Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
fraxmanutd
Posts: 203
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Uprava

Post by fraxmanutd »

MiSmoFKV! wrote:Puno gari, puno. Jos pogotvo sto ti igraci nisu 100% Vosini.
Палочевић 100% Вошин.
Банат цео, црвено бео!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4835
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

West Ham wrote:Vavan nije menadžer, nema nijednog igrača.
Aha, pa onda je sve ok. Nema veze kakvu proslost lik ima, jer koji klub u Srbiji nema ljude sa takvom prosloscu u sebi...mislim, samo se nadovezujem na logiku koja se primenila na transparentnost...

Sto se tice igraca sumnjivog kvaliteta, dovoljno je samo podsetiti ljude na to koliko su se svi perfidno skrivali iza ''odluke struke'', jer je to tesko dokazivo, ali svako sa dva grama mozga moze da vidi da niko normalan ne bi dovodio u tim igraca koji je u timu iz donjeg dela tabele (pricam o prosloj sezoni) odigrao cetiri utakmice. Ko god ima cime da mucne, moze da vidi da je Zocevic tu doveden kao neki kusur/kompenzacija i pritom jos time zauzima mesto nekom talentovanom klincu, ali to je ''odluka struke''...''kod njega se vidi kvalitet''...Boba Novakovic je za njega Mesi licno.

Krajnje je vreme da neko pocne da preuzima odgovornost za to zasto je plasman na polusezoni (koja ce brzo doci) jedan od najgorih u poslednjih deset godina; zasto se vec sezonu i po protiv zvezde ekipa pretvara u saku amatera, a protiv partizana u Barsu; zasto je samo Dundjerski podneo ostavku, ali ne i ''transfer koordinator'' sa obrazom kao kaucuk ( :pegla: );

Ja za sada vidim samo rezove u struci i gomilanje poluigraca, od kojih neki pale baklje na ciganskom severu.

Naravno, to sve sad treba da se zaboravi, jer je konacno organizovan sastanak :hurray:
borrissey wrote:I jedno, pomalo bezobrazno pitanje: kada bi kojim slučajem zvezdi trebali bodovi za titulu, da li bismo smeli da je pobedimo? Onako, iskreno mi reci, tako da smeš da se pogledaš ujutru u ogledalu.
Da li sme da se pobedi zvezda (tacka)
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

када је, ово тренер, победило звезду му када је водио неки тим против ње? :roll:

ето ти ту и одговор. не сме! :!:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Pa ovo je show... Ne zna se ko pije ko placa, ko laze ko ne. Na sastanku nisam bio, pre svega jer mislim da je dosao sa mnogo zakasnjenja. Vise ne verujem nikom, samo terenu, igracima i rezultatima.
Da se nerviram oko ovoga mi ne pada na pamet, jer mi je ovaj klub oduzeo zivaca kao nista u zivotu.

Ja imam jedno pitanje samo, pa se nadam da cu od danas gledati samo fudbal i zabavu. Zbog svog zdravlja, nemam vise zivaca za razne kvazi navijace, kriminalce, menadzere, likove koji se kunu u klub, a gledaju korist i slicno. Od danas su mi dovoljni drugari i fudbal, kakav god on bio.
Moje pitanje je sledece: Na koji nacin smo izborili licencu za Evropu ovog leta? Ko nam je u tome pomogao? I kakav je nacin na koji cemo se/smo se oduzili?
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

Casual 1989 wrote:...
Sto se tice pojacanja nasih, smatra se da cemo prodajom Rosica, Palocevica i Ozegovica iskasirati u klub 2 miliona evra.
...
Rosic - stub najbolje odbrane u ligi, Palocevic (iliti srpski Mesi) - glavni kreator Vosine 'Barca' igre i Ozegovic - centarfor ubica sa prosekom od vise od gola po utakmici - siguran sam da ova trojica zlatnih momaka vrede i mnogo vise!
Jedino se nadam da to znaci da klub zeli da zadrzi Ivanica jer se na njega ozbiljno racuna u borbi za prvo mesto u sezoni 2016-2017, sto je usotalom Zoka obecao u svom prvom intervjuu po dolasku.

