8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Locked
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by kafe bagdad »

Sagledajte pozitivnu stranu: na sledecoj domaćoj utakmici nece biti: pozera, devojcica, studenata kladionicara navijavaca crveno-crnih, ljubitelja fudbala, drzavnih poslova i sl. Samo pravih i iskrenih 1500 ljudi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina, nedelja 17h

Post by Voja »

Mare wrote:
Neizlecivi wrote:Kada procitam komentare ovde shvatam da bolje i ne zasluzujemo. Treba da svaku tekmu igraju ovako, posto kakve "navijace" i simpatizere imaju, oni su i dobri.
Sram da vas bude da ovoliko pljujete.
Ja do sada za zivota svoga i gledanja fudbala u Subotici, nisam video dobru utakmicu tamo. Teren nije za igru, nego nabijanje lopte sa minimalnom kontrolom. Moja procena svake utakmice je da taj teren mnogo,mnogo utice na nju.
Igru jecu komentarisati, bila je losa i za vreme dominacije smo jedino igrali dobro. Nekih 10minuta do gola. Jbg...
A momci, samo gazite dalje, makar za mene morate jos mnogo da userete da bi bili pljuvani :mrgreen:
Bravo za komentar, već se zaboravila Sampdorija, Partizan... prva losija partija i odma pluvanje, smena trenera, kapiten u penziju, namestanje i prodate utakmice. Kakve navijače imaju oni su idealni... strašni smo.
Mare znas i sam da mnogo postujem tvoje stavove,ali u fudbalu se ne zivi od proslosti,najbolji primer ti je Zvezda,oni jos zive od Barija.Da smo prosli Plzen i ti bi (kao i svi mi) zaboravio Sampdoriju i Partizan,slavila bi se pobeda nad Cesima i Liga Evrope,malo ko bi se osvrcao na Italijane.U fudbalu se trazi rezultat i kontinuitet,Sampdorija nam je sada bitna koliko i los teren u Subotici. I covek kada ima vrh ribu sve je super,a posle kada ostane neozenjen,treba ozenjenima da govori: "eh,kakvu sam ja ribu imao,vi to necete nikad imati".Zajebi proslost.Ajd da guramo napred!!! Imamo los tim!!!
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1470
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Neizlecivi »

Nemas dokaze, a kapitena ekipe nazivas pickom i trazis da prizna ko mu daje pare?
Poredjenje namestanja na relaciji Zvezda(Terzic) i Ofka(Terzic) sa ovim je zaista na mestu.

Necu dalje raspravljati, samo sto mislim da ovde mnogi mozga nemaju, necu da kazem da sutnuli loptu u zivotu nisu ( za tebe znam da jesi :D ) , a opet se igraci napadaju posle prve slabe partije u domacem prvenstvu. I to ne da se kaze igrali ste lose, nego se prozivaju da su p***e i da odlaze iz kluba. Meni je to blago retardirano.
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Jole »

Cuj dokazi :mrgreen: Pa onako konstantno ugrozavanje naseg gola u poslednjih 15-20 minuta meca prvi put vidim ove sezone, reditelj ni ponovljeni snimak ne odradi, a ono opet silni Spartak pred nasim golom. Samo, oni jadni nisu sposobni da daju gol. Na kraju se nasi jos uspanicili da nece primiti gol kad je spiker objavio da se igra zaustavno vreme, pa Pekaric morao da se sklanja od ciste lopte, da bi oni morali da dodju u sansu?!? Pa niko ovde nije lud, ili vidis sta radi banda ili nekoga pokrivas.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by pedjans »

Stvarno svasta. Ako je namesteno nije to valjda Pekara na svoju ruku namestio!? Zna se kako se namesta i ko namesta. Bojim se jos nekih utakmica ove jeseni zbog bodova koje smo uzeli proslog proleca sa katastrofalnim timom ( koliko se secam tu je Rad, ne mogu da se setim ko jos). Tim trnovitim putem punim raznih grehova smo i dosli u priliku da igramo Evropu. Tim nam je bio za donji deo tabele. Ali za mene je lakmus utakmica sa ciganima, od kojih smo evidentno bolji, ali drug Tito i partija ce verovatno naloziti da se tu bas ne zapinje. Zivo me zanima...
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by vosa do groba »

Neizlecivi wrote:Nemas dokaze, a kapitena ekipe nazivas pickom i trazis da prizna ko mu daje pare?
Poredjenje namestanja na relaciji Zvezda(Terzic) i Ofka(Terzic) sa ovim je zaista na mestu.

Necu dalje raspravljati, samo sto mislim da ovde mnogi mozga nemaju, necu da kazem da sutnuli loptu u zivotu nisu ( za tebe znam da jesi :D ) , a opet se igraci napadaju posle prve slabe partije u domacem prvenstvu. I to ne da se kaze igrali ste lose, nego se prozivaju da su p***e i da odlaze iz kluba. Meni je to blago retardirano.
Raspitaj se malo o vezi Scepanovica i Simovica. A takodje i Terzica i Scepanovica, naravno da ce nas predsednik cenjeni da radi kako drugar Terza kaze. Potreban je Spartak ciganima... A za prozivanje igraca, momcima nista ne zameram, jbg, los dan, na Pekarica sam se obrusio, jer nas prodaje sigurno po ko zna koji put.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Jole »

Ma mozes i 11 mesija da imas kad se mec proda onda je zatvoren i gotovo.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Voja »

Igla wrote:Pod hitno nam treba golman koji moze da nas spasava.
Supateli!!! Samo sto smo mi majstori da teramo te sto ne daju da lopta udje u nas gol
Image
Marko93
Posts: 554
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Marko93 »

ajde ajde i Mancester je izgubio :devil:
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by lazarr »

Nek mi neko pomogne u rešavanju ove misterije....

U 76. min Babić ulazi umesto Pavkova.
Jurimo gol za pobedu a ostajemo u formaciji bez špic igrača.

Na klupi sedi Ožegović...

Ako je povređen - šta će na klupi? Što ne leži u sobi na Veterniku?

Ako je umoran - šta će na klupi na 35C? Što ne leži u sobi na Veterniku?

I koliko može da bude umoran da ne može da izdrži 15 min kad vijamo pobedu????

Eto, to bih voleo da mi neko objasni.....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Voja »

A mozda nisu hteli da mu obaraju cenu!?
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 628
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Sasa1969 »

lazarr wrote:Nek mi neko pomogne u rešavanju ove misterije....

U 76. min Babić ulazi umesto Pavkova.
Jurimo gol za pobedu a ostajemo u formaciji bez špic igrača.

Na klupi sedi Ožegović...

Ako je povređen - šta će na klupi? Što ne leži u sobi na Veterniku?

Ako je umoran - šta će na klupi na 35C? Što ne leži u sobi na Veterniku?

I koliko može da bude umoran da ne može da izdrži 15 min kad vijamo pobedu????

Eto, to bih voleo da mi neko objasni.....
Ja mislim da to ima veze sa onim njegovim ponasanjem protiv Plzena....vaspitno popravne mere cepanje klupe za rezervne igrace !
Image
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Jole »

A ja mislim da je decko odbio da igra prodatu utakmicu, strah me je da ce to odbijanje da mu se obije o glavu.
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Red Marquis »

Od kad se kod nas praktikuju vaspitne mere?
Jedine sankcije u klubu mogu da dođu zbog neslaganja fudbalerovog menadžera sa upravom, sve ostalo kod nas se gurne pod tepih.
Io odio Belgrado
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 8. kolo: Spartak-Vojvodina 2:1

Post by Danilo »

Vece drvo od onog Radovica nisam video,Rasa Nestorovic je za njega klasa.
Pavkov decko pokazi nesto.
Locked