Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

GospodinFKV je u pravu.

Radis u klubu i neko spomene da bi taj "tvoj" klub trebalo da osvoji titulu i ti mu se smejes!?
Momentalni otkaz bi dobio da sam ja direktor. Smejes se ambicijama kluba koji te 'lebom rani? Mars kuci u avliju!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Uprava

Post by PanonskiFantom »

Treba ga javno linčovati, jer smo svi bili tamo i potvrđujemo da je sve istina što je novinar napisao!

Ua zaposleni i ko ga je doveo!
Vise nista nije isto!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Ja sam shvatio da se nasmejao na to da država obezbeđuje sponzore blizancima, a ne na to da klub konkuriše za titulu... Iskreno se nadam necu boljem u klubu ovim sponzorstvom!
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

Jedan od razloga posecivanja ovog foruma je što ovakve stvari pokažu da uvek možemo gore,stvarno smo katastrofa,ljudi BRUKATE NAS,uprava,trener,mladji igrači,ko je sledeći.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

A nije vam palo na pamet da je to bio osmeh uzivanja a ne podsmeh na ceo govor Zbiljica?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Uprava

Post by kafe bagdad »

Kako je krenulo liga će se umesto SLS zvati SNS :mrgreen:
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Zelim Zbiljicu od srca da ostvari cilj i da osvoji titulu.
Razmisljam
Ko je Gdin Zbiljic?
Ko je pravi vlasnik Energotehnike?
Koji specijalni savetnik je dobeo sponzora?
Sto bas sada ? Jel prodata lokacija oko spensa? Stadion,jel smeta ?
Da li nas bivsi predsednik ?
Mnoge odgovore znam al ne znam stvarnenamere tj interes.
Vreme ce pokazati
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Voja wrote:Izvinjavam se sto sam pomalo i naivan,ali sta mi to mozemo dobiti od njih pa se toliko radujemo? Milion,dva pet? :mrgreen: Od Porshea smo bar auta imali... ali ajd,ako vi kazete da je to nesto spektakularno,neka bude tako
+1
PS
I Danilova pitanja cekaju odgovore, pogotovo ono: zasto ne zvezda?
Sacekajmo i sa pohvalama i sa osudama.
Vreme je najbolji sudija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post by nssale »

kafe bagdad wrote:Kako je krenulo liga će se umesto SLS zvati SNS :mrgreen:
Super Nogomet Srbije? :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Bas me zanima kada ce prvi perspektivni momak sa FCVB u zvezdu u zamenu za neku njihovu olupinu?
Jos ovog leta ili na zimu? Koliko se tu pita Klub, a koliko ,,sponzor"?
Ako nije sluzbena tajna koliko Gasprom daje zvezdi, zasto je tajna koliko Sponzor daje Vojvodini?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post by nssale »

Ne samo cifra, zašto bi ceo Ugovor bio tajna?
Zašto se on ne okači na sajt kluba uz vest o sponzorstvu?
I time se pokaže kako Uprava radi dobro i transparentno, u interesu kluba?
Ujedno se zapuše usta svim kritičarima, podigne se atmosfera i jedinstvo među navijačima?
Lovćenac
Posts: 5
Joined: Sun Aug 25, 2013 10:58 pm

Re: Uprava

Post by Lovćenac »

Braćo ,redovno čitam forum,ovom prilikom imam i nesto da podijelim sa vama. Trenutno radim na recepciji jednog malog hotela u BG,i moj gost od danas je i John Mary,zajedno smo gledali utakmicu i pricali o svemu i svacemu vezano za klub.Prije svega da navedem da je John sjajan momak,odusevljen je Novim Sadom,obozava Vosu,navijace,ali je strasno razocaran odnosom koji je uprava imala prema njemu,kaze da je klub totalno u menadzerskim kandzama,da ucinak na terenu i treninzima uopste nije primaran pri izboru igraca,da ljude u klubu uopste ne interesuje interes kluba,vec samo sopstveni,da je Lalatovic velika neznalica od trenera i jako los covjek,ovo naravno uz ogradu posto je jednostrana prica pa ne bih da lijepim neke etikete,ali koliko sam ispratio pisanja po forumu veci dio forumasa dijeli to misljenje.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Uprava

Post by kafe bagdad »

Počeli smo da primamo čestitke i za pretkola i eliminacije poluamaterskih klubova :cheers:
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

