12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 1:0

User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 1:0

Post by Daljac »

Nova predstava Padajućeg (Leteći nije, iako je svaki let, tehnički, pad) cirkusa Zlatomira Zagorčića i njegovih diletanata na programu je u subotu, 3. oktobra, sa početkom u 15 časova.

Atrakcija dnevnog programa biće prestonički virtuoz sa lažiranom krštenicom, koji žonglira vešto svojom prošlošću, zanemaruje hrabro čak i najbližu budućnost i na žici razapetoj nad ambisom igra u sadašnjosti po taktu sa Topčidera kao krpeni lutak na konopcima koje u rukama drži doktor cirkuske režije sa kancelarijom u beogradskoj ulici Ljutice Bogdana.

Da analiziram igre i rezultate tima sa stadiona na klizištu pored Bogoslovije, nisam lud. Igraju kako Cigani sviraju, a mi pocupkujemo u kolu takođe.

Spartak je ostavio pre par dana bodove u Beogradu, da bi ih zloupotrebljeni Romantičari ostavili za vikend nama na Karađorđu, da bi ih mi lepo upakovane na poklon poneli na lažnu Marakanu.

Jedino ako se učesnici u programu vlastitim nedobačajim ne potrude, pa samoinicijativno nešto ne zajebu i tako se žešće ne raziđu sa svima poznatim i unapred utvrđenim fabularnim tokom, biće 1-1 i 3+.

Braćo naivčine, vidimo se na stadionu.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota, 15h

Post by zime89 »

Ako Kordic bude na golu ocekujemo da primimo par komada od toga jedan iz peterca gde bi golman trebao sve lopte da kupi...
ZIME89
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by Лампард »

Dobicemo filijalu ''sportskih prijatelja'' naseg predsednika, to se ne dovodi u pitanje. :mrgreen:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by N13 »

Sad bih napisao svi na Karađorđe da podržimo ekipu pred gostovanje beogradu, ali...
Uzalud pišem, očekujem najslabiju posetu u poslednjih nekoliko godina. Em što očajno igramo (realno za onakav jadan fudbal ne vredi dati 300 dinara), em je prvenstvo očigledno režirano. Ipak, ja ne mogu da sedim kući dok Voša igra na Karađorđu, pa ajde mi bolesni da se iscimamo još jednom i podržimo igrače.

Takođe, u četvrtak igra i RK Vojvodina sa Portom, pa bi i to trebalo ispratiti. Ulaz je besplatan.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by ДушанСП »

А ко гарантује да ћемо да победимо?
Marko93
Posts: 553
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by Marko93 »

gubimo od ofk-a,dobijamo zvezdu,pazi sad :devil:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3860
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by Red Marquis »

Kad se igra sa neprikrivenim kladioničarskim timom kao što je OFK, svi rezultati su sumnjivi i nijedan mi se neće dopasti, pogotovo zbog utakmice koja sledi posle ove. Šteta što nam sad ne dolazi neki pošteniji klub poput recimo Radničkog iz Niša pa da imamo uvid da li je tihi bojkot,loša atmosfera ili klasični raspad u klubu.

Ovako, sa ovim muvatorima i sportskim prijateljima ne bi me čudilo ni da bude 7-0 a ni 0-7.
Io odio Belgrado
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by the Gari »

Blato.
Rezultat 0:0.
Igrač utakmice: Marko Kordić.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by vosa do groba »

Evo sta ja ocekujem. Mi dobijamo OFK-u, Spartak dobija cigane i onda mi gubimo od cigana. Time su svi na dobitku. OFK-a je izvukla 3 boda iz 2 teske utakmice i ostace u play out-u i određivati ko će ispasti a ko ne. Spartak dobija bodove od cigana i time uvećava šanse da igra play of i tako pomogne svom bratskom klubu, ali takođe će se i javnosti zapušiti usta u fazonu "Eto zašto je igrao rezervni tim protiv OFK-e, da bi pobedili zvezdu." Mi prekidamo seriju poraza.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
ssnigd
Posts: 3386
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by ssnigd »

Mislim da gresis, cigani dobijaju bodove od svih filijala, a trouglovi se prave izmedju Spartaka, OFKe i nas. Svako svakome po 3 boda. S tim da bi ovu OFKu dobili i da na golu nemamo nikoga.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by Neizlecivi »

Mi dobijamo Ofk, pa potom cigane, pa gubimo od Radnickog kuci i Vozdovca u gostima :) Kao da nista niste naucili sve ove godine....
Sprdam se, bilo kako bilo, vidimo se u subotu! Ne vidim apsolutno nijedan razlog da neko ne dodje na utakmicu. AKo ti se ne svidja nesto, dodji na stadion i iznesi misljenje. Svidja ti se? Dodji i pevaj od srece. Boli te uvo? Dodji i neka te boli na stadionu.

Vidimo se.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by Matador »

Da li se karta jednako placa za lose i predvidive predstave? Poruka navijacima iz kluba- izadjite iz mraka, budite deo nas :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9753
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by Voja »

Najlogicniji potez je da (posto Zvezda vec ima lepu zalihu) se sada napravi veleobrt,da se OFKi da bod ili tri (mada je u ovm momentu rizicno dati im sva 3,jer moze doci do promena u klubu,po bod svima super),a da 3 uzmemo od Zvezde. I tada je sve ok.OFK i Zvezda ne namestaju,OFK dobija mrvicu (bitna za opstanak),Vojvodina nije zvezdina filijala,navijaci srecni,Partizan ucutkan neko vreme... jednostavno svi su na dobitku. Da sam predsednika Vose,takav bi dil trazio :mrgreen:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4816
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by gospodinFKV »

Voja wrote: Da sam predsednika Vose,takav bi dil trazio :mrgreen:
Sve to ima smisla, samo sto mislim da nas predsednik nije taj koji postavlja uslove dila, nego plese kako kozna frulica iz beograda svirucka...
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: 12. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, subota 15h

Post by angua »

cigani niko me daju bodove. Ako se neka od grobarskih filijala i drzne da im otme, sudija ce to da resi. Oni su mocni, oni su najbolji. KOsmicka pojacanja itd itd, realno klasicna sranja.
Locked