14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš) 0:2

User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Stexman »

Zagorcic je postao izuzetno bezobrazan ovim izmenama! Mars iz kluba!


Dok pisem ovo neverovatna smejurija od penala za Nislije. Sudjenje na nivou kaubojske lige.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Danilo »

Izgleda da je zagorcic izgubio autoritet nad ekipom.Igramo toliko lose da cemo rasterati i ono malo navijaca sto dolazi.
Potrebno je otreznjenje i smena trenera pod hitno.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by gospodinFKV »

Nemojte tako, imamo reprogam dugova da za 3 godine dugujemo 2.5 mil :mrgreen:

Podseticu samo da se "Uprava napolje" ranije orilo i za mnogo manje od ovoga. Doziveli smo to da nam klub igra tako kako ciganska frula svira, da cutimo na kriminalno sudjenje (osim kad se igra s partizanom), da nam se pola uprave lize sa krimosima one najgore pilicarske vrste.

SCEPANOVICU, MARS IZ VOJVODINE I POVEDI TU SVITU KRIMINALNOG TALOGA SA SOBOM, JEBAO VAS VOZ KOJI VAS JE DONEO...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Radoye »

Ma sta se nervirate, sve je OK, sad kada pobedimo cigane u zaostaloj utakmici idemo na deobu 3-4 mesta, ionako nam ne dozvoljavaju bolje od toga, uostalom nama je ove godine fokus na kup...



:popa: :rage:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Willian »

Kratko i jasno SRAMOTA!
User avatar
N13
Posts: 2059
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by N13 »

Pored superlige, pratim i niže (amaterske) rangove takmičenja u Vojvodini... ali ovoliko amaterskih poteza na jednoj utakmici nisam u životu video. 7 puta golman ispucava loptu po zemlji, 4 neprecizna vraćanja lopte golmanu, 120 pasova iza ledja igrača, milion totalno nepreciznih pasova koji daju utisak da igrači samo žele da se oslobode lopte, bez želje i volje da se izgradi akcija. Zar je moguće da nemamo igrača koji ume potrčati sa loptom, koji ume napraviti dribling, neki prodor. Zar je moguće da za 90 minuta nije napravljen ni jedan jedini dupli pas? Pa u najnižim rangovima takmičenja gledam organizovanije akcije nego ove današnje na Karađorđu.
Nemam sezonsku, više volim da skupljam karte sa pojedinačnih mečeva, pa tako svaku utakmicu dajem 300 dinara. Ono što gledam u poslednjih mesec dana na Karađorđu ne vredi tih 300 dinara! Počinjem da se pitam da li sam lud što to radim.

Jedna velika sramota... jedini način da se igrači iskupe je pobeda u beogradu. Toliko...
Last edited by N13 on Sat Oct 17, 2015 5:36 pm, edited 1 time in total.
slaninar telep
Posts: 17
Joined: Mon Oct 16, 2006 8:49 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by slaninar telep »

Ne mogu da shvatim ono posmatranje golmana kako lopta lepo leti u gol...

Istina je da smo оštećeni, nije sviran penal za nas i sviran je nepostojeći za njih... ali, to je slabo opravdanje za lošu igru...
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Vasa »

Vreme je da svi odete!
Zagorcicu,ovo nije posao za tebe i sumnjam i u blo kakve tvoje sposobnosti.Povuci se ako imas bar mrvicu obraza,povuci se i cekaj unucice kojima ces pricati kako si nekad bio dobar igrac i reprezentativac jedne drzave,a nikad bas nikada ne spominji trenerski posao,u medjuvremenu idi da gledas svoje Kanarince i da se opustis uz dovitljivaa dobacivanja sa tribine prma terenu.
Lj.Dundjerski posto vidim da si zavrnuo nogavice znaci spreman si da sa drustvom iz kladionice ides da kuvas kotlic i prevrces rostilj,osim ako to sa pantalonama nije modni krik a utom slucaju skini ih i opet na kotlic.
M.Vranjesu tebi predlazem ako nisi clan sindikata bilo kog da se uclanis i bavis se onim sto najbolje znas da radis,organizacija strajkova,protesta i sl.mada sumnjam da nisi u nekom od postojecih.
Z.Scepanovicu,povedi ovo kolo i sa njima napolje,kako rece slabo se razumes u fudbal, matematika ti je sigurno dobra pa valjda znas da gde smo na tabeli,koliko nam bezi tvoj voljeni klub,koliko publike ima na tribinama i na kraju koliki je dug i da ste ga vi zajedno smanjili kako ste rekli 26.06.2014.on je bio oko 4 800,000 eura,a smanjili ste ga15.10.2015. sa 7 000 000 sto i jeste logicno i matematicki ispravno.Verovatno pored drugara u ostavci iz voljenog kluba dobro ces se snaci a i tu je ZSLS.ODLAZI i povedi nesposobne drugare.
Danasnja utakmica je pokazatelj svega gore navedenog i celokupne sezone do danas.
Na konferenciji rece trener u pokusaju da smo dobro odigrali i imali sanse za gol,ili sam ja lud ili je on toliko bezobrazan da nam se sad jos i ruga i podsmeva u stilu ma ko ih j.....e.Predsednice O D L A Z I i posveti se sebi, ostavi klub nekom ko ga zaista voli a pre svega zna i hoce da radi.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by gospodinFKV »

Ja, s druge strane, ne mogu da shvatim kako se ovde jos uvek raspravlja o formi Kordica i igri tima.

Treba zakljucati sve teme, osim teme Uprava, jer samo to trenutno treba da bude predmet diskusije.

Najlakse je kritikovati igrace i Zagorcica. Nisu igraci krivi sto su limitirani. Krivi su jer igraju kako im se kaze, kao sto je uostalom i Zagorcic kriv utoliko sto mu drugi sastavljaju tim.

Riba smrdi od glave.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Dejan »

Bruka, najmanje zbog rezultata...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Neizlecivi »

Da li sam ja debil, ili ne, ali onaj Antic je protiv Spartaka u prijateljskoj meni pokazao vise od Nastica u poslednjih par tekmi.
Cemu Peric? Cemu Antic? Cemu igra Stanisavljevica, kada 10 utakmica nije imao dobar potez? Cemu Puskaric kada je totalno van forme (opet nema niko drugi...)? Cemu Mrdakovic na klupi?
Kako god, makar se ne nerviram kao inace, vec sam nekako.... navikao :)
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Marko93 »

Jel mi se cini il Mrdakovic nije bio ni na klupi ?
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Willian »

Borili smo se protiv Pavlovica i ostalih menadzerskih sljamova,a sad jos gori poput Majamija,Osmaje i drugih slicnih vode klub.Uprava nije uspela nijednog sponzora da dovede u klub,ne vidim da imaju neki plan za buducnost.Koji kod da trener dodje u klub morace da radi kako mu gore spomenuta gospoda kazu.Ako ova Uprava ne moze ili nece da se izbori sa menadzerima u klubu,treba da podnese ostavku.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by mihailov »

Ovo je dno dna. Neverovatno je da mi 2 meseca nemamo nijednog igrača koji je u formi. Kao da je svaki od njih zaboravio da igra fudbal i potpuno izgubio veru u sopstvene mogucnosti. Sigurnost svakog tima potiče iz odbrane, a mi odbranu uopšte nemamo. Ocigledno ne postoji kombinacija štopera koja može sačuvati mrežu u ovoj jadnoj ligi. Na kraju ispada da smo više izgubili odlaskom Djurica, nego što bismo izgubili odlaskom Ivanica i Ozegovica.

Zagorčić mora momentalno otići. Igramo smehotresan fudbal jako dugo, a čovek ništa ne pokušava da promeni. Sta on više dobro može doneti Vojvodini? Problemi jesu dublje prirode, ali mora se reagovati promenom. Mi nismo ni u kakvoj krizi, jer kriza podrazumeva prolaznost. U ovakvim uslovima nema svetla na kraju tunela sa trenerom kome igru čita svaka JSL ekipa, kome svaki navijač na stadionu zna sledeću izmenu i početni sastav 3 dana pred meč.
Napred Voso!
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (Niš), subota 15h

Post by Willian »

Ovaj tim je bolji od proslogodisnjeg,fali jos jedan iskusan stoper koji bi zamenio Pekara ciji se izostanak itekako vidi.Zasto Meri i Stamenic ne dobijaju sansu da zaigraju,kakvi su problemi unutar ekipe,zasto smo doveli Vuckovica kao pozajmljenog igraca Olimpije a oterali Asanija.Zar je ekipa koja je pruzala sjajne partije u Evropi i pobedila partizan odjenom zaboravila da igra fudbal.Ili se moraju da se forsirati menadzerski igraci.Mnogo je pitanja a malo odgovora ,Uprava je na potezu.Smenom Zagorcica nista necemo dobiti ako Majami,Osmaja,Vranjes i Ljube ne odu prvi iz kluba, u suprotnom ce dovesti trenera koji ce biti njihova produzena ruka na klupi.
Locked