Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1111
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Ova dvojica jajara nikad od fudbala ne bi hleba jeli da nije bilo Vose. Neka im je na cast i obraz ako znaju sta je to.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Jako nekorektno i za svaku osudu.Razumem ja i kad neko za interesom predje u neki omrazeni klub...Al ovako nesto,zasluzuje svaku osudu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3988
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Enver trenira sa Pazarcima
С нама је и Енвер Аливодић, вратио се из Аустралије, чека инострани ангажман. Оставио је огроман траг у овом клубу и радо бисмо га ангажовали уколико не оде преко границе
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Rabba wrote:Enver trenira sa Pazarcima
С нама је и Енвер Аливодић, вратио се из Аустралије, чека инострани ангажман. Оставио је огроман траг у овом клубу и радо бисмо га ангажовали уколико не оде преко границе
Ajde najslaninarskija upravo reagujte,čovek je bio omiljen igrač ovde ,ponudite mu neku platu, dolazi za džaba bez ugovora je .
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Stvarno ga treba zvati! Pa otvorite se bar za jednu platu majku mu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Envere, samo sto dalje od ovog taloga. Vojvodini si i previse dao da bi morao da trpis ova debla i trenera za kojeg je Sosa Babic Murinjo licno...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

gospodinFKV wrote:Envere, samo sto dalje od ovog taloga. Vojvodini si i previse dao da bi morao da trpis ova debla i trenera za kojeg je Sosa Babic Murinjo licno...
Sosa Babic je poslednji trener koji je ubacio omladince u prvih 11. (Džimi Makarića samo, Zaga na par utakmica samo Stamenića i na jednoj Zličića, Tralalotović nijednog), zato je on Murinjo za većinu.
PS Iako bih jako voleo da ponovo gledam Envera, njemu lično ne želim da se vrati, jer verujem da bi ga zadesila sudbina Stepanova.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Ajuru postao slobodan igrac.
Kakav je on poslednjih godina? Je l' bolji od ovih pacenika iz redine, naravno ne racunajuci Maksu?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Koliko sam ga gledao kvalitetniji je od nasih pojedinih igraca. Do sada koliko su pokazali kod nas Jovancic, Micic i Kovacevic N. mislim da je Djura bolje odigrao. E sad, da li vredi gomilati... Mislim da ne odskace toliko, takodje iskreno se nadam da su se makar Jovancic i pogotovo Micic bolje uklopili i da mozemo vise ocekivati od njih. Moje misljenje je da od Micica mozemo dobiti vise no od Jovance. Nama treba ozbiljan spic bre, takdje i stoper. PUSKARIC NIJE ZA STOPERA.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

Ja mislim da od Micica mozemo dobiti samo drveni civiluk da igraci kace dreseve na njega posle treninga , ako zafali slucajno, ako ne onda ni toliko. Taj da je vredeo nesto ne bi sa 32 godine igrao u Proleteru, pa Borcu pa kod nas... Jovancic je isto drvengija. Verovali ili ne ja mislim da od svih ovih drveca jedino Asceric moze nesto da doprinese. Ume da se zagradi i ima nesto u njemu , jedino sto pada na svaki dodir.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Neizlecivi wrote:... PUSKARIC NIJE ZA STOPERA.
Puska za golmana! :mrgreen:
Samo jos to nije probao a ima sigurno bolje reflekse od Marka koj pada na travu 35 sekundi, kontam da njega ne sjebava ni gravitacija...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3988
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Pusku jos na spica i na gol, i da zaokruzi sve pozicije :D

Pavkov posle vikenda verovatno novi igrac Radnickog iz Nisa. Mali ciga Zivkovic, ovde spominjani, je takodje na probi u Nisu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Rabba wrote:Pusku jos na spica i na gol, i da zaokruzi sve pozicije :D

Pavkov posle vikenda verovatno novi igrac Radnickog iz Nisa. Mali ciga Zivkovic, ovde spominjani, je takodje na probi u Nisu.
Koliko se ja secam jednu utakmicu prosle sezone u Evropi, cini mi se protiv MTK, Mrdakovic je izasao, a Puska se prebacio na laznu devetku do kraja meca. Tako da je nas Puska sve sem golmana bio.
Bane
Posts: 83
Joined: Sat Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Transferi

Post by Bane »

Hoćemo li mi napraviti još neki transfer? Bilo šta??
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Sta je sa Ozegom ? Novi dil koji je bio ponudjen pola pola menadzer klub.Dobro bi nam dosao.
Ovi nasi pojma nemaju sa transferima ,niti imaju veza .a bogme ni para da nesto zavrse.Daj te neke stopere ,jel ste coravi
Post Reply