Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Uprava

Post by slanina »

Biće zanimljivo sutra...

Butasport.rs
SKUPŠTINA VOJVODINE: Navijači i bivši igrači protiv sadašnje uprave
Date: decembar 12, 2016
in: FK Vojvodina, Fudbal, Super Liga Srbije

Vanredna sednica Skupštine FK Vojvodina održaće se sutra u 19 časova u amfiteatru SPC “Vojvodina”.

Navijači, simpatizeri i bivši igrači su na jednoj strani, a sadašnja uprava na drugoj, saznaje naš izvor blizak klubu.

U sadašnjoj upravi je predsednik Vojislav Gajić kome navijači zameraju za veliki dug koji je nastao iz perioda kada je pokojni Bata Butorović podneo ostavku i posle čijeg odlaska je potrošeno preko 5 miliona evra od prodaje nekoliko igrača: Kačara, Pekarića, Despotovića, Petkovića i klub je tada bio uzeo i nepovoljan kredit.

Navijači, bivši igrači i legende kluba drže većinu u skupštini, plan sadašnjeg rukovodstva je da smanji broj članova skupštine i tako potpuno preuzme klub i nema kontrolu navijača i legendi.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Uprava

Post by fare »

E ovo treba direktno prenositi na face live kao utakmice :D
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post by playmaker »

Ne znam sta da kazem, ima logike to sto pricaju i svakakvi lihvari su prosli kroz klub tako da ne verujem da ovi mogu da naprave vecu stetu nego predhodni.
Mozda i treba da im se da sansa za ovo, jedino sto me buni je kako neko ko se predstavlja kao ozbiljan nije do danas znao kakve mu igraci imaju ugovore? :roll:
User avatar
Stexman
Posts: 2587
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Oni hoce da im se da sansa ali da smanje uticaj ove "druge strane" kako kaze Zbiljic.
I da smanje broj clanova skupstine na 31, ali da ih smanje samo sa ove "druge" strane.
Smesni su sa ovim pricama o platama igraca, jer to su sve igraci koje je ova uprava i dovela.
Znaci da su oni licno odgovorni za njihove ugovore i samim tim treba za to i da odgovaraju!

Sto se mene tice, sutra ili necemo imati ovu upravu ili "prekosutra" necemo imati klub! Situacija je vise nego ozbiljna.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post by playmaker »

Sto se tice smanjenja na 31 ja koliko sam razumeo procentualno ce sve strane ostati zastupljene u istom broju (ako im je verovati) ?
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Uprava

Post by dulajlo »

fare wrote:E ovo treba direktno prenositi na face live kao utakmice :D
U planu je. :)

Ovo pak ne znači da ne treba da dođete u SPC Vovjvodina sutra.
draganas
Posts: 199
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post by draganas »

Čekajte, nama je potpredsednik kluba BOĆA ?????? Pa on nema 1000dinara u džepu, ne bih mu dao popis trafike da mi obavi a kamoli da vodi nešto u našem klubu. Pa to je lik koji je ucenjivao i terorisao momka za lovu, Čankov telohranitelj, na momka je pucano zbog nerasciscenih poslova oko droge, i takav covek nama predstavlja klub. DALEKO IM LEPA KUĆA !!!! Pametno sutra, pa neka igramo i petu ligu, samo ove teletabise da ne gledamo u klubu. BOĆA POTŠREDSEDNIK VOŠE :oops: :oops: :oops:
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

draganas wrote:Čekajte, nama je potpredsednik kluba BOĆA ?????? Pa on nema 1000dinara u džepu, ne bih mu dao popis trafike da mi obavi a kamoli da vodi nešto u našem klubu. Pa to je lik koji je ucenjivao i terorisao momka za lovu, Čankov telohranitelj, na momka je pucano zbog nerasciscenih poslova oko droge, i takav covek nama predstavlja klub. DALEKO IM LEPA KUĆA !!!! Pametno sutra, pa neka igramo i petu ligu, samo ove teletabise da ne gledamo u klubu. BOĆA POTŠREDSEDNIK VOŠE :oops: :oops: :oops:
http://www.blic.rs/vesti/hronika/obracu ... gn=Private" onclick="window.open(this.href);return false;
draganas
Posts: 199
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post by draganas »

*Ernesto

Koja je poenta ovog teksta ? Čekaj ti veruješ da su se posvađali se zbog pesme :roll: :roll: :roll: Lokalni narkodiler je pucao na našeg potpredsednika zbog pesme, a jeste sad će nova godina, ti verovatno i u deda mraza veruješ.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4009
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Butasport, jes da ih ne volimo, su sumirali šta se dešava sa igračima, po onome što je predsednik izjavio

