Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Da, cini mi se da Gajic i kaze ovo smo skoro dobili. Ne zna se ko sta radi. Zbiljic kaze evo odjednom isplivao dug od toliko novaca. Sa druge strane kenjaju o ljubavi prema klubu, kako svi ulaze u "sponzorisanje" zbog vracanja zajednici, sportu, ljubav prema klubu i gradu, a ovamo ako ne prodje njihovo svi se povlace. Ima par stvari koje razumem, ali smrde svi na sve strane samo tako. Ne znam ko im je rival to na sutrasnjoj skupstini niti kakav drugi predlog bi mogao postojati.
Ono sto mi je zapalo za uho je to da Gajic kaze kad je Zbiljic dosao klub je bio bankrot dolazi Vukovic dug 2 miliona, dolazi Karin komerc 1 milion ili sta je rekao, a nakon toga nedelju dana Karin Komerc i Vukovic DOO kao sponzori kluba u poslovnom timu...
Neka nam je Bog u pomoci.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Ima nešto neobično u svemu ovome?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Uprava

Post by PelezinhoFkv »

Kakva nam je drzava, takav nam je i fudbal, i klub... ljudi moji pa jedan Trifunovic ima 5000 e platu sunce ti j**em, za sta? Svima su puna usta Vojvodine kao politicarima Srbije.. u ovaj klub je kroz negovu dugu istoriju puno ulozeno da bi ga ovako ovako jeftino prodavali kojekakvi hoštapleri i vucibatine! Slaninari u upravi, slaninari na terenu, slaninari na klupi... evo ne znam sta cemo sa toliko izliva emocija koliko svi grizu za klub i za njegove boje. Grizu za stolice i koverte pune $ a ti se smrzavaj na tribini na -5 i zapali u Surdulicu da gledas svoj klub. Polako pocinjem da razumem starije clanove foruma koji su prestali da dolaze na utakmice. A ovi sutra nadam se da znaju sta rade... " vlast ne kvari, ona razotkriva"
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

'Ajmo deco, spremite zetone, voznja pocinje...

Image
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Puno nejasnoca za mene,ali obrazlozenje da papiri nisu proknjizeni od januara...burekovic,knezevic,aksentijevic,gavric su dovedeni za vreme zbiljica...pa cak i ova nova pr-ka.ove stvari mi deluju jako neozbiljno za ozbiljne ljude.Ko nam kadruje ,ko vodi finansije....Koliko je zoka ostavio duga.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Uprava

Post by Ultra slanina »

Koji ste vi carevi, svaki put se neko iznenadi kad klub izadje sa cifrom koju duguje posle price kako je sve med i mleko :mrgreen:
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Trifunovic 5000e ,jel neko ovde normalan ili sta.Neko se debelo ugradio .Za 600 hiljada godisnje mogli smo dovesti top golgetera
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Sa ovakvim platama nasi igraci moraju dominirati nasom ligom.mi smo milioneri.ako nam je prosek plate po igracu 5000e.sad ce blizanci da se pojedu od muke.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Evo ovako meni blentavom koji ne prati imena polovine ovih što su dolazili i odlazili niti više znam ko je na čijoj strani, jedino pred očima stoji paralela sa tim "državni udar" fazonom. Frka, dugovi, evo mi bismo, ako ima ko bolji neka se javi, hoćemo 4 godine mandat (hoćemo vanredne izbore? :mrgreen: )
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Karlsson
Posts: 2144
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Ja gledam, slušam i ne verujem. Pa ko je sklapao ove ugovore? Neko donese 2 miliona evra i može nam odneti ceo prvi tim!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Uprava

Post by severozapad »

@Danilo
Istini za volju 5000*12 dodje 60000 ali je svakako previse u odnosu na njegov doprinos.
Ja ne kapiram da je neko mislio da se nesto drugo desava, uvek ista prica.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Uprava

Post by Ken mahniti »

Kako nas prave magarcima to vise nije humano...Zar nije receno da je 2200 eura najveca plata fudbalera???
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Junior »

Dođi na stadion! :mafia:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Eto zasto je neophodan nezavisan revizor da proceslja klub. Ovim "Zbiljama", "Gajama", "Vranjama", "Lalatima", "Scepama", "Zokama" i ostalima sto su prodefilovali kroz klub u zadnjih 10 i kusur godina ne verujem vise nista na rec. Sve do jednog dokazane lazovcine.

Ono sto je istina je da u ovom trenutku mi ne znamo zapravo koliko klub duguje, kome i pod kojim uslovima, i ko je te dugove nakrljao. Ne znamo koliko je novca uslo u klub na konto transfera i koliko je iz njega izaslo. Ne znamo ko duguje nama (ako takvi postoje) i koliko. Ne znamo kolike su plate igracima i zaposlenima, ko je sklapao te ugovore, i da li postoji treca strana. Zapravo, vec duze od deceniju praksa je da se finansijski izvestaji samo blanko prihvacaju na Skupstini bez rasprave, bez i da se pogleda u njih, i uvek sve ispada da se posluje odlicno, najstabilniji klub u regionu i tako te price, dok ne dodje do smene uprave i onda ovi novi podignu vrisku na prethodnike kako su ostavili klub na ivici bankrota i u dugovima do guse. Onda opet krene "odlicno" poslovanje, vracanje dugova, hvalospevi o stabilnosti kluba do sledece smene...

Dakle - revizija ODMAH!!! Sve drugo je sviranje kurcu. To mora biti uslov Skupstine da se da podrska i legitimitet rukovodstvu kluba - moze, ali tek nakon sto bude objavljen detaljan izvestaj nezavisnog revizora, da vidimo tacno ko je krao, koliko je krao, i kako je krao, a ko je za to vreme gledao na drugu stranu (ili cak cuvao strazu). Pa da se na osnovu toga vidi ko zasluzuje podrsku na Skupstini a ko ne zasluzuje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

Hitno treba osnovati društvo boraca protiv kolektivne amnezije.
Post Reply