I stabilizacija i rezultati :!:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9864
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Casual 1989 wrote: Sto se tice pojacanja nasih, smatra se da cemo prodajom Rosica, Palocevica i Ozegovica iskasirati u klub 2 miliona evra.

Verovatno vas zanima sta je sa Merijem. Za vikend ce verovatno biti odigrana utakmica sa OFK Bgd pa ce Meri dobiti poluvremene da pokaze sta zna.
Bogme... iskreno... da ja kupujem igrace... pitao bih da li kompletan prvi tim devete ekipe na tabeli srpskog prvenstva moze za dva miliona,a ne 3 igraca.Ukoliko se ta tri igraca prodaju za dva miliona onda su samo dve opcije u pitanju:

1.Ono sto sam uvek pricao da su cene nasih igraca mnogo vece nego sto se predstavlja kroz papire,a samo kad zaskripi (kao kod prodaje Skuletica Lokomotivi npr) obelodane se realne cifre,zarad smirivanja odredjenih strasti
2.ili imamo menadzere za koje je i Mamic mala maca

A sto se Merija tice,dajte coveku sansu na utakmici,da cela Srbija vidi vredi li ili ne.
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Siguran sam da ciganiju niko više u Srbiji ne sme i ne može da pobedi.

Njihov oporavak kroz nameštenu ligu i posle kroz Evropu je jedan od prioritetnih zadataka države i partije. Ko proba to da osujeti videće kako život izgleda. Sad živimo u takvo vreme i narodu se to dopada, pa s tim treba računati i u budućnosti, bar onoj bliskoj. Jedina šansa da toga ne bude je da UEFA reaguje zbog očitog kriminala, ali mislim da šanse za to nisu velike.

Nisam bio na sastanku i ne znam šta je tamo rečeno, pa to neću ni komentarisati.

Ne mogu da razumem nikoga ko ovde nedeljama ili mesecima kritikuje a onda ne ode na sastanak. Da sam ja toliko izbezumljen od besa i zbog kadrovskih rešenja i svega drugog kao neki od forumaša, čekao bih pred vratima sat pre početka sastanka.

Nikakva uprava me neće oterati sa stadiona, jer da sam čekao sposobnu upravu nikada ne bih ni došao na utakmicu. 40 godina idem gotovo na svaku domaću tekmu a za sve to vreme ne verujem da se klubom dobro upravljalo duže od 2-3 godine (možda u periodu 1986-89.).

Ponoviću ono što sam već pisao: ova uprava je za mene pozitivno iznenađenje, ne zato što je dobra nego zato što sam mislio da će biti još gora. Priče o slaninarstvu i transparentnosti su neozbiljne i ne znam ko je u to ikada mogao da poveruje.

U našim uslovima uprava treba da obezbedi samo dve stvari: minimum finansijske stabilnosti i korektne takmičarske rezultate, što znači plasman u Evropu svake godine.

Kakvo je stanje u državi i fudbalu kod nas, više od toga i nije moguće. Takodje, smatram da je manje od toga ipak neuspeh.

To može nekome da se ne sviđa, ali je tako.
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

Voja wrote:
Casual 1989 wrote: Sto se tice pojacanja nasih, smatra se da cemo prodajom Rosica, Palocevica i Ozegovica iskasirati u klub 2 miliona evra.

Verovatno vas zanima sta je sa Merijem. Za vikend ce verovatno biti odigrana utakmica sa OFK Bgd pa ce Meri dobiti poluvremene da pokaze sta zna.
Bogme... iskreno... da ja kupujem igrace... pitao bih da li kompletan prvi tim devete ekipe na tabeli srpskog prvenstva moze za dva miliona,a ne 3 igraca.Ukoliko se ta tri igraca prodaju za dva miliona onda su samo dve opcije u pitanju:

1.Ono sto sam uvek pricao da su cene nasih igraca mnogo vece nego sto se predstavlja kroz papire,a samo kad zaskripi (kao kod prodaje Skuletica Lokomotivi npr) obelodane se realne cifre,zarad smirivanja odredjenih strasti
2.ili imamo menadzere za koje je i Mamic mala maca

A sto se Merija tice,dajte coveku sansu na utakmici,da cela Srbija vidi vredi li ili ne.
Aj odgovoricu na Vojin post ali odnosi se na sve vas.

