Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Nema skoka, nema duel igru, nema brzinu,nema dribling, nema procenu leta lopte i prostora.U skladu sa svim tim nedostacima,takav mu je i CV (boj datih golova i rejting ekipa za koje je nastupao).
On nije igrac za bunkere. Svaki put kad smo igrali otvorenu tekmu, on je igrao sasvim ok. Naravno, govorim o ovoj sezoni. Na kraju krajeva, odigrao je 5 utakmica u ligi. Ucinak od 2 gola i 2 asistencije je sasvim ok za vreme koje je dobio ove sezone. Cinjenica je da je tu samo zato sto je Trujic povredjen, i nije nam prvi spic, tako da je to za drugog spica skroz prihvatljiv ucinak. Makar meni...
Neizlecivi wrote:Ja nista ne bi zamerao njemu, jer i on i Trifunović ove sezone nisu dobili ja mislim niti jedan jedini kvalitetan centarsut.
Izmedju ostalog.
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Transferi

Post by newnowapv »

Rabba wrote:
MiSmoFKV! wrote:Da li je Emil Rockov idalje član kluba?
Rockov nije član FK Vojvodina od prethodnog zimskog prelaznog roka.
http://www.fkvojvodina.rs/2016/06/emil- ... sa-telepa/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kako nije clan? On je na pozajmici u Proleteru...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Zvanično, kao ni Krstevski, Rockov nije član FKV. Na pozajmici u Proleteru su Hrubik i Lazarević, na dvojnoj su Đurišić i Stamenić.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Čorba
Posts: 31
Joined: Mon Aug 08, 2016 4:56 am

Re: Transferi

Post by Čorba »

http://mondo.rs/a938363/Sport/Fudbal/Cu ... enera.html" onclick="window.open(this.href);return false; :shock:
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 74937.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1209
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

playmaker wrote:
gospodinFKV wrote:Ja sam prvi kritikovao Ascerica, ali treba biti fer i reci da je momak od pocetka sezone skroz korektno odigrao. Po ulozi u timu me dosta podseca na Pantelica u reprezentaciji pod Anticem - lik je jako malo golova dao, stvarno ga nije htelo, ali je svuda na terenu bio, dosta asistencija podelio i generalno odigrao prilicno kvalitetno svaku utakmicu u tim kvalifikacijama. Sta god mislili o njemu i sprdali se, lik je bio jedan od bitnijih srafova u toj ekipi, a to je malo ko video.

Tako sad vidim Ascerica kod nas - tu je, proigrava saigrace, pokusava da se zagradi, gladan je za golove, a opet nije halavac. Ima 25 godina, tesko ce se od njega ista zaraditi, ali mislim da klub moze od njega dobiti dosta toga na terenu. Nece imati Asceric nesto mnogo bolji ucinak od Pavkova, ali za razliku od njega uliva neko poverenje sada. Na slican nacin je i Laza igrao kod nas, s tim sto on nije bio svestan svojih limita, pa je cesto gubio lopte i bio potpuno beskoristan, pokusavajuci da bude koristan.
Ja i ti ne gledamo isti fudbal kanda. :D

Po meni Asceric je katastrofalan, niti se krece kako treba niti se gradi sve nesto cmrljavo, nema ga uopste na terenu kao da nije prisutan. :roll:

Upravo tako. Dok je Pavkov takodje katastrofalan. Udario bogalj na sakatog, sa sve Trifunovicem pride. O cemu mi pricamo, dal je bolji Pavkov ili Asceric. Pa to su drugoligaski igraci. I jedan I drugi. Ma dosta vise iznosenja licnih simpatija kao kriterijuma za igrace.
Kup je nas!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Kad gledam Ascerica, prva misao mi je da je covek promasio profesiju... Evo i juce, protiv Bezanije, gledam ga i mislim se, prijatelju moj da od tebe nesto zavisi u ovom mecu, sigurno bi gledali penale i grizli nokte!

Ekipi trenutno najvise fali pravi napadac. Vec bi trebali da ga trazimo za prolecni deo sezone... Evo Dalibor Veselinovic vise greje klupu u Mehelenu nego sto igra. Lego bi nam ko budali samar :whistler:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=NSxxSwl8i40[/video]
[video]https://www.youtube.com/watch?v=JFxKTbrFYeM[/video]
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

И Џон Мери забада по Словенији.Исправити грешку и извинити се момку.И одјебати ове "анти-Мери" ботове,који се додуше ни не јављају више откад је он отеран...
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

churguzijanac wrote:Kad gledam Ascerica, prva misao mi je da je covek promasio profesiju... Evo i juce, protiv Bezanije, gledam ga i mislim se, prijatelju moj da od tebe nesto zavisi u ovom mecu, sigurno bi gledali penale i grizli nokte!

