Liga Evrope - sezona 2016/17

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9770
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Voja »

Marko93 wrote:ce bar da pusimo tamo :smoker: :smoker: :smoker:
I koji auto povesti nazad :mrgreen:
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Djisa »

Voja wrote:Crnogorci,Velsani,Backa,Dinamo,Partizan,Napredak,Az.... neverovatno je kako nam se slazu protivnici po jacini rekao bih,idealno za podizanje forme... Drago mi je sto Lalatovic iako mi se ne svidja raspored igraca forsira jedan te isti tim,verujem da ce do AZa da dostignu neki vrhunac forme,pa da pokusamo ispisati novu stranicu istorije. Inace,zaboravih napomenuti kako je lep osecaj kada vidis kako kapiten Zvezde klizi na kolenima prilikom Vosinog gola :mrgreen: :cheers:
Meni se iskreno svidja cinjenica da mi vise ne igramo sa dva zadnja vezna, nego imamo dva kreativca napred, pa ce valjda uskoro (citaj, kad kupimo spica) krenuti I veci broj sansi I golova.
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by gospodinFKV »

Po meni je ok da prvu igramo ovde, jer je protivnik atraktivan, igraci su napaljeni, navijaci isto. To je dobar momentum da se nesto uradi, pa da se nadamo necemu u revansu. Jos pogotovo ako budemo napravili dobre rezultate u utakmicama izmedju (partizan, novi pazar,...) :cheers:

Ovako, ako nas tamo nakantaju, necemo dostici ni blizu takvu atmosferu u revansu (primer Viktoria).
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Maminho »

gospodinFKV wrote:Po meni je ok da prvu igramo ovde, jer je protivnik atraktivan, igraci su napaljeni, navijaci isto. To je dobar momentum da se nesto uradi, pa da se nadamo necemu u revansu. Jos pogotovo ako budemo napravili dobre rezultate u utakmicama izmedju (partizan, novi pazar,...) :cheers:

Ovako, ako nas tamo nakantaju, necemo dostici ni blizu takvu atmosferu u revansu (primer Viktoria).
+1
Upravo sam ja to hteo reci. Setimo se svi Plzena i prvog meca tamo 3:0. Revans je bio cista formalnost, nije bilo nigde euforije ni nicega. !!

Da sam zadovoljan zrebom NISAM, ali mozemo sa njima odigrati. Pre svega jer su oni vrlo mlada ekipa, mnogo mladja od Plzena koji su cinili sve same iskusnjace 30+ tako da i tu treba da trazimo sansu. Mi sa njima realno tesko mozemo da se poredimo, finansijski itd. Evo jedan primer pred ovu sezonu ostali su bez najboljeg STRELCA HOLANDSKE lige koji je otisao u Tottenhem Janssen V. koga su platili Englezi oko 20 m, ali oni za te pare nisu nikog posebno doveli. Uglavnom tim cine igraci iz prosle sezone... Po meni je mozak ekipe onaj mali 92 god Henriksen M. Lik je vozao grobare prosle sezone i dao im je jedan gol u Bg, on je glavni kreator i od njega polaze sve akcije lagan je na lopti, odbrana im je spoj mladosti i iskustva. VLAAR svima poznati reprezentivac Holandije koji je posle neuspesne epizode u Aston Vili kod njih zavrsio cini tandem sa Luckassen koji je posebno opasan posle prekida tu treba da obratimo paznju posebno !! Dakle igrati flastera na broju 10 Henriksen M to bi Maksimovic trebao da odradi kako on ume, kvariti im igru pa sta nam bog da !!! :D :dance2:
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Stexman »

Nemamo srece pa to ti je... I prva kuci, i jak protivnik, bedak...
User avatar
torrente
Posts: 508
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by torrente »

Igla wrote:Zreb nam se i previse otvorio do plej ofa, da bismo usli u LE jednostavno moramo da napravimo kakvo takvo iznenadjenje. Ne razmisljati previse o protivniku vec gledati sebe i iskidati tih 90 i kusur minuta u nasem gradu pa sta bude..
:gospodin: :cheers:
otpozdravljam svaku reč!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by PelezinhoFkv »

borrissey wrote:
Joca123 wrote:Pitanje za strucnjake,kakve su nam sanse i da li uopste postoje?
Imaju dosta igrača, prerepzentativaca raznih zemalja, koji vrede preko 2 mil. Vlaar (31, 4mil), Henriksen (24, 5mil), van Oveerem (22, 3,5mil), ... Iskreno, mnogo su jači od nas, baš mnogo. Ne znam zbog čega su ih neki ovde priželjkivali...
zato će i biti slađe kad ih prođemo :lala:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by playmaker »

playmaker wrote:Puska na beka umesto Miletica, Planic i Kovacevic na stopere i Antic levo.

