Predrag Sikimic - za i protiv

Locked

Predrag Sikimic - za i protiv

Za
2
22%
Protiv
7
78%
 
Total votes: 9

User avatar
yo
Posts: 6
Joined: Fri Aug 17, 2007 4:52 pm

Predrag Sikimic - za i protiv

Post by yo »

Pozdrav svima,

da li bi neko mogao da napravi kratak rezime Sikimicevog boravka u Vojvodini? Znaci da li je bio dobar i zadovoljio igrace, koje su mu bile najvece mane i da li ih je imao uopste... :wink: Sta je bilo dobro, a sta lose u vezi njega?
Last edited by yo on Fri Aug 17, 2007 7:08 pm, edited 1 time in total.
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Cemu ova tema?!? :?
STOP MAFIJI!!!
User avatar
yo
Posts: 6
Joined: Fri Aug 17, 2007 4:52 pm

Post by yo »

Mnogi igraci su pominjani u dobrom i losem svetlu na forumu, a o njemu ama bas nista nisam uspeo da nadjem. Ako sam promasio sekciju izvinjavam se, a ako je tema suvisna, izbrisite je. Ipak, ne znam zasto bi bilo kome smetala.

poz
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Bilo bi lepo kada bi obrazlozio zbog cega je otvorena ova tema?
Zbog cega te bas on zanima, da li si ti slucajno Sikimic :wink:
User avatar
yo
Posts: 6
Joined: Fri Aug 17, 2007 4:52 pm

Post by yo »

Dejan wrote:Bilo bi lepo kada bi obrazlozio zbog cega je otvorena ova tema?
Zbog cega te bas on zanima, da li si ti slucajno Sikimic :wink:

Naravno (naravno da cu da obrazlozim, a ne naravno da sam ja Sikimic:).

Jedan navijac Amkar Perma, kluba u koji je Sikimic presao, se raspituje o njemu. Voleo bi da zna nesto o tom igracu, da li je u svom prethodnom klubu (Vojvodini) zasluzio simpatije navijaca ili nije i zbog cega, da li je dobar igrac, koje su mu mane i sl. Zna ruski i engleski, pa mu malo teze ide pretrazivanje srpskih foruma. Nije mi palo nista bolje na pamet, nego da pitam same navijace da mi kazu nesto o tome. Zato ova tema i zato bas na ovom forumu. Pozdrav
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Nije bio zapazen u redovima Vojvodine...Dao je par golova,ali nista vise...Nije ni puno igrao...Ja ga licno nisam voleo,delovao je jako tromo i nedovoljno pokretljivo u napadu... Toliko.
STOP MAFIJI!!!
User avatar
yo
Posts: 6
Joined: Fri Aug 17, 2007 4:52 pm

Post by yo »

Znaci ukratko, krs od igraca :)

Hvala
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8838
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

yo wrote:Znaci ukratko, krs od igraca :)

Hvala
Covek ti rece da Sikimic nije puno igrao. Sto ne mora da znaci nista, jer do prosle godine nije se ni Despot naigrao a sad ga cene da je nas najbolji igrac.

A to da li je krs ili ne - pa ko u nasoj ligi nije krs? Evo juce smo imali prilike da vidimo na delu kako se igra fudbal i koliko smo mi daleko od toga.
User avatar
yo
Posts: 6
Joined: Fri Aug 17, 2007 4:52 pm

Post by yo »

Ok, zezao sam se, ali iz Amonimusovih reci tako ispade. Nije se naigrao, spor, trom... Mozda ce jednog dana da hara Rusijom, ali sad je los.

Jel zna neko koliko ga je platio Amkar?

Image
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Kad je trebao da ode u Rumuniju spominjala se cifra od oko 50 000 €.
Sad,koliko tu ima istine...
STOP MAFIJI!!!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Sto se mene tice dao je i vise nego sto sam ocekivao.Ocekiva sam nista- a eto meni je dovoljno i to sto je u polufinalu kupa penal bio nad njim, a plus je usao sa klupe.Da li je bio penal, mislim da nije, ali je pad bio iskusan. 8) Ali dobro to se zaboravlja...
Neznam da li je dobar ili los, igrao je premalo, a njegove predispozicije nikako nisu odgovarale nasoj igri.Kako uopste ocenjivati igraca koji je toliko malo proveo u igri :?

Sretan da je gde god ide :!:
User avatar
yo
Posts: 6
Joined: Fri Aug 17, 2007 4:52 pm

Post by yo »

Hvala vam na odgovorima. Nece se bas obradovati ovaj Rus kad mu kazem koga su kupili:)
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Predrag Sikimić nije dobio priliku da igra na svojoj svojstvenoj poziciji, poziciji napadača. U Vojvodini je redovno igrao iza najisturenijeg Ranka Despotovića i možda u tome leže loši utisci njegovih igara. Koliko se ja sećam, samo je nakon izmene Despota u meču sa apatinskom Mladošću Sikimić odigrao nekih dvadesetak minuta na svojoj klasičnoj poziciji i tada je postigao pogodak. Sa druge strane, ne treba da se zaboravi da je Sikimić dosta dugo vukao povredu pre nego što je došao u Vojvodinu i to se sigurno odrazilo na njegove igre.
Locked