Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Djumi wrote:I da budem iskren do kraja muka mi je više od ljudi koji dolaze u klub i finansiraju ga tako što prodaju igrače.Vojvodini trebaju ljudi koji će reći:Hoćemo da budemo iznad Zvezde i Partizana i nećemo da prodajemo.
Može strateška prodaja 2-3 godine dok se ne pokriju dugovi i onda stop prodaji(može ali za 10 miliona).Mnogi će reći: pa to ne može.......
a ja ću se na to samo nasmejati.
Da li postoje takvi ljudi? Da li iko zna ljude koji bi preuzeli klub i razmisljali na takav način. Pa to je lek... prodaja igrača može držati klub na nogama kratkoročno... ali ako hoćemo dugoročne uspehe, rezultete, kvalitetne mečeve na Karađorđu, mora se ponekad i odbiti ponuda. Zamislite ljudi tim sa Radojom, Poletanovićem, Sergejom, Mijatom, Ivanićem, Abuom... Klubu treba čovek koji da stvara dugoročan plan.
Nisam protiv ove uprave ništa govorio (još uvek) jer mi ne znače mnogo da oni odu, a dođu novi isti kao oni ili još gori.

Što se tiče Vuka, ljudi budimo realni. Nismo ga mnogo gledali, ali ono što smo videli bilo je čak i iznad proseka ove naše lige. Računajte da je on kod nas igrao veoma mlad i to na poziciji koja zahteva i iskustvo. I svoj posao sasvim dobro obavio... ali nije puno igrao zbog povrede, Ađurua, Radoje, Mareta... On i Maksa bi mogli držati celu sredinu opušteno. Vrlo rado bih da ga opet vidim u našem dresu.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

http://www.butasport.rs/fudbal/saznajem ... -u-milano/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jel neko pisao o ovome na forumu? :D
I Bog je Slaninar...
User avatar
fraxmanutd
Posts: 203
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

madda fakka wrote:http://www.butasport.rs/fudbal/saznajem ... -u-milano/

Jel neko pisao o ovome na forumu? :D

Мало му га дај по скролу на горе :mrgreen:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Na stranu cela ta tragikomicna situacija sa pozajmljivanjem igraca i avionskim kartama, Jagodina je imala vise nego dobru priliku da pokupi neke dobre igrace sa crnog kontinenta.

Zasto je tesko ponoviti ono od pre par godina kad je Asante Kotoko gostovao VB. Dovede ti par igraca, poberes sta valja...ako valja odmah, prikljucis prvom timu, ako ima potencijala, posaljes u Proleter na kaljenje,...

Mislim, naravno, sve to ima smisla kad ti u klubu ne igraju poluigraci i menadzerske kombinacije. U ovakvoj truloj i nezdravoj sredini nemoguce je bilo sta posteno odraditi. Ne bih cak ni tim momcima pozeleo da dodju ovde. Treba sastaviti neku listu dobrih ideja, koje su se na ovom forumu izrodile, i arhivirati ih za neka bolja vremena.
User avatar
slanina
Posts: 814
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Kakvi paćenici iz Blica...

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... es/9jkfxbn" onclick="window.open(this.href);return false;
CRNO-BELI U SRCU Mirko Ivanić "sanjao Partizanov dres"!


Nije tajna da je sjajni mladi fudbaler Vojvodine Mirko Ivanić interestantan Partizanu, a iako su se krajem 2015. pojavile informacije da je on odbio da dođe u klub iz Humske, izgleda da su mu upravo crno-beli najbliži srcu.

Tako je, bar, sam Ivanić govorio kao đak četvrtog razreda, dajući intervju za novosadski "Dnevnik" dok je bio član Bačkog Jarka. Tada kapiten i najbolji strelac, rekao je otvoreno da navija za Partizan.

"Crno-beli su mi na srcu, a navijači su najbolji. San Mi je da jednog dana istrčim na zeleni tepih Partizanovog stadiona. Idoli su mi Mateja Kežman i Zinedin Zidan. Posle crno-belih obožavam da gledam Arsenal, jer uvek igra napadački", rekao je tada 11-godišnji Ivanić.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
fraxmanutd
Posts: 203
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

slanina wrote:Kakvi paćenici iz Blica...

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... es/9jkfxbn" onclick="window.open(this.href);return false;
CRNO-BELI U SRCU Mirko Ivanić "sanjao Partizanov dres"!


Nije tajna da je sjajni mladi fudbaler Vojvodine Mirko Ivanić interestantan Partizanu, a iako su se krajem 2015. pojavile informacije da je on odbio da dođe u klub iz Humske, izgleda da su mu upravo crno-beli najbliži srcu.

