Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Iako sam mislio da to nikada necu izgovoriti, iako sam uvek bio za sve druge vidove protesta sem bojkota, posle dugo razmisljanja i lomova u glavi sam resio da do nekih boljih vremena zaobilazim stadion u sirokom luku.

Ne cinim to zbog olosa u i oko kluba. Njega je uvek bilo i uvek ce ga biti. Cinim to zbog najgoreg osecaja izdaje, zbog kojeg mi dzomba u stomaku stoji vec dugo vremena. Ljudima koji su moje poverenje izgubili (a svaki dan sutiram sebe u jaja sto sam im ga u naivnom zanosu dao) bih zeleo samo jedno da porucim. Cim ste uvideli da se sa gamadi izboriti ne mozete, vasa duznost je bila da klub napustite. Obzirom da vam to ocigledno nije palo na pamet, sve je kristalno jasno. Nastavite da delite izgovore, ali rezultat trulih kompromisa sve govori:


Image





p.s. Hokejaski klub je vaskrsao, a i ragbisti su cestite njuske... :cheers:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

E moj Radoye, ne otima se stoka oko kluba već kojekakvi čobani! Mi smo stoka, jer tako izgledamo gledano sa strane, po načinu na koji nas tretiraju!
A izgleda da je stoke sve manje a čobana sve više!

Ja bih poslednji put uputio molbu ovoj upravi, ako dovedu Lalatovića za trenera.
Da skinu sa dresa grb Fudbalskog Kluba Vojvodine, jer ovaj klub nije naša Vojvodina!
Da se slavni grb ne blati više, jer se nikad nije uvlačio ni velikoj četvorki ni maloj dvojki, već da ostane da se pamti kao jedan od retkih(ako ne i jedini)
klubova koji je mogao i koji se jeste suprotstavljao pomenutima. Vasim delovanjem ovaj klub koji trenutno nosi slavni grb NIJE FK Vojvodina.
Zato skinite grb sa dresa i ostavite ga nekim boljim vremenima i nekim boljim ljudima!

Bio sam slobodan da vam ustedim na vremenu i dizajnirao sam vam novi grb(naspram vaših afiniteta)!
Image
Svako dobro i zbogom!
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Uprava

Post by Лампард »

Tražili su rat...dobiće ga.Neće im pomoći ni svi njihovi plaćenici i ona njihova fensi klinčadija što uništava nekada slavnu tribinu.Neka pokušaju da ućute,ali mene ućutati neće.Dosta je više ponižavanja,ovo je prevršilo svako meru, samo ne znam zašto se Đumi petlja u sve to.

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

...ja jos spavam i sanjam kosmar teski...

kasnije cu ustati i svega ovoga biti nece, je l' da? :?
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Uprava

Post by Rivelinjo »

Red Marquis wrote:A koji klub u prvoj ligi ne vodi stoka? Ili je SNS, ili su oni kojima je mesto na poternici (ove dve grupe se nikako ne isključuju). U nižim ligama gde se ne vrti neki novac još i može neko normalan da se potkrade.
Ko su pošteni ljudi sa novcem u Srbiji uopšte i koliko ih ima? Raspitajte se ako ne već ne znate ko su desetak najbogatijih u gradu...pa ne morate ni gledati dalje.

Kako godine odmiču, sve mi je jasnije da maksimalno, ali stvarno maksimalno što mogu da se nadam od neke uprave je da ne bude poslušnik centrale već samo da gleda svoj buđelar i kako se dodatno obogatiti od kluba.

p.s. Nemojte samo spominjati privatizaciju...to je već veliki vođa stavio ad acta kad je shvatio da manipulacija masama ide lakše ako kontroliše čardake ni na nebu ni na zemlji.
Privatizacija nije rešenje za lošu upravu, nestručnost, nedostatak etike. Privatni kapital je upravo to - kapital, nema tu emocija, ljubavi prema klubu. Može lako da se desi da uz neku rupu u ugovoru, stadion završi kao tržni centar, a klub dobije katanac.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Re: Uprava

Post by Camel »