Jbg momci vi sad meni postavljate pitanja kao da ja znam sve odgovore, a ja znam ono od sinoc samo.
Ali ja sam cuo obe strane ovu od Matadora i ove iz kluba i ja mogu da formiram svoje misljenje a problem kod vas svih je taj sto znate samo ovo sto vam Matador napise ovde i verujete tome, a kada ste imali sansu da saznate i drugu stranu (sastanak) vi se niste poijavili a opet imate brdo pitanja.
Palocevic je mlad i 100% nas, Rosic ne znam dal je skroz nas, ali ce biti standardan u ekipi verovatno, jbm li ga necemo valjda Vojo zavrsiti na 9 mestu na kraju? Ozegovic je nas 50% ALI ono sto je za njega i nas bitno je to da on igra odlicno za Srbiju21, vec sutra igraju sa Italijom derbi na Karadjordju cini mi se, a Uros Djurdjevic je koliko znam povredjen tako da ce sve lopte ici na njega, a obzirom da iza sebe ima SMS, Grujica, Zdjelara, Lukovica... dobijace dosta upotrebljivih lopti plus ce verovatno i penal izvoditi ako bude. Tako da preko reprezentacije mozemo da ga prodamo bukvalno i nek za Vosu da jos 2,3 gola do zime i ja sam srecan, prodati njega Meri da se pokaze i da zaigra u prvoj i ja bih to voleo. :)

Rosic- 400.000 e, Palocevic 600.000e i Ozegovic za 2.000.000 od toga nama 1.000.000 eto to vam je 2.000.000 uz malo srece.

Napisao sam da nam treba malo srece jer jbg sta sad ako se ne dao Bog povredi Ozegovic? Pa i za Pata se mislilo da ce biti najbolji igrac na svetu pa su ga povrede unistile i nije nikad pokazao koliko moze.

Juce je na sastanku bio decko koji je pravnik, kojeg ovog puta pozdravljam, pokazao je sezonske karte za zapad od 2005 cini mi se, da vas ne slazem on je postavio najmanje 30 pitanja i na svako je dobio odgovor. Kada je tvrdio da menadzeri uzimaju 3-5% od svakog transfera i da ova nova uprava na celu sa Zokom nije vratila 2,3 miliona evra koliko kazu, decko iz FKV koji je sazvao sastanak ga je pozvao pred svima nama da kada god pozeli dodje u FKV i da pregleda papire, jer je pravnik i razume se i ne veruje ovoj upravi. Pa eto ako taj decko stvarno ode da pregleda to neka se javi ovde i napise sta zeli, gde ces vecu transparetnost od toga.

Nisam ja druga strana, ni prva strana, ja sam samo navijac Vose i zao mi je sto nas ima 300 i jos smo podeljeni, i onda se pojavi neki lik na forumu tj Matador koji unosi zlu krv ovde medju nama a vi mu verujete. Ne kazem da je sve sjajno u FKV naravno da nije, ali gde jeste? U partizanu, zvezdi, jagodini, ili mozda Borcu BL, vasoj firmi, nasoj drzavi?

Sve najbolje :cheers:
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Uprava

Post by West Ham »

borrissey wrote:Bez uvrede, West Ham, ja nemam ništa lično protiv tebe, ali u tvom postu ima previše spinovanja i zamena teza. Naravno da niko normalan ne misli da sve informacije treba da budu javne, i mislim da nema potrebe da nam tako potanko pojašnjavaš šta znači reč transparentnost. No, ova priča je daleko šira od prikazivanja dokumenata i stanja na računu. Evo pošto nisam bio na sastanku, postaviću javno samo par pitanje ovde (jer takođe smatram da bitne informacije od značaja NE SMEJU da se dele samo na sastancima, već moraju biti javne):
1. da li postoji bilo kakav strateški plan razvoja FK Vojvodina? Ako postoji, da li je javan? Šta on definiše? Ako ne postoji, kada će se na tome raditi? Strateški plan je osnovni dokument za profesionalno vođenje bilo kakve organizacije.
2. Šta je sa omladincima poniklim u VB, da ih ne nabrajam po imenima? I zbog čega su u klub dovedeni igrači, po opštem mišljenju slabijeg kvaliteta, dok su naši omladinci raštrkani po drugim klubovima?

