20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Locked
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by gospodinFKV »

Pobede protiv crnih kancera su uvek bile najdraze...

Ipak, ne mogu da se u potpunosti radujem, pa to ti je....evo kaze Stanisavljevic da su im obecane premije ako pobede, sto za sobom vuce pitanje i zasto se protiv ciganstura tako ne motivisu igraci...ciganska uprava do kosti...i od toga mi se povraca

Dokle god se trcimo ciganima, meni pobede nad partizanom nece predstavljati onakvu satisfakciju kao nekad...
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Cika Zika »

Grobari sa istoka su vređali igrače Vojvodine, a sve je počelo nakon provokacija Ognjena Ožegovića koji je skakao i pokazivao mišiće.
Ali nije samo on bio na meti.
Uvrede su bile upućene i Mirku Ivaniću, fudbaleru koji je bio blizu crno-belog dresa u finišu prelaznog roka, a na uvrede je samo slegao ramenima i zapitao se: zašto? Odgovor je bio zato što nisi Grobar...
A da dodamo i ovaj detalj na 4:15 kada ulece neki predmet u donjem levom uglu snimka. https://www.youtube.com/watch?v=mmUw789Tcng" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Red Marquis »

Neizlecivi wrote:Evo kratkog opisa utakmice...

Tuga za oko, melem za dusu :)
U centar.
Jel i dalje nekima smešan moj post da ćemo sa Lalatovićem odmah krenuti u seriju pobeda?

Pobedi protiv raspadnutog, ali omraženog protivnika se u zube ne gleda. Možda jednog lepog dana vidimo ovakvo zalaganje i rezultat i protiv crvenih.
Io odio Belgrado
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Marko93 »

ali reakcija Lalatovica posle drugog gola aaaaaaaaaaa :rolll: :rolll: :rolll:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9775
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Voja »

Marko93 wrote:ali reakcija Lalatovica posle drugog gola aaaaaaaaaaa :rolll: :rolll: :rolll:
Meni je dobar onaj,cini mi se Rosic ili ko vec sto promasi "ulicu" za radovanje,ode covek solo :mrgreen:
Image
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by zime89 »

Rosic je to bio, video sam na kraju da su svi igraci otisli do firme :)...bilo bi dobro, ako neko ima neki video da postavi ili nesto sa tog kraja...
Takticki Lalatovic je dobro postavio igru, neki put smo mozda bili mlaki, ali Partizan je imao lopstu i nista nije uradio. Rosic je zabio slican i onoj drugoj gamadi na pocetku dok je bio u Radnickom, sad kad bi i za nas na prolece ako ostane :)
ZIME89
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Dejan »

pedjans wrote:Ako nekom treba objasnjenje: organizovana ekipa na forumu gura Merija, verovatno u necijem interesu. Pritom to ne mora da znaci da je on los, ali je sve to potpuno ocigledno. Nije nesimpatican decko, ali iz onoga sto se moglo videti kad je ulazio, tesko da moze biti vece pojacanje.
Ko je ta organizovana ekipa i u cijem interesu? Slobodno napisi, posto je toliko ocigledno...
Da li si gledao sve utakmice koje je do sada odigrao za Vojvodinu?
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by prijatelj fudbala »

Čestitke i zahvalnost igračima za današnji performans.

I da ne zaboravim: Lalatović i oni koji su ga doveli moraju da odu što pre! Džaba pobede, džaba sve, granica postoji, ova uprava ju je prešla i tu praštanja nema!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Casual 1989 »

Auuuuu koliko mi imamo navijacaaaaa...al na forumu.

Pobedimo partizan u Bg a vi kukate sto Meri nije igrao, sto su nasi igraci bili premirani itd. Najgora odbrana lige u 4 poslednje utakmice ne prima gol i pobedjuje, ali to nije dovoljno.

Odbrana koncentrisana maksimalno 90min, svaka im cast !
Nama crveni, njima penal i ne vredi. Znate kako se zove ova pobeda ? NEMOC DRZAVE ! Uzivajte malo u pobedi i krenite na utakmice.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by prijatelj fudbala »

Casual 1989 wrote:Auuuuu koliko mi imamo navijacaaaaa...al na forumu.

Pobedimo partizan u Bg a vi kukate sto Meri nije igrao, sto su nasi igraci bili premirani itd. Najgora odbrana lige u 4 poslednje utakmice ne prima gol i pobedjuje, ali to nije dovoljno.

Odbrana koncentrisana maksimalno 90min, svaka im cast !
Nama crveni, njima penal i ne vredi. Znate kako se zove ova pobeda ? NEMOC DRZAVE ! Uzivajte malo u pobedi i krenite na utakmice.
Ja uživam u pobedi, i idem na tekme.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by ogi »

Casual 1989 wrote:Auuuuu koliko mi imamo navijacaaaaa...al na forumu.

Pobedimo partizan u Bg a vi kukate sto Meri nije igrao, sto su nasi igraci bili premirani itd. Najgora odbrana lige u 4 poslednje utakmice ne prima gol i pobedjuje, ali to nije dovoljno.

Odbrana koncentrisana maksimalno 90min, svaka im cast !
Nama crveni, njima penal i ne vredi. Znate kako se zove ova pobeda ? NEMOC DRZAVE ! Uzivajte malo u pobedi i krenite na utakmice.
+1!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Marko93 »

niko se ne raduje pobedi,svi neki kriticari, analiticari i fudbalski eksperti
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Vasa »

Bravo za sve igrace,strucni stab,navijace i upravu!
Odigrali su takticki i mentalno odlicnu utakmicu,cak i oni igraci koji se nisu isticali potezima vec su radili ,trcali ,ometali......B R A V O !
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Djisa »

Stanisavljevic je rekao da dosta igraca nece igrati sledece kolo zbog kartona. Koji su to igraci, da li neko zna? I gde se to moze videti?
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by gospodinFKV »

Casual 1989 wrote:Pobedimo partizan u Bg a vi kukate sto Meri nije igrao, sto su nasi igraci bili premirani itd.
Mani me, molim te, tih zamena teza. Niko ovde ne kuka sto su igraci dobili premije. Sta vise, presrecan sam, jer se u Srbiji i rukama i nogama moras boriti da bi te platili. Samo se eto pitam zasto je to bas protiv patlidzana doslo, a ne pre mesec i po-dva kada se gostovalo drugom kanceru i kada je ekipi trebao dodatni neki motiv da se izdigne iz letargije.

Svi mi ovde uzivamo sto se nakantao crni kancer, i to sto je neko napisao da se odredjeni "analiticari/kriticari/navijaci s foruma" apsolutno nije na mestu, al' dobro, ko smo mi da mracimo posle takve pobede nad nasim smrtnim neprijateljima.

Necu vise ni rec napisati za nas odnos prema musavima. Uzivajte dok vam pred ocima mlataraju iskasapljenim partizanom, jer su nasi problemi sada svi nestali i svi su ziveli srecno do kraja zivota. Ziveo vodja i hvala mu!

Sto se ove teme tice - over and out, odoh da popijem jos jedno, jer je danas ponovo razguzen crni kancer i da cekam nekog novog Kizita...valjda necu morati 10 godina... :lala:
Locked