Pozivam vas sve da dodjete sutra u 20h na stadion u press salu da pricamo o menadzerskim igracima, procentima, izdajama, doktorima i o čemu god hoćete.
Nadam se da vam je na vreme javljeno, da nije previše daleko, da nije previše kasno ili previše često za sastanak, da se nećete napiti veče pre...
Da vidimo koga ja to ne mogu ili ne smem da pogledam u oči. Da pričamo o Majamijima i ostalima koji se ovde predstavljaju da puštaju kišu u klubu. Siguran sam da vam se nece svideti šta ćete čuti, jer se većina toga neće poklapati sa onim što se ovde piše, ali i toga sam svestan, jer 100x izgovorena(u ovom slučaju napisana) laž postaje istina, ali nemam snage, a ni vremena da demantujem sve gluposti koje se podmeću i predstavljaju kao činjenično stanje i zato vas i zovem da vam ispričam sve i otvoreno odgovorim na sva pitanja, pa sami procenite šta je istina. Samo se nadam da će vas doći više od troje koliko je bilo na zadnjem sastanku, ali to smo mi, jel? Pljujemo sve, a naročito naše ljude, a kada treba da se podmetnu leđa nema nikog.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Uprava

Post by severozapad »

Ukoliko se Lalatovic dovede, nema razloga da se razgovara. Tu se svaka prica zavrsava sa upravom.
Ono sto cu ja licno uraditi je da cu vratiti propusnicu za zapad koju sam ove sezone posle dugo vremena uzeo verujući da će doći do pozitivne promene a ne do demagogije.
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Camel wrote:Pozivam vas sve da dodjete sutra u 20h na stadion u press salu da pricamo o menadzerskim igracima, procentima, izdajama, doktorima i o čemu god hoćete.
Nadam se da vam je na vreme javljeno, da nije previše daleko, da nije previše kasno ili previše često za sastanak, da se nećete napiti veče pre...
Da vidimo koga ja to ne mogu ili ne smem da pogledam u oči. Da pričamo o Majamijima i ostalima koji se ovde predstavljaju da puštaju kišu u klubu. Siguran sam da vam se nece svideti šta ćete čuti, jer se većina toga neće poklapati sa onim što se ovde piše, ali i toga sam svestan, jer 100x izgovorena(u ovom slučaju napisana) laž postaje istina, ali nemam snage, a ni vremena da demantujem sve gluposti koje se podmeću i predstavljaju kao činjenično stanje i zato vas i zovem da vam ispričam sve i otvoreno odgovorim na sva pitanja, pa sami procenite šta je istina. Samo se nadam da će vas doći više od troje koliko je bilo na zadnjem sastanku, ali to smo mi, jel? Pljujemo sve, a naročito naše ljude, a kada treba da se podmetnu leđa nema nikog.


Pa gde ste bili do sada? Sto se mene tice, poziv je debelo okasnio...

Odjava na ovom topiku sa moje strane...
POŠTO OBRAZ ???!!!
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post by nssale »

Ja bih pozvao da se umesto sastančenja uradi ovo:
nssale wrote: 1. Na sajtu kluba u okviru menija prvi tim/igrači da se postave slike svih igrača koji se nalaze u prvom timu i pored osnovnih podataka o igraču, da se napiše da li Vojvodina ima 100% pravo vlasništva nad igračem ili nema. Ako nema onda da se navede koliko prava ima Vojvodina, a koliko prava imaju druga pravna i fizička lica čija se imena i nazivi takođe navode zajedno sa procentima. I pored svakog tog pravnog/fizičkog lica da stoji link na Ugovor koji FK Vojvodina ima sklopljen sa tim licem u vezi tog igrača. Znači kompletan originalni Ugovor dostupan na sajtu kluba. Takođe i za igrače na koje Vojvodina ima bilo kakvo pravo a trenutno ne igraju za klub, u okviru odgovarajućeg dela sajta, navode se ti igrači, slika, podaci, klub u kome se trenutno nalaze i kači se ugovor koji je sklopljen sa klubom za koji igrač sada igra.

2. Dolazak i odlazak igrača. Ako neki igrač ne dolazi kao slobodan, već ga kupujemo od nekog kluba, onda u okviru vesti na sajtu kluba o dovođenju tog igrača treba da stoji i ugovor koji je FK Vojvodina sklopila sa bivšim klubom igrača kojeg dovodimo. Isto tako, ako prodajemo nekog igrača, onda na sajtu kluba u okviru vesti o prodaji igrača takođe se kači i ugovor koji je sklopljen sa klubom ili "nepoznatim švajcarskim investicionim fondom" kome smo igrača prodali. Ako se radi pošteno i u interesu kluba, ovakve stvari ne bi trebale da budu problem i samim tim bi se otklonila nagađanja u javnosti i različite informacije koliko iznosi transfer, čije su naše pare, imamo li prava na određeni procenat prilikom dalje prodaje i postoje li neke začkoljice sitno napisane na kraju ugovora.

3. Da se objave svi ugovori, u odgovarajućem delu na sajtu kluba, koji su sklopljeni sa sponzorima, dobavljačima, agencijama itd. Znači ugovor sa Umbrom, NS plakatom, DDOR-om, ovom italijanskom firmom što treba da namesti stolice za igrače, agencijom koja nam radi marketing, firmom koja nam sređuje teren itd. Svi bez izuzetka, u potpunosti i originalu!

4. Da se OBAVEZNO usvoji pravilo da nam jednom godišnje, najbolje na početku godine, dođe nezavisna revizorska kuća, koja će da utvrdi finansijsko/materijalno stanje kluba na dan 31.12.protekle godine i da se kompletan izveštaj objavi na sajtu kluba recimo do kraja marta tekuće godine. Naravno i ugovor sa tom revizorskom kućom ide na sajt kluba u okviru ovog što sam naveo pod 3. Kada bi ovaj standard usvojili, onda bi tačno znali kako je uprava radila u protekloj godini, jer bi svaki izveštaj mogao da se poredi sa onim prethodnim.
Camel, zašto bi se pričalo o procentima i menadžerima pa da onda ljudi procenjuju šta je istina, ako radite najbolje što umete i u interesu kluba, hajde učinite javno dostupnim gore navedene ugovore na sajtu kluba i onda niko neće morati da procenjuje istinu, ona će biti vidljiva i čitljiva.

Molim sve one koji su za ovo, da ponove ovaj moj post kao svojevrstan zahtev da se umesto sastančenja uvede konkretna transparentnost rada uprave!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Camel sad pises kao funkcioner, pa si uzeo malo da opletes po navijacima? Da li je juce bio pravi sastanak, a sada samo za dusebrznike sa foruma? Doveli ste cigansturu za trenera i sada posle te odluke pozivas na sastanak i prozivas, nije lepo sa tvoje strane. Oterali ste ljude sa stadiona, pa treba da se sutas u debelo meso od srece ako ti i 3 coveka dodju! Ti i jos nekoliko njih ste predstavnici navijaca u klubu i treba tu uvek neko od vas da ima snage za navijace!!! Niste vi preko kafana i portirnica dobili kvalifikaciju za mesto u klubu, nego preko tribine. ISPUNITE OBECANJE TRANSPARENTNOSTI!!! Informisite ljude o stanju u klubu redovno i iskreno. I ja cu se samobanovati!!! Samo ispunite obecano! Forum vam je bio dobar i svakodnevno smo imali info kad ste trebali da dodjete na svoje pozicije, nema razloga da ga sada ne ispostujete, a licemerno je pljuvati! Napravite profil ili ti obavestavaj ljude, pusti Grbu i ostale da pisu!
User avatar
Cika Zika
Posts: 93
Joined: Wed Sep 10, 2014 4:11 pm

Re: Uprava

Post by Cika Zika »

Milan wrote:Iako sam mislio da to nikada necu izgovoriti, iako sam uvek bio za sve druge vidove protesta sem bojkota, posle dugo razmisljanja i lomova u glavi sam resio da do nekih boljih vremena zaobilazim stadion u sirokom luku.

Ne cinim to zbog olosa u i oko kluba. Njega je uvek bilo i uvek ce ga biti. Cinim to zbog najgoreg osecaja izdaje, zbog kojeg mi dzomba u stomaku stoji vec dugo vremena. Ljudima koji su moje poverenje izgubili (a svaki dan sutiram sebe u jaja sto sam im ga u naivnom zanosu dao) bih zeleo samo jedno da porucim. Cim ste uvideli da se sa gamadi izboriti ne mozete, vasa duznost je bila da klub napustite. Obzirom da vam to ocigledno nije palo na pamet, sve je kristalno jasno. Nastavite da delite izgovore, ali rezultat trulih kompromisa sve govori:

Image
I prethodnih sezona sam isao na utakmice i kada nam nije islo, ali sada mi je prosto muka da dolazim i da se pravim da ne znam ko nam vodi Klub. Da "gledam fudbal"... Nemam vise zeludac za to, ali ako dodje Lalatovic, onda se vracam i ja. Sve po spisku lopinama iz loze.
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Re: Uprava

Post by ristoo7 »