Ekipi trenutno najvise fali pravi napadac. Vec bi trebali da ga trazimo za prolecni deo sezone... Evo Dalibor Veselinovic vise greje klupu u Mehelenu nego sto igra. Lego bi nam ko budali samar :whistler:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=NSxxSwl8i40[/video]
[video]https://www.youtube.com/watch?v=JFxKTbrFYeM[/video]
Veselinovica sam imao prilike vise puta u zivotu da gledam i uzivo i preko TV-a. Njegova igra mi je jos pre jako licila na igru Trifunovica, mislim da su isti tip igraca i da su indenticnog kvaliteta. Smatram da bi bilo gomilanje dovesti njega kada u klubu imas Ascerica i Trifunovica koji su potpuno isti tip napadaca. Od Ascerica je svakako daleko kvalitetniji, ali opet.
Treba Trifuna dovesti u formu i dati mu vise minuta (dati mu Ascericeve minute), i zadrzati Trujica. Takodje racunati na malog Krstevskog i kao cetvrtu opciju za svaki slucaj imati Curka negde na dvojnoj i to je to.
1892
Posts: 1065
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Beonic wrote:
churguzijanac wrote:Kad gledam Ascerica, prva misao mi je da je covek promasio profesiju... Evo i juce, protiv Bezanije, gledam ga i mislim se, prijatelju moj da od tebe nesto zavisi u ovom mecu, sigurno bi gledali penale i grizli nokte!

Ekipi trenutno najvise fali pravi napadac. Vec bi trebali da ga trazimo za prolecni deo sezone... Evo Dalibor Veselinovic vise greje klupu u Mehelenu nego sto igra. Lego bi nam ko budali samar :whistler:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=NSxxSwl8i40[/video]
[video]https://www.youtube.com/watch?v=JFxKTbrFYeM[/video]
Veselinovica sam imao prilike vise puta u zivotu da gledam i uzivo i preko TV-a. Njegova igra mi je jos pre jako licila na igru Trifunovica, mislim da su isti tip igraca i da su indenticnog kvaliteta. Smatram da bi bilo gomilanje dovesti njega kada u klubu imas Ascerica i Trifunovica koji su potpuno isti tip napadaca. Od Ascerica je svakako daleko kvalitetniji, ali opet.
Treba Trifuna dovesti u formu i dati mu vise minuta (dati mu Ascericeve minute), i zadrzati Trujica. Takodje racunati na malog Krstevskog i kao cetvrtu opciju za svaki slucaj imati Curka negde na dvojnoj i to je to.
Još jedna stvar je i to što Dada Veselinović nije igrač:
a)kome treba oživljavanje karijere
b)koji je na zalasku karijere
Tako da ne vidim što bi neko ko ima 29 godine i prima platu u Belgiji (to dal' je na klupi ili ne u tom periodu karijere nije ni toliko bitno) izabrao da se vrati u ovaj mulj od lige. Tako da su mi takvi primer ovde po forumu uvek bili simpatični ali krajnje nerealni.
Ako smo nekoga trebali vratiti to je Ožegli ili Mrđa :mrgreen:
Come on you Reds!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ni Trifunovic ni Asceric ne prave razliku na terenu. Jos manje ocekujem da ce to raditi Curko ili Krstevski u dogledno vreme. Cisto da pojasnim o cemu pricamo , obojica su centarfori za koje nema mesta u prvih 11 kad nam igra krilo! To dovoljno govori o kvalitetu obojice.

Nema nikakvog gomilanja igraca, posto mi nemamo igraca na toj poziciji!

Trifunovic i Veselinovic nisu igraci za poredjenje, ni po stilu ni po kvalitetu.

Veselinovicu ugovor istice u junu 2017, to je za nesto vise od pola godine. Danas sutra ima 30 godina. Ne verujem da ce sa Mehelenom igrati evropska takmicenja. Ne mislim da je toliko nerealno da se vrati u svoj grad i igra za Vosu. To je moje misljenje. No, nije ni vazno. On je primer kakve igrace treba da trazimo.
User avatar
torrente
Posts: 507
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Transferi

Post by torrente »

curguzijaneru ti pod hitno u menagere..pravi si za tu profesiju matori!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

torrente wrote:curguzijaneru ti pod hitno u menagere..pravi si za tu profesiju matori!!!
Zajebavas :D
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

ko jos pomene Mehelen da bude osudjen na ciscenje tora ovcijeg! :!:
ti su nas zajebali samo tako... :cry:
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

recni galeb wrote:ko jos pomene Mehelen da bude osudjen na ciscenje tora ovcijeg! :!:
ti su nas zajebali samo tako... :cry:

Nemas pojma kako se smejem zbog ovoga!
Post Reply