Kup Srbije 2015/2016

Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Dragojlo »

Radoye wrote::cekicanje:

Sanjam sinoc da igramo protiv Kolubare u kupu, za njih igra Dejo Savicevic koji se reaktivirao, izjavljuje da zeli da se bori za prave fudbalske vrednosti protiv fasizma????? ( :popa: Gosbode Boze otkud mi to), da sam na stadionu sa drugarima i da su nas nabili u nasih 16 da ne mozemo loptu da izbacimo, da se redjaju njihove sanse po 3-4 suta u svakom napadu ali Sasa Todic ???? na nasem golu sve zivo brani. Ta agonija ide celo prvo poluvreme znaci bukvalno lopta nije izasla sa nase polovine a vecinom se nalazi u 20 m od naseg gola. Mi svi na tribinama popizdeli i psujemo sve zivo i mrtvo. Nekako ipak Kolubara ucacka gol iz guzve gde nasi stoperi promase ceo fudbal kada treba izbiju sa gol linije i njihov igrac ukliza i ugura je u gol. Savicevic (koji nosi zvezdin dres umesto zelenog Kolubarinog kao ostali njihovi na terenu), naravno kao i svaki put kad je igrao protiv nas, nevidljiv na terenu. Utakmica se pretvara u totalnu obostranu tucnjavu, sudija pogubio konce, Savicevic pesnicom zabada jednog naseg i ne dobija ni zuti karton, ali iz slobodnog udarca koji sledi Stanisavljevic iz jedinog naseg suta na gol izjednacuje bukvalno minute pred kraj. Onda su poceli penali, i taman kad se Comi namestio da suta prvi, meni zvoni sat...

:unnormal:

Ono, znaci prs'o sam nacisto... :leaving:
Ja ovo moram zapamtiti od reci do reci,ili cak prepisati :lala: Greota da ovo ostane samo ovde na Forumu....KRALJU,hahahahahahah :thankyou:
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Stexman »

Radoye ti si zreo za terapiju :)

Ja se vise iznervirao sto ne znam kako je zavrseno izvodjenje penala nego zbog poraza od musavih.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Radoye »

Stexman wrote:Radoye ti si zreo za terapiju :)
Odavno, druze. :valcer:
Ja se vise iznervirao sto ne znam kako je zavrseno izvodjenje penala nego zbog poraza od musavih.
Ma pusti, probudio sam se sav obliven znojem, zena mi kaze da sam vikao u snu, a meni prva pomisao bila "kud bas sad da zvoni sat..." :rolll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Dejan »

Javorov sirup izaziva KALUCINACIJE :)
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by the Gari »

Il Genioso - Anti Fa! :thankyou:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Marko93 »

ooo pa ja sam jos i normalan......

idi bre covece spavaj,pa javi kako proslo i uzmi mi dres na kraju od Todica :devil:
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Brick Liman »

Radoye, odmori malo od foruma. Predlažem autoban na nedelju dana. :cheers:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Matador »

Postoje indicije da ce Meri dobiti koji minut u kup utakmici u Lazarevcu.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by budababa »

Na poslednje tri utakmice nismo postigli gol, vreme je da crni brat pokaže zašto je doveden u stari klub :wink:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Casual 1989 »

Na klupi je konacno Meri, ajde bre donesi nam malo radosti !
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Лампард »

Нашта је спала ФК Војводина у играчком смислу(о управи и финансијама не говорим) када нам је главна атракција и ''играчина'' неки менаџерски доведен играч са Тајланда...подсећа ме на оног циганско М'Бођа,истих су година а највећи успех у каријери им је фоткање у тренеркама из ''Спорт Вижна'' :rage:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Dejan »

Лампард wrote:Нашта је спала ФК Војводина у играчком смислу(о управи и финансијама не говорим) када нам је главна атракција и ''играчина'' неки менаџерски доведен играч са Тајланда...подсећа ме на оног циганско М'Бођа,истих су година а највећи успех у каријери им је фоткање у тренеркама из ''Спорт Вижна'' :rage:
Bili su ljubimci i Kizito, Mereba, Plec, Antvi, Abu... Ne pratim vanfudbalske aktivnosti ciganskih igraca, ali da ima pogodnog menadzera mozda bi mu i golovi bili veci uspeh od slikanja...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4833
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by gospodinFKV »

Isto tako je doveden neki tamo sto je sacicu golova dao za ofku i cigane, pa na kraju zasenio mnogo veca pojacanja tada (Antvija i Branu) i doneo nam toliko radosti...na stranu to sta se posle desilo.

Suma sumarum, nikako ne mogu da razumem ljude koji nipodastavaju lika koji gori od zelje da nam se dokaze. Radije biste da gledate ove hodajuce definicije indolencije? Ok onda....
User avatar
churguzijanac
Posts: 2076
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by churguzijanac »

Nema zdrave sredine, ponajvise zato sto klupu ne greju oni koji zasluzuju, tako da nam je to sto nam je. Nebi me iznenadilo da Meri u to malo minuta sto bude igrao, ni loptu ne dobije.

Najvise bi me obradovalo kad bi se Mica probudio iz mrtvih, bas kad Meri zaigra :greenbutt:
____________________
DOSTA JE BILO!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Matador »

Lampard, verovatno nisi gledao ni jednom Meria uzivo. Odbranbeni igrac naseg tima kaze da nije cuvao snaznijeg igraca i nije video igraca da ima takvu volju za treningom. Jaci je u duelu, ima bolju igru glavom i efikasniji je od Ozegovica. A ako hoces da pises o menadzerski fudbalerima to je jalovi Ozegovic koji je poremetio citavu atmosferu u timu, koji igra za sebe i video snimke. To je Vukcevic koji je dosao u klub i pored toga sto je su zabranjene pozajmice za strance!! To je hapseni cigan Kovacevic, to je nejaki Zocevic itd. U Vosi su se uvek voleli stranci od Zike Delike pa do ovih poslednjih. Kakva je razlika izmedju Tajlanda i Banata, Cacka od prosle sezone itd? Napred Meri crni brate, preziveo si mrzovolju Marica, ksenofoba Micu, povredu i forsiranje sad Majamijevog Ozegovica koji ima zacementirano mesto u timu! Preziveces i novoregistrovane forumase ili one sto zele da privuku paznju.
Let's go for victory
Image
Locked