Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Борчевац wrote:Он је са овим купио на велику жалост људе у Вашем клубу и ја чврсто вјерујем да Лалатовић неће тако скоро напустити клупу Војводине...
Ma ide on vec sad na zimu, bez sekiracije. Eventualno do leta saceka, ako mu za tada bude garantovano mesto u zvezdi, ako ne onda sigurno ide na zimu da negde drugde saceka poziv da se vrati tamo gde mu je srcu milo.

S tim sto verujem ako bude isao direktno u zvezdu od nas, da ce kao onomad celavi kepec da povuce sa sobom 3-4 najjaca igraca, a ako bude isao negde drugde onda ce da povede ovih 5-6 srednjezalosnih sto ih svuda voda sa sobom.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ogi »

Turija wrote:Nasamario nas je glumom temperamentnog trenera i izdao na prvom pravom testu. Zato ne znam da li sam više ljut na sebe ili njega za datu podršku da ostane u Voši.
Lalatoviću, stidi se svojih postupaka na klupi klubova u kojima si radio. Isto si se ponašao i u Kruševcu, Čačku i Novom Sadu, kada si izgubio od zvezde.Bio si presrećan u porazu tima kojeg si predvodio sa trenerske klupe, osmeh i zadovoljstvo (uz detinje veličanjem zvezde) nisi mogao da sakriješ. Ono je izbilo iz tebe, jer to je pravi Lalatović.
:!: :!: :!:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by v1o9s1a4 »

A sto igramo sasvim solidan fudbal, sto stojimo odlicno na tabeli to nema veze. Ako nista drugo bar zbog toga se strpite jos malo, pa kad krenu kola nizbrdo (ako krenu) onda udrite drvlje i kamenje po Lalatovicu.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

Ja sam ipak za tu varijantu da se ne ljubimo...
Aj, ti :shit: , tamo gde i pripadas, normalno vuci i balvane sa sobom... :lala:
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by carlons »

Previše se mi zbog fudbala nerviramo. Ispadne da nam je sve ostalo potaman.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

carlons wrote:Previše se mi zbog fudbala nerviramo. Ispadne da nam je sve ostalo potaman.
Daleko od toga, nego nije tema za ovaj forum.
v1o9s1a4 wrote:A sto igramo sasvim solidan fudbal, sto stojimo odlicno na tabeli to nema veze. Ako nista drugo bar zbog toga se strpite jos malo, pa kad krenu kola nizbrdo (ako krenu) onda udrite drvlje i kamenje po Lalatovicu.
Nije problem u poziciji na tabeli.Da je problem u tome, navijali bi za ove sto su stalno prvi i drugi.
Ne igramo mi nesto ni superniorniji fudbal od blizanaca, nego smo negde tu na istom (generalno slabom) nivou u odnosu na srednji evropski kvalitet.
Problem je sto se aktuelni trener Vojvodine obradovao pobedi naseg protivnika, toliko da to nije mogao da sakrije i skine osmeh sa lica.
To je nedopustivo i neoprostivo za klub kakav je Vojvodina.Za generacije koje su se znojile u pola belom-pola crvenom dresu, za sve Legende koje je iznedrio u svojoj istoriji duzoj od 100 godina. Brukamo Osnivace i tradiciju ostavljenu nam u amanet.Sramotimo Klub i danasnje iskrene navijace Vojvodine.
Ne pamtim da je, igde iko u svetu trenerskom, bio raspolozeniji posle katastrofalnog poraza svoje ekipe i sramotno odigranog drugog poluvremena.Za to ne moze da postoji nikakvo opravdanje i nesto vaznije; nijedna igra, nijedan rezultat.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Daj ljudi, mi godinama samo tražimo u svemu negativne strane, da to već postaje nenormalno.

Bio sam prvi protiv dolaska Lalatovića u Vojvodinu, najviše zbog one izjave dok je vodio Napredak, ali sada ima moju podršku da ostane u klubu, ako je moguće duže vreme.
Šta postižemo menjanjem trenera?
I drugo, koji bi to trener nama odgovarao?

Ja znam da bi bila najsavršenija situacija da imamo u ekipi 30 igrača najvećih slaninara, u stručnom štabu i upravi tako. Ali to nije moguće, i zato treba prestati cmizdriti. Eno Gvardiola je ceo život veliki navijač Sitija, pa zato tamo radi dobar posao i zato ga navijači vole... ili je Mesi od rođenja zagriženi navijač Barselone?
Lalatovićev smeh posle utakmice mi ne govori ništa, pogotovo kad sam video njegovu reakciju kod nesviranog penala za nas. I tu je kraj priče što se njega tiče.

