Kup Srbije 2015/2016

Locked
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Neizlecivi »

Pred sutrašnji meč protiv Inđije, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da njegova ekipa ima obavezu da se plasira u četvrtfinale Kupa Srbije.

U osmini finala Kupa Srbije, fudbaleri Vojvodine sutra će se sastati sa ekipom Inđije na “Karađorđu”. Posle dve uzastopne pobede u prvenstvu Srbije, atmosfera među Vošinim igračima je znatno bolje nego u ranijem periodu, što potvrđuju i reči trenera Nenada Lalatovića.

- Atmosfera u ekipi je sjajna, u najmanju ruku dobra. Posle dve uzastopne pobede u prvenstvu, igračima se podiglo samopouzdanje, što mislim da se videlo već i na utakmici protiv Mladosti, gde smo postigli tri gola, stvorili još isto toliko stopostotnih šansi i generalno delovali jako dobro na terenu. Moj primarni cilj i jeste bio da malo razmrdam igrače i vratim ih na pobednički kolosek – kaže Lalatović.

Sa svojim sutrašnjim rivalom, Vojvodina se do sada četiri puta sastajala, a od toga dva puta upravo u Kupu Srbije. Prvi put u sezoni 2007/08, kada je Inđija slavila rezultatom 3:2, a drugi put u sezoni 2012/13, kada su crveno-beli bili bolji i pobedili sa 1:2.

- Kup je specifično takmičenje, igra se samo jedna utakmica i popravnog nema. Pogledali smo njihove dve utakmice u prvenstvu i reč je o dobroj ekipi, koja prima malo golova i ima jako dobru polukontru i kontru. Koliko mogu da vidim po novinama, oni izjavljuju kako dolaze u Novi Sad da nas pobede, pomalo čak i prete, ali sve je to sportski i predstavljaće samo još veći motiv mojim igračima – kaže Lalatović.

Navijači Vojvodine svakako se nadaju tome da bi njihov tim ove sezone ponovo mogao da osvoji Kup Srbije.

- U utakmicu moramo da uđemo isto kao protiv Javora i Mladosti. Već sam rekao da smo na “Karađorđu” mi favoriti s kime god da igramo, pa će tako biti i sutra. Želimo da doguramo što dalje u Kupu, a ukoliko je moguće, da probamo i da ga osvojimo. Daćemo sve od sebe i maksimalno ozbiljno ćemo pristupiti protivniku, koga poštujemo i koji ima dobrog stručnjaka na klupi – kaže Lalatović.

Upitan da li će protiv Inđije odmarati pojedine igrače zbog toga što Vojvodinu u subotu očekuje “veliko iskušenje” protiv Partizana, trener Vojvodine dao je zanimljiv odgovor.

- Za mene je najteže iskušenje bilo u Ivanjici. To je bio ključni meč za nas, jer Javor nije doživeo poraz na svom terenu na 25 uzastopnih utakmica. O suboti još uvek ne razmišljam. Sutra nećemo mnogo rizikovati, jer naš cilj se zna i izgovora nema. Na teren ću izvesti najjači sastav. Trener je taj koji odgovara i koji je uvek kriv ukoliko rezultat nije onakav kakav se traži – ističe Lalatović.

Ipak, na pojedine igrače on neće moći da računa.

- Pekarić, Mrdaković i Ćurko su povređeni i dalje. Paločević je još uvek rovit, jer dva dana trenira, pa onda opet oseti bol. Realnije je da bude spreman za utakmicu protiv Partizana. S druge strane, Ožegović je odradio pauzu zbog žutih kartona i ponovo je u konkurenciji za tim – naglasio je Lalatović.

Meč između Vojvodine i Inđije na programu je sutra od 15 časova na stadionu “Karađorđe”.

Cene ulaznica su 300 (zapad), 200 (istok) i 100 dinara (sever). Ulaznice za zapad i istok prodavaće se na glavnoj blagajni stadiona između zapadne i južne tribine, dok će se ulaznice za sever prodavati u prostorijama navijačke grupe Firma na severnoj tribini “Karađorđa”. Blagajne će biti otvorene najkasnije sat vremena pre početka meča.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Baltazar »

Radim i opet ne mogu doći. Dosta ljudi radi subotom kao radnim danom i termin u 15 sati je nemoguće ispratiti.
Samo pobeda i dobra igra i zalaganje dolaze u obzir!
P.S. Meri daj gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllll...
Vojvodina, jedna jedina!
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Marko93 »

taj termin u 15h mi je odvratan,aj sto jedva stignem na utakmicu ,nego sto posle vikendom 2 sata cekam dunavprevoz ,a na kraju nit je dan nit je vece,nit su reflektori upaljeni nit ugaseni ...
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by carlons »