Par stvari:
-pod hitno ukidajte prenose DOMACIH utakmica!Kakva je to nova moda i koji strucnjak ju je smislio ne znam ali je to totalni idiotluk.Cilj je dovuci ljude na stadion a ne navikavati,ionako kilavu masu, na TV prenose.Fokusirati se iskljucivo na prenose gostovanja,ako ima finansijskih mogucnosti( a za to bi moralo da bude jer je sam prenos velika reklama za klub), i eventualno ako se rasproda stadion na ovim evro-mecevima.Verovatno je i cela prica oko prenosa krenula od RTV-a koja je u zadnje vreme veoma poboljsala program pa je i normalno da se javi zdrava ideja za pracenjem "svoje" Vojvodine(usput podrska RTV-u u borbi protiv BG jurisnika) ali kome treba prenos recimo domace utakmice sa Javorom?To nema nikakve ni sportske ni finansijske logike.Utakmica u NS-plati kartu i dodji na stadion,nema sta da gledas prenos u kafani,kladionici itd.O realizaciji prenosa da ne pricam,dovoljno je reci Lazo Bakmaz.Nas je covek,svaka mu cast ali je njegovo prenosenje blagi uzas i totalna neozbiljnost.Covek pored toga sto davi,izvaljuje milion pogresnih informacija(recimo sad u Velsu nicim izazvan kaze 300 gledalaca a zvanican podatak 809,i tako non stop) a na sve to i nema neki "sarm" da sve to ispadne smesno i/ili iole zanimljivo.Ako se vec pravi zajebancija od prenosa predlazem da se pozove Dr.Pop iz Ateista pa da se napravi,bar zanimljivi,cirkus.
-dokle ce Istok da bude osakacen kavezom?Probao sam da iskopam neko UEFA pravilo o tolikom razdvajanju/rastojanju do tribine gde su gosti ali toga nema nigde u pravilnicima.Nisam ni morao da trazim jer jednostavnim gledanjem evropskih utakmica se moze videti da veoma cesto navijaci dva tima budu na metar jedan od drugih.Pogotovo je to cudno kod nas jer je istok i fizicki odvojen od tribine sa semaforom.Ko je tu lud,nije mi jasno.A da bude jos ludje-kako to da su u domacoj ligi gostujuci navijaci u kavezu a na evro utakmicama(i reprezentaciji) na tribini sa semaforom?Dajte to resite,taman su skinute stolice zbog gamadi u nedelju.Usput,zastave na banderama su pocepane,il ih menjajte ili ih skinite.Lokal na zapadu koji ponekad sluzi kao blagajna(pored Friendsa) je mini deponija.Jel dolazite na utakmicu helikopterom pa da to niko ne vidi?Platite spremdzu da to sredi da se ne brukamo.Nadam se da nece opet biti cirkusa sa besplatnim ulaznicama.Verovatno je kasno za ovaj savet,ali stavite neku normalnu cenu(sever 100,istok 200,zapad 400-500+ klince do recimo 10-12 godina pustajte dzabe) a mogao bi prihod ili deo da ide u humanitarne svrhe.Nema potrebe pustati ljude dzabe na evro utakmice.
-ne znam kakvi su odnosi medju vodecim ljudima klubova u SD-u ali bi bilo pod obavezno da se bar oko osnovnih stvari dogovarate.Ne sme da se vise desava da se dve bitne utakmice u dva sporta igraju u isto vreme kao prosle sezone.To je katastrofa.Mozda je kasno za ovu sezonu ali bi ubuduce svi klubovi u SD trebali da igraju u crveno-belim dresovima jer su sami po sebi retki i kao takvi odlicna reklama.Taman su odbojkasi presli na to a rukometasi ko uz k***c otisli na bezlicne crvene dresove.Najbitnija stvar- trebalo bi da u svim sportovima(mislim pre svega na odbojku,rukomet,kosarku i vaterpolo) igramo utakmice na Spensu.Da to bude,zajedno sa stadionom, prepoznatljivi hram sporta najveceg kluba u gradu.Male utakmice u maloj sali-velike u velikoj.Mogle bi i da se naprave sezonske karte s kojim bi moglo da se udje na sve te sportove(mogle bi to da budu i postojece fudbalske-uz neku kompenzaciju FK-a).Sve ovo ako moze treba resiti za ovu sezonu.
-hvala gradonacelniku na (nepotrebnoj) cestitci ali je je njegov rad u praksi,bicu blag,cista nula.Dok mu (doskorasnji) zamenik i glavni covek za sport u NS(tandem Ilic-Svilar) vise na Zvezdinim utakmicama u Evroligi, nama Spens prokisnjava,mreze pocepane,obicne sijalice ne rade,u klonji plivaju krokodili u vodi do kolena,semafor iz doba jure da ni ne spominjem.OBICNE SIJALICE niste u stanju da promenite a u dva sporta vam klubovi igrali Ligu sampiona???Slicno je i sa stadionom.Bruka i sramota.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Bravo!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Post Reply