde on kaze da niko od clanova uprave nece da bude garant licno, vec da bi to trebao klub da bude. Oni na taj nacin bi mogli da zaloze SC Vujadin Boskov, stave ga pod hipoteku, uzmu silne pare sebi, posle nema ko da vrati te kredite, ode Vujadin Boskov, oni ga kupe za smesne pare jer nam je pola poslovnog tima gradjevinska mafija i kraj. Mislim da sa stadionom ne bi mogli tako jer je u gradskom vlasnistvu ako se ne varam, ali resili bi oni i to... Ne kazem da im je to cilj, ali svakako jedna od opcija koja je moguca...
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

Rabba wrote:Butasport, jes da ih ne volimo, su sumirali šta se dešava sa igračima, po onome što je predsednik izjavio

Nikola Kovačević – 70% tuđeg vlasništva
Dejan Meleg – 50% tuđeg vlasništva i 300.000 izlazna klauzula
Ivan Lakićević – 50% tuđeg vlasništva
Nikola Aksentijević – 50 % tuđeg vlasništva
Bogdan Planić – 50 % tuđeg vlasništva i 100.000 izlazna klauzula
Nenad Gavrić – 50 % tuđeg vlasništva
Vladimir Kovačević 40 % tuđeg vlasništva
Nikola Trujić – 40 % tuđeg vlasništva
Nikola Perić – 30 % tuđeg vlasništva
Marko Kordić – 30 % tuđeg vlasništva
Dženan Bureković – 25 % tuđeg vlasništva
Aleksandar Paločević – 500.000 izlazna klauzula
Filip Malbašić – 400.000 izlazna klauzula
Miloš Trifunović uvek slobodan, mesečna bruto plata 5.000 evra

Znači, za Melega možemo prihodovati 150.000 evra maksimalno :D

Mene interesuje, zbog čega se nipodaštavaju klinci koji su sada izlaznici iz škole?

Rockov, Lazarević, Đurišić, Hrubik, Stamenić, Krstevski, Zličić. Za početak.
Stefke wrote:Да се скупимо ми са форума па да купимо себи два-три играча, онако, да нам се нађе... :popa:
Bitna stvar koju ne spominju je kome idu ti procenti? Moja pretpostavka je da ide klubovima iz kojih su dovedeni, pošto UEFA zabranjuje vlasništvo trećih lica. Jedino oni koji su potpisali pre te uvedene zabrane mogu da budu u vlasništvu trećih lica, do isteka tog ugovora.
Ono sto mene cudi, ko ima 50% na Melega, Lakicevica, Aksentijevica, kad su oni dosli kao slobodni igraci? Ili na Kordica koji iz omladinske skole?
Протомајстор wrote:
"Imaš Mićića, Gavrića, Vukasovića, Kneževića i Aksentijevića koji ne igraju, ali mesečno zarađuju ukupno oko 30 hiljada evra. Klub sa tim igračima je za dve godine sa njima zadužen milion evra, a dobar deo njih ne sedi ni na klupi".
Potom je poručio da Omladinska škola mora mnogo bolje da radi.
"Dve godine Omladinska škola nije izbacila nijednog momka, a košta 40 hiljada evra mesečno.
Какве баљезгарије од кримоса Гајића!? Омладинска школа не ради добро за свега 40 'иљада €, а ради добро циганско говно које је довело ових 5 балвана у клуб на 30 сома месечно!? А где су тек остали његови (Лалатови) балвани, (мрзи ме да сабирам)?
Да је само један Зличић добијао шансу коју заслужује, он би већ сад ладно могао да исплати те две године рада омладинске школе. О другима да не говоримо.
+1
Pilicarska banda.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post by PelezinhoFkv »

draganas wrote:Čekajte, nama je potpredsednik kluba BOĆA ?????? Pa on nema 1000dinara u džepu, ne bih mu dao popis trafike da mi obavi a kamoli da vodi nešto u našem klubu. Pa to je lik koji je ucenjivao i terorisao momka za lovu, Čankov telohranitelj, na momka je pucano zbog nerasciscenih poslova oko droge, i takav covek nama predstavlja klub. DALEKO IM LEPA KUĆA !!!! Pametno sutra, pa neka igramo i petu ligu, samo ove teletabise da ne gledamo u klubu. BOĆA POTŠREDSEDNIK VOŠE :oops: :oops: :oops:
https://www.youtube.com/watch?v=gKoH0XMnwL8" onclick="window.open(this.href);return false; scena na 14:54 - komentar "potpredsednika" Bogdanovića... :beg: koliko ja znam, on je godinama u klubu i oko njega ...
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Ljudi jel zna neko ko je opizicija,koga ce skupstina dovesti ako ovi odu!
Zoka se vraca? Ili mozda Mandaric :P
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Vecito treci i vecito 5 miliona duzni... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post by PelezinhoFkv »

