Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ali nije bilo ni reci o ovakvim stvarima na sastanku :o

Ja sam mislio da se na sastanku samo suva istina govori, a da je Matador u stvari lazov i placenik neke druge garniture i da covek busi klub, dok ovi siroti borci pokusavaju da podignu klub na noge :greenbutt:

Postena ekipica, nema sta... :mafia:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Brdo je nelogicnosti u danasnjim postovima.... Opet se nesto iza brega valja :whistler:
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 624
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Podrska za Djumija i Stepanova.
Ako kapiten hoce nazad u Vojvodinu gde moze da zapne ?
Ovo za Stanisavljevica ne bi ni da komentarisem...ne moze u Partizan i tacka !
Nadam se da ce Meri na pripremama izboriti mesto prvotimca pogotovo ako Ozegovic napusti klub.
Image
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

http://www.novisadinfo.info/2015/12/za- ... vrata.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Da se nadovezem na managere i slicno kao sto sam ranije pisao, to je najveci sljam,paraziti i zlotvori danasnjice koji nista ne rade i samo kao krvopije gledaju kako da uzmu pare. Ne treba da zivimo u iluziji da ako ode ova uprava sad doci ce neki posteni manageri koji nas nece zajebati bice dobri i tome slicno. Nazalost ta :shit: su danas i generalno unistila fudbal..

Druga stvar naravno puna podrska za naseg Djumija !
ZIME89
User avatar
Salvador
Posts: 1073
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Sasa1969 wrote:Podrska za Djumija i Stepanova.
Ako kapiten hoce nazad u Vojvodinu gde moze da zapne ?
Ovo za Stanisavljevica ne bi ni da komentarisem...ne moze u Partizan i tacka !
Nadam se da ce Meri na pripremama izboriti mesto prvotimca pogotovo ako Ozegovic napusti klub.
Bas tako, gde moze da zapne ako Stepanov hoce da dodje i to za manje para?
Najiskrenije se nadam da ce on, Meleg i, naravno, Djumi ove zime doci u Vosu, bez obzira sto po Djumijevim recima ovo poslednje ne izgleda puno verovatno.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Salvador wrote:
Sasa1969 wrote:Podrska za Djumija i Stepanova.
Ako kapiten hoce nazad u Vojvodinu gde moze da zapne ?
Ovo za Stanisavljevica ne bi ni da komentarisem...ne moze u Partizan i tacka !
Nadam se da ce Meri na pripremama izboriti mesto prvotimca pogotovo ako Ozegovic napusti klub.
Bas tako, gde moze da zapne ako Stepanov hoce da dodje i to za manje para?
Najiskrenije se nadam da ce on, Meleg i, naravno, Djumi ove zime doci u Vosu, bez obzira sto po Djumijevim recima ovo poslednje ne izgleda puno verovatno.
+1

Treba ispratiti jos Kerkeza iz Celareva, Tomica iz Nisa, Jovanovica iz Lucana i Redzica Borca BL...
srkins
Posts: 1439
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Meleg raskinuo ugovor sa Ajaksom
User avatar
Sasa1969
Posts: 624
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Sasa Jovanovic Mesi iz Lucana je ponajbolji igrac lige.Cudi me da blizanci nisu bacili oko na njega.Decko je 1991 godiste to su najbolje godine za igraca.
Ako prodamo Ivanica treba deo novca bi trebalo uloziti u ovog fudbalera...paklen igrac.

https://www.youtube.com/watch?v=BLmiqx9MXdw" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Istice mu ugovor za 6 meseci.Zanimljiv predlog,leva noga ,levo krilo


Sve mi se cini da nase trziste nije nikad bilo tako siromasno sto se tice igraca.Sve sto iole vredi i iole donosi razliku je napolju.Naglasak mora biti na omladinskoj skoli i eventualno trzistima Afrike.3 - 4 iskusnija igraca moramo imati.Videli smo koliko je Nino znacio ekipi,tako da podrzavam dolazak Stepanova
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

MOJ GLAS ĆE UVEK IMATI DOKAZANI SLANINARI I LJUDI BEZ MRLJE...

PODRŠKA ZA ĐUMIJA I STEPANOVA :cheers:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Danilo wrote:Istice mu ugovor za 6 meseci.Zanimljiv predlog,leva noga ,levo krilo


Sve mi se cini da nase trziste nije nikad bilo tako siromasno sto se tice igraca.Sve sto iole vredi i iole donosi razliku je napolju.Naglasak mora biti na omladinskoj skoli i eventualno trzistima Afrike.3 - 4 iskusnija igraca moramo imati.Videli smo koliko je Nino znacio ekipi,tako da podrzavam dolazak Stepanova
Ljudi koji vode klub moraju da ga osecaju i moraju da znaju da su stranci magnet za publiku, atrakcija i da su uvek bili ljubimci u Vojvodini. Citam da je Vranjes zaustavio strance u klubu vidim pokazao je rezultate sa dovodjenjem Zocevica, Radovica, Kovacevica, Vukcevica, Palocevica ne zna se ko je jaci utisak ostavio :)
Ja zivim za dan kada ce u Vosi igrati neki omaleni latinos koji ce driblinzima dizati publiku na noge i jednim potezom resavati mazohisticke predstave na poljanama Srbije. Oskampo neki.
Sto se tice Djumija i Stepija podrska samo ako ce prvi dobiti slobodu u radu i priliku za plan na 4-5 godina, a drugi traku oko ruke. U suprotnom ne vredi da dolaze potrosicemo ih.
Karlsson
Posts: 2124
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ovi bahati teroristi baš su zapeli sa našom decom. Zar im njihova ne valjaju? A šta bi sa onim 'najbolja škola fudbala u Evropi'?

http://fudbal.hotsport.rs/2015/12/22/ra ... -partizan/" onclick="window.open(this.href);return false;
1892
Posts: 1062
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Karlsson wrote:Ovi bahati teroristi baš su zapeli sa našom decom. Zar im njihova ne valjaju? A šta bi sa onim 'najbolja škola fudbala u Evropi'?

http://fudbal.hotsport.rs/2015/12/22/ra ... -partizan/" onclick="window.open(this.href);return false;
S obzirom da mu je naš sportski direktor bio menadzer ukoliko do ovog transfera dođe to bi bila još jedna u nizu šlajmara u lice svima nama. Bukvalno ovako bezmuda uprava ne zaslužuje ni to malo ljudi što je ostalo na tribinama. A naši ljudi u njoj ako već ne mogu uspešno da plivaju u ljudskom talogu koji okružuje klub u ovom trenutku su trebali dići ruke i čista obraza izaći iz cele priče a ne da sklapaju trule kompromise i brukaju se. Mićo Vranješ je bio go**o pre 15ak godina i nije se promenio ni sad, isto mislim i za Pantelića iako je nevešto pokušao da se opere intervjuom (možda i nametnutim) na sajtu i takvi ljudi ne zaslužuju da budu tu gde jesu. O raznim trećerazrednim krimosima i neškolovanim pilićarima ni ne treba trošiti reči. Sve u svemu dno se vidi.....i veoma je blizu
Come on you Reds!
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Re: Transferi

Post by SezioneFCV »

I sa moje strane - podrska za Djumija i Stepanova!!
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Hocemo Djumija, Stepija i Melega! 8)
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Post Reply