Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10786
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Ova uprava je imala ogromno početno (blanko) poverenje velikog broja navijača (uz malog crva sumnje uvučenog trenutkom napuštanja Kluba od strane Davidova i te ekipa), ali ga je brzo prokockala na najgori mogući način (stajanjem na najbolniji žulj svojim navijačima): kadriranjem u svim domenima i slizavanjem sa crvenim blizancem (dok je prethodna to uradila sa crnim i dala im džabe 3 igrača i trenera).Koliko će ih takvih biti sa ovom upravom - videćemo?
Na Matadorova pitanja niko merodavan ne odgovara egzaktnim činjenicama (ali se svi zato jako ljute na njega), dok se događaji u praksi 90% odvijaju prema njegovom scenariju?Obećanja nadležnih jedna, dela druga.Kako onda ne verovati ili verovati?
Lalatović će podići moral ekipe (milom ili silom) i osvojiti tih 10 planiranih bodova.Dobiće(mo) i podršku Bg medija (možda i još nečiju, ako npr grof kaže da nema za kafu i plate?), izboriće se Evropa, ali koju cenu ćemo platiti na fajrontu?To je pitanje svih pitanja, jer je i sada ona previsoka /i materijalna i moralna/.
Kad je već sada Lalatović na klupi Vojvodine, ipak mu treba dati šansu da radi, jer neki trenerski kvalitet i rezultate ima, a mi drugog izbora nemamo i nadati se da će prionuti na posao i zavrnuti rukave, a ne samo podizati kragnu.Međutim, mora biti stalno pod velikom lupom i strogim okom navijača.
FK Vojvodina je bogata, dok ima Fudbalski centar ,,Vujadin Boškov" ( a dokle će, ne zna se).To je ono što najviše plaši i boli svakog iskrenog navijača Vojvodine, kao i rezultatska i druga poniženja Kluba - činjenjem i nečinjenjem.
PS
Evo sad vidim Vojin post iznad, kao i pitanja.Ja npr verujem Matadoru u procentu u kojem se ostvaruje njegovo pisanje /čak i uz neka prekomerna preterivanja/ više nego svim sastancima, jer ni sa jednog nismo dobili donesene zaključke i proverili ih na delu. Ne znam kakve su to tako velike tajne, da bi naškodile poslovanju Kluba, kad može da ih sazna 20 ljudi na javnom skupu?Šta menja ako je neko tamo lično, ili se to sažme i pročita na forumu ili oficijelnom sajtu FKV?Ma šta neko mislio i ljutio se zbog toga što se Matadoru veruje, to je realnst i jedino kritičko obaveštavanje javnosti o radu Kluba.Praktično, njegovo pisanje je ta obećana transparentnost rada FK Vojvodine. Nažalost jedina.
Last edited by Turija on Fri Nov 13, 2015 12:39 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 637
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Uprava

Post by Sasa1969 »

Ne treba nam Matador da bi videli ko dobija sansu da igra a ko sedi na klupi ? Sta je vec smo zaboravili Vukcevica,Zocevica,Rosica,Kordica,Sekulica pa i Ozegovica ? Pa onda u kontra smeru Asanija,Makarica,Sprema,Desancica ?
Neki menadzeri sigurno vuku konce pa cak i oko dovodjenja trenera u to sam 100% siguran.
Image
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Uprava

Post by Avangarda »

@Casual

Ako poplava unisti Dansku, mi smo u barazu, a ako jos i zemljotres unisti Albaniju mi smo na evropskom prvenstvu! :mrgreen:

Kome cemo 'leba ti mi da prodamo igraca za vise od 0e?! Nisu bili u stanju da uzmu za Sergeja M. Savica 600 000e, a uzece za Palocevica?! Skocila mu cena samim dolaskom kod nas?! Mi smo kao neki faktor u fudbalskom u svetu?! U 100 godina istorije nikad nismo bili jadniji nego danas! Palocevic je kod nas dosao za 0e, a cini mi se da cemo ga se resiti jedino ako nekom platimo da ga uzme. Dovedes pomenutog palocevica, rosica i ozegovica za 0e, kao slobodne igrace koje niko ziv nije hteo i sad ces posle 6 meseci nekome da ih uvalis za 2 miliona eura?! :mrgreen: Pritom klub za koji igraju belezi najlosije rezultate u zadnjih xx godina u najjadnijoj ligi u evropi, a od njih trojice ne znas koji je u slabijoj formi... I posle ovi iz uprave kazu za nas forumase da previse igramo FM? :roll:

Sva pitanja i odgovore postavljaju i daju tabela, pogled na teren i pogled na tribine.
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
Liman 1
Posts: 77
Joined: Fri Aug 30, 2013 2:31 am

Re: Uprava

Post by Liman 1 »

Čoveku koji proda Paločevića za 600.000e treba podići spomenik odma do Koste Hadžija. Kreator igre ekipe koja mesec dana nije dala gol. Treba kontaktirati Vengera ako traži zamenu za Ozila.
Doveli su nam trenera ciganšturu, nekoliko igrača su nam stari ultrasi sa severa marakane, zvezda nas redovno guzi a sad nas još i zajebavaju. Ali zašto im ne bismo dali još jednu šansu?
Gorak je ukus u ustima navijača Voše. :frown:
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Uprava

Post by Maminho »

Liman 1 wrote:Čoveku koji proda Paločevića za 600.000e treba podići spomenik odma do Koste Hadžija. Kreator igre ekipe koja mesec dana nije dala gol. Treba kontaktirati Vengera ako traži zamenu za Ozila. :frown:
Toliko o strucnosti ljudi oko naseg kluba :frown: Pa ko bude dao 250.000e nije normalan...Nije mi jasna transfer politika dovodimo igrace da budu kod nas 6 meseci ? Evo prodaju se vec Ozegovic,Rosic i Palocevic. Nemam neku preteranu zelju da ostane ni jedan od njih vise godina al opet tako necemo daleko dogurati... Mi smo postali preprodavci u bukvalnom smislu i klub za razigravanje igraca raznim menadzerima i klubovima....
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Uprava

Post by prijatelj fudbala »

Nijedan naš igrač ne vredi više od pola miliona evra, osim možda Ivanića, mada i kod njega je pitanje jer očigledno nije dovoljno psihički stabilan da igra svaku utakmicu 100%, tako da...
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

Pa necemo ih sve prodati na zimu ! Ali 1 cemo morati jbg. Nemojte ponavljati da smo 9-i na tabeli kao papagaju znam to i sam, ali isto tako znam da necemo ostati na tom mestu do kraja sezone i da ce se videti kvalitet tih igraca. Na sastanku su rekli da uz malo srece mozemo da ih prodamo za 2 milke, ja bih bio srecan da ih uvaljamo i za 1.500.000e. Trebale su nam promene, doslo je do promena, e sad cemo da vidimo kako ce se to pokazati, ali sigurno necu vec sad da ih pljujem.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Uprava

Post by Vasa »

Ovo je jedna od najgorih uprava u zadnjih mnogo godina i tu se mnogi slazi.
Medjutim oko igraca ima mnogo razlika,smeta mi kada se omalovazavaju svi koji dodju a da mnogi i nemaju pojma kakvi su na terenu.
Palocevic je jedan od retkih koji je nesto igrao kada su mnogi potpuno pali i ima kvalitet,Ozegovic je jedan od najboljih pojacanja koje smo imali godinama u nazad,naravno ima i promasaja Radovic,Novakovic,Zocevic a za Marya i Kovacevica jos i ne znamo.Nastic mnogo osporavan a kako igra tim on je odigrao odlicno i uz Maksimovica,Palocevica,Perica i Lakicevica(nije mi jasno zasto malo igra) zasluzuje prelaznu ocenu.
Imali smo ocajnog trenera koji ni fizicki ni mentalno nije spremio tim i sada treba dati podrsku Lalatovicu iako ce mu biti uzasno tesko.Treba dati sansu i podrsku upravi bez obzira na gore pomenutu konstataciju,bar sada nesto pokusavaju pre svega predsednik.Ko je ciji igrac koliki su procenti to nikada ne bi bila tema da smo u vrhu tabele i da igramo dobro,menadzeri su tu i to je neminovnost!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

U svemu se slazem sa tobom osim za Nastica.
Ponekad pomislim da se pojedini ljudi ne razumeju u fudbal i ne gledaju iste utakmice kao i ja. Nastic osim sto je nase dete i sto je borben, ako to stavimo na stranu on nema nikakav kvalitet.
Nije prodoran, u defanzivi je los prolaze ga kako hoce, centarsut ocajan, bio je talenat, sad u najmanju ruku stagnira vec par godina ! I ne moze niko da me demantuje jer gledam sve utakmice Vose. Zelim mu sve najbolje u karijeri.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Да ли било ко зна пуно име и презиме менаџера Микија кога су овде помешали са Мајамијем и који има неколицину проблематичних играча у клубу?
Друга ствар ако су због лошег посла и процена цех платили Зага и Љубе зашто је Мића преживео? Никад није задужио клуб, поготово не више од Љубета који је легенда клуба! И даље не могу да им опростим што су низ воду пустили Макару и Асанија, а довели играче од 60 килограма и хапшене навијаче звезде.
Трећа ствар сматрам да је Лалат добро решење за метиљави тим без крви и муда таквим и треба оваква далабу, али исто тако је и неприхватљиво решење за навијаче посебно у тренутку кад су отерана деца клуба, а форсирају се играчи разних мафиоменаџера којим ни имена не знамо.
Четврта ствар треба дати шансу Лалату, а посебно Ђумију да има самосталност у обављању посла спортског директора!
Пето бојкот НИКАД, али НИКАД не сме бити решење све да је и паткоусти лично председник клуба, а Кокеза директор!
ПУШТАМ КИШУ!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

Koliko si naporan sa potenciranjem te price oko menadzera.
Pricam napamet, evo da taj famozni Miki ima i 4 igraca u FKV kakve to ima veze? Ili Ramadani nek ima 4 igraca kod nas kakve veze ima? Pa ima svuda, u svakom klubu je tako.
Sad ces da mislis kako ti igraci moraju da igraju jel da?
Druze ako mislis da ce Lalatovic da dozvoli da mu drugi sastavljaju tim ti onda nemas pojma i ne zelim da se raspravljam sa tobom dalje, to bi mozda dozvolio Simo Krunic, matori Kosan itd ali Lalatovic ne. Tako da nemoj da bri es sto se tice toga, eto jedna briga manje. :-)
Ali nije to poenta, vidim ja koja je tvoja svrha na forumu ali neces uspeti da uneses nemir medju navijace Vose koji su i ovako u kanalu zbog svega, samo si ti falio.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Casual 1989 wrote:Koliko si naporan sa potenciranjem te price oko menadzera.
Pricam napamet, evo da taj famozni Miki ima i 4 igraca u FKV kakve to ima veze? Ili Ramadani nek ima 4 igraca kod nas kakve veze ima? Pa ima svuda, u svakom klubu je tako.
Sad ces da mislis kako ti igraci moraju da igraju jel da?
Druze ako mislis da ce Lalatovic da dozvoli da mu drugi sastavljaju tim ti onda nemas pojma i ne zelim da se raspravljam sa tobom dalje, to bi mozda dozvolio Simo Krunic, matori Kosan itd ali Lalatovic ne. Tako da nemoj da bri es sto se tice toga, eto jedna briga manje. :-)
Ali nije to poenta, vidim ja koja je tvoja svrha na forumu ali neces uspeti da uneses nemir medju navijace Vose koji su i ovako u kanalu zbog svega, samo si ti falio.
Негде си се прерачунао са тим да ја потенцирам ту причу, два пута сам поставио питање које је пуно име и презиме Микија из бг који има неколико проблематичних играча у клубу и због којих су Макара, Асани и Луковић морали да напусте клуб, а дупло су квалитетнији од играча од 60 кг и играча који је због бакље пао на маракани.
Друго питање због цега је Мића преживео, а цех су платили легенда клуба Дунђерски и Зага? Кажете да Мајами има само једног играча у клубу и то Радовића који је имао међу најлошијим резултатима на тестирању и кога је скаутирао гле чуда управо Мића.
На ружан начин ми се обраћаш без да си понудио одговор на та питања.

Не знам да је било ко упознат у самосталност одлука Лалата, тако да коментар да немам појма звучи прилично конфузно. Још кад се зна да често одеђене играче води по клубовима где ради и да они у тим клубовима немају значајнију улогу овај твој коментар постаје још конфузнији.

Кажи ми molim te која је моја сврха на форуму на ком сам члан само осам година дуже од тебе :)
Одговори још због чега су навијачи Воше у каналу? И зашто мислиш да имаш више права да коменатишеш било шта на форуму, па да сам само ја још фалио?
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post by Djumi »

Poenta price jeste transparentnost.
Ali ne ovakva.Samo jos malo vremena pa cemo lepo postaviti stvari na sto i o svemu otvoreno popricati.
ps. Menadzerski igraci su tu i uvek ce biti tu ali pitanje je samo pod kojim uslovima.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

Nikola,

Potenciras tu pricu o menadzerima iako o tome ne znas nista. Na prosloj strani si 2x to uradio i gle cuda vec na ovoj strani ti je to ista tema?
Napisao ti je Djumi da su tu pa su tu i uvek ce biti, a pod kojim uslovima to ne znamo ni ti ni ja, a nema Matadora da nam otvori oci, sta cemo sad ? :frown:
I sto postavljas vecito neka pitanja, mogao si doci na sastanak pa lepo pitati, pod kojim uslovima su dovedeni ti i ti igraci i ko im je menadzer, dobio bi odgovor, ja sam pola pozaboravljao, ali sam uopste glup sto sam prenosio ovde jer takvima kao ti nista nije jasno nikad, a mrzelo te da prosetas do stadiona, ako ne ti onda neki tvoj ortak, tako da nema izgovora, ali mi je zao da se delimo i raspravljamo oko gluposti pa ajde prenesem ovde cega setim sa sastanka.

Da su Vosini navijaci u kanalu, tako sam se izrazio jer nas ima 200 na severu a na celom stadionu 600, da na sastanak dodje 20 ljudi itd. Ali ako Bog popravice se to u skorije vreme.
A ovo da si samo ti falio je jasno, unosis zlu krv, ides stopama Matadora ali nema veze necu te vise komentarisati. A to sto si 8 godina na forumu ne govori nista, ali bas nista.

I jos jednom za kraj, vas par tvrdite kako vas ne zanima sastanak a sad ovde postavljate pitanja na koja ste odgovor mogli dobiti na sastanku?! Nidje veze, ali takvi ste vi.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Jedno pitanje samo za Casuala. Da li si zadovoljan rezultatima uprave i da li smatraš da ista treba da ostane,tj. da nema potrebe za smenom upravnog odbora?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Post Reply