Camel wrote:Pozivam vas sve da dodjete sutra u 20h na stadion u press salu da pricamo o menadzerskim igracima, procentima, izdajama, doktorima i o čemu god hoćete.
Nadam se da vam je na vreme javljeno, da nije previše daleko, da nije previše kasno ili previše često za sastanak, da se nećete napiti veče pre...
Da vidimo koga ja to ne mogu ili ne smem da pogledam u oči. Da pričamo o Majamijima i ostalima koji se ovde predstavljaju da puštaju kišu u klubu. Siguran sam da vam se nece svideti šta ćete čuti, jer se većina toga neće poklapati sa onim što se ovde piše, ali i toga sam svestan, jer 100x izgovorena(u ovom slučaju napisana) laž postaje istina, ali nemam snage, a ni vremena da demantujem sve gluposti koje se podmeću i predstavljaju kao činjenično stanje i zato vas i zovem da vam ispričam sve i otvoreno odgovorim na sva pitanja, pa sami procenite šta je istina. Samo se nadam da će vas doći više od troje koliko je bilo na zadnjem sastanku, ali to smo mi, jel? Pljujemo sve, a naročito naše ljude, a kada treba da se podmetnu leđa nema nikog.
Да ли су уговори између ФК Војводина и Максим и ко пословна тајна? Питам због могућности сукоба интереса, пошто је законски заступник на обе стране иста особа, председник нашег клуба Зоран Шћепановић уједно и директор предутећа Максим и ко.
Да ли је неко од чланова садашње управе позајмио или на било који други начин уложио који динар у клуб? Ако јесте да ли су ти подаци јавни?
Ако не постоје јавни подаци да је ико од чланова управе позајмио(ако јесте под којим условима) или уложио свој новац у клуб, не видим разлог да пословање између клуба и свих предузећа чланова управе буде пословна тајна узимајући у обзир да је то чиста позиција сукоба интереса.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Uprava

Post by Лампард »

Cika Zika wrote:
Milan wrote:Iako sam mislio da to nikada necu izgovoriti, iako sam uvek bio za sve druge vidove protesta sem bojkota, posle dugo razmisljanja i lomova u glavi sam resio da do nekih boljih vremena zaobilazim stadion u sirokom luku.

Ne cinim to zbog olosa u i oko kluba. Njega je uvek bilo i uvek ce ga biti. Cinim to zbog najgoreg osecaja izdaje, zbog kojeg mi dzomba u stomaku stoji vec dugo vremena. Ljudima koji su moje poverenje izgubili (a svaki dan sutiram sebe u jaja sto sam im ga u naivnom zanosu dao) bih zeleo samo jedno da porucim. Cim ste uvideli da se sa gamadi izboriti ne mozete, vasa duznost je bila da klub napustite. Obzirom da vam to ocigledno nije palo na pamet, sve je kristalno jasno. Nastavite da delite izgovore, ali rezultat trulih kompromisa sve govori:

Image
I prethodnih sezona sam isao na utakmice i kada nam nije islo, ali sada mi je prosto muka da dolazim i da se pravim da ne znam ko nam vodi Klub. Da "gledam fudbal"... Nemam vise zeludac za to, ali ako dodje Lalatovic, onda se vracam i ja. Sve po spisku lopinama iz loze.
Pa će ti doći gospoda sa severa da te naziva izdajnikom koji ruši klub :dance2:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

a sta sada nece moci da se cigansturi psuje majka? :lol:
ono on je nervozan onda ili sta?
jao koji zicer da ga nokautira neko kada se zaleti na gledaliste, Boze sto njemu debilu to radite ako nas vec ne jebete ni 5%? :?:
koliko to vas treba da ga od toga i za radi cega stvarno zastiti?

nece proci!

ali ako dodji, smrade, da ti se mame naradujem... :lala:
ssnigd
Posts: 3428
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

FK Vojvodina ne sme da funkcionise na nacin: "Ko te j**e kada nisi dosao na sastanak da cujes!!!" Koliko znam jos uvek nismo privatni klub.

Jasno je da odredjene stvari nisu da se pisu po forumu, ali ugovori igraca, ugovori sklopljeni sa drugim firmama, pozajmice klubu, procenti igraca, to mora svaka osoba da zna. A ne da neko ide na sastanak da bi to cuo. Uostalom X puta je napisano, a ja mogu samo da ponovim, koliko je neka Uprava bila dobra videcemo kada ode iz iste i kada se vidi pravo finansijsko stanje i kada pocnu da izlecu menice.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Post Reply