Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Juzni Banat »

Pozdravimo naslednika... Selektora Sivića...

MONDO: Vojvodina (već) našla novog trenera!

http://mondo.rs/a939077/Sport/Fudbal/To ... MONDO.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by Juzni Banat on Wed Sep 14, 2016 9:48 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3869
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Sivić?

Igrao za zvezdu. +
Trenirao U21 pa sigurno zna kad koga treba gurati u tim radi prodaje. +
Nema nikakve rezultate ali zna svoje mesto. +

Idealan čovek za kombinat.

A spinovanje oko odlaska zarad novca u Čuku okačite mačku o rep. Čovek bi pomislio da ga zove neko iz Premier lige a ne iz PremiJer lige.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2058
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Sivilo...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by playmaker »

Strasno sta smo dozvolili, od naprasnog odlaska Scepe videlo se da se nesto opasno mulja, ovo je kulminacija.

Jedino strasnije od ovoga je sto svi mi, "navijaci" po ko zna koji put bivamo namagarceni i samo cutimo i gledamo. :frown:
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Roki »

A,koji to trener odlazi kad mu dobro ide,i gde je to otisao u Celzi,neuklapa se u viziju onih koji sada vode klub i to je to...bio je zeljan rezultatskog uspeha,ubedio je prosecnu grupu igraca da mogu da igraju visoki presing,Palocevica da je naslednik Luke Modrica,a oni su to ozbiljno shatili da je to bas tako,realno cedio je vodu iz kamena...bilo koji drugi trener sa ovom ekipom od pocetka borio bi se za opstanak...za proizvodnju mladih igraca,njihovu preprodaju,kupljenje kajmaka ne treba im Lalatovic...
pastoreduci
Posts: 17
Joined: Thu Dec 25, 2014 7:21 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by pastoreduci »

Ja ne mogu da verujem da ovaj Zbiljic ako ima malo mozga dozvoljava ovo ovako, svi smo svesni da se on sad pita u vosi, ja msm da je ovo ista situacija kao u borcu kad je kostic dosao i doveo neke sponzore, oni su izobecavali sve i svasta, da na kraju nisu ni dokazili na stadion..
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Ja ne mogu da verujem da se neko ko ima malo mozga prima na razne Zbiljice i njihove price.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borrissey »

ogi wrote:
tulip wrote:LALATE PIZDO
ŠTO SI VOŠU IZDO!!!
:deal:
Ogi, pošto je jasno ti barataš informacijama iz proverenog izvora, možeš li da objasniš vremensku povezanost Zokinog I Lalatovićevog odlaska? Čisto me zanima, pošto si imao ovde više postova kojim jasno negiraš umešanost uprave u sve ovo. Moj poluzdravi razum ne može da objasni da bi bilo koji trener prihvatio da napusti klupu drugoplasirane ekipe u sred sezone.

ŠTo se tiče samog odlaska Lalatovića, mislim da je svima jasno da on dolazi u najgorem mogućem trenutku. Što je vreme odmicalo, to mi on više deluje kao neko ko zna šta radi. No, mnogo gore od njegovog odlaska je to što će ekipa potpuno izgubiti ritam. Ovo je najbolji način da se sebe ekipa koja realno ima kvalitet i struku za titulu.
User avatar
blue & white
Posts: 50
Joined: Fri Sep 02, 2016 12:59 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by blue & white »

Лалатовић, објективно, и није имао некакве резултате у прошлој сезони.
Остварио је резултат са екипом тек толико да не може да се каже да је неуспех - четврто место изнад сиромашнијих екипа.
Само један бод или два су га делила од неуспеха, а гледати иза леђа било коме осим београдском тројцу је баш лоше.
Смена тада се није чинила као тотално нелогичан потез.
Сада, са само једним поразом у сезони, са 20 бодова од могућих 24, са учинком од 6 2 0 18:3, са победом на ЈНА и на бановом брду. :?:
Ко то још мења тренера са оваквим учинком, са најбољим стартом у последњих 10 година и по бодовима и по гол разлици?

По среди постоје три објашњења - или имају неко боље решење, или немају пара, или немају никаквих амбиција.

Ово друго је било у Борцу - логично је да тренер оде из клуба који се распада и који не исплаћује играче. Не треба случај Борац мешати са овим.
Борчево друго место је била само фатаморгана.

Било би поштено рећи, ако је ово треће у питању - ФК Тржни центар кога не занимају резултати у такмичењу где се већ зна да не можете да будете ни други ни пети. :mafia:
Јер, зашто би то ико здрав гледао?
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Надао сам се да ће довести неког тренера који је носио наш дрес, макар једну утакмицу, а довели су још једног безвезног типа. :roll:
ssnigd wrote: da li stvarno mislis da ce odlaskom Lalata identitet Vojvodine biti vracen.
Neizlecivi wrote: A Zbiljic i Gajic ce nam vratiti identitet? Vavan i Mico Vranjes?
Видите, па веровао сам једно сат времена да је нова/стара управа терањем циганштуре из клуба повукла неки потез, али довођењем Сивића показала је оно што смо и знали од раније - вратили су се да нас очерупају до краја. :evil:

Пс: Са Шћепановићем смо бар кренули путем финанијске консолидације
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borrissey »

Radoye wrote:Ja ne mogu da verujem da se neko ko ima malo mozga prima na razne Zbiljice i njihove price.

