20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Locked
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by newnowapv »

Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by ogi »

Karlsson wrote:Auuu svaka čast na neverovatnoj pobedi!

Onaj penal i kontra koja je usledila posle sa igračem manjem je pravo pišanje po faci franjevcima!
Ovakve pobede su najsladje!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by N13 »

Pa nije moglo na slađi način :mrgreen:

Meč sam pratio u MaxBet-ovom sport kafeu preko puta Merkatora. Vecina slaninari unutra, osim za jednum stolom gde su bili grobari... ne mogu opisati koliko je bio dobar osećaj gledati ih onako popišane posle promašenog penala i gola iz kontre :D

Teško je izdvojiti pojedince... Maksimović odličan, Sekulić se dobro kretao i dosta pomogao defanzivi, ali sa loptom bio beskoristan, Rosić odličan, Pankov meč života. Taj dečko se preporodio dolaskom Lalatovića, a danas je gotovo svaki napad prekinuo. Ako ovako nastavi, može čak i napraviti odličnu karijeru.

Srce mi je puno... ako ima neki doček autobusa sa igračima iz beograda, javite kad i gde :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Voja »

Stexman wrote:Mrzim ovo sto cu reci ali izgleda da ovaj Lalatovic zna znanje(osim u slucaju Merija),
Vidis,meni ovo i dalje ni na sta ne lici. Igramo kao da smo poslednja ekipa na tabeli,bunkericu,a u napadu sta se uradi. Mene pomalo i sramota da jedna velika (za nasu zemlju) Vojvodina igra takav fudbal i u Ivanjici i veceras.A tek sta reci o nastupima odredjenih igraca,koji su zacementirani u prvih 11.Nista se nije promenilo dolaskom Lalata.Jedino Laki dobija vise sanse od Jovice,sve ostalo je isto.A rezultati su plod i srece. Lepo je bilo veceras u zagrljaju novog centarfora Vose (klinca kojeg pridobijamo ovakvim rezultatima) pratiti mec,ali i tesko,jer me dete ubilo pitanjima gde su Zakula,Mrdakovic i Puskaric :mrgreen: zato mi je pomalo zao bilo sto Stane nije dao loptu Puski da ovaj da gol,al i ovako je super ispalo :cheers:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by churguzijanac »

Nista mi se nije svidelo danas osim rezultata. Imali smo srece veceras, ali iskreno sektasi je nisu ni zasluzili.Valjda cemo prodati Ozegovica i konacno videti Merija. Ne vidim da u drugim okolnostima to moze da se desi.

Mica je bio odlican danas, samo mu je falio neko u spicu ko ume da ga zabije.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by novosadjanin »

Oasis wrote:Jel im to pala zastava?
"ono je pakao. Raspad ne terenu, ali i Novosadskih Grobara van njega, izgleda je pala zastava ekipi GNS"

:dance2:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Turija »

Dobili smo ih cvrstom odbranom, od Perica, pa zavrsno sa Maksimovicem i Sekulicem.
Imali smo sasvim korektno sudjenje tokom celog meca.Mozda je penal prestrogo dosudjen, ali ocekivano. Medjutim, racun pomrsio Peric.
Posebne pohvale za Rosica i Pankova.
Bekovi nam se polako bude i daju doprinos i u napadu.
Stanisavljevic uradio ono zbog cega je i usao.Mislim da ga Lalatovic dobro programira, jer za ceo mec nema kondicije, niti dovoljno motiva.
Bezopasna i slaba su nam oba krila (i Babic i Vukcevic).
Ivanic igra samo na momente, sto je jako malo za Kapitena.Mora uneti veceg zara u svoju igru.
Ozegovic ocekivano.Na momente ok, na momente jako lose.Mora se probati i sa Merijem, pre nego sa Pavkovim.
Odlican i neocekivan rezultat.Cestitke svima u nasoj ekipi.
:cheers:
Last edited by Turija on Sat Dec 05, 2015 5:42 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by pedjans »

Nemam vremena za duzi komentar, pa cu samo reci da cestitam igracima i treneru na odlicnoj borbi i jos jednoj pobedi bez primljenog gola. Grobari sljam. I najbitnije: ako Boga znate smanjite malo s Merijem, cela ta prica je u toj meri providna da je to neverovatno.
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by fkvislife »

Kakva pobeda.. :dance2:
Ima neko informaciju, posle koliko vremena smo dali gol iz kornera? :)
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1480
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Neizlecivi »

Evo kratkog opisa utakmice...

Tuga za oko, melem za dusu :)
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by the Gari »

Neizlecivi wrote:Evo kratkog opisa utakmice...
Tuga za oko, melem za dusu :)
:!:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Turija »

Vojo, realno, nemamo igrace za igru kakvu bi zeleli videti od Vojvodine.Ovo je cedjenje suve drenovine na misice.Najveca zamerka je, sto i u takvim okolnostima, mesta u prvih 14 su zacementirana (kupljena).
Taljiga se nekako i krpe rupe.
Videcemo sta ce se uraditi u prelaznom roku.Tu Lalatovic treba da pokaze ima li struka ikakvog uticaja :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, realno, nemamo igrace za igru kakvu bi zeleli videti od Vojvodine.Ovo je cedjenje suve drenovine na misice.
Hoces reci da Lakicevic,Vasilic i Nastic nemogu biti ofanzivniji? Da Stanisavljevic ne moze biti u timu,ako nista bar zbog kornera,da ne mozemo igrati sa dva spica,da Ivanica ne mozemo naterati da igra bolje?Sad nesto razmisljam,pa se setih... gde je Palocevic nestao??? Kako cemo izvuci 600 000 ako ne igra????. Sve u svemu,mislim da ovaj tim moze igrati i ofanzivnije,nije to stvar kvaliteta igraca koliko opredeljenje trenera.Mi da smo danas igrali otvorenog garda dali bi im 5 komada,jer su oni u rasulu.

Pohvala Nasticu i Sekulicu sto nisu podlegli pritiscima,pogotovo Nasta na poluvremenu posle onog dijaloga sa Ilicem :thankyou:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Stexman »

Voja wrote: Vidis,meni ovo i dalje ni na sta ne lici. A rezultati su plod i srece.
Preterujes Vojo, jeste da ne lici ni na sta, jeste da pizdim sto Ozegovic ima prednost nad svima ostalima, ali rezultati idu njemu na ruku. Isto smo tako lose igrali i sa Zagom, mozda i bolj pa gubili dobijene utakmice. Pogledaj njegove rezultate u Borcu, raspadu od kluba pa reci da i je i tamo imao srece je malo bezveze. Onda je on najsrecniji covek u zemlji. Daleko od toga da ga branim, vec pokusavam da budem realan i uopste se lepo ne osecam zbog toga! Ali dokle god rezultati rade za njega, fuck it!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 20. kolo: partizan-Vojvodina 0:2

Post by Dejan »

pedjans wrote: I najbitnije: ako Boga znate smanjite malo s Merijem, cela ta prica je u toj meri providna da je to neverovatno.
Objasni nama slepim sta se tu desava!?
Locked