I jedno, pomalo bezobrazno pitanje: kada bi kojim slučajem zvezdi trebali bodovi za titulu, da li bismo smeli da je pobedimo? Onako, iskreno mi reci, tako da smeš da se pogledaš ujutru u ogledalu.

PS: što se tiče opšte atmosfere u klubu, ima nas forumaša koji smo već sprcali u dupe dosta godina, pa poznajemo neke ljude - nisu nam potrebni ni sastanci, ni Matador (ništa lično!), ni Mika, ni Pera, da bismo stekli makar opšti utisak kakvo je zapravo stanje u Klubu.
Ne znam gde si u mom postu video spinovanje i zamene teza, ali dobro, možda se nisam dovoljno dobro izrazio... Transparentnost sam uzeo samo kao primer, jer taj pojam najbolje objašnjava dezorijentisanost velike većine onih kojima je Klub na srcu. Da ne bude zabune, i sebe tu ubrajam.
Smisao mojih je prethodnih postova ne leži ni u čemu drugom do u sledećem: ako želiš nešto da ostvariš, moraš definisati svoj cilj, moraš pronaći način i moraš računati sa faktorom vremena. Moraš, dakle, nešto uraditi. Paušalne pljuvačine po internetu, prozivanja polupoznatih ili nepoznatih ljudi, bojkoti odlaska na utakmice, smenjivanja uprava... ne mogu doneti ništa drugo sem svađe, nepoverenja i razdora. Takođe, nemaju neki smisao ako ne postoji alternativno rešenje, zar ne? Daleko sam od zadovoljnog kad vidim stanje u Klubu, ali da pljujem, neću. Ako ne mogu da pomognem, odmagati ne želim. I to smatram poštenim.
Na pitanja koja si postavio treba da odgovori neko iz Kluba; ako si ih postavio meni, ni od kakve pomoći ti nisam. Strateški plan Vojvodine ne vidim, dakle nije javan, i ne znam kad će se na njemu raditi.
O omladincima malo znam, a i da znam više, ne bi vredelo; koji je igrač u određenom trenutku bolji od onog drugog često zna biti stvar subjektivne procene. Na sastanku je bilo reči o nekim prvotimcima i njihovom odnosu prema igri, dresu i sopstvenoj karijeri uopšte. Neke stvari je bolje ne saznati.

Što se tiče ganera, jasna je stvar da Fudbalski Klub Vojvodina NE SME da pobedi crvenu zvezdu. Dovoljno je da vidiš u kom je položaju drugi blizanac u odnosu na njih; znalo se još u avgustu. Javna tajna, poput Carevog novog odela. Mislim da je previše očekivati od bilo koga iz Kluba da nam prizna tako nešto.

Opet sam preterao.

Svako dobro!
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8898
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Ono sto je tu najveci problem je sto je potpuno izgubljeno poverenje medju ljudima. Ne samo prema upravi nego i medjusobno. Toliko puta smo izigrani i prevareni, da vise niko nikome ne veruje i u svakoj reci ili akciji vidi zlu nameru. Cak i tamo gde ne mora nuzno da bude rec o nameri, nego o staroj dobroj nekompetenciji, nesposobnosti, javasluku, lenjosti. Imali smo svega prilike da se nagledamo u zemlji Srbiji za nasih zivota, nije bas sve lose bilo iz zle namere. Mada, to sto smo mi po prirodi paranoicni to ne garantuje da nam neko zaista i ne radi o glavi.