+1
User avatar
Turija
Posts: 10748
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Zelim da cestitam Lalatovicu na postignutim rezultatima i uspesnom vodjenju Vojvodine, bez obzira na komentare ovakve ili onakve..Takodje i za to sto nije pristao da mu drugi kroje tim.
Odradio je svoj trenerski posao korektno i posteno, izvukao maksimum iz ekipe u koju nije ulozena zuta banka.
Iskreno, nije me obradovao njegov dolazak u Vosu, ali isto tako iskreno mu moram odati priznanje za korektan rad i predstavljanje Vose u svim svojm javnim nastupima.

Izgleda, mnogo smo uplasili zvezdu.

Puno srece i uspeha u daljem radu.Hvala za postignute rezultate Vojvodine, tokom boravka u njoj.
Zadao si tezak zadatak svojim naslednicima, na uzarenoj trenerskoj klupi Vojvodine.
:lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
knudsen
Posts: 17
Joined: Wed Aug 17, 2016 11:12 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by knudsen »

blue & white wrote:Лалатовић, објективно, и није имао некакве резултате у прошлој сезони.
Остварио је резултат са екипом тек толико да не може да се каже да је неуспех - четврто место изнад сиромашнијих екипа.
Само један бод или два су га делила од неуспеха, а гледати иза леђа било коме осим београдском тројцу је баш лоше.
Смена тада се није чинила као тотално нелогичан потез.
Сада, са само једним поразом у сезони, са 20 бодова од могућих 24, са учинком од 6 2 0 18:3, са победом на ЈНА и на бановом брду. :?:
Ко то још мења тренера са оваквим учинком, са најбољим стартом у последњих 10 година и по бодовима и по гол разлици?

По среди постоје три објашњења - или имају неко боље решење, или немају пара, или немају никаквих амбиција.

Ово друго је било у Борцу - логично је да тренер оде из клуба који се распада и који не исплаћује играче. Не треба случај Борац мешати са овим.
Борчево друго место је била само фатаморгана.

Било би поштено рећи, ако је ово треће у питању - ФК Тржни центар кога не занимају резултати у такмичењу где се већ зна да не можете да будете ни други ни пети. :mafia:
Јер, зашто би то ико здрав гледао?
Prošle sezone je stigao u 17.kolu kad je Vojvodina bila deveta na tabeli...

Ciganin Lalatović- najbolji trener Vojvodine u poslednjih nekoliko godina. I po rezultatima i po igri. Istrpeo neke igrače koje smo pljuvali i dogurao ih do nosilaca igre. Paločeviću smo se smejali a sada je najbolji strelac lige. Jovančiću smo se takođe smejali. Napravio borbenu i konkretnu ekipu od 18-20 igrača u koje niko nije verovao, motivisao ih i cedio najbolje iz njih.
Odnos prema klubu i prema obavezama- dobar. Lik jeste pomalo dileja, na svoju ruku, ali ja stvarno nemam ništa protiv njega da kažem što se tiče njegovog posla ovde.

Odnos navijača prema Lalatoviću za ovih 10 meseci- tragikomičan. Tek par pohvala ovde na forumu za sve to vreme. Zato što je cigan, ni zbog čega drugog. Evo i sad su ga u Pazaru naši navijači izviždali. Ono ''Lalate majstore, vodi nas do titule'' je isto bila samo sprdnja, zezanje.
Čisto da ne pričamo samo o odnosu uprave prema njemu, već da se dotaknemo malo i navijača.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9806
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Interesantna smena... Mnogo toga se da videti iz desavanja u zadnjih 20-ak dana u klubu. Jedno je sigurno,iz Vojvodine se fudbalski ide u Zvezdu,Partizan ili u Evropu,a nefudbalski u Cukaricki i ostale prvoligaske klubove.
Ja volim likove poput Lalata. Covek ima svoj stav,svoj san,svoju ideju vodilju.... i nista ne moze da ga poremeti u zivljenju tog sna. Bez obzira na rezultate sa Vosom,covek je u klub doneo nesto o cemu smo mogli samo da mastamo,a to je predanost i posvecenost klubu u kom radi i od kog zivi,uz postovanje istog. Malo je likova koji su se tako poneli prema nasem klubu,cak i medju "nasim" ih je veoma malo. Tako da sa te strane gledano,Lalat zasluzuje moje postovanje. Dugo nisam video nekoga ni na terenu ni pored njega da unosi toliko emocije i strasti u svaki megdan na koji izadje.Zaista je bio pravo osvezenje u ovoj nasoj bari punoj krokodila. Lalate HVALA!!!! :lala: :thankyou:
Last edited by Voja on Wed Sep 14, 2016 11:27 pm, edited 1 time in total.
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Bio sam medju malobrojnima koji su pozdravili dolazak Lalatovica u klub neovisno od navijackog opredeljenja i prisnosti sa Zvezdom.Drago mi je sto danas otvoreno mogu reci da je apsolutno opravdao povereenje koje mu je ukazano.
Nije logicno da menjamo trenera u jeku sezone i kompletiranja tima .Mnogo toga nije logicno ali zaista nije mi jasno o cemu se ovde radi,a sigurno se o necemu radi.Pokuscua sutra doci do informacije,pa javim.Nadam se da Lalat ostaje.
Post Reply