Tako je, bar, sam Ivanić govorio kao đak četvrtog razreda, dajući intervju za novosadski "Dnevnik" dok je bio član Bačkog Jarka. Tada kapiten i najbolji strelac, rekao je otvoreno da navija za Partizan.

"Crno-beli su mi na srcu, a navijači su najbolji. San Mi je da jednog dana istrčim na zeleni tepih Partizanovog stadiona. Idoli su mi Mateja Kežman i Zinedin Zidan. Posle crno-belih obožavam da gledam Arsenal, jer uvek igra napadački", rekao je tada 11-godišnji Ivanić.

Ко још овом придаје значај?
Мој отац је то лепо увек говорио, сада тек видим да то има смисла. Знао је често да ми каже у шали "Кад си био мали и глупав..."
Иванић је имао 11 година, од тада је напредовао ментално.
Човек с годинама сконта где је грешио, па тако и он. Да је обрнуто, било би забрињавајуће...
Банат цео, црвено бео!
slaninar telep
Posts: 17
Joined: Mon Oct 16, 2006 8:49 pm

Re: Transferi

Post by slaninar telep »

Nemaju o čemu da pišu, pa vade neke novine iz 2004 i pišu šta je dete od 11 godina reklo...
ssnigd
Posts: 3428
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

A ja bio ubedjen da je neko van Novog Sada navijao za Vojvodinu i to jos 2004. kada je Govedarica kupovao prase, a ljudi koji su ziveli pored stadiona nisu znali ko igra tu, a kamoli neko dete iz Jarka.
Comi ne daj se da te slome ni nasi ni njihovi. Verujemo svi da ces od februara biti jos bolji i sebi na leto obezbediti kvalitetan inostrani klub za napredak. Izbegavaj ovu gamad u sirokom luku. Ovakve stvari mogu samo da te ojacaju.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Koliko zlobe, one najgore vrste, prema jednom kvalitetnom momku i dobrom igraču... Nije nikoga sramota u ovoj državi, to je jasno ko dan... E moja sredstva "javnog informisanja"... Beži Ćomara odavde, ni jedan klub i ni jedan funkcioner nije ni da ti zaveže pertle na kopačkama...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ultra komsa
Posts: 422
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

I da krenem da pljujem te, al onda se setim "nasih".
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

I ja sam kao mlad bio jaako naivan, do dobre 20-te godine sam mislio da je sasvim ok navijati za sve naše klubove kada igraju u Evropi.
Uzevši u obzir sve okolnosti, to smatram mnogo naivnijim i glupljim nego ovo Ćomijevo.
Karlsson
Posts: 2185
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

A ovi kvazi novinari nemaju pametnija posla nego da kopaju po praistorijskim novinskim člancima i intervjuima o tome ko je za koga navijao kao klinac. I to baš sada dok traje cela ova saga.

Pitam se ko ih i koliko plaća. Sramota čega se više neće dosetiti.

Ostavite više dečka na miru! Koliko puta treba da vam kaže da ga ne zanimate da bi konačno više shvatili?
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: Transferi

Post by srbobran »

Image

ps. Izvinjavam se ako je slika malo veća.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Sve se nadam da ce klub da se oglasi i zastiti Ivanica ma sta god misle o transferu,ovo moze njemu da donese veliki problem,ne zbog njegove izjave(mada im ni to neverujem)koliko zbog prevelikog pritiska i otkrivanja privatnosti makar i lazne.Gospodo ako imate decu reagujte ovo nije sala.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Oni nisu novinari, oni su nemoralna propagandna mašina.Ne mogu da prebole to što Kapiten Vojvodine navija za Vojvodinu.Strašno bolesno.
Za razliku od njih, mi smo časni sportski klub od svog osnivanja, bez obzira koliko se trude da nam uruše taj oreol.Međutim, dok je časnih ljudi, biće i navijača Vojvodine.Kako društvo klizi u beščašće, taj broj stalno opada, ali nikad neće nestati.A jedan od tih retki je i Mirko Ivanić, jer samo retki, sretnu retke (kako peva, svetski poznat novosadski kantautor).
Zato, Ćomi pali što pre preko grane.
Ako i jednog dana, još više opadne broj navijača našeg Kluba, pod pritskom domaće propagande, ostaće kolonija naših navijača u dijaspori.Tamo su već odavno otišli najpametniji - a sve više i više i danas odlazi mlada pamet ovog društva, baš i zbog ovakvog kvazinovinarstva, koje vodi u totalnu eroziju vrednosti.Na koje grane se spuštaju javni mediji, kada je za njih stalna tema za kojih klub je navijao jedan dečak od 11 godina, pre 11 godina.Bruka.
Drugovi novinari, kako vas nije sramota, pa vaši tekstovi nisu ni na nivou jednog jedanaestogodišnjaka.
Last edited by Turija on Tue Jan 05, 2016 7:54 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply