Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Lako je nama srati preko foruma ali treba misliti na egzistenciju kluba, uprave, navijaca, pojedinca... :)

Je l' tako ili nije, drugovi najverniji? :thankyou:

stomak jace krci,
neg' sto srce bije!

Moze ovo moje za sledecu parolu, ne trazim nadoknadu... :lala:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Na sve već rečeno, samo bih da nadovežem sledeće.
I ako se ovo sa Ćomijem rasplete na naše i njegovo zadovoljstvo, to će biti samo dobijena bitka u unapred izgubljenom ratu. Ovakvih ljudi u fudbalu nema mnogo, u našem još manje. Svako sledeći naš ko bude zanimljiv blizancima je ovim ponašanjem faktički već na tacni im serviran, i odlepršaće.

Mislite o tome, a ne da se radujete kao da smo uterali groblju. Uteraćemo im sad (najverovatnije), ali šljam je to, i to šljam koji ne prašta. Vratiće nam, i to sa kamatom. A tu kamatu će nam ovi bivši navijači još i upakovati u mašnicu. Zmije će da rovare po klubu i sektaše, isto tako će i oni Terzini, jer znaju sad da mogu šta hoće.

Grupu su nam ovakvi i njima slični prethodnici sahranili , sad na najniže grane guraju klub, a vi još podržavajte i da se ugasi forum, pa kad već im ne možemo ništa onda najbolje i da svi kolektivno ućutimo jednom za svagda.
Io odio Belgrado
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Bravo Red!

Ovo je najveci poraz Firme i svih navijaca Vojvodine koji smo imali. Ivanic je samo gospodin ispao, pa nije dozvolio da se povuce voda, posle sr*nja nad nama. Hvala mu veliko!
Sto se tice ostalog, moram primetiti da smo dobili i novosti... Dobijamo botove :) Na svim portalima, mnogi "firmsoni","firmasi","slaninari", "novosadjani" i slicni pljuju Comija, i teraju ga tamo... e sada dal su to strani ili domaci botovi, ni sam ne znam, posto me vise nista ne moze iznenaditi.

Hvala Ivanicu!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ne mogu da verujen da mi nemamo nijednu drugu ponudu za Ivanica.
Moje licno misljenje ako mi dobijemo 600.000 eura za Ivanica bice da se sutamo u dupe.realno gledano.
Svaka cast Mirku na reci.
sa druge strane ako ga ne prodamo ili nekog drugog mi smo ugasili.jasno vam je valjda sto smo Stanisavljevica prodali za tako malo.Daj sta das da prezivimo.Tako da ovde nema ljubavi sem Mirkove.Sve je to interes.Sa druge strane nije mi jasan Partizan ,jer za te pare moze dovesti 2 vrh igraca,a ne nekoga ko jos nece da dodje.Smrdi mi tu nesto.E sada gde je tu istina.
Pa negde izmedju.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

hoce da te ponize, da ti daju do znanja da si niko i nista, ne treba njima Mirko za neke vece rezultate. sta tu nije jasno sa njihove strane?
nasa mi je ipak nejasnija, kome ovo moze da dodje pod normalno :shock: , 'ebala ga briga za kluba ako je takva, slicno kao da i decu rodjenu podvodi!
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Danilo wrote:Sa druge strane nije mi jasan Partizan ,jer za te pare moze dovesti 2 vrh igraca,a ne nekoga ko jos nece da dodje.Smrdi mi tu nesto.E sada gde je tu istina.
Pa negde izmedju.
Šta ti nije jasno?Igrače sa strane moraš platiti, a Ivanić je, trenutno, najbolji vezni igrač u Srbiji.
A meni ovo nije jasno (i još podosta iz tvojih postova):
Danilo wrote: Moje licno misljenje ako mi dobijemo 600.000 eura za Ivanica bice da se sutamo u dupe.realno gledano.
Kako možeš ovako nešto da napišeš?
Ivanić trpi najveći pritisak od doba Vujketa i Toze, s tim što su oni, barem, imali nedvosmislenu podršku Uprave kluba, dok Ivanić ima upravu protiv sebe.Ivanić sam spašava čast Staroj Dami, sa svojih 22.
Nema, danas, ovako principjelnih ljudi ni 5%, a kamoli fudbalera.
Ćomi, Legendo :thankyou:
PS
Tragedija Voše u svemu ovome je što će Markiz, vrlo brzo, biti u pravu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Turija wrote: Ivanić sam spašava čast Staroj Dami, sa svojih 22.
:!:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Turija, nisam hteo da pisem bilo sta, ali kad si ti kao da kazem poštovaniji član foruma napisao, dodajem i ja...
Jako mi je mučno da čitam Danilove postove. Ne znam sta da mislim u pojedinim situacijama. Mrzi me da citiram, ali prilikom par postova ovde ljudi su skrenuli pažnju na Milana Radina, gde je njegova reakcija bila "Forum nije mesto za nudjenje treceligaskih igraca". Dva posta nakon toga je sam nudio i skretao paznju na nekog iz recimo Javora ili tako nesto. Opet ne kazem da taj igrac nije kvalitetan, niti da Radin jeste, samo ovakvo pisanje me dovede do nevere svaki put kad čitam.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Otisao Comara ili ne, ajte vi, da se ne ljubimo....I kad izadjete, ostavite vrata otvorena, da izvetrimo taj krimogeni smrad kojim ste zagadili VB...
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Transferi

Post by prijatelj fudbala »

Ćomi, samo hrabro! Ne daj se đubradima!

