Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Transferi

Post by ragazzi di Neoplanta »

Svaka čast momku, ono što su svi očekivali od kluba da uradi, u odsustvu njihovih muda, uradio je on na svoju ruku.
Odigrao je za raju, nadam se da mu se neće obiti o glavu.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
fkvoša1914
Posts: 37
Joined: Wed Jun 10, 2015 2:12 pm

Re: Transferi

Post by fkvoša1914 »

Čuo sam danas da definitivno uprava nije prihvatila ponudu od 2 miliona. Od mene čestitke, veoma teška odluka. 2 miliona bi nas izvukla iz dugova, pa bi klub najzad mogao da radi nesmetano i da drži kostur tima duže na okupu.
Ovako po svemu sudeći za 6 meseci Ivanić će otići za 0 evra, klub će se i dalje boriti sa dugovima u narednom periodu, pod pitanjem će biti redovne plate u klubu, verovatno ćemo gledati još neke transfere igrača za manje para nego što zaista vrede...
Ali bar ćemo mi navijači moći sa ponosom reći da Voša nije prodala obraz! Da nismo dali najboljeg igrača našem najvećem rivalu. I na tome vam hvala.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

http://www.mozzartsport.com/vesti/da-li ... ada/114501" onclick="window.open(this.href);return false;

"Potez koji ste povukli je krajnje rizičan. Odbili ste ogroman novac za igrača koji je ušao u poslednju godinu ugovora i koji će već u decembru moći da bez bilo kakve dozvole Vojvodine pregovara sa zainteresovanim klubovima i da potpiše za koga hoće pri čemu bi Vojvodina mogla da ostane i bez dinara obeštećenja.
Mi štitimo naše igrače i očekujemo fer odnos i s njihove strane. Ubeđeni smo da će Ivanić uskoro potpisati produžetak saradnje.” "
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Transferi

Post by Владика »

У Новоме Саду нема спортских новинара, а када је требало да се иде у Европу нема ко се није гужвао да иде. Ево шта каже председник клуба-
http://www.mozzartsport.com/vesti/da-li ... ada/114501
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 36034.html

"E jebiga, mali se ne javlja..." :mrgreen:

+

"Povratnički" tekst Grofa Žekule:

http://fkvojvodina.com/vesti.php?id=542 ... orijsko+ne
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

Ne razumem ove sto pisu "hrabra i teska" odluka uprave?! Sta je u toj odluci bilo hrabro i tesko? To je bila jedina moguca i logicna odluka, a sve drugo bi bilo izdaja kluba! "Ali to su velike pare za nase uslove i Ivanicu istice ugovor za godinu dana bla bla" - Velike pare za nase uslove? 1.5-2M velike pare u danasnje vreme? Danas kad su probijene sve granice razuma u transferima i kad se po evropi kojekakvi anonimusi k'o od sale prodaju za nekoliko desetina miliona eura, mi se zadovoljavamo da za 2M prodamo kapitena i najboljeg igraca najomrazenijem neprijatelju?! Uostalom ako toliko skripi sa finansijama i hitno nam treba lova, jer ne mozemo da ga prodamo nekome u inostranstvo? U klubu nam vrslja na desetine kojekakvih menaDJera i menaDJercica, koji su vrlo "ubedljivi i sposobni" kad treba u klub da uvale nekog svog amatera sa jednom kracom nogom, a eto ako treba da se proda kapiten i najbolji igrac onda ne moze da se proda nigde drugde osim u cergu ili groblje?! Ma da! Sto se tice Ivanicevog ugovora koji istice, danas je 2015 godina i pitam se jel cuo neko od ljudi u upravi da je ugovor sa igracem moguce produziti?! To nije nikakva kvantna fizika, ni svetsko cudo, pa svaki iole ozbiljan klub svake sezone produzi ugovore sa bar 5-10 igraca. Sedite bre za sto sa deckom i dogovorite se kao ljudi za novi ugovor, cak i ako on zeli da ide u januaru ili na kraju sezone, dajte mu sad novi i poboljsani ugovor koji je zasluzio da sutra imamo jacu poziciju (citaj da mozemo uzeti vecu kintu) u pregovorima sa zainteresovanim klubovima i onda ispostujte decka i pustite ga. Ovo sto ja pisem su tako proste i banalne stvari koje se podrazumevaju u svakom profesionalnom klubu, samo eto kod nas se jos uvek izmislja topla voda...

Jos da kazem sto se tice te famozne ponude od 1.5 ili 2M nije ni bitno koliko jer te pare nikad ne bi ni videli! Kad bi nam ne daj boze zaista trebale pare od groblja da sacuvamo klub, ugasili bi se kao 1/1, a te pare bi dobili isto kao sto ih je dobio i pokojni Proleter iz Zrenjanina (Secate se ovog kluba?) kome je partizan ostao duzan za Vladimira Ivica, dobili bi ih isto kao sto ce i uzicka Sloboda koja je pred gasenjem dobiti od cigana za Kasalicu i Maksimovica. Tako da mogu oni da nude koliko hoce kad nemaju nista i ne planiraju da plate nista, njima ne mozes prodati igraca vec jedino pokloniti, a FKV to ne sme da radi!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Avangarda wrote: Ovo sto ja pisem su tako proste i banalne stvari koje se podrazumevaju u svakom profesionalnom klubu, samo eto kod nas se jos uvek izmislja topla voda...
Jeste, lako deluje od kuće za tastaturom i na menadžeru!
Avangarda wrote:Jos da kazem sto se tice te famozne ponude od 1.5 ili 2M nije ni bitno koliko jer te pare nikad ne bi ni videli! Tako da mogu oni da nude koliko hoce kad nemaju nista i ne planiraju da plate nista, njima ne mozes prodati igraca vec jedino pokloniti, a FKV to ne sme da radi!
U savremenom svetu poslovanja, postoje razna sredstva obezbeđenja prilikom ovakvih transakcija, najjače svakako jeste bankarska garancija (banka garantuje da će pare biti isplaćene ako dužnik ne isplati i to tako što ako dužnik ne izmiri svoje obaveze u dogovorenom roku, banka sve isplaćuje poveriocu i ona dalje vija dužnika i od njega se naplaćuje već na način kako se ona zaštitila), bez tog sredstva obezbeđenja ovakve stvari se ni ne rade više, e u tom slučaj ne možeš da ostaneš kratak da je ne znam ko sa druge strane ti ćeš svoje pare dobiti, bilo od krajnjeg dužnika - partizana ili banke koja je izdala garanciju. Bez toga nema nikakve priče!

Još jednom ponavljam neizmerno mi je drago što nije otišao, ali stojim iza svojih reči da je za upravu i samog Ćomija odluka bila teška. Da je ovo nešto sasvim normalno, da li bi se svi mi toliko time bavili ovde?
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

Mare wrote:
Avangarda wrote: Ovo sto ja pisem su tako proste i banalne stvari koje se podrazumevaju u svakom profesionalnom klubu, samo eto kod nas se jos uvek izmislja topla voda...
Jeste, lako deluje od kuće za tastaturom i na menadžeru!
Avangarda wrote:Jos da kazem sto se tice te famozne ponude od 1.5 ili 2M nije ni bitno koliko jer te pare nikad ne bi ni videli! Tako da mogu oni da nude koliko hoce kad nemaju nista i ne planiraju da plate nista, njima ne mozes prodati igraca vec jedino pokloniti, a FKV to ne sme da radi!
U savremenom svetu poslovanja, postoje razna sredstva obezbeđenja prilikom ovakvih transakcija, najjače svakako jeste bankarska garancija (banka garantuje da će pare biti isplaćene ako dužnik ne isplati i to tako što ako dužnik ne izmiri svoje obaveze u dogovorenom roku, banka sve isplaćuje poveriocu i ona dalje vija dužnika i od njega se naplaćuje već na način kako se ona zaštitila), bez tog sredstva obezbeđenja ovakve stvari se ni ne rade više, e u tom slučaj ne možeš da ostaneš kratak da je ne znam ko sa druge strane ti ćeš svoje pare dobiti, bilo od krajnjeg dužnika - partizana ili banke koja je izdala garanciju. Bez toga nema nikakve priče!

Još jednom ponavljam neizmerno mi je drago što nije otišao, ali stojim iza svojih reči da je za upravu i samog Ćomija odluka bila teška. Da je ovo nešto sasvim normalno, da li bi se svi mi toliko time bavili ovde?
Po toj logici onda celnici svih normalnih klubova samo sede kuci i lagano igraju menadzer?!

