5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by Neizlecivi »

Ova borbenost i to da mozemo da tucemo je ono sto nam je dugo falilo! Jos i u napadu igramo super! Svaka cast momcima.
Nisam verovao da Maksimovic, onakav lav i borac , moze da napravi onakvu glupost kod prvog gola Abua. Zbog rasprave sa Bugarinom, mi primismo gol :D
Abu se poneo korektno. Ne mrzim ga, makar ne onoliko koliko druge jude...
I jos zamerka na ljude koji rade obezbedjenje/policiju, koji je ono smehotres. Lik bez fantomke, bez icega na glavi sidje na stazu, upali baklju, seta se... a ovi ga mole kao, nemoj prijatelju... Verovatno i on i oni znaju da ima ko da ga cupa ako padne, pa se nesto ne uzbudjuju previse. Drago mi je sto je tekma bila dobra, Partizan je jako jako tanak defanzivno i to se videlo protiv Steaue. Neka udju u oni u LS, a mi u LE. Rekao sam pre tekme, a kazem i sada, kao nikada u zivotu osecam bol u predelu medjunozja za njih,i njihove drugare iz komsiluka. Igrajmo za nas. Hrabro i srecno u cetvrtak!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by severozapad »

Ej ljudi, treba da nas savrseno zabole gde ce oni da udju.
Bitno je da smo mi njima juce usli i da nastavimo da ulazimo.
Neka se ponovi sezona kada smo igrali cetiri puta a tri puta ih dobili, pa da ponovo odustano od ovakvog sistema.

Budite fini i gospoda u drugim utakmicama, sa stokom ne moze drugacije, gazi cepaj udaraj.

Još samo da pohvalim ekipu OVER 50-60 sa zapada :) , ja onakvu napaljenost kod stare škole nisam još video a dosta dugo sam tu.
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by 21114 »

http://fudbal.hotsport.rs/2015/08/14/bu ... la-sudije/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kakve seljačine prestoničke. Za ovo svima napisati prijave.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by churguzijanac »

Abu nigde nece imati tretman kao sto je imao kod nas, dade nam covek juce dva komada, a nisu ni igrali na njega.

Fali samo jos bekovi i stoperi da pocnu da daju golove, sto ce se desiti verujem vec u Ceskoj :greenbutt:

Navijacki gledano, zapad mnogo jaca tribina u poredjenju sa mecom sa Sampdoriom, kao i u poredjenju sa ranijim mecevima protiv sektasa. Ako odemo 10 godina u nazad i uporedimo tadasnju tribinu i ovu sada videce se ogroman napredak. Uvek sam tvrdio da je nase jezgro mnogo vece nego sto izgleda, samo sto mora Vosa da igra fucu. Nema boljeg marketinga od onog sto nasi momci trenutno rade!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9772
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by Voja »

Mogu prijaviti da se nikada do sada navijaci Vose nisu ovako dobro culi u prenosu,i nikad veci muk navijaca Partizana posle gola Stanisavljevica.... mislim da su 20 minuta cutali kao zaliveni :mrgreen:
Image
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by Rivelinjo »

Salvador wrote:Veoma bitna i draga pobeda!
Jos jedna stvar, svaka cast Zaksu, ali danasnji drugi gol
Ne vidim šta je on kriv, odbrana nije ispratila, trebalo je da naš bude prvi na odbitku.

Drugi gol protiv Sampdorije - odbrana je bila uz igrača, nije imao ni kad da izleti, a ni da se postavi, lopta je došla sa strane. Šut je bio sa penala, nije mogao da zna u koji će ugao.

Jedina zamerka Žakuli je očajno ispucavanje lopte... ali mlad je, naučiće. :)
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9772
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by Voja »

Ovakav start da prodje bez crvenog!?
Image

Pa nemaju pravo da se zale na sudije narednih 10 godina
Image
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by playmaker »

Ja idalje tvrdim da je ovo cist prosek, ljudi spustite se na zemlju.
Puno trcimo, fajterska ekipa, to je tacno, ne pamtim kad sam gledao ovakvu Vojvodinu sa tog aspekta.

