Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Nije mi jasno kako neko krivi za prodaju ili kupovinu igraca Vranese,Dundjerske te Vavane,Simice,Majamije........zna se ko je na celu i ko je odgovoran ako ima gresaka.Sportski direktori ako dovedu loseg igraca ,pa to ponavljju,pa ne dovedu onoga koga su mogli ili lose prodaju igrace,mora da idu iz kluba a tu odluku lako spovodi u delo predsenik i UO,a menadzeri ,pa oni rade prvo za interes igraca,pa svoj ili obrnuto svejedno a tek na kraju ako ima prostora i za klub.Naravno osim novaca za ozbiljne rezultate moras imati nesto sto te nosi nesto sto imas u sebi a ovo rukovodstvo mi je tanano .Nema obecane transparentnosti,nema realizacije potpisanih poslovni ugovora.Prvi deo prelaznog roka za mene iznenadjujuce dobar ma vise nego dobar,cak i Zocevic nije kako sam mislio greska ali sada ako nastave sa ovakvim potezima kakvi su u najavi bice /uzalud vam trud sviraci/premalo vremena za ispravljanje gresaka ako ih naprave u ova 3 dana.Bez Ivanica,Ozegovica tesko do ozbiljnijih rezultata i vec prodatog Djurica i mozda Nastica,mislim da bi tu trebalo stati ali ......
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -Karsijaki" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne znam da li je neko vec kacio pa mi je promaklo ali i Djuric nas napusta. Sve najbolje i njemu! :lala:
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Transferi

Post by Grouch »

laki wrote:Nije Nasta uopste toliko los, sta vise! Problem je u tone sto je trenutno iz nekog razloga pogodan za pljuvanje, a nama je uvek potreban neko da ga pkjujemo.
...
OSTAVITE SE NASTE VISE, IMAMO VECIH PROBLEMA!
+1
Cudo jedno koliko ovde na forumu ima skolovanih fudbalskih strucnjaka koji su ispekli zanat na FM-u.Cak i posle dvomeca sa Sampdorijom je bilo kritika.Zanimljivo je recimo da nijedan strucnjak nije uocio cinjenicu da je Sampdorija u revansu samo cetiri puta sutnula na gol/pored gola-na nivou otprilike nekog Metalca,mozda i gore.Ali bitnije je naci nekog pa pljuvati po njemu.Uostalom ako mislite da neko jako lose igra,zar nije onda trener kriv sto ga drzi u timu?
Sto se tice prodaje igraca,nemojte da se zajebavate i da prodajete igrace koji su dosli pre 2-3 meseca.To bi bilo dno dna,nesto sto se ne desava ni na mnogo nizem nivou,totalna neozbiljnost i velika bruka za ugled kluba.Kad smo vec kod prodaje i transfera krajnje je vreme da se objavi koliko eventualno imamo procenata od svakog prodatog igraca u zadnje vreme i koliko otpada na menadzere sadasnjih igraca prilikom buduce prodaje.Ako je tacno to sto je neko iznad napisao,da od Ozegovica nama pripada 50%,to je katastrofa.Znaci,da ga prodamo za milion evra,neki pajser od menadzera ce za kratko vreme na nama da uzme 500000.Kao sto sam vec sto puta napisao,takve dilove pod hitno zabraniti ubuduce,spustiti procente menadzera na maksimalno 10-15%.To nam je glavni problem koji nam iznosi iz kluba ogromne pare.Eto prilike za upravu da pokaze kako 100% radi u interesu kluba.
Na kraju,mi smo od ovog ucesca u Evropi uzeli skoro 1.3 miliona evra(ako se nisam nesto zesce zezno a mislim da nisam).Oko 870000 su nagrade za prolaz u 4. kolo kvalifikacija plus 400000 neke novouvedene solidarne isplate klubovima koji nisu stigli do grupne faze( http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... 58497.html" onclick="window.open(this.href);return false; )...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4824
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Minja wrote:
angua wrote:Meni deluje da je Nastićev najveći problem to što jednostavno ne može u nekim momentima da zadrži koncentraciju
Mlad je. Sve je to normalno.

Njemu fali centarsut. Na tome mora puno da radi.
Ako smo mogli ono :shit: na desnoj strani da cekamo 4 godine da nauci da centrira, onda mozemo i Nastica, koje je pritom nase dete...
User avatar
Milan
Posts: 4216
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Meni kod njega nije problem centarsut, vec sto zestoko pliva u odbrani. To se narocito primeti kod visokih lopti ciji let, navodno zbog loseg vida, ne moze uopste dobro da proceni. U dve utakmice sa Cesima se to dogodilo 4 puta. Ocigledno su odradili domaci kako treba...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Junior »

Svi kao tražimo da se igrači samo bore i kidaju, samo borbeno i ti fazoni, a onda se na forumu masovno pljuje najborbeniji igrač u ekipi... :roll: :roll: :roll:

X puta sam nervne slomove od njega doživljavao, ali mi ne pada na pamet da ga pljujem i priželjkujem njegov odlazak. Imao je on i dosta odličnih partija, ali se to izgleda lako zaboravi posle par grešaka.
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Transferi

Post by stormer »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/08/igor- ... karsijaku/" onclick="window.open(this.href);return false;

Stigla potvrda za Djuricev transfer. Nek je sa srecom!
Naravno finsijski uslovi nisu poznati...
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by Maminho »

stormer wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2015/08/igor- ... karsijaku/

Stigla potvrda za Djuricev transfer. Nek je sa srecom!
Naravno finsijski uslovi nisu poznati...
Transparetnost na nivou. Ma sta se jedis sad ce oni da ,,saniraju dugove,, ima da nas pokradu kao za vreme Kezmana cista otimacina oko nasih igraca raznih menadzera a najmanje ide klubu i to sto ode pitanje je gde ce zavrsiti. :frown: E zbog toga sam ja protiv prodaje igraca, da se razne lopine ne bogate.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Srećno Đuka, da igraš redovno i dobro, da te povrede mimoiđu i da zaradiš lep dinar tamo!

Asani i Stojanović u Voždovcu (od 3:54)

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Z-Y3bqEqLQ4[/video]
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Willian »

Srecno obojici!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Transferi

Post by prijatelj fudbala »

Žešće smo se zajebali što smo pustili Asanija!
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Transferi

Post by angua »

Srećno obojici. I moram da kažem da mi je baš krivo što je Asani pušten. Deluje da bi mogao biti odličan igrač.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Arsen
Posts: 4
Joined: Fri Aug 28, 2015 12:37 pm

Re: Transferi

Post by Arsen »

Igla wrote:
Moguce je da su gledali Nastica protiv Viktorije? Ili da nije prosao lekarske preglede zbog problema sa vidom. Sad vise nije ni bitno.
http://www.mozzartsport.com/vesti/uzalu ... sku/114227" onclick="window.open(this.href);return false;

Na mocartu pisu da im se povredio stoper i da traze zamenu za njega. Usli u Ligu Evrope pa se ogromnih 200 hiljada za beka nema.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Menadzer mu je Zoran Pavlovic.
Matador sinoc javio da je transfer propao.
Dakle, Matador je Zoran Pavlovic :)

Slabo nesto ide ova rasprodaja.
Subota popodne samo jedna prodaja.
Da nisu opet podigli rampu? Do Spartaka.
Post Reply