Liga Evrope - sezona 2016/17

Locked
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by madda fakka »

Stexman wrote:Опрости на овом песимизму, али не уздам се у вероватноћу већ у чисту срећу. Што је чист оптимизам :)
Delim misljenje narocito posle sinocnih rezultata kvalifikacija za LS. Ako i prodjemo dinamo, samo pogledajte ko dolazi u play off. Samo sinoc ispali Fenerbahce, Olimpijakos, Sahtjor plus ekipe koje direktno idu u play off iz lige petorke... Cista sreca ce nam biti malo :D treba da dodamo sve sinonime za srecu sto se zreba tice :)
I Bog je Slaninar...
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by PelezinhoFkv »

madda fakka wrote:
Stexman wrote:Опрости на овом песимизму, али не уздам се у вероватноћу већ у чисту срећу. Што је чист оптимизам :)
Delim misljenje narocito posle sinocnih rezultata kvalifikacija za LS. Ako i prodjemo dinamo, samo pogledajte ko dolazi u play off. Samo sinoc ispali Fenerbahce, Olimpijakos, Sahtjor plus ekipe koje direktno idu u play off iz lige petorke... Cista sreca ce nam biti malo :D treba da dodamo sve sinonime za srecu sto se zreba tice :)
Dajte Fener da se igramooo :mrgreen: :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by nssale »

Veliki broj pokušaja (učestvovanje u kvalifikacijama svake godine) uz par dobrih rezultata nas je doveo do toga da smo ove godine pred početak kvalifikacija imali koeficijent od 7,925. U ovom trenutku naš koeficijent je 8.475, a ako prođemo Dinamo biće preko 9. Došli bi na granicu da postanemo nosioci u trećem kolu kvalifikacija. Uz kontinuitet igara sigurno bi nam se desila ponovo neka Bursa ili Sampdorija ali ovog puta u četvrtom kolu. Da bi bili nosioci u četvrtom potreban koeficijent je oko 14-15. To je trenutno daleko.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by gospodinFKV »

Iskreno, ako prođemo, više bih voleo da dobijemo neko od jačih imena, nego da se opet ponadamo protiv onih što su ''kao'' slabiji u odnosu na one koje smo pre izbacivali u 3. kolu. Da iznenađenje malo preselimo u plej of.

S druge strane, ako nas izbace, makar su nas izbacili neki (na papiru) veći i bogatiji timovi, pa nece ovi nasi wc novinari moci da ke*aju kako smo izbacili veliku ekipu i onda ispali od neke ''manje'' :)

Večeras očekujem prolaz. Bolji smo i moramo proci, a o plejofu onda u petak. :cheers:
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by Del_Boske »

Koral wrote:
Karlsson wrote:Naravno da mi lično ne smeta što Voša ima navijače i van pokrajine. Drago mi je zbog toga. Ali to ne briše činjenicu da Vojvodina uglavnom poseduje regionalnu reputaciju poput Hajduka u Dalmaciji (iako trenutno samo možemo da sanjamo takvu reputaciju). Naravno to što je Vojvodina klub regionalnog karaktera ne utiče nikako na to koliko je u isto vreme i srpski klub, jer koji bi drugo i bila?

I Radnički je srpski klub, Borac, Spartak i svi ostali. Ali oni su klubovi lokalne reputacije i podržavaju ih uglavnom ljudi iz njihovog grada i okoline.
Da, ali dobar deo vas nikako da shvati da u tome i jeste fora.. Dokle god Voša ne ugrozi bg blizance, tako što će da skuplja publiku po Srbiji neće moći sa istima i da se nosi... Zato onolika frka sa finalom kupa sa crnima. Uplasili su se naleta koji je Vojvodina imala tog trenutka. Ako zelimo da budemo veliki klub, onda moramo da budemo otvoreni za sve, pa i one koji za početak samo simpatišu klub širom Srbije, što ne i dalje.. Ako mi sebe smatramo za regionalnim klubom, ili gradskim onda će i oni da potenciraju tu priču. Ne znam što neko to smatra čudnim, nije tačno da svako širom Srbije se opredeljuje za blizance, mnogi bi nekog trećeg, a mi smo uvek tu bili blizu, ali se nikada stvarno nismo nametnuli
Мало се претерује с хард кором, наравно да ван Војводине прво можемо да стекнемо људе који нас симпатишу (јежим се на реч симпатизер) пре него ватрене залуђенике за Вошу, наравно да у НС има маса људи која неће доћи да гледа Радник ал ће по лепом времену доћи да гледа европску утакмицу... Али ни мени није право кад морам да ходам по трибини ко по јајима да не сметам излетницима који неће да устану целу утакмицу сем на полувремену. 100-200 дин стави карту, у хуманитарне сврхе, бар да елиминише оне најгоре. За жене нек буде бесплатно :D

Што се тиче остатка Србије и Републике Српске, постоји нешто што бих ја назвао терором Звјездаша. Чак се и Гробари толеришу, јер мораш имати неког непријатеља, али ако се деси да се случајно неким чудом декларишеш као навијач неког трећег клуба... Можда умишљам, али некад осетим толики набој као да ме мрзе и као да би ме тукли да могу :D Балавурдија из провинције је толико наложена жељом да буду као своји идоли "сас београцки асвалт", годинама, да је то постало болесно међу сељачијом. Зато по мени треба поздравити сваку симпатију према Воши, одакле год дошла, а не глумити некакав ексклузивни клуб за који је потребно да су ти преци били рибе у Панонском мору :)

Тотал пре није имао РТВ у понуди, последњих годину две има, тако да ће се вечерас гледати утакмица и на истоку РС :) Уз пар пива можда намамим и неке још незаражене звјездашењем да погледају, само да не буде нека пропаст од резултата :)
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by kafe bagdad »

nssale wrote:Veliki broj pokušaja (učestvovanje u kvalifikacijama svake godine) uz par dobrih rezultata nas je doveo do toga da smo ove godine pred početak kvalifikacija imali koeficijent od 7,925. U ovom trenutku naš koeficijent je 8.475, a ako prođemo Dinamo biće preko 9. Došli bi na granicu da postanemo nosioci u trećem kolu kvalifikacija. Uz kontinuitet igara sigurno bi nam se desila ponovo neka Bursa ili Sampdorija ali ovog puta u četvrtom kolu. Da bi bili nosioci u četvrtom potreban koeficijent je oko 14-15. To je trenutno daleko.
Да би били носиоци у трећем колу потребан је коефицијент преко 10?
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by PelezinhoFkv »

Del_Boske wrote: Зато по мени треба поздравити сваку симпатију према Воши, одакле год дошла, а не глумити некакав ексклузивни клуб за који је потребно да су ти преци били рибе у Панонском мору :)
Iako nije tema, + 1 za ovo ! :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by recni galeb »

nisu samo ribe nego i zaba, ako vec idemo u detalje... :mrgreen:
muka me hvata sto se ne "razboleh" beloruskim sindromom, ali poznavajuci moje u firmi neko bi se vec israo gore da sam u romingu, tako da: LazO Bilmezu, siluj me! :rage:
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by nssale »

kafe bagdad wrote:
nssale wrote:Veliki broj pokušaja (učestvovanje u kvalifikacijama svake godine) uz par dobrih rezultata nas je doveo do toga da smo ove godine pred početak kvalifikacija imali koeficijent od 7,925. U ovom trenutku naš koeficijent je 8.475, a ako prođemo Dinamo biće preko 9. Došli bi na granicu da postanemo nosioci u trećem kolu kvalifikacija. Uz kontinuitet igara sigurno bi nam se desila ponovo neka Bursa ili Sampdorija ali ovog puta u četvrtom kolu. Da bi bili nosioci u četvrtom potreban koeficijent je oko 14-15. To je trenutno daleko.
Да би били носиоци у трећем колу потребан је коефицијент преко 10?
Koeficijenti poslednjih nosilaca na listi u trećem kolu kvalifikacija za LE u poslednje tri godine:

2014/2015 koeficijent 8,925
2015/2016 koeficijent 10,375
ove godine koeficijent 9,935
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by Radoye »

Ne mogu da vam opisem koliko mi tesko padaju evropske i kup utakmice usred nedelje, sa 6 sati vremenske razlike, kad sam na poslu. Znaci nema sanse da mogu da ispratim, osim povremenog bacanja oka na livescore. Ne znas sta je gore, kad nam fali gol, ili kad strepis da ne dobijes gol, a jedina informacija koju imas je trenutni rezultat, u najboljem slucaju jos i sastavi ekipa i kartoni. Pojma nemas kakva je igra na terenu, da li napadamo ili se branimo, da li smo ravnopravan protivnik ili nas guze. Stres probija plafon, a usput moram da budem tih da me ne provale da mi paznja nija 100% na poslu.