Nikola Kovačević – 70% tuđeg vlasništva
Dejan Meleg – 50% tuđeg vlasništva i 300.000 izlazna klauzula
Ivan Lakićević – 50% tuđeg vlasništva
Nikola Aksentijević – 50 % tuđeg vlasništva
Bogdan Planić – 50 % tuđeg vlasništva i 100.000 izlazna klauzula
Nenad Gavrić – 50 % tuđeg vlasništva
Vladimir Kovačević 40 % tuđeg vlasništva
Nikola Trujić – 40 % tuđeg vlasništva
Nikola Perić – 30 % tuđeg vlasništva
Marko Kordić – 30 % tuđeg vlasništva
Dženan Bureković – 25 % tuđeg vlasništva
Aleksandar Paločević – 500.000 izlazna klauzula
Filip Malbašić – 400.000 izlazna klauzula
Miloš Trifunović uvek slobodan, mesečna bruto plata 5.000 evra

Znači, za Melega možemo prihodovati 150.000 evra maksimalno :D

Mene interesuje, zbog čega se nipodaštavaju klinci koji su sada izlaznici iz škole?

Rockov, Lazarević, Đurišić, Hrubik, Stamenić, Krstevski, Zličić. Za početak.
Stefke wrote:Да се скупимо ми са форума па да купимо себи два-три играча, онако, да нам се нађе... :popa:
Bitna stvar koju ne spominju je kome idu ti procenti? Moja pretpostavka je da ide klubovima iz kojih su dovedeni, pošto UEFA zabranjuje vlasništvo trećih lica. Jedino oni koji su potpisali pre te uvedene zabrane mogu da budu u vlasništvu trećih lica, do isteka tog ugovora.
Last edited by Rabba on Tue Dec 13, 2016 12:36 pm, edited 2 times in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Uprava

Post by Stefke »

Да се скупимо ми са форума па да купимо себи два-три играча, онако, да нам се нађе... :popa:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Mislim da ovo za Melega nije dobro protumaceno. Nije mu izlazna klauzula 300.0000, nego za svaki iznos preko 300 mi imamo 50%. Ukoliko bude ispod toga mi dobijamo sve. To znaci ako ga prodamo za 1m, nama ide pola miliona.
Sada meni neko da objasni jednu cinjenicu. Ukoliko je UEFA ili FIFA zabranila vlasnistvo trece strane, kako je ovo moguce?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4009
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Neizlecivi wrote:Mislim da ovo za Melega nije dobro protumaceno. Nije mu izlazna klauzula 300.0000, nego za svaki iznos preko 300 mi imamo 50%. Ukoliko bude ispod toga mi dobijamo sve. To znaci ako ga prodamo za 1m, nama ide pola miliona.
Sada meni neko da objasni jednu cinjenicu. Ukoliko je UEFA ili FIFA zabranila vlasnistvo trece strane, kako je ovo moguce?
Izvinjavam se na maloj vremenskoj razlici među postovima, mogu se spojiti.

UEFA ne zabranjuje da klubovi dele vlasništvo nad igračem. Zabranjuje da menadžer ima deo vlasništva. Izuzetak su ugovori koji su potpisani pre donošenja te odluke, oni važe do isteka.

A ovo za Melega je vrlo nejasno... Novine pišu jedno, Gajić priča nešto drugo...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Uprava

Post by Протомајстор »

"Imaš Mićića, Gavrića, Vukasovića, Kneževića i Aksentijevića koji ne igraju, ali mesečno zarađuju ukupno oko 30 hiljada evra. Klub sa tim igračima je za dve godine sa njima zadužen milion evra, a dobar deo njih ne sedi ni na klupi".
Potom je poručio da Omladinska škola mora mnogo bolje da radi.
"Dve godine Omladinska škola nije izbacila nijednog momka, a košta 40 hiljada evra mesečno.
Какве баљезгарије од кримоса Гајића!? Омладинска школа не ради добро за свега 40 'иљада €, а ради добро циганско говно које је довело ових 5 балвана у клуб на 30 сома месечно!? А где су тек остали његови (Лалатови) балвани, (мрзи ме да сабирам)?
Да је само један Зличић добијао шансу коју заслужује, он би већ сад ладно могао да исплати те две године рада омладинске школе. О другима да не говоримо.
Istocno stajanje
Posts: 547
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Uprava

Post by Istocno stajanje »

Vidi se da je ovaj Zbiljic iz SNS, pazi ti to, za dve-tri godine ce nam biti bolje :frown:
Kakve smo srece i da bude privatizacija klubova, nas ce kupiti neki tajkun koji ce nas ugasiti.
Post Reply