Gledam 3.put ovu konferenciju ... više od 2 sata zivota sam izgubio na to, i ne mogu da pomirim 2 dijametralna stava-1. Ovaj Zbiljić mi deluje nekako iskreno ( iako je Sns-ovac) ali čini mi se da čovek stvarno ima emociju.
2. Zašto im je neophodno smanjenje broja članova ako procentualno ostaje ista priča, tj ako neko hoće da utiče na rad skupštine on to može uraditi i sa manje ljudi ako su procenti isti ? ( npr 50%+1 glas) u prilog tome i ovaj komentar tj odgovor na poslednje pitanje novinara na 45:30 ... šta sve svi vidimo ? Šta to vidi cela Srbija? Očigledno mi "neupućeni" trošimo naše vreme na ovom forumu kujući teorije zavere a ne bi me čudilo da svi oni sede sa strane i smeju nam se, zajedno u nekom dilu ...

... i potajno se nadamo da će sutra biti sve nekim čudom bolje ... :rage:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Uprava

Post by Roki »

Ovakvi procenti i klauzule,svaki klub koji zivi od prodaje igraca vode pravo u bankrot,Scepanovic rasprodo sve one talentovane klince za nista dug ostao isti,dosli menadzeri sa svojim polu igracima i procentima,isti oni koji su bili u petokraki,pa izbaceni naglavacke...Scepanovic izaso na zadnja vrata pod okriljem mraka zbrisao,stigla sns druzina koja hoce da zna sta je njeno,treba sad i oni da brste...
vdn slaninar
Posts: 1017
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

Bilo bi lepo da Scepanovic izadje pred novinare i pojasni oko ugovora igraca,dugova koje je navodno sveo na 2-3 miliona,situaciju sa Vukovicem,kako je resena.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

vdn slaninar wrote:Bilo bi lepo da Scepanovic izadje pred novinare i pojasni oko ugovora igraca,dugova koje je navodno sveo na 2-3 miliona,situaciju sa Vukovicem,kako je resena.
I nakon toga, koliko bi prošlo do njegovog ponovnog privođenja?

@PelezinhoFkv
Apropo smanjenja broja članova...uvek je lakše kad ima manje ljudi napraviti "dogovor". Manje gladnih usta, manje procenata - manje troškova.
Io odio Belgrado
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Koje ovde lud?????
Pa lalat je trazio da mu se dovedu Gavric,Knezevic,Aksentijevic,Trifunovic!!!!
Kakav licemer covece,nekoliko puta na konferenciji je bio izjavio da je najveca plata u klubu 2,000€ ....
A Trifke ni kriv ni duzan 5 soma mesecno!
I kkao je moguce da Gajic nije znao taj podatak!!!
I oni su oterali Zoku koji je hteo da ostane,Zbiljic je ucenio klub,ili on ili Zoka!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post by PelezinhoFkv »

ernesto wrote:Koje ovde lud?????
Mi, to je sigurno. Mada i meni je to paralo usi kad predsednik pita-ciji su ovo igraci? Mislim se sve -pa Lalatovi, j*bo te on :mrgreen: A kako ce da oteraju njih( igrace koji ne igraju) na zimu kada ne smeju da se mesaju Lalatu u selekciju igraca? :lala: Samo cepajte, boli vas patka ;)
@ Red Marquis
Slazem se ali po istom principu i suprotna interesna grupa van kluba moze sa manje ljudi da "preuzme stvar". Ne deluje mi to pitanje oko broja skupstinara kao kamen spoticanja( cak sta vise lici mi na izgovor )
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Daj te neki info,sta se desava na skupstini!
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Uprava

Post by fare »

Predlog upravnog odbora nije prošao i upravni odbor sutra zaseda posle koje će ponuditi bezuslovne ostavke svi komplet sa Zbiljićem i Gajićem .
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Uprava

Post by dulajlo »

Skuština gotova.

Ukratko: nije prihvaćen statut, skupštini se obratio Šćepanović kao reakcija na jučerašnju konferenciju, Gajić i Zbiljić novinarima posle skupštine najavili ostavke.

Detaljno: https://www.facebook.com/20390435629415 ... 466402366/
Post Reply