Al' jebiga, neka traje sto duze!

Postoji mali milion stvari u i oko kluba koje nisu kako treba, ali tih 90 minuta dok se lopta kotrlja su za cega se zivi. I uredno svake nedelje stajem u red za svoju dozu. Kad je pauza u prvenstvu, ne znam sta cu sa sobom. I nista ne moze da mi nadomesti Vosu - jebes peticu, Mesije, Ronalde, kada ne nose pola belo pola crveno. Nema tu emocije, ne vozi me. Ne smiruje krizu.

Zato, igraj Voso!!! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by limanfkv »

Aj sreco vrati se jednom, vreme je..
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by Voja »

Radoye wrote: Postoji mali milion stvari u i oko kluba koje nisu kako treba, ali tih 90 minuta dok se lopta kotrlja su za cega se zivi. I uredno svake nedelje stajem u red za svoju dozu. Kad je pauza u prvenstvu, ne znam sta cu sa sobom. I nista ne moze da mi nadomesti Vosu - jebes peticu, Mesije, Ronalde, kada ne nose pola belo pola crveno. Nema tu emocije, ne vozi me. Ne smiruje krizu.

Zato, igraj Voso!!! :cheers:
E bas to.... Cesto imam obicaj u drustvu da kazem "danas je crveno slovo,neradni dan" svi pogledaju u cudu,pitaju koji je svetac? I onda im samo nezno kazem "igra Vojvodina" :cheers: :cheers: :cheers:

Gledajuci izvestaj Dinama protiv onih Iraca,misim da nam ne gine par primljenih golova i zato sanjam 2:2 :beg:
Image
CRD FCV
Posts: 1659
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by CRD FCV »

Мада би било најиделаније када би играчи играли на позицијама за које су и предвиђени то би могао бити минус данас. Нисмо уиграни за тако нешто тако да би било најбоље да играмо ону нашу брљотину од форације - бек на штопера, штопер на бека и слично. Они су опасни са дистанце, брзи су у транзицији из одбране у напад. У Новом Саду, колико сам сазнао, нису им играли пет стандардних играча.
Ми немамо шта да изгубимо, морамо дати гол. Без тактизирања, само јурнути на тај гол. Притиснути их од старта, тако смо играли и овде и деловало је да је таква игра рецепт против њих.

И за крај, има ли неко неки линк да се може погледати утакмица за нас који нисмо у близини малих екрана?
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by Sale »

CRD FCV wrote:Мада би било најиделаније када би играчи играли на позицијама за које су и предвиђени то би могао бити минус данас. Нисмо уиграни за тако нешто тако да би било најбоље да играмо ону нашу брљотину од форације - бек на штопера, штопер на бека и слично. Они су опасни са дистанце, брзи су у транзицији из одбране у напад. У Новом Саду, колико сам сазнао, нису им играли пет стандардних играча.
Ми немамо шта да изгубимо, морамо дати гол. Без тактизирања, само јурнути на тај гол. Притиснути их од старта, тако смо играли и овде и деловало је да је таква игра рецепт против њих.

И за крај, има ли неко неки линк да се може погледати утакмица за нас који нисмо у близини малих екрана?
Držati ih što dalje od gola presingom i iskoristiti prilike kad iskrsnu :beg: E sad što je Lalatović balvan pa nije dao šansu Meriju nego Trujića gura pred gol da ga praznog promašuje, to je već druga priča :evil:

http://rtv.rs/sr_ci/uzivo :deal: link
This time next year, we'll be cup winners!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3. kolo kv. za LE: Dinamo (Minsk)-FKV, 04.08. u 19:45h (

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Ми немамо шта да изгубимо, морамо дати гол. Без тактизирања, само јурнути на тај гол. Притиснути их од старта, тако смо играли и овде и деловало је да је таква игра рецепт против њих.
Ovo podrzavam. Mislim da ce se u prvih 5 minuta meca znati sta nas ceka.Da li cemo muski krenuti ili cemo uci u mec da cuvamo 0:0,pa ako Meleg sta uradi. Mislim da se mecevi protiv Burse i Sampa pokazatelj kako treba.Znaci i ako povedemo,nema nazad,samo trpaj.Jedino to je put do uspeha.
CRD FCV wrote: И за крај, има ли неко неки линк да се може погледати утакмица за нас који нисмо у близини малих екрана?
Ja vecinu kriticnih meceva gledam ovde http://www.rojadirecta.me/ Za sada nijednom nisu zakazali
Image
Locked