Džimi Marić je slaninar, oćemo takvog trenera? Znamo šta je klubu uradio kada je otišao u Pazar. Jel nam takav treba. Kakav fudbal smo igrali i kod Džimija i kod Zage? Na utakmice dolazilo 300 ljudi. Sad imamo rezultate, imamo dopadljivu igru, na tribini bude 5000 ljudi. Šta je bolje od to dvoje? Ja sam ipak za Lalatovića... dokle god se ne nađe neko bolji.

A ovi što pričaju ne valja trener, ne valja uprava, ne valjaju igrači... što ne predlože konkretno (bolje) rešenje? Ne kažem da je savršeno sve, ali mislim da ovo što imamo trenutno u klubu je najmanje loše trenutno.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

"A koga umesto Bate, najlakse je vikati Uprava Napolje, dajte neki pametan predlog? Vi forumski dusebriznici samo umete da mracite!" :frown:

Evo, ja sam da nam trener bude Limeni. Za Limenog cemo bar znati da nema interes da nas zvezda naguzi. U domacem fudbalu je ionako nebitno ko je trener i kako se zove, niti se pita oko sastava tima, niti oko dovodjenja igraca a cesto se rezultat utakmice zna i pre nego sto ekipe istrce na teren.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=RLHOwdEdbbM[/video]
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by v1o9s1a4 »

Turija wrote:
carlons wrote:Previše se mi zbog fudbala nerviramo. Ispadne da nam je sve ostalo potaman.
Daleko od toga, nego nije tema za ovaj forum.
v1o9s1a4 wrote:A sto igramo sasvim solidan fudbal, sto stojimo odlicno na tabeli to nema veze. Ako nista drugo bar zbog toga se strpite jos malo, pa kad krenu kola nizbrdo (ako krenu) onda udrite drvlje i kamenje po Lalatovicu.
Nije problem u poziciji na tabeli.Da je problem u tome, navijali bi za ove sto su stalno prvi i drugi.
Ne igramo mi nesto ni superniorniji fudbal od blizanaca, nego smo negde tu na istom (generalno slabom) nivou u odnosu na srednji evropski kvalitet.
Problem je sto se aktuelni trener Vojvodine obradovao pobedi naseg protivnika, toliko da to nije mogao da sakrije i skine osmeh sa lica.
To je nedopustivo i neoprostivo za klub kakav je Vojvodina.Za generacije koje su se znojile u pola belom-pola crvenom dresu, za sve Legende koje je iznedrio u svojoj istoriji duzoj od 100 godina. Brukamo Osnivace i tradiciju ostavljenu nam u amanet.Sramotimo Klub i danasnje iskrene navijace Vojvodine.
Ne pamtim da je, igde iko u svetu trenerskom, bio raspolozeniji posle katastrofalnog poraza svoje ekipe i sramotno odigranog drugog poluvremena.Za to ne moze da postoji nikakvo opravdanje i nesto vaznije; nijedna igra, nijedan rezultat.
Jasno je meni na sta vecina cilja, ali ocigledno ne gledamo stvari istim ocima. Tumacenje njegovih reakcija na utakmici je stvar licnog utiska. Taj smeh na kraju moze da bude i ironican ... Isto tako niko ne komentarise njegovo nerviranje kod nedosudjenog penala kada je sve po spisku 4. sudiji. Za to ce svi sada reci da je dobra gluma, a da je na kraju utakmice pokazao pravo lice nekakvim smehom ? Neka svako sudi kako hoce, poenta price je bila da se ne pravi tolika drama od ove utakmice i da se saceka bar jos neko vreme pa da se onda da neki sud o njemu. Isto tako je pljuvan i izvredjan u Pazaru pa se kroz tri dana svirala druga pesma .
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Zato što nam je sve dobro i zato što sve relativizujemo i razvodnjavamo, zato nam je i tako.
Ne tražimo čak ni izvinjenje, kao najblaže priznanje za učinjenu grešku (,,...ta teška strana reč ,,izvini"..).
Ako vam je uredu što se trener Vojvodine ljubakao sa protivničkim (na konačnom rezultatu 1:4, a moglo je biti i 1:10), sa osmehom od uveta do uveta (osmeh nije bio ironičan, već veseo i iskren), što smo u drugom poluvremenu na terenu izgledali kao betonligaš i da o tome ne bude ni reči kritike (niko ovde nije tražio smenu trenera - ne znam gde ste to pročitali).Okej.
Sećate se one parole: ako vam je dobro, onda ništa.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Борчевац
Posts: 137
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Борчевац »