I neću da verujem da je ovo za Firmu istina
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Re: Transferi

Post by ristoo7 »

Danilo wrote: Moje licno misljenje ako mi dobijemo 600.000 eura za Ivanica bice da se sutamo u dupe.realno gledano.
Нећемо добити ни 600.000, као што нисмо добили ни 200.000 за Станисављевића и Вуковића пре или као што је Вукчевић отишао за џ или најгоре мање од милион са Сергеја. Неће добити клуб, а разлика ће лећи некоме на Девичанским ил сличним острвима.
Ако сам ја само умисилио да постоји нека разлика, клуб воде нестручни и неспособни људи. Сергеј је после једне сезоне продат за 9 милиона, што је 10 пута већа цена за годину дана.

А Иванићу свака част, што се мене тиче сада може и да оде за џабе напоље. Што мање пара добијемо за њега, краће ће потрајати и ова неспособна управа. Уместо 10 година да живимо од продаје играча из шампионске генерације омладинаца, ми смо их распродали за тепсију рибе и још имамо дугова.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Neizlecivi wrote:...
Jako mi je mučno da čitam Danilove postove. Ne znam sta da mislim u pojedinim situacijama...
ajde da ja probam, mislim da je mlad te stoga tako pise, mozda nam se ne poklapaju smene i godisnja doba, mozda je i do mene sama, postajem mator, dzangrizav, ne udara me vise normalno pivo, prelazim na rakiju, manje se pisa, djavo ce ga znati... ali ne treba odmah biti skeptican i sumnjicav, pruzi mu priliku da ga razumes... za mene je vec dockan :lala: ...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Transferi

Post by mihailov »

Turija wrote:
Danilo wrote:Sa druge strane nije mi jasan Partizan ,jer za te pare moze dovesti 2 vrh igraca,a ne nekoga ko jos nece da dodje.Smrdi mi tu nesto.E sada gde je tu istina.
Pa negde izmedju.
Šta ti nije jasno?Igrače sa strane moraš platiti, a Ivanić je, trenutno, najbolji vezni igrač u Srbiji.
A meni ovo nije jasno (i još podosta iz tvojih postova):
Danilo wrote: Moje licno misljenje ako mi dobijemo 600.000 eura za Ivanica bice da se sutamo u dupe.realno gledano.
Kako možeš ovako nešto da napišeš?
Ivanić trpi najveći pritisak od doba Vujketa i Toze, s tim što su oni, barem, imali nedvosmislenu podršku Uprave kluba, dok Ivanić ima upravu protiv sebe.Ivanić sam spašava čast Staroj Dami, sa svojih 22.
Nema, danas, ovako principjelnih ljudi ni 5%, a kamoli fudbalera.
Ćomi, Legendo :thankyou:
PS
Tragedija Voše u svemu ovome je što će Markiz, vrlo brzo, biti u pravu.

Dotičnom forumašu je i Vuk Mitošević igrač za drugu ligu, a Pekarić đubre izdajničko jer svojom platom sada želi da uništi klub. Predlažem da nagovorimo Ivanića da pređe u partizan, a vratimo Žarka Lazetica, Ljubišu Vukelju, Aleksandra Mijatovića i Branislava Trajkovića. Navijači bi se vratili na stadion, bar da istresu gnev koji skupe između 2 kola...
Mada ne bi loše pala ni razmena sa zvezdom-Mi njima Ćomija, oni nama duo Kahriman-Supić.
Napred Voso!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Umesto da se velica Micin karakter, da se udara na sva zvona da postoji i po koji kicmenjak pored gomile beskicmenjaka, da ljudi vide sta su prave vrednosti, da se go**a postide, da se drustvo menja....nista od toga biti nece. Stice nas kazna u ovom drustvu poltronskom. Ima da nam ga zavuku prvom prilikom samo tako, i Ruznal i Novosti ce da pisu, a bogami i Dnevnik!

Ali nema veze, Mica je stao pored Vujketa i Toze! To je velika stvar za nas nenadjebive!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8867
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Pa ko da velica i udara na sva zvona, kada eto kazu da su navjaci dali pristanak da Comi ode u :shit: i jos da ga kao zovu Firmasi i vrse pritisak na njega da potpise, da se botuje po komentarima na vesti...

Bilo to istina ili ne (licno, ne verujem da iko kome je Vosa na srcu moze da vrsi pritisak na kapitena da predje u blizance, to bi definitivno bio znak da su zadnja vremena dosla), ostaje cinjenica da je pravih Slaninara malo, jako malo, da je i taj mali broj podeljen i razjedinjen i da sve u svemu nismo ni za go qrac a ne neki faktor koji moze da utice na nesto i ciji glas moze da se cuje.

Na jako niske smo grane spali...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply