Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Red Marquis »

Pomoćni teren nije problem. Nemaju ga mnogi timovi, naročito u Španiji i Engleskoj...
Sima je u pravu, za LE nam treba kategorija 4 i tu je nužno imati 150 VIP parking mesta. Gde sad to iznedriti, jer ispod istoka se ne može računati da je "bezbedna lokacija"
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Djisa »

Red Marquis napisao:Pomoćni teren nije problem. Nemaju ga mnogi timovi, naročito u Španiji i Engleskoj...
Sima je u pravu, za LE nam treba kategorija 4 i tu je nužno imati 150 VIP parking mesta. Gde sad to iznedriti, jer ispod istoka se ne može računati da je "bezbedna lokacija"

Ne brinite, ako udjemo u ligu evrope uzecemo parking od univerexporta na jedan dan ili nesto slicno. Veci je problem uci u LE.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Протомајстор »

Djisa napisao:Ne brinite, ako udjemo u ligu evrope uzecemo parking od univerexporta na jedan dan ili nesto slicno. Veci je problem uci u LE.
Нема никаквог паркинга испред Универа, и он је продат.
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od CRD FCV »

Да ли на безбедну локацију утиче и удаљеност од стадиона? Јер у непосредној близини се налази паркинг електровојводине, меркатора, спенса, сигнала. Ваљда се може накупити тих 150 паркинг места.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od recni galeb »

ima u merkatoru tih 150 mesta, a i u maminu, valjda ce taj trzni centar imati neki parking, sta vucice svi peske kese sa kupljenim stvarima?
i na kraj krajeva sta bi sa zgradom inspekcije, ta supa nikoga ne zanima?
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Stexman »

Ako nam daju da sedimo na istocnoj tribini koja ima samo 2 ulaza, ne vidim da ce biti problem i parking. Logicnija mi je bezbednost gledalaca na tribini nego dal ce se neko parkirati blizu stadiona! Pa ljudi, ne moze da se izadje sa stadiona po 10-15 mindzi posle utakmice... Ne daj boze neke frke...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Neizlecivi »

Stexman, ja vec dugo razmisljam o tome da bi najobicnije montazne stepenice na vrh istoka (oko sredine tribine) mogle da totalno rese ovaj problem.
Mada, mozemo ovde razmisljati, planirati, davati ideje... znamo gde i u koje vreme zivimo.
stormer
Postovi: 233
Pridružio se: Pet Jul 21, 2006 7:17 pm
Lokacija: Novo Naselje

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od stormer »

http://mondo.rs/a922243/Sport/Fudbal/Vo ... -Sadu.html

Prosto mi je neverovatno da su idi... pardon, gospoda iz nase uprave pristali na ovako nesto. Na sta ce ta trava liciti posle petog kola ne smem ni da pomislim... :frown: :frown: :frown:
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od srkins »

Ima 2-3 kola u kojima smo i mi i Backa i Spartak domacini i zamisljam nekim cudom se mi plasiramo u LE ,znaci cetvrtak mi petak Backa subota Spartak nedelja opet mi :shock: Jel moguce da smo mi jedini klub u Vojvodini koji ima reflektore
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od gospodinFKV »

Nemojmo se praviti da klub ima pravo glasa za bilo sta kad se podvikne iz ciganskog fss-a. Kako kaubojstina kaze, tako mi radimo.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Radoye »

Zasto sada i Spartak???
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Stexman »

Sta ce stadionima reflektori kada se 90% utakmica igra u podne!?

Zasto se ne prebaci domacinstvo na Karadjordje samo ako je nocna utakmica?
Zasto je problem igrati dnevne utakmice u Backoj Palanci? Onda sigurno mora da ima jos prepreka?
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od tulip »

Ajde mi lepo da organizujemo naše utakmice u Temišvaru, a oni neka stavljaju Palilulca, Sinđelića iz Niš i dr. da igraju u NS!
Lepo su rekli da ko nema reflektore da će igrati u centru FSS, u Staroj Pazovi!
DAJ GOL!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Radoye »

tulip napisao:u centru FSS, u Staroj Pazovi
Cemu ovo uopste i sluzi, koriste li ga za nesto ili je opet samo neko munuo pare na izgradnju?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post od Turija »

Ovo sa Spartakom i Backom u Novom Sadu je u domenu verovali ili ne.Deca ne bi donela tako nakaradnu odluku.
Drugo, vezano za Stadion: otkuda se sad na Forumu (iznenada) aktuelizovalo to pitanje novog stadiona?
Slucajno ili neko nesto zna, pa pokrenuo temu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori