Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

srkins wrote:Bio u Proleteru nije se bunio, suspendovali ga par utakmica jer nije potpisao ugovor nije jednu ruznu rec rekao. Odbio i jednog i drugog blizanca bez ikakve podrske iz kluba i sad dozivi da mu prakticno nasi navijaci i uprava indirektno govore da treba da predje kod crnih,pa ja bi na njegovom mestu tuzio klub uzeo papire i otisao iz Srbije,a mi nek se ugasimo za bolje i nismo znam vec da ce biti izgovor ili prodaja ili bankrot bi se desio,e pa ja navijati za tim u kojem su babovic trujic ozegovic gavric malbasic itd necu ,nek ga navijaju gospoda iz zatvora za tu vojvodinu to je neka njihova vojvodina moja nije. Cak i da predje u partizan ja Ivanicu nista necu zameriti...Zameram ovima sto ga teraju iz kluba...
Bravo za post :lala:
Image
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Re: Transferi

Post by vladans »

Ovo je samo posledica dugogodisnjeg urusavanja kluba od strane nas samih i na kraju cemo mi biti ti koji ce ugasiti svetlo..ne ona go**a iz bg-a, vec mi..
Ta jbn. idiotska ambicija da se udje u klub nas je totalno upropastila na svim poljima i proklet bio onaj koji je zapoceo niz..
Postali smo regrutno mesto za funkcionere kluba..
Camela za predsednika, Grbu za trenera, one idiote iz prethodne garniture i vesele skupstinare za clanove uprave..a nama k..tj.novogodisnja cestitka..svakome po zasluzi..

Mico kralju, odjebi ih sve i bezi odavde..
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

A jel mi sada treba da se pitamo koji to navijaci i pod cijim uticajem su podigli ruku za to?

P.S.
Ako uopste ima o tome da razmislja, Comi ruku je digao i celu Vojvodinu izdao sljam, a ne njeni navijaci!!!
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Ja prosto ne mogu verovati da neko ko navija i voli Vojvodinu može da se saglasi da igrač pređe tamo. Pa ajde da nude 1,5 miliona za Zoćka, Milka, ili nekog ko niije odigrao ni 20 minuta ove sezone... ali kapitena, najboljeg igrača, kreatora... direktno najvećem rivalu. Izvinite, ali zvuči kao ružan san. Prosto ni dalje ne mogu verovati da je sve ovo istina.
Ne znam ljude u skupštini, niti sam ikada o tome pisao.. ja sam od onih koji dođu na utakmicu, navijaju, odu i to je to... nikad me te stvari unutar kluba previše zanimale (iako želim da klub vode sposobni ljudi koji rade u interesu kluba)... ali ovo što čitam ovde je dno dna i igra sa živcima iskrenih navijača Vojvodine.
Plašim se kako će tribina da nam izgleda na proleće posle svega ovoga... taman pomislim ne može biti gore...

Žao mi jedino što će najdeblji kraj izvući sam Ivanić. Njegov stav je jasan... a ovoliko pritiska mu ništa dobro neće doneti.
Ćomi, beži iz ovog cirkusa, što pre!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Stotku smo doziveli, ali kako je krenulo 105 necemo. Ovo je pravi put da se klub do kraja ubije i ugasi. Oteracete i zadnjeg Slaninara sa tribina, zgadicete mu sve u vezi kluba, nece 50 ljudi dolaziti na utakmice. A od partizana dinar jedan videti necete, poklonicete im kapitena za saku praznih obecanja. To valjda ono zbog ravnoteze, kao da ne budemo filijala samo crvenima nego i crnima, u duhu izmiriteljske misije predsednika Zajednice roijasa...ups, htedoh reci superligasa.

Ko god da je u Skupstini dao pristanak za ovo, neka se zna da on mene ne predstavlja. Ako to bilo sta znaci.

Comi, izvini, go**a smo i ne zasluzujemo te.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Sada mi je zao zbog Ivanicevog potpisivanja novog ugovora,da nije otisao bi u neki normalan klub preko za DZ.ali koliko-toliko miran pre svega on a i navijaci pardon iskreni navijaci!
Ako ikako mogu da dam savet Mirku, decko zbog sebe bezi preko igraj fudbal a ne kao ovde da te trose na nesto sto nije tvoj posao,tvoj ponos i tvoju rec ne mogu zgaziti ma sta se desilo.Mnogo sam imao ljubimaca,velikih ljubimaca i velikih igraca,Pavkovic,Svilar,Micovic,Saula.....ali ti si pored talenta kojeg imas u izobilju pokazao si da si veliki covek,ponovicu ma sta god da se desi.
1892
Posts: 1065
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Ako je istina ovo za skupštinu mogu samo reći - Nabijem na k***c svakog ko je to podržao a naziva sebe navijačem Stare Dame. Ovo je dokaz koliko je sve trulo u Srbiji ili koliko je lako manipulisati ljudima za šaku evra. Sramota !
Come on you Reds!
User avatar
Pera Centar
Posts: 824
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Mi kao navijaci treba jednog dana da se izborimo da navijaci ostanu to.Navijac nema sta da trazi u upravi kluba i odlucuje bilo sta.Jedini izuzetak je ako taj navijac ulozi pare u klub.U fudbalskom klubu kao u svakoj profitabilnoj organizaciji treba da rade eksperti, a ne da imamo tamo nekog Posnova ili slicnog ignoranta za marketing direktora.Takodje primer navijaca sa istocne tribine, koji je od navijaca za jedan dan postao PR, bato barem da si kurs zavrsio.Sramota je sta ovi sto su uzeli da vode ovu instituciju rade sa njom.Momci nije Vam to dedovina.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Transferi

Post by Brick Liman »

Gospodine, smiluj se...

Slobodno možemo da ugasimo klub što se mene tiče.
Kao što napisah juče, taman kad se pomisli da smo stigli do dna nađemo način da prokopamo dublje.

Dakle, trpeli smo razna sranja godinama i momenat kad smo konačno digli glas je bio kada je prethodna garnitura prodala igrače u klub vojske. Vi ste došli na funkcije zato što su vaši prethodnici prodali igrače Partizanu. Pa kako vas jebeno nije sramota?!

Čestitam, zakucali ste poslednji ekser u kovčeg Vojvodinaštva. Klub će pratiti niko. Trebaće da prođe ko zna koliko godina da se pojavi neka generacija klinaca ludaka. Žali bože one grupe koju smo nekad davno pravili i krv propišali za nju.

Gasi svetlo.

PS:

Pre bih dao Ivanića za džabe zagrebačkom Dinamu nego ga prodao klubu vojske ili policije!
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Dakle tu smo, karte su otvorene.
Izgleda da ni ovi što se slažu da Ćomija prodaju u kuću nemorala nemaju više koju priču da nam ponude (tipa ako ga ne prodamo klub puca), a da nije već i vrapcima jasno.

Sve mi deluje da projekat (započet otprilike 2011-e) razbijanja FKV i do tada sve jačeg Vojvodinaštva ulazi u završnu fazu, ostaju još samo neki fini završni radovi.
Mislim da su i odgovorni izvođači radova pomalo iznenađeni što je projekat tekao tako lako i uz saradnju mnogih 'bivših stanara'.

Po meni bi prava stvar bila da ovaj forum, pre potencijalnog gašenja (za koje svakako nisam), napravi jednu temu gde bismo iznova i otvorenije prodiskutovali kako je i gde pošlo naopako,
ako već ne za sve nas savremenike i dušebrižnike, a onda bar istoriju i neke buduće generacije koje opet praviti sličnu priču.

Edit: Totalno sam prevideo da je prošla garnitura smenjena baš zbog prodavanja igrača groblju. Školski primer vrhunskog licemerja.
Last edited by Salvador on Tue Dec 29, 2015 12:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Bogme,da sam u klubu zapeo bih svim silama.... nikad blize. Resiti se predsednika,prodati Ivanica,ugasiti forum.... SRECNA NOVA GODINA!!!! :gospodin:
Image
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Аха, значи то је фора. Тренутна управа је доведена да би практично угасила Војводину? Све је ово параван значи за овакве ретарде попут мене што не могу да сконтају шта је у ствари истина.
Када се ломило, нису дали вама да преузмете клуб и да им покажете како се то ради него су га они преузели у нади да ће га што пре закопати.

Сигуран сам да је сваки од вас био спреман да изађе са конкретним предлогом како да се реши конкретан проблем, само ето, нису вам дали, јер није им у циљу то.
Једино што сам ја приметио јесте да сте били први у томе да приметите да је погрешан датум на билборду, да је јелка из спота за нову годину купљена код Кинеза, да вас ни на једном гостовању нема а Сланинари сте до сржи, да знате чији је ко играч и колико се ко уградио а када имате прилику да то и питате људе и гледате у очи, нема вас јер нисте добили адекватан позив на кућну адресу.
Битно да је Матадор био једини "поуздан", тровач класичан.

Регистровао сам се на овај форум да бих некада и написао нешто у нади да ћу моћи и да можда некада и допринесем нечему. Гласао сам да форум постоји и даље, да се не гаси, али ево, предомислио сам се. Овде је присутно константо пљување СВЕГА! Скините мој глас за ДА и "инкрементуј" НЕ!
Кад већ не желиш да помогнеш, немој ни одмагати.

Најбољи пример за све вас што се бусате да знате како и шта треба се може упоредити са једном реченицом коју је мој добар друг рекао, а гласи овако "Велики сам патриота, не бојим се никога! Не дај Боже рата, пешке бих стигао до Швајцарске..."

:frown:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Pera Centar
Posts: 824
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

fraxmanutd wrote:Аха, значи то је фора. Тренутна управа је доведена да би практично угасила Војводину? Све је ово параван значи за овакве ретарде попут мене што не могу да сконтају шта је у ствари истина.
Када се ломило, нису дали вама да преузмете клуб и да им покажете како се то ради него су га они преузели у нади да ће га што пре закопати.

Сигуран сам да је сваки од вас био спреман да изађе са конкретним предлогом како да се реши конкретан проблем, само ето, нису вам дали, јер није им у циљу то.
Једино што сам ја приметио јесте да сте били први у томе да приметите да је погрешан датум на билборду, да је јелка из спота за нову годину купљена код Кинеза, да вас ни на једном гостовању нема а Сланинари сте до сржи, да знате чији је ко играч и колико се ко уградио а када имате прилику да то и питате људе и гледате у очи, нема вас јер нисте добили адекватан позив на кућну адресу.
Битно да је Матадор био једини "поуздан", тровач класичан.

Регистровао сам се на овај форум да бих некада и написао нешто у нади да ћу моћи и да можда некада и допринесем нечему. Гласао сам да форум постоји и даље, да се не гаси, али ево, предомислио сам се. Овде је присутно константо пљување СВЕГА! Скините мој глас за ДА и "инкрементуј" НЕ!
Кад већ не желиш да помогнеш, немој ни одмагати.

Најбољи пример за све вас што се бусате да знате како и шта треба се може упоредити са једном реченицом коју је мој добар друг рекао, а гласи овако "Велики сам патриота, не бојим се никога! Не дај Боже рата, пешке бих стигао до Швајцарске..."

:frown:
Inace ova uprava je puna dobrih ideja: doveli su sponzora, prosiri prilive sredstava, povecali prodaju karata i broj ljudi na stadionu.Napisao sam ranije ova uprava je isto sto i Hugo Rusevljanin u 1979.Samo onaj koji ima licne koristi pise za ovu upravu i glasa za gasenje foruma i pustanje Ivanica u crnog blizanca.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Problem je kada se ugasi forum sto nestanu vremenom i ti pisani dokazi da se neko nesto i bunio...
Znaci gasi svetlo, nije niista ni bilo i nista se nije ni desilo... :roll:
Konkretan predlog uvek postoji ali nije svima isplatljiv:

bolje i zona nego da mirisem na :shit: !
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Frax, znam te kao cestitog momka koji jako voli Vojvodinu i tim pre mi nije jasno da ne uspevas da vidis u kom pravcu sve ovo vodi. Ogromna vecina nas je podrzala ovu pricu na pocetku, a otprilike isti broj ljudi je shvatio da ovde vise ne postoji borba za bolju Vojvodinu, vec samo za licni interes. Jedina razlika je sto su neki to skontali vrlo brzo, a neki malo kasnije.

Brick je lepo napisao da su sadasnji dosli na talasu protesta protiv prodaje tri igraca partizanu, a sada ti isti hoce da prodaju KAPITENA! Pametnom je i samo ovaj podatak dovoljan.


Stvari su vrlo, VRLO proste. Ako vam opstanak kluba (a takvo je obrazlozenje) zavisi od prodaje Ivanica partizanu, onda ste vi gospodo nesposobni da vodite ovaj klub. Tacka!

Niko se u fotelji nije rodio, pa u njoj ne mora ni umreti. Ne umes da resis problem, priznaj nemoc i skloni se. Naravno, ako nemas licnog interesa da se po svaku cenu odrzis na ovim pozicijama.

Mozda bih i ja promenio moj glas. go**a smo i ne treba ni da postojimo...

Uzdravlje!


p.s. Comi, sacuvaj nam bar ti obraz i izdrzi! Pravi Slaninari nikada nece podrzati ovako nesto. I da, IZVINI !!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply