Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Mislim da bi navijaci u klubu trebalo da budu produzena ruka svih nas, da iznutra pokrenu neku revoluciju, da ih iskoristimo kao trojanci konja. Ja i dalje verujem da oni svoj posao rade posteno i da treba da nastave ali sa novom upravom.
Ne znam, ne poznajem ih licno ali se vodim time kako bih se ja ponasao da sam na istom mestu. Vojvodina bi bila na prvom mestu iznad svih drugih interesa, pa volim da mislim da svi koji vole Vojvodinu tako razmisljaju!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

trelos gia fcv wrote:I to niko u ovom momentu ne može sprečiti.
Može se o tome samo pisati i to ovde na forumu i nigde više.

Trebalo bi da se dogodi veeeeliko čudo pa da se sve okrene na navijačku i simpatizersku vodenicu, ali kako to postići kada mi još ni vodenicu nemamo?
A u skorije vreme nećemo je ni imati.
Koliko se meni cini, navijacki korpus bi trebao da ima vecinu u skupstini, tako da se i te kako moze nesto uciniti. Pitanje je samo da li postoji volja kod ljudi, koji su od tih istih navijaca izabrani da u klubu bitisu u ime svih nas, da se stvari promene. Iako mi njihova cutnja ne uliva poverenje, ja se i dalje uzdam u njihove dobre namere, cast i postenje!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Uprava

Post by Mackycool »

Evo i ja nešto da kažem na akonto ove uprave
Ja sam sa Šćepanovićevim ćerkama išao u osnovnu u razred i moji roditelji lično poznaju Šćepanovića, tako da im je sve bilo jasno kad sam im rekao ko je predsednik Vojvodine (pošto prate, pa im čudno što Voša gubi).
Eto samo toliko.
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Uprava

Post by Brick Liman »

Navijački pokret Vojvodine je sistematski uništen, tako da je o bilo čemu izlišno pričati.

Ubilo ga je potonjih nekoliko uprava u kombinaciji sa navijačkom grupom kojoj smo svi nekad pripadali.

Ostaje nam da se nadamo da će nekad doći neka nova, iskrena, poštena generacija navijača, bolja od nas govnara. Ali čini mi se - mrka kapa.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Brick Liman wrote:Ostaje nam da se nadamo da će nekad doći neka nova, iskrena, poštena generacija navijača, bolja od nas govnara. Ali čini mi se - mrka kapa.
Moramo biti svesni da Vojvodina kao klub trenutno ima dva izvora buducih navijaca - porodicna tradicija i kvart. Da bi se pojavili pravi ljudi na tribini, mora tu biti mnogo veci priliv, kao sto je to bilo 2006/07, a takve stvari ne dolaze pilicarskom krimi pricom, losim rezultatima, i lizanjem sa ciganima. Deca moraju da se zaljube u Vosu i zbog Vose, a ne samo zbog porodice i uticaja drustva.

Covece, ispasce da je jedan od najcrnjih perioda u novijoj istoriji kluba (Govedaricino prase) zdraviji od ovog danas, jer je tribina delovala mnogo zdravije.

Jasan pokazatelj kuda nas ovi vode, s tim sto nisam bas siguran ko ce iz ove generacije biti zaduzen za prase. Da se ne lazemo, nije ova garnitura izradila sanduk za FKV, ali polako i sigurno ukucava ekser po ekser u isti...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Nikakav navijački pokret ne postoji.

Nikada nisam razumeo oduševljenje ovom upravom, kao ni bilo kojom drugom u poslednjih bar 25 godina, a stanje ni pre nije bilo blistavo. Transparentnost i ostale bajke su naravno samo deo kolorita, ne verujem da je to iko ozbiljno shvatio.

Ovu upravu navijači neće smeniti. Predsednik pre svega ali i ostali su suviše dobro pozicionirani u stvarnim ovdašnjim centrima moći i od toga nema ništa.

I prethodnu je bilo moguće smeniti samo zbog toga jer su ljudi koji su je činili bili bez ikakve pozadine i jedini razlog što su bili tu je želja da rasprodaju talentovanu generaciju i što više se ogrebu. Stoga su umesto njih došli drugi koji su isto to učinili, ali možda malo manje divljački i očigledno. A deo dugova kluba je izgleda zaista i vraćen.

Jedina prava promena može da nastane ako dođe do privatizacije, a i to ne mora nužno biti promena na bolje. Ali to bar daje neku šansu.

Iskreno govoreći, ja sam se bojao da će ova uprava biti još gora. Dakle, pošto sam imao najminimalnija očekivanja (mislio sam da ćemo postati klub kao Rad i OFK, razigravati neke omladince da bi ih na brzinu rasprodali i boriti se za opstanak pod firmom finansijske krize, što se ipak nije desilo) nisam ni posebno razočaran.
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Uprava

Post by Avangarda »

Sve mi se cini da cemo uskoro imati vise "navijaca" u upravi i u skupstini kluba, nego na tribinama...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

A koga dovesti???
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Uprava

Post by Sasa1969 »