Dajte AZ i da se przi 3+ obe tekme pa kako nam je sudjeno! Hocu pun Karadjordje! :mafia:
To je to, kao sto sam i prizeljkivao! :devil:
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Koral »

Dosta mlada ekipa, zelena :) Zasto su prizeljkivani? Pa zato sto su favoriti, ali svakako i moguci za prolaz! Mnogo drugacija prica od PAOK-a recimo. To sto su mladi i vole da se nadigravaju, pa to nam i jeste sansa. Kuci prva, ali to nije lose, jer smo i uspehe sa Bursom, pa evo i Dinamo pravili u gostima nakon neresenog kuci. Molim vas dva puta ih dobio partizan i to dosta lagano kuci 3-2, bilo 3-1 do devedesetog. AZ je nekada bio vrh u Holandiji, ali su sada ipak opredeljeni da rade sa mladim igracima, pojacanja su ih iz klubova kao sto su NEC, Herakles, Roda... Dva najbolja igrača u vezi Ortiz Meksikanac i napadač Jansen otišli su u ovom prelaznom roku!

Golmani

Rohet (Urugvaj - 23 godine), Kutino (33god.), Olij (20)

Odbrana

Johanson (Švedska - 24 god.), Van Ejden (28 god. stigao iz NEC), Vlar (31. god. najiskusniji igrao za repku deset god.), Haps (23 god.), der Linden (26 god.), Hacidiakos (Grčka -19 god.), Lukasen (21god.), Brežančić (26 god. stigao prošle god. iz Čukaričkog.. kao što rekoh najavili ga kao najveće pojačanje, što dokazuju gde su danas finansijski), Luis (22. god)

Sredina

Rientra (25. god), van Overem (22. god), Henriksen (Norveška - 24. god), Seuntjens (24. god), Ouwejan (18. god), Helmer (18. god), Wujtens (Belgija - 26. god , stigao iz Willem II)

Napad

Jahanbah (Iran - 22. god), Wergost (22. god - stigao iz Herakles), dos Santos (20 god), Muren (27. god, retko se upisuje u strelce), Frajdej (Nigerija 21. god - stigao iz Lilestrom, nije još debitovao), Garsija (Trinidad i Tobago 18. god)

Dosta mladih igrača , promenjivi rezultati, atraktivni za publiku, a to što napadaju i jeste nam šansa s obzirom na našu igru, pogledajte koliko partizan sansi stvorio samo u gostima, ako su mogli oni, možemo i mi! Naravno trebaće dosta borbe, koncentracije i naravno sreće!

[video]https://www.youtube.com/watch?v=mE8p2xW_3kc[/video]
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Aa54nc7KRrg[/video]
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by gospodinFKV »

Treba imati na umu da je partizan tada imao Abua i malog Zivkovica. Od pet golova u ta dva meca, Abu je dao tri i asistirao jedan. Druga dva gola je postigao Zivkovic. Mi trenutno nemamo igrace tog kalibra, koji mogu na taj nacin da nacnu protivnika ili rese utakmicu. Zato nam treba jedno dobro pojacanje u napadu. SPONZORI, ODRESITE KESU! :mafia:
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by PelezinhoFkv »

gospodinFKV wrote:Treba imati na umu da je partizan tada imao Abua i malog Zivkovica. :mafia:
Sad mi imamo Trifunovića i uvek neugodnog Ašćerića :mrgreen:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
N13
Posts: 2056
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by N13 »

Moraćemo napadati kroz sredinu, ili eventualno niske centaršuteve. Vlaar je strašan u skoku, nemamo mi napadača koji sa njim u skoku može parirati. Ali isto tako je taj Vlaar slabo pokretan, i sklon prljavim startovima i crvenim kartonima. I tu treba tražiti šansu. Trujića na njega, da ga pretrčava što više može... dobiće sigurno batina, ali garantujem da će izboriti makar jedan penal i karton.

I igrati slično kao obe utakmice protiv belorusa... ne dozvoliti pas igru... presing na njihovoj polovini, naterati ih na duge lopte. Najvažnije je da se igrači ne useru, pa nek bude šta bude.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Протомајстор »

N13 wrote: Najvažnije je da se igrači ne useru, pa nek bude šta bude.
Верујем да ће наши бити борбени пред пуним Карађорђем и сјајном шансом да потпишу неки инострани ангажман. Највише се уздам у пробуђену звер, Палочевића (видели сте како игра откако је добио плату), а слажем се, не треба заборавити ни "Trifunovića i uvek neugodnog Ašćerića :mrgreen: " (PelezinhoFkv). Од толико лопти нека ће се коначно одбити по повољним углом. Ако се посрећило толико пута оном архибалвану Шкулетићу, ваљда ће и њима.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by recni galeb »

N13 wrote: Najvažnije je da se igrači ne useru, pa nek bude šta bude.
...a ako se vec useru da to bude kvalitetno sranje, znaci dva dana meni pred mec: riblje corbe, pasulja, za drucak barenih jaja, luk u svim oblicima... i da vidim majci tog Olandjana koji ce da pridje nasem junaku u laganom trku ka LE! :mrgreen:
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk) - Vojvodina 0:2 (pm 1:

Post by Marko93 »

mi ako ove prodjemo necu se trezniti do marta
Locked