Totalni antifudbal... :roll:
User avatar
Stexman
Posts: 2576
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Stexman »

Ala igra ovaj Johnmerry, prosto je neuhvatljiv.
Poceo sam da vise mrzim zvezdu nego sto volim Vojvodinu a za sve to su krivi ovi iz kluba.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Turija »

Al' je i trajalo - jedna normalna utakmica i nazad na stari kolosek.
Žali Bože upropašćena 2 sata, gledajući ovu bedu od fudbala.Ne znaš ko je gori od kojeg.Golman Inđije nam doneo pobedu svojom kardinalnom intervencijom.
Nastavlja se stara dobro poznata priča antifudbala u Novom Sadu.
Spori, bezidejni, slabi u duelu i skoku, a sa loptom još gori.
Meri, ponovo, nije uveden u igru, a da treća izmena nije ni izvršena.Verovatno je trener bio prezadovoljan pruženom partijom svih svojih pulena na terenu.E, Lalatoviću, Lalatoviću, prazna priča ti danas, a videćemo hoće li biti promena za vikend?Ako ne bude, nama stvarno trener ne treba.Neka sednu na klupu gospoda iz uprave, kad i ovako gospodare klubom, pa neka preuzmu potpunu odgovornost za dovedene (i zatečene) ,,selektovane" igrače i rezultate Vojvodine.
Last edited by Turija on Wed Dec 02, 2015 6:33 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by mihailov »

Trecu izmenu nije izvrsio, jer se usr** izjednacenja, pa je posto-poto drzao Zakulu na stand by-u...
Napred Voso!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by recni galeb »

realno ta izmena je i trebala da bude u rezervi, zlu ne trebalo... :beg:
Last edited by recni galeb on Wed Dec 02, 2015 6:52 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Turija »

Aaa, ipak, treba Žakula.A, zar nisu rekli da je za njega ova sezona završena i da je talentovani Kordić perspektiva Kluba?
Eee koliko je ovo slaba ekipa, kada se kao domaćin plaši osmoplasiranog ligaša iz ranga ispod.
Auu, naša Vošo, šta si dočekala :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Ultra slanina »

Turija wrote:Aaa, ipak, treba Žakula.A, zar nisu rekli da je za njega ova sezona završena i da je talentovani Kordić perspektiva Kluba?
Eee koliko je ovo slaba ekipa, kada se kao domaćin plaši osmoplasiranog ligaša iz ranga ispod.
Auu, naša Vošo, šta si dočekala :oops:
Kordić je bio na zapadu.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by recni galeb »

da da treba Zakula i to bi ga terao da nauci Perica da brani nekako penale, ako moze, a dok je jos u klubu a sa klupe (koju tu gde sedi treba pozlatiti i tapacirati) direkt na trenera golmana u klubu... :lala:
i nemoj da krivis golmana Indjijaca, on se siroma drao: "Stevo, levo, levo..." a Steva pomesao brzine :shock: , bilo mi ga cak i zao na momenat... :?
I odakle sada Kordic u prici gde se pise o golmanima? :?:
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Turija »

recni galeb wrote: I odakle sada Kordic u prici gde se pise o golmanima? :?:
:sorry:

:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Marko93 »

Golman Indije je majstor driblinga ,umirao sam svaki put kad krene u solo-prodor :greenbutt:

a sto se tice rezultata sta fali igramo ko Inter od 0-2 :D dobro neke mudre glave ce reci da je inter u borbi za titulu :devil:

jel ono na semaforu stojao grb mladosti Lucana il mi se ucinilo?
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Casual 1989 »

Losa igra danas. Evo recimo Maksimovic od sjaja do ocaja, proslu najbolji ovu najgori, naravno posle Ozegovica koji je bio neupotrebljiv potpuno.

Jedino sto me raduje je prolaz dalje i to sto opet nismo primili gol. Indjija je inace ekipa koja jako malo golova prima i malo daje.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Vasa »

Bila je vazna pobeda i evo nam je.
Mnogo smo bolji od gostiju ali je tesko igrati ovakve utakmice sa ovakvim timom jos pred derbi.
Za mene veliko ali veliko iznenadjenje sjajna igra Sekulica za kojeg sam dugo mislio da nije igrac za nas ali covek me demantovao i svaka mu cast ,ovo je znak koliko trener moze da pomogne igracu ,pomerio ga je dosta napred i dao mu malo vecu slobodu i mogucnost da razmislja dok evo dve godine kod toliko trenera igra defanzivu gde je zbog loseg tajminga na malom prostoru bio ocajan,i protiv Mladosti je bio odlican.Bravo.
Locked