Sa Zagorcicem obavezno u paketu moraju da odu i Dundjerski i Vranjes ovo sto sad gledamo su njihove promasene investicije...OSTAVKE !
Image
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Ako ne odu Vranjes i Ljubisa, to znaci da Zoka ,Dundja, Spara, Sloba, Zoki tako zele posto im odgovara! Ende, Razlika izmedju njih i Tome Sarana, Pavlovica, kezmana, Vukovica, Cabre, Cvetka??? Prethodni su samo malo to finije radili i vise brinuli o klubu. Voleo bi da cujem reakcije starijih navijaca i forumasa ili cete svi da cutite kao i vasi drugarcici iz uprave, kajmakasi :) Ako ostanu dva sportska direktora i Vavani, Majamiji, Osmaje, Simici i njihovi poludebilni igraci insistirati na sazivanju skupstine i reci istinu o svim navijacima u i oko kluba! Ko je primio pare, zaposlio zene, svalerke, procente, pripreme, ko ulazi od celavih navijaca u politiku, ko cilja ambasadorsko mesto preko cigana itd.
User avatar
slanina
Posts: 814
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Uprava

Post by slanina »

http://www.telegraf.rs/sport/1814873-ko ... ezde-video" onclick="window.open(this.href);return false;
ZAGORČIĆ OTIŠAO: Kosanović preuzima Vojvodinu, u klub ulazi i bivši igrač Zvezde (VIDEO)

Voša ostala bez trenera, novi sportski direktor Lala trebalo bi da bude Saša Drakulić
Derbi protiv Crvene zvezde na Marakani je bio poslednji meč Zlatomira Zagorčića na klupi Vojvodine.
Trener Lala je samo par dana ranije, na sednici UO, dobio ultimatum da mora da pobedi u naredna dva meča (Zvezda, Voždovac), a s obzirom na to da je Voša poražena 3:0 u Beogradu, Zagorčić je spakovao kofere.

Kako Telegraf nezvanično saznaje, na njegovo mesto će doći Milan Kosanović, koordinator mlađih selekcija Novosađana, a pomagaće mu Goran Šaula koji je trenutno preuzeo brigu o prvom timu

– Danas ili sutra, možda već i večeras ću razgovarati sa članovima uprave o mom statusu. Pre dva dana smo imali razgovor, gde je rečeno da je obaveza da se u naredna dva meča osvoje šest bodova – potvrdio je Zagorčić posle meča sa Zvezdom.

Nedugo zatim oglasila se i Vojvodina.

– Fudbalski klub Vojvodina koristi ovu priliku da se zahvali Zlatomiru Zagorčiću i Zoltanu Sabou na svemu što su uradili za klub u prethodnom periodu, a posebno na rezultatima i igri koju je naš tim prikazao u kvalifikacijama za Ligu Evrope, tokom kojih smo ostvarili i istorijsku pobedu nad Sampdorijom u Torinu i time zaslužili pohvale čitave fudbalske Srbije. Ipak, rezultati u prvenstvu Srbije već duže vreme nisu na nivou kakav zahteva klub kao što je Vojvodina i samim tim je postignuta zajednička saglasnost da su određene promene neophodne – stoji u saopštenju.

Promena trenera neće biti jedina novina u redovima Novosađana. Prema nezvaničnoj informaciji, do koje je došao Telegraf, Vojvodina će najverovatnije promeniti i sportskog direktora. Umesto Ljubiše Dunđerskog u klub bi trebalo da dođe Saša Drakulić.

Drakulić je na fudbalsku mapu kročio u dresu Crvene zvezde, za koju je igrao u sezoni 1993/94. Potom je otišao u Južnu Koreju gde je postao jedan od najboljih fudbalera u istoriji te zemlje. U Vošu se vratio 2005. godine, ali se kratko zadržao. Usledila je pozajmica u ČSK i sezona u Mladosti iz Apatina.

Vrtaio se u Vojvodinu 2007. godine, ali ga je tadašnji predsednik kluba Ratko Butorović odstranio iz kluba jer se povredio na malom fudbalu, iako nije dobio dozvolu kluba da isti igra.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/10/ljubi ... o-ostavku/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Uprava

Post by Jole »

Da klub napuste oni koji su doveli ovu upravu. Da, oni treba da se teraju. Kad se oni oteraju onda mozda i dodje nesto sto valja. Sa njima ce samo biti ringispil na svim mogucim pozicijama od predsednika i sportskih direktora do trenera i igraca...

Jedini krivci su oni koji ovakve ljude dovode u klub i oni treba da se sklone, bilo kakva izmena u samoj strukturi kluba je mazanje ociju i nista nece promeniti.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Uprava

Post by Sasa1969 »

Dundjerski se na kraju ipak nije obrukao stisnuo je petlju i podneo ostavku(prihvatio deo krivice na sebe) i ja to cenim,sad i ovaj drugi treba da podnese ostavku ali za njega nisam siguran da ce to uraditi.
Image
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Uprava

Post by Vasa »

Ostavka je moralan cin i svaka cast ako je sam doneo odluku,medjutim i on i Zagorcic predugo su cekali.
Posledice snosi tim i klub,zato predsednik mora da bar detaljno objasni kako su dosli u tu situaciju,kako su dovodjeni i otpustani
igraci u prelaznom roku ,ko je osim Dunjerskog odgovoran za to,na kraju koja je njegova odgovornost?
Bojim se da je ovo samo sminka i bezanje od istine i stvarnih uzroka ovakvog katastrofalnog stanja!
Post Reply