v1o9s1a4 wrote:
Turija wrote:
carlons wrote:Previše se mi zbog fudbala nerviramo. Ispadne da nam je sve ostalo potaman.
Daleko od toga, nego nije tema za ovaj forum.
v1o9s1a4 wrote:A sto igramo sasvim solidan fudbal, sto stojimo odlicno na tabeli to nema veze. Ako nista drugo bar zbog toga se strpite jos malo, pa kad krenu kola nizbrdo (ako krenu) onda udrite drvlje i kamenje po Lalatovicu.
Nije problem u poziciji na tabeli.Da je problem u tome, navijali bi za ove sto su stalno prvi i drugi.
Ne igramo mi nesto ni superniorniji fudbal od blizanaca, nego smo negde tu na istom (generalno slabom) nivou u odnosu na srednji evropski kvalitet.
Problem je sto se aktuelni trener Vojvodine obradovao pobedi naseg protivnika, toliko da to nije mogao da sakrije i skine osmeh sa lica.
To je nedopustivo i neoprostivo za klub kakav je Vojvodina.Za generacije koje su se znojile u pola belom-pola crvenom dresu, za sve Legende koje je iznedrio u svojoj istoriji duzoj od 100 godina. Brukamo Osnivace i tradiciju ostavljenu nam u amanet.Sramotimo Klub i danasnje iskrene navijace Vojvodine.
Ne pamtim da je, igde iko u svetu trenerskom, bio raspolozeniji posle katastrofalnog poraza svoje ekipe i sramotno odigranog drugog poluvremena.Za to ne moze da postoji nikakvo opravdanje i nesto vaznije; nijedna igra, nijedan rezultat.
Jasno je meni na sta vecina cilja, ali ocigledno ne gledamo stvari istim ocima. Tumacenje njegovih reakcija na utakmici je stvar licnog utiska. Taj smeh na kraju moze da bude i ironican ... Isto tako niko ne komentarise njegovo nerviranje kod nedosudjenog penala kada je sve po spisku 4. sudiji. Za to ce svi sada reci da je dobra gluma, a da je na kraju utakmice pokazao pravo lice nekakvim smehom ? Neka svako sudi kako hoce, poenta price je bila da se ne pravi tolika drama od ove utakmice i da se saceka bar jos neko vreme pa da se onda da neki sud o njemu. Isto tako je pljuvan i izvredjan u Pazaru pa se kroz tri dana svirala druga pesma .
Јеси ли ти икада видио некога како се смије иронично?,сигурно ниси ако ти је онај осмјех изгледао иронично,како ти кажеш.
То његово псовање судији све по списку је била чиста,али чиста глума,за навијаче испред тв-а,да људи шатро виде ка је њему стало до Војводине,његово право лице се видјело када је давао изјаву на крају утакмице,он једноставно није могао да сакрије једноставно колико му је драго што је клуб који је њему у срцу побједио ЗАСЛУЖЕНО.
v1o9s1a4
Posts: 67
Joined: Mon Nov 17, 2014 2:45 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by v1o9s1a4 »

Moze on da se smeje i da se ljubi sa kim god hoce dok ima rezultate, a trenutno ih ima. Tabela govori za sebe - 10 utakmica 7-2-1 od toga 6 gostovanja i to i zvezdi i partizanu. U svakom slucaju do kraja sezone jos dve utakmice sa ciganima pa neka se pokaze .
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

N13 wrote:Daj ljudi, mi godinama samo tražimo u svemu negativne strane, da to već postaje nenormalno.

Bio sam prvi protiv dolaska Lalatovića u Vojvodinu, najviše zbog one izjave dok je vodio Napredak, ali sada ima moju podršku da ostane u klubu, ako je moguće duže vreme.
Šta postižemo menjanjem trenera?
I drugo, koji bi to trener nama odgovarao?...
Онај без јаја, али када их најзад пронaђе....Косан!
:lala:
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by stormer »

Lalatovicev intervju za Mondo:

http://mondo.rs/a945838/Sport/Fudbal/La ... eoneu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marcello »

stormer wrote:Lalatovicev intervju za Mondo:

http://mondo.rs/a945838/Sport/Fudbal/La ... eoneu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jel sad vidite da je on 100% čist, kako bi sam rekao - "pošten momak". Pa, ko može da odraste "tamo" i da bude pošten??? :pegla:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Post Reply