Kup Srbije 2015/2016

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by mihailov »

http://www.novisadinfo.info/2015/10/nas ... o-kup.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:slon:
Napred Voso!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by the Gari »

Prva polovina oktobra, a već udaramo o kupu!
Je l' postoji pravna mogućnost da ekipa igra samo kup, a da ne igra prvenstvo? Koji će nam?
Mislim da bismo na ovaj način izboksali značajne finansijske uštede, a očigledno je da je poslednjih godina "kup prioritet".
:frown:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Rabba »

http://fss.rs/index.php?id=2021&aid=8874" onclick="window.open(this.href);return false;

Loznica, Zemun, Mokra Gora i ČSK su sigurni domaćini u ovoj rundi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Rabba »

Kolubara u gostima
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by budababa »

Image
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Forza Voša »

budababa wrote:Image
Prosle godine kada smo igrali mnogo bolji fudbal jedva smo se provukli na Kosovu i Metohiji i protiv Slobode koja se borila za opstanak u prvoj ligi tako da polozaj na tabeli nista neznaci.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Rabba »

Kolubara ima solidan ofanzivni potencijal. Nekolicina bivših superligaških igrača, a i nama poznato barem jedno lice(koliko sam ovlaš mogao da vidim), Goran Smiljanić. Počeli su sezonu katastrofalno, ali se lagano dižu. U prošlom kolu su otresli Proleter sa 2:0.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
NapredBacka
Posts: 60
Joined: Wed May 06, 2015 6:13 pm
Location: Бачка Паланка, Србија

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by NapredBacka »

Ultra slanina wrote:Moze. I vi da odete dalje! :cheers:
Хвала друже. Ми би навијали за плаве, ви за црвено беле али фудбал би био у првом плану.
Овако имамо путујући циркус у Бачкој Паланци који ви гледате најмање два пута у сезони (ови и они други).
Бачка је до сад играла са свима осим за Звездом, надам се да ће Београђани зубе сломити у БП.

Вама срећно против Колубаре, гледао сам зелене ове сезоне. Против нас нису ништа показали. Реновирали су стадион и имају велике амбиције али ако одиграте озбиљно не би требало да буде проблема.

Едит - позивам све Новосађане који не иду у Лазаревац да дођу у Бачку Паланку и подрже комшије против познатијег близанца.
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by pedjans »

Ne razumem čemu stalno nipodaštavanje kupa. Naravno da je i kod nas kao i skoro svugde u Evropi kup sada drugorazredno takmičenje (pre svega finansijski), ali bi nama npr. trofej u kupu itekako značio. Nemamo baš hiljadu trofeja, naročito u slučaju kad bi u direktnom susretu izbacili nekog od blizanaca ili i jedne i druge.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Radoye »

Da kup stvarno toliko ne vredi nista, ne bi nam ga onako seljacki ukrali onomad.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by ragazzi di Neoplanta »

Da kup stvarno vredi nešto, ne bi ga mi ni osvojili.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Red Marquis »

Kome muka od Kupa nek ga ne prati, kome nije nek prati. Meni ga je preko glave i sem ako naletimo na blizance me ne interesuje. Nije stvar u našem(mom) potcenjivanju takmičenja, već muka od večitog prikrivanja konstantne penisobolje u prvenstvu preko ovog takmičenja.
Srećno Palančanima, ako hoćete u super ligu morate se navikavati na cirkus Medrano u vašem gradu dvaput godišnje...
Io odio Belgrado
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

_

Post by Vasa »

Tesko da prodjemo Kolubaru,ne vidim nacin kako da ih pobedimo,oni nisu nista losiji od Spartaka ili Surdulice!
User avatar
NapredBacka
Posts: 60
Joined: Wed May 06, 2015 6:13 pm
Location: Бачка Паланка, Србија

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by NapredBacka »

Red Marquis wrote:Kome muka od Kupa nek ga ne prati, kome nije nek prati. Meni ga je preko glave i sem ako naletimo na blizance me ne interesuje. Nije stvar u našem(mom) potcenjivanju takmičenja, već muka od večitog prikrivanja konstantne penisobolje u prvenstvu preko ovog takmičenja.
Srećno Palančanima, ako hoćete u super ligu morate se navikavati na cirkus Medrano u vašem gradu dvaput godišnje...
Хвала. Срећно и вама. Ако на крају будемо трећи неће ми бити жао баш због тога. Видим да фб Паланчани још и не смеју да коментаришу против Бачке односно не желе и већина ће навијати за плаве против Звезде али ће доћи толико људи са стране да ћемо ми бити мањина на стадиону. Ми Бачкисти који смо гледали Бачку пре пар година у највећој срамоти у историји клуба у лиги са Индексом и Борцем с Клисе. Све сте ви то прошли Војводинаши и ако неко зна онда ви знате. У неку руку ми желимо да будемо оно што сте ви били пре пар сезона док је Бата био жив, љути ривал близанцима. Чујем да ће у купу против Звезде бесплатан улаз имати свако ко има било какво обележје Бачке. То је велики искорак.

Пуно среће Војводини и у купу и у првенству. Нек се састане у финалу а онда ћемо лако :mrgreen: :cheers:
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kup Srbije - sezona 2015/16

Post by Radoye »

:cekicanje:

Sanjam sinoc da igramo protiv Kolubare u kupu, za njih igra Dejo Savicevic koji se reaktivirao, izjavljuje da zeli da se bori za prave fudbalske vrednosti protiv fasizma????? ( :popa: Gosbode Boze otkud mi to), da sam na stadionu sa drugarima i da su nas nabili u nasih 16 da ne mozemo loptu da izbacimo, da se redjaju njihove sanse po 3-4 suta u svakom napadu ali Sasa Todic ???? na nasem golu sve zivo brani. Ta agonija ide celo prvo poluvreme znaci bukvalno lopta nije izasla sa nase polovine a vecinom se nalazi u 20 m od naseg gola. Mi svi na tribinama popizdeli i psujemo sve zivo i mrtvo. Nekako ipak Kolubara ucacka gol iz guzve gde nasi stoperi promase ceo fudbal kada treba izbiju sa gol linije i njihov igrac ukliza i ugura je u gol. Savicevic (koji nosi zvezdin dres umesto zelenog Kolubarinog kao ostali njihovi na terenu), naravno kao i svaki put kad je igrao protiv nas, nevidljiv na terenu. Utakmica se pretvara u totalnu obostranu tucnjavu, sudija pogubio konce, Savicevic pesnicom zabada jednog naseg i ne dobija ni zuti karton, ali iz slobodnog udarca koji sledi Stanisavljevic iz jedinog naseg suta na gol izjednacuje bukvalno minute pred kraj. Onda su poceli penali, i taman kad se Comi namestio da suta prvi, meni zvoni sat...

:unnormal:

Ono, znaci prs'o sam nacisto... :leaving:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked