11. kolo: Borac-Vojvodina 4:2

Locked
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by carlons »

Marko93 wrote:savet za menadzere :Kordic ima vece sanse da se proda ako ne brani,pozdrav!
Kakav crnjak :mrgreen:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Friend »

NAPOLJE!!!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Casual 1989 »

Ali najjaca stvar, juris rezultat a ubacujes Zocevica :D Mater ti jbm glupavu i bezobraznu treneru, a Meri povredjen jos jel da? Iako on tvrdi na fb da je skroz fit !

Bio sam u jagodini i kad su nam prisli igraci bukvalno na 1m rekao sam Zocevicu da odjebe iz naseg kluba da je ocajan, na sta je samo spustio pogled. Inace uspeo je na toj tekmi sa 8m da prebaci gol.

Nije sve tako crno, IVANICU LEGENDO :cheers:
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by BondNS »

Da smo klub, kao što nismo, sutra bi veći deo zaposlenih i igrača u klub mogao da dođe samo po radnu knjižicu.

Kada misija, vizija i strategija, zamene sitne interese, menadžerske igrače i poslušnike koji samo klimaju glavom za platu, tada ćemo imati šanse da postanemo klub, ovako smo... ma samo nek smo najtransparentniji
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
slaninar telep
Posts: 17
Joined: Mon Oct 16, 2006 8:49 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by slaninar telep »

Nakon ispadanja iz Evrope sve je krenulo nizbrdo... Niko nije očekivao da će uvek biti igra i rezultat na nivou onog prvog susreta sa Sampom, ali ovo...

Nije ni trećina prvenstva prošla, a mi smo primili 21 gol, a ne tako davno smo manje primali u celoj sezoni... Imamo najgoru odbranu u ligi, a nekad smo imali najbolju (sa Kizom, i u celoj toj sezoni smo imali 3 poraza, a danas smo već pretrpeli četvrti)...

Ako ovako nastavimo, pitanje da li ćemo biti među 8...
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by carlons »

Mislim da ne treba pljuvati igrače, pogotove ne u direktnom razgovoru sa njima. Nije to način da se izrazi nezadovoljstvo, svako od njih bi voleo da bude Ronaldo. Ako neki igrač u timu ima dve leve noge (a ima ih mnogo) to nije njegova krivica, već isključivo uprave, struke i menadžera. "Komplimente" teba deliti tim redom.
lazarr
Posts: 818
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by lazarr »

Zagorčićeve konferencije za štampu u meni izazivaju ozbiljnu dozu srama. Ne pamtim da se ikada jedan trener Vojvodine tako loše snalazio pred kamerama. Možda on i nije loš trener, ali sa tako lošom elokvencijom možda jednostavno nije u stanju da svoje zamisli prenese na igrače.
Koliko je drugačije kada slušam Mimu Rastavca....
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by slanina »

Strava, za Kordića nemam komentar to je svima jasno da dečko pojma nema ali promašaj Ožegovića :frown: .
Trener nam je omutavio svaku reč kaže po dva puta ponavlja muca...
Pa ako se ponavljaju iste greške što ne menjaš jbt već stavljaš iste igrače u tim i posle kukaš.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by ernesto »

Sta je Ozegovic promasio na 3:2 za njih....
A i Kordic kakav je gol primio pri rezultatu 2:2.....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9840
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Voja »

Kako li je navijacima Sampdorije?
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 827
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Pera Centar »

lazarr wrote:Zagorčićeve konferencije za štampu u meni izazivaju ozbiljnu dozu srama. Ne pamtim da se ikada jedan trener Vojvodine tako loše snalazio pred kamerama. Možda on i nije loš trener, ali sa tako lošom elokvencijom možda jednostavno nije u stanju da svoje zamisli prenese na igrače.
Koliko je drugačije kada slušam Mimu Rastavca....
Mima Rastavac je trenutno najbolje resenje za trenera FK Vojvodine.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4827
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by gospodinFKV »

Kad se pogleda snimak:

Utisak br1 - Kordic je zelen k'o za Svetog Patrika...

Utisak br2 - Ovoj odbrani zvezda s najlona moze laganica uvaliti 2-3 komada...

Utisak br3 - Ozegovicu, sine, ako se dzekiras i izigravas baju na terenu i na instagramu, onda daj gol iz pozicije iz koje bi ga dao i petlic...

Utisak br4 - kako se uopste mogu dozvoliti mecevi na ovakvom terenu?! Ovo je sramota...kao da igaju u mocvari iza Mordora boktejebo...

Utisak br5 - gde je tu urednik sajta video gol direktno iz kornera :?
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Лампард »

Komentarisacu samo golmana,ostali nisu duzni pomena(osim Comija i Maksimovica)...kod 1 3 i 4 gola Kordiceve greske,presmesno!!!!

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by Forza Voša »

Pera Centar wrote:
lazarr wrote:Zagorčićeve konferencije za štampu u meni izazivaju ozbiljnu dozu srama. Ne pamtim da se ikada jedan trener Vojvodine tako loše snalazio pred kamerama. Možda on i nije loš trener, ali sa tako lošom elokvencijom možda jednostavno nije u stanju da svoje zamisli prenese na igrače.
Koliko je drugačije kada slušam Mimu Rastavca....
Mima Rastavac je trenutno najbolje resenje za trenera FK Vojvodine.
Za rezultate Radnickog mu skidam kapu ali se niposto nebih slozio sa tobom jer nezelim da gledam utakmice od 0-1. Ja bih najvis voleo da se sansa ukaze Kosanovicu ili da se recimo dovede trener Backe ili CSK-a.
Neznam sta ocekujete od Kordica kada nam svaku utakmicu protivnici upute po 20 suteva i 30 centarsuteva. Deluju neke njegove intervencije smesno ali je i Zakula primao neverovatne golove sa Cukom. Uzrok svega je Zaga tj igra ekipe. Od 5 pobeda u prvenstvu 3 smo dobili neznam ni ja kako (Partizan nas mleo sa igracem manje na 20 metara od naseg gola najveci deo utakmice + cudno odvijanje dogadjaja kod prvog gola gde prvo lopta neplanirano dolazi do Mice, golman mu brani a od njihovog igraca se lopta opet odbija njuemu a potom i nestvaran gol Stanisavljevica; ravnopravnom Javoru sansu nismo stvorili za 90 min uz dva nestvarna gola i Mladost gde ljudi pogadjaju i stative i precke i opet nista). Mi Spartaks kao najslabiju ekipu s kojom smo igrali ove sezone nismo nadigrali pri cemu opet Stanisavljevic daje gol iz prekida, opet nestvarno lopta dolazi do Mrdakovica za 1 na 1 uz jedini gol iz kakve takve akcije tog dvomeca kada povratnu loptu Mica salje u mrezu. Sramota
Da nepricamo o tome sto nijednog igraca nije afirmisao a i kako ce sa ovakvom igrom.

Zago, hvala za Samp i nista vise.
Last edited by Forza Voša on Sun Sep 27, 2015 8:41 pm, edited 1 time in total.
„Hasta la Victoria Siempre!“
slaninar telep
Posts: 17
Joined: Mon Oct 16, 2006 8:49 pm

Re: 11. kolo: Borac-Vojvodina, nedelja 15h

Post by slaninar telep »

Voja wrote:Kako li je navijacima Sampdorije?
Od koga su oni ispali... Dobiše Romu pre neki dan. Sad bi nas odvalili... kao što će nas i crveni odvaliti...
Locked