Bankarske garancije u Srbiji? Banke ovde u skorije vreme nisu nikad zaje*ale klijente? Nesto sam slabog pamcenja, ali javljaju mi se reci Jezda i Dafina... Koja banka da nam da grancije? AIK, Beobanka, Invest, RBV?! Mislis da oni ne bi nasli neku fantomsku banku ciji je vlasnik neko od politicara i krimosa iz njihove uprave? Svi klubovi koje su titovi blizanci ojadili su imali nekakve bankarske garancije, a pare nikad nisu videli kao sto ih ni mi ne bi videli!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Avangarda wrote:Ne razumem ove sto pisu "hrabra i teska" odluka uprave?! Sta je u toj odluci bilo hrabro i tesko? To je bila jedina moguca i logicna odluka, a sve drugo bi bilo izdaja kluba! "Ali to su velike pare za nase uslove i Ivanicu istice ugovor za godinu dana bla bla" - Velike pare za nase uslove? 1.5-2M velike pare u danasnje vreme? Danas kad su probijene sve granice razuma u transferima i kad se po evropi kojekakvi anonimusi k'o od sale prodaju za nekoliko desetina miliona eura, mi se zadovoljavamo da za 2M prodamo kapitena i najboljeg igraca najomrazenijem neprijatelju?! Uostalom ako toliko skripi sa finansijama i hitno nam treba lova, jer ne mozemo da ga prodamo nekome u inostranstvo? U klubu nam vrslja na desetine kojekakvih menaDJera i menaDJercica, koji su vrlo "ubedljivi i sposobni" kad treba u klub da uvale nekog svog amatera sa jednom kracom nogom, a eto ako treba da se proda kapiten i najbolji igrac onda ne moze da se proda nigde drugde osim u cergu ili groblje?! Ma da! Sto se tice Ivanicevog ugovora koji istice, danas je 2015 godina i pitam se jel cuo neko od ljudi u upravi da je ugovor sa igracem moguce produziti?! To nije nikakva kvantna fizika, ni svetsko cudo, pa svaki iole ozbiljan klub svake sezone produzi ugovore sa bar 5-10 igraca. Sedite bre za sto sa deckom i dogovorite se kao ljudi za novi ugovor, cak i ako on zeli da ide u januaru ili na kraju sezone, dajte mu sad novi i poboljsani ugovor koji je zasluzio da sutra imamo jacu poziciju (citaj da mozemo uzeti vecu kintu) u pregovorima sa zainteresovanim klubovima i onda ispostujte decka i pustite ga. Ovo sto ja pisem su tako proste i banalne stvari koje se podrazumevaju u svakom profesionalnom klubu, samo eto kod nas se jos uvek izmislja topla voda...

Jos da kazem sto se tice te famozne ponude od 1.5 ili 2M nije ni bitno koliko jer te pare nikad ne bi ni videli! Kad bi nam ne daj boze zaista trebale pare od groblja da sacuvamo klub, ugasili bi se kao 1/1, a te pare bi dobili isto kao sto ih je dobio i pokojni Proleter iz Zrenjanina (Secate se ovog kluba?) kome je partizan ostao duzan za Vladimira Ivica, dobili bi ih isto kao sto ce i uzicka Sloboda koja je pred gasenjem dobiti od cigana za Kasalicu i Maksimovica. Tako da mogu oni da nude koliko hoce kad nemaju nista i ne planiraju da plate nista, njima ne mozes prodati igraca vec jedino pokloniti, a FKV to ne sme da radi!
Hteo sam ovako nešto da napišem, ali pošto se slažem sa svakom rečenicom Avangarde, nema više potrebe za time.
Dodao bih samo jedno: kakvi su to bili onih 1,2M za Fejsu kada je Hajduk posle toga propao, isto kao i Proleter?
Međutim, Vojvodina nije ni Hajduk, a ni Proleter, to treba da je jasno svima.Što god dobijemo za Ivanića, biće sigurno više od tih njihovih virtuelnih novaca (fax nije bankarska garancija, a i da jeste na isto se svodi).Mi ćemo dobiti bar nekoliko milki za Ivanićev evropski transfer (verovatno na zimu).
Sada su oni kao odjednom jako ,,zabrinuti" za Vošinu finansijsku situaciju, tj kako će Voša bez tih novaca.Kakvo odvratno licemerstvo.
Ćomi nije prodao obraz i našu Vošu. Time je stao uz rame Vujketu i Tozi.Neizmerno mu hvala na tome i naklon do poda :thankyou:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Transferi

Post by angua »

User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Avangarda ... :lala: :thankyou:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by Maminho »

Avangarda wrote:Ne razumem ove sto pisu "hrabra i teska" odluka uprave?! Sta je u toj odluci bilo hrabro i tesko? To je bila jedina moguca i logicna odluka, a sve drugo bi bilo izdaja kluba! "Ali to su velike pare za nase uslove i Ivanicu istice ugovor za godinu dana bla bla" - Velike pare za nase uslove? 1.5-2M velike pare u danasnje vreme? Danas kad su probijene sve granice razuma u transferima i kad se po evropi kojekakvi anonimusi k'o od sale prodaju za nekoliko desetina miliona eura, mi se zadovoljavamo da za 2M prodamo kapitena i najboljeg igraca najomrazenijem neprijatelju?! Uostalom ako toliko skripi sa finansijama i hitno nam treba lova, jer ne mozemo da ga prodamo nekome u inostranstvo? U klubu nam vrslja na desetine kojekakvih menaDJera i menaDJercica, koji su vrlo "ubedljivi i sposobni" kad treba u klub da uvale nekog svog amatera sa jednom kracom nogom, a eto ako treba da se proda kapiten i najbolji igrac onda ne moze da se proda nigde drugde osim u cergu ili groblje?! Ma da! Sto se tice Ivanicevog ugovora koji istice, danas je 2015 godina i pitam se jel cuo neko od ljudi u upravi da je ugovor sa igracem moguce produziti?! To nije nikakva kvantna fizika, ni svetsko cudo, pa svaki iole ozbiljan klub svake sezone produzi ugovore sa bar 5-10 igraca. Sedite bre za sto sa deckom i dogovorite se kao ljudi za novi ugovor, cak i ako on zeli da ide u januaru ili na kraju sezone, dajte mu sad novi i poboljsani ugovor koji je zasluzio da sutra imamo jacu poziciju (citaj da mozemo uzeti vecu kintu) u pregovorima sa zainteresovanim klubovima i onda ispostujte decka i pustite ga. Ovo sto ja pisem su tako proste i banalne stvari koje se podrazumevaju u svakom profesionalnom klubu, samo eto kod nas se jos uvek izmislja topla voda...

Jos da kazem sto se tice te famozne ponude od 1.5 ili 2M nije ni bitno koliko jer te pare nikad ne bi ni videli! Kad bi nam ne daj boze zaista trebale pare od groblja da sacuvamo klub, ugasili bi se kao 1/1, a te pare bi dobili isto kao sto ih je dobio i pokojni Proleter iz Zrenjanina (Secate se ovog kluba?) kome je partizan ostao duzan za Vladimira Ivica, dobili bi ih isto kao sto ce i uzicka Sloboda koja je pred gasenjem dobiti od cigana za Kasalicu i Maksimovica. Tako da mogu oni da nude koliko hoce kad nemaju nista i ne planiraju da plate nista, njima ne mozes prodati igraca vec jedino pokloniti, a FKV to ne sme da radi!
+1 :lala:
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

angua wrote:http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 36066.html

Navodno Benfika poslala ponudu.
Ako Portugalci uplate, da zatvaramo priču ovog prelaznog roka i sva vrata za blizance i njihove satrape, što ,,brinu" o finansijskoj situaciji u Vojvodini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Transferi

Post by prijatelj fudbala »

Svaka čast Ćomiju na lojalnosti i karakteru, nadam se da će mu se vrlo brzo vratiti u životu to što je učinio za nas.

Samo da ga neki glodarčić iz Donjeg Šućkurovca ili Gornjeg Kupusišta ne skrlja na nekoj od narednih utakmica...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:
angua wrote:http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 36066.html

Navodno Benfika poslala ponudu.
Ako Portugalci uplate, da zatvaramo priču ovog prelaznog roka i sva vrata za blizance i njihove satrape, što ,,brinu" o finansijskoj situaciji u Vojvodini.
:!:

E, u ovakvim se ponudama traze procenti. Makar ga dali i njima za milion i po...Comi je talenat, i nek sutra ode iz benfike za 5-6 miliona, nama ce se taj transfer visestruko isplatiti.

Comi, hvala ti sto si dvaput ovog leta istrajao i nisi pogazio svoju rec!
Post Reply