U nedostatku pravih informacija barata se glasinama i poluinormacijama, a iskustvo nas je naucilo da refleksno prihvatamo najgore vesti kao istinu jer uglavnom tako na kraju i bude. I onda se upada u vrzino kolo samoispunjavajuceg prorocanstva - u fazonu, zasto da se ja bilo sta trudim kad je cela stvar ionako unapred osudjena na propast, i onda kada stvar zaista i propadne zato sto se niko nije oko nje potrudio ja onda krenem okolo i govorim jel' vidite da sam bio u pravu da ce da propadne. Pa naravno da ce tako da propadne!

I tako dolazimo do ove trenutne situacije - ljudi ne veruju upravi za koju misle da je ista kao i one prethodne, za cije vreme se mesetarilo menadzeskim igrama na stetu kluba a novac curio na sve strane i klub doveden na ivicu bankrota; ne svidja im se (stvarno ili umisljeno) priblizavanje crvenom blizancu oliceno kroz kadrovsku politiku, sklanjanje na terenu, medijske nastupe i slicno. Sa druge strane, postoje sumnje da odredjene strukture iz prethodnih uprava i njima slicne buse i rovare ne bi li ponovo uzjahali klub. Vise se ne zna sta je istina a sta ne, svi smo nacisto sludjeni, klub tone na tabeli, igra nam je totalni raspad, nezadovoljstvo raste do usijanja.

Cinjenica je da rezultata nema, da je igra uzasna, mlitava, bezvoljna. Cinjenica je da nema ni novaca, da se plate ne isplacuju (vrlo lako je moguce da je losa igra upravo posledica tihog bojkota zbog neisplacivanja plata). Cinjenica je da su u zadnjem prelaznom roku donete neke da kazemo u najmanju ruku sumnjive odluke. Cinjenica je da nam je trenutno najbolji igrac sklonjen iz tima zbog nesuglasica oko produzetka ugovora. Cinjenica je da je protiv volje navijaca doveden trener o cijim strucnim kvalitetima mozemo diskutovati ali nedostatak ljudskih kvaliteta je ocigledan (no cak ni on takav nazalost nije najgori koga smo imali prilike videti na nasoj klupi). Neko za sve ovo treba da preuzme odgovornost.

Prica se o novim menicama, blokadama racuna, menadzerima koji diktiraju sastav i dovode igrace, i jos svasta - sto sve moze biti tacno ali i ne mora. Ali u atmosferi koja vlada i u nedostatku pravih informacija ljudi su skloni da poveruju u najgore.

E tu je ta famozna transparentnost o kojoj se toliko prica bitna. Jer, ako postoji pristup pravoj informaciji onda je prostor za plasiranje (zlonamerno ili u najboljoj nameri) poluistina i neistina maksimalno smanjen. Tako se uspostavlja i poljuljano poverenje, smanjuje se pritisak, dolazi se do daha da se mirnije obavljaju poslovi. Naravno, samo ako je taj proces konstantan, a ne na oruk samo kada dogori bas do nokata, da malo smirimo dusebriznike i forumase pa da se nastavi po starom.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Ако сам добро разумео људи су мешали Мајамија са извесним Микијем из Београда који има неколицину играча у клубу и који је повезан са извесним Кеком!?
Да ли неко са форума зна пуно име и презиме тог човека који је довео већину проблематичних играча?
ПУШТАМ КИШУ!
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Uprava

Post by lazarr »

Nemam insajderske informacije kao neki, ali sasvim slučajno ali pouzdano znam da je Ožegović Vavanov igrač.
Ako nije, neka neko kaže čiji je.....I ko je vlasnik 50% prava na njega?
User avatar
Milan
Posts: 4238
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Casual 1989 wrote:...a kada ste imali sansu da saznate i drugu stranu (sastanak) vi se niste poijavili a opet imate brdo pitanja.

Imam privatan razlog zbog kog se trudim da ne pisem puno, jer ne zelim da iz mene izleti nesto zbog cega bi me bio stid, ali da bih mogao ostati cist pred sobom, a kao veciti kriticar, ne mogu ostati potpuno nem. To je najvecim delom i razlog zbog kog sam doneo odluku o neodlasku na utakmice, ali posto se ova tvrdnja/prozivka ponavlja vec ko zna koji put, moram reagovati.

Vec duze od 6 meseci vapimo za odgovorima na brojna pitanja. Nebrojeno puta su ovde pozivani ljudi da daju odgovore na ista. Ljudi koji su, uzgred budi receno, na ovom mestu aktivno pisali u kampanji rusenja prethodne uprave. I sta smo dobili? M U K

Na prosloj utakmici (koju srecom po moje zdravlje nisam gledao) se po prvi put zaculo "UPRAVA NAPOLJE" i gle cuda, organizovan je odmah, ne jedan, vec dva sastanka.

Je l' to znaci da odgovore na nasa pitanja (a to su ujedno i njihova obecanja o transparentnosti) mozemo dobiti samo kad njima dune da nas na pozovu na noge, a mi treba da dotrcimo kao dete roditelju na smesak posle prethodne grdnje? Meni je to ponizavajuce, tako da ta prozivka o nedolasku ni najmanje ne pije vodu i molio bih vas da je vise ne koristite.

Pritom, poziv je upucen preko Foruma na koji su lepljene razne etikete, pa ne vidim kako se to racuna kao poziv navijacima Vojvodine, kojih verujem ima i van ovog mesta. Takav poziv i takav sastanak, gospodo, nije transparentnost. Neko gore je lepo napisao sta bi to trebalo da podrazumeva. U Srbiji je transparentnost nemoguca? Onda prekinite da koristite rec "Avangarda" ili se, ponavljam, povucite i sacuvajte obraz.


p.s. Gledah i ja danas Vucka u Skupstini i ubedio me je da je zivot u Srbiji do jaja, a tek ce da nam procveta...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9864
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Casual 1989 wrote: Ali ja sam cuo obe strane ovu od Matadora i ove iz kluba i ja mogu da formiram svoje misljenje a problem kod vas svih je taj sto znate samo ovo sto vam Matador napise ovde i verujete tome,
Smem li cuti tvoje misljenje? Koliko po tebi (u procentima),Matador prica neistinu?
Casual 1989 wrote: Palocevic je mlad i 100% nas, Rosic ne znam dal je skroz nas, ali ce biti standardan u ekipi verovatno, jbm li ga necemo valjda Vojo zavrsiti na 9 mestu na kraju? Ozegovic je nas 50% ALI ono sto je za njega i nas bitno je to da on igra odlicno za Srbiju21, vec sutra igraju sa Italijom derbi na Karadjordju cini mi se, a Uros Djurdjevic je koliko znam povredjen tako da ce sve lopte ici na njega, a obzirom da iza sebe ima SMS, Grujica, Zdjelara, Lukovica... dobijace dosta upotrebljivih lopti plus ce verovatno i penal izvoditi ako bude. Tako da preko reprezentacije mozemo da ga prodamo bukvalno i nek za Vosu da jos 2,3 gola do zime i ja sam srecan, prodati njega Meri da se pokaze i da zaigra u prvoj i ja bih to voleo. :)

Rosic- 400.000 e, Palocevic 600.000e i Ozegovic za 2.000.000 od toga nama 1.000.000 eto to vam je 2.000.000 uz malo srece.
Izvini,ali meni ovaj deo nikako nije jasan.Palocevic sve i da je vredeo 600 000 u OFK (a nije) po prikazanom u dresu Vose moze samo biti jeftiniji. Dalje,po cemu je Rosic 2x skuplji od Nastica koji je standardan brdo sezona u Vosi? Za Ozegovica si sve lepo obajsnio... sve je to u slucaju idealnog scenarija,ali ako neko od potencijalnih kupaca bude video onaj sut glavom protiv Cuke i sansu da povedemo 2:1 :) tesko da ce odvojiti toliko novaca za Ognjena. Po mom nekom skromnom misljenju,ako sva tri igraca odu po projektovanoj ceni Palocevica,bice to super. P.s.sve ovo sam napisao bez ikakve namere da bilo koga ponizim,uvredim ili omalovazavam.
Casual 1989 wrote: Juce je na sastanku bio decko koji je pravnik, kojeg ovog puta pozdravljam, pokazao je sezonske karte za zapad od 2005 cini mi se, da vas ne slazem on je postavio najmanje 30 pitanja i na svako je dobio odgovor. Kada je tvrdio da menadzeri uzimaju 3-5% od svakog transfera i da ova nova uprava na celu sa Zokom nije vratila 2,3 miliona evra koliko kazu, decko iz FKV koji je sazvao sastanak ga je pozvao pred svima nama da kada god pozeli dodje u FKV i da pregleda papire, jer je pravnik i razume se i ne veruje ovoj upravi. Pa eto ako taj decko stvarno ode da pregleda to neka se javi ovde i napise sta zeli, gde ces vecu transparetnost od toga.
Ovo kao ono kad neki politicar dodje u studio i mlati papirima kao dokazima,a papiri prazni :mrgreen: Kroz papire se "prefarbaju" i mnogo vece zverke od obicnih navijaca... mene takve stvari ne zanimaju.Vise me zanima odgovor na sledece pitanje
Casual 1989 wrote: i onda se pojavi neki lik na forumu tj Matador koji unosi zlu krv ovde medju nama a vi mu verujete.
Sta je to Matador do sada slagao? To je ono sto me najvise zanima!?
Posebno me zanima sta je slagao od onih njegovih najava.... covek nam uvek baci eskluzivu... zatim cujemo demant u stampi,a posle dva dana se potvrdi sve ono sto je on rekao. Nije ni on savrsen,vidim poentu njegovih poruka,ali opet... evo vracam se na pocetak,koliko procentualno mislis da je Matador (ne)iskren!?

p.s.nazalost,poruka mi je bila mnogo veca,ali se jednostavno pola izgubilo :frown:
Image
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

Milane, pusti me Vucica i ne poredi te 2 stvari. Vosa je 9-a i to je katastrofa ! Kola su se slomila na treneru i sportskom direktoru FKV, sad cemo videti da li ce to doneti uspeha ili treba jos nesto da se menja.

Vojo, nisam rekao da je Palocevic vredeo u OFK toliko nego da mi uz malo srece mozemo da ga prodamo za toliko, samim dolaskom kod nas mu je skocila cena, to ti je valjda jasno, kao i sto je Skuleticu skocila kad je od nas presao u partizan, nadam se da ce zaigrati u kontuitetu dobro. Druze da li ti gledas FKV uopste? Nastic stalno igra prvu a svake godine je sve losiji, svaku trecu utakmicu uputi dobar centarsut, znam da je nase dete i sve ali sam realan. Da smo ga uvaljali Legiji za 200.000 to bi bio veliki uspeh veruj mi. Rosic je korektan stoper, kad igra u kontuitetu moze da pokaze dosta, e sad sto mi nismo vezali 2 utakmice sa istim stoperskim tandemom to je nas problem i sto nam je prosek godina na stoperskoj poziciji nekad i 20godina. Kad bi igrali Pekaric i Rosic u paru, druga bi se pesma pevala, ne moze Rosic da igra uz Dingu ili Pankova kad su svi mladi. Babic je uz Pekarica postao igrac a ne uz nekog klinca. Dace Ozegovic sutra Italiji gol ne brini 8)

Matador je sirio zlu krv ovde i sve je preuvelicavao ! Rekao je jednom prilikom da vavan i majami vedre i oblace klub, da sastavljaju tim itd a to je sve laz. vavan i majami od igraca imaju Radovica koji ne igra uopste i mozda jos 1, a on je pricao da imaju 5,6 igraca.
Svi imaju menadzere, klinci Vose 2000 godiste imaju menadzere shvatite to ! I necu da pisem o njemu.

Nemojte ljudi sad svi mene da ispitujete ja sam samo 1 od 20 ljudi sa jucerasnjeg sastanka, mogu vam preneti nesto, al nije sve za internet i ne moze 5 sati price da se prebaci na forum, ako me razumete. Uzdravlje ljudi, laku noc :thankyou:
Post Reply