Ali ono sto me mnogo muci i ne dozvoljava mi da se radujem je sto nam levo krilo prakticno ne postoji (puska u fazi napada = 0) i bez Pekarica u odbrani je takva promaja da bi iole svaka ozbiljnija ekipa od BG sljama punila nasu mrezu kako stigne.
Nikako ne spustamo loptu na zemlju, mnogo zurimo i ispucavamo loptu, nema tu neke igre, par pasova po sredini, to je skoro nemoguce videti.
Ivanic decko, ne znam sta da kazem, na momente genije a onda pomislim da bi bilo koji ozbiljni igrac samo malo ako ga pritisne...
Molili bismo boga da ga Zaga menja jer u duelu on momak ne postoji, ja ga nisam video jos da je skocio na neku loptu u duel...

Sta je sa Stamenicem, zasto decko ne dobija sansu?
Uprava ako misli da prodjemo u LE neka trazi stopera pod hitno, barem toga ima u nasoj ligi koliko hoces!

Mislim da ne smemo da ispustimo priliku da udjemo u LE jer nam to donosi pare da vratimo dug i stabilizujemo se koliko toliko, bez toga opet se vracamo na pocetak.

Ozegovic decko koliko se trudi dao bih mu povisicu, on je primer za sve mlakonje koje su ikada igrali u nasem klubu, ima samo 21 godinu eej!

p.s. PUNI REZIMSKE KLUBOVE!!! :devil:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by madda fakka »

Voja wrote:Mogu prijaviti da se nikada do sada navijaci Vose nisu ovako dobro culi u prenosu,i nikad veci muk navijaca Partizana posle gola Stanisavljevica.... mislim da su 20 minuta cutali kao zaliveni :mrgreen:
+1

Jel neko primetio da kada je Stanisavljevic dao gol i kada su stavili loptu na centar, on je jos mahao rukama okrenut ka severu, cak je i presao na njihovu polovinu.
I Bog je Slaninar...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9772
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by Voja »

playmaker wrote:Ja idalje tvrdim da je ovo cist prosek, ljudi spustite se na zemlju.
A ko je rekao da smo iznad proseka? :mrgreen: Ovo je samo jedan ludacki tim.Do sada smo imali srecu kada nam jedan "ludak" igra u timu po sezoni npr: Beli,Lane,Despot,Abu,Sergej... a ovaj put ih ima poprilicno,meni je puno srce kada vidim da Djura,Pekara,Nasta (pa sve vise i Jovica),Novica,Puska,Danilo,Aca,Ogi,Mirko ne jebu zivu silu.Po tom pitanju,i dalje sam ubedjen da nam samo fali ludak na golu,i sami vec znate na koga mislim :mrgreen: Inace,Puska daje cvrstinu ovoj ekipi,i smatram damu nikako nije mesto na levom boku,al sta ces.... A sa rezultatskog aspekta,za ovaj tim i jeste najbolje da bude rasprodat do 31.avgusta i da ostane jedan MIT :popa: puj,puj daleko bilo
Image
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by Istocno stajanje »

Sta reci...Jos jedna lepa pobeda. Ovo mora da nam bude vetar u ledja da pobedimo i Cehe!
Zapad je bio fantastican, iako je bila zesca sparina navijalo se bas dobro. Sektor 6 i Sektor 4 su bili najbolji, mozda bi mogli da se malo priblizimo jedni drugima, posto se par puta desilo da Sektor 6 peva jednu pesmu, a sredina zapada drugu...
Ponosan sam ovih mesec dana na momke koji se bore svim srcem za klub i treba im dati jos vecu podrsku!
Nisam ekspert za medicinu, ali ovo oko Pekarica me brine, protiv Javora je igrao 60 minuta, a sada samo 30 nakon dve nedelje...
Neka ovaj san traje sto duze, ne pada mi napamet da razmisljam o tituli, posto smo se milion puta opekli kada poletimo, zna se ko mora da bude prvak.
Napred Vosa! :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9772
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by Voja »

Jednostavno ceo dan slusam kuknjavu kako ih je sudija osakatio.... kako su golove sami sebi dali.Pa majku mu,MTK,Cuka,Surdulica,Sampdorija,Lucani,pa i sinoc Partizan.Kakve smo to mi golove primali? Ako je ijedna ekipa davala sama sebi golove ove sezone,to smo mi.... a covek koji ovako igra,a ceo mec ne dobije ni zuti,zaista mora da nastupa za osakacenu ekipu :mrgreen:

Image

Image

I ko zna koliko je takvih startova u toku meca bilo,na ove sam sasvim slucajno naleteo premotavajuci na gol BUM_BUM Stanisavljevica :cheers:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4196
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by Milan »

Njihov Balazic je bukvalno od prvog minuta dobio zadatak da tuce i provocira Ozegovica. Start Brasanca na istog igraca u prvom je za direktan crveni. Lagano mu je mogao nogu slomiti i sjebati mu karijeru.

Sto neko rece, nema stajanja dok sudija ne svira!!!


Palocevic nikako nije za nas. Svojom mekocom se ni malo ne uklapa, a ni sa loptom nije do sada nista prikazao. Za onu nonsalanciju i promasaj mu treba usi izvuci...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by Karlsson »

Meni je ipak najveći utisak to njihovo međusobno tešenje da su izgubili ne zato što je Vojvodina bila dobra, već zato što su oni loše reagovali u odbrani. Počev od njihovih navijača, preko igrača, pa sve do trenera. Kao da je Oumaru kod oba svoja gola pokazao zavidno fudbalsko umeće :pegla:

A ovaj Kiza je takav neviđeni smrad da mu želim sve najgore u trenerskoj karijeri. Čini mi se da čak nije ni čestitao igračima našeg kluba na pobedi. Dok je Zagorčić uvek koristio priliku da čestita Partizanu na rezultatima u Evropi i da im poželi sreću u nastavku takmičenja, onaj smrad se nijednom nije setio da spomene Vošu iako je u njoj nekada igrao i bio joj trener.
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Post by PolovinaZ »

Milan wrote:Njihov Balazic je bukvalno od prvog minuta dobio zadatak da tuce i provocira Ozegovica. Start Brasanca na istog igraca u prvom je za direktan crveni. Lagano mu je mogao nogu slomiti i sjebati mu karijeru.

Sto neko rece, nema stajanja dok sudija ne svira!!!


Palocevic nikako nije za nas. Svojom mekocom se ni malo ne uklapa, a ni sa loptom nije do sada nista prikazao. Za onu nonsalanciju i promasaj mu treba usi izvuci...
Što se tiče Paločevića ne bih se složio sa tobom...Juče nam je mnogo značio kada je ušao jer smo dobili na mirnoći...On možda jeste ležeran i nekada deluje neubedljivo ali ima tu mnogo ,,štofa''...On je pre svega pravi vezni igrač,školovan igrač...Čim je ušao stvorili smo tri šanse...Ona njegova je bila najbolja i slažem se da je morao da ga da...Šmekerski je to izveo i da je ušla svi bi ga veličali ali ja bi više voleo da ga je dao onako kao u Lučanima na ,,mišiće''...On napreduje iz tekme u tekmu i kada se skroz oslobodi biće jedan od nosilaca igre...Zapamti šta sam rekao...Za mene su pored strelaca ključne figure bili Maksimović i Sekulić....Radili su baš ono što treba da rade....Bili su agresivni,dosadni i potpuno posvećeni ekipi...Nastić odličan ali opet nije mogla tekma da prođe a da ne napravi 2-3 poteza koji nemaju nikakvog smisla...Puškarić je bio rezervisan u napadu ali njegova uloga je bila pretpostavljam da sa Nastićem zatvori njihovu desnu stranu i to je urađeno odlično...Vasilić,Đurić i Pankov solidni na momente odlični...
Sada se vidi koliko znači kada imaš igrača kao Stanisavljević koji da gol iz ,,ničega'' i tako podigne ekipu...Tako je bilo i protiv MTK kada je njegov gol prelomio tekmu,tako je bilo i na Spartaksu i na Javoru...On ne dominira toliko u polju(mada je i tu sasvim solidan), ali u završnoj trećini je ,,ljuta guja''....Ima i prangiju i završni pas i dribling...Krenu da ga udvajaju na šutu(nekada čak i trojica) i on to iskoristi za pas,kao juče Ožegoviću....Što se tiče Žakule,delovao je sigurno i unosio je mirnoću ali kod golova je možda mogao i bolje...Kod prvog gola mi nije jasno zašto nije izleteo i skratio ugao...
Sve u svemu igračima i stručnom štabu se zahvaljujem od srca ne samo na pobedi već na muškom pristupu utakmici...To je ono što želimo da gledamo...Naročito prvih dvadeset minuta smo delovali kao moderna evropska ekipa...Iako su se već iskristalisali nosioci igre moram da naglasim da posle dugu vremena delujemo kao prava ekipa, gde se tačno zna ko šta radi i za to moram pohvaliti Zagorčića...
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
Locked