5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Locked
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by vosa do groba »

Ljudi, ajde da ozbiljno shvatimo ovu inicijativu za centralni deo zapada :!: Kao sto smo i shvatili, cini mi se Milanovu inicijativu da se ide na sever protiv Sampdorie, tako i sada, da ceo sektor 6 (oni koji ne odu na sever) predje na centralni deo. Veoma je bitno da nas ima po celoj tribini. Ja cu biti na centralnom delu, ajmo da im pokazemo vise ko je domacin u Novom Sadu :!: :!: :!: Svi na sever i centralni deo zapada :!: :cheers:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Stexman »

Mene jedino plasi sudija! Ne mogu oni nas nadigrati ako im mi to ne dozvolimo. A to sto oni pisu ne obracajte paznju, tako oni pisu od kad su osnovani. A osnovani su iz ljubomore rezima prema rezultatima nekih drugih klubova, izmedju ostalih i nas. A usput pored osnivanja i proteziranja svim silama su se trudili da ugase neke koji su im bili ozbiljna pretnja na tom putu. Do danas se situacija nije promenila.

Jednog dana ce se sve to saznati i voleo bih onda da cujem njihovu pricu.
Do tada, nase je da prikazemo najbolju mogucu igru, a da li ce rezultat biti pozitivan ili ne zabole me. Jer znam da nas posteno skoro nikad nisu dobili!

Za mene je Vojvodina uvek pobednik protiv blizanaca jer znam da dokle god je nas iskrenih slaninara, ta Vojvodina ce im sutra i svaki sledeci put izaci na megdan i da im necemo dati da tek tako otimaju!
Rezultat je u tom slucaju manje vazan dokle god borba protiv Golijata traje!
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Grouch »

Nema potrebe citati njihova baljezganja,mi znamo koji je to ljudski talog,nazalost dobar deo Srbije ne zna,ali ce saznati kad tad.Navijaju za jedan od dva najveca kriminalna udruzenja u sportu na kugli zemaljskoj.Mi smo sve sto oni nisu.Mi smo navijaci ponosnog srpskog kluba iz svog grada, oni su navijaci jugoslovensko-komunisticko-udbaske vestacke tvorevine,vecini iz tudjeg grada.Koji normalan covek navija za klub iz drugog grada?Idiotluk koji postoji samo u ovoj bolesnoj drzavi a rezultat je 70-ogodisnjeg medijskog ispiranja mozga da postoji samo sramna "velika cetvorka" a kasnije samo CZ i oni.Sta je tim poluljudima cilj uopste,da cela Srbija navija za njih?Da ukinemo sve klubove i reprezentaciju i da postoje samo oni?Koja je to kolicina bolesti?Sta reci o sljamu koji navijacima kluba koji je svoj stadion 21 godinu pre njihovog osnivanja nazvao po jednom od najvecih Srba,Karadjordju,pevaju pola Madjar-pola Ustasa?A Tudjman im bio predsednik celog SD-a.Klub,kao i ono zlo s druge strane brda,napravljen da politickim naredbama,silom i za dzabe otima igrace sirom zemlje i uz sva moguca rezimska petljanja,lopovluke,namestanja,spletke na i izvan terena gradi sebi ime i osvaja prljave titule,naravno uz medijski mrak za sve navedene kriminalne radnje.Mi znamo ko ste,vi ste Tudjmani,Marjanovici,Curkovici,Vucelici,Djurici,Karadzici...vi ste talog koji ovu zemlju i njen sport unistava vec 70 godina.I zato je za vas,dogod ste takvi a nema nagovestaja da cete se izleciti,rezervisana samo mrznja.Mi sa vama nismo u istoj ligi,vi u vasim bolestinama mozete da se takmicite jedino sa "navijacima" vase bliznakinje,mada cete onaj njihov intergalakticki idiotluk da Četnici Sever navijaju za CRVENU zvezdu,tesko da nadmasite.
Ajmo ljudi sutra da napunimo stadion,da podrzimo igrace do pobede,ispratimo ih za Plzen i da onim,blago receno,govnarima na celu sa Milinkovicem isprozivamo sve po spisku.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by ogi »

Izneti im ovu parolu i cao!

Image
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Qr0nJa »

ogi wrote:Izneti im ovu parolu i cao!

Image
:!:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by johnny »

http://www.021.rs/Info/Srbija/Bregovic- ... ilama.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:evil: :evil: :evil:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Владика »

Мени необично драга фотка:

Image

http://fkvojvodina.com/vesti.php?id=169 ... onovilo+se
Istocno stajanje
Posts: 548
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Istocno stajanje »

Posto svi mi sa sezonskim kartama za istok i zapad ulazimo na ulaz 4, to je taman na sredini zapada!
Sredisnji deo je ionako najuzi, tako da ga lako mozemo popuniti.
Zamolio bih sve da dodju sto ranije na stadion, ja sam tamo vec u 7, ako ne i pre 8)
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by srbobran »

Znam da je Plzen u mislima i plejof za Ligu Evrope i da danas igramo derbi i da po onom izlizanom "pobediće onaj koji bude pravio manje grešaka" i sl., ali Zago, imam jednu veliku molbu za tebe, ako čitaš ovaj forum...

Zago, sve što sledi je trenutno nebitno, Zago... napujkaj naš tim, izađite na teren, pokidajte ih presingom, pa makar i izgubili utakmicu zbog 4 crvena kartona, ali Zago, pokažite srce, volju, htenje, poštovanje i ljubav prema klubu, pokidajte ih i pokažite im gde su došli!!!

Image
Denis
Posts: 12
Joined: Sun Oct 24, 2010 3:52 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Denis »

Da li smem da uvedem sina od 9 godina na zapadnu tribinu protiv Partizana? Protiv Cukarickog mi nisu dozvolili da ga uvedem, a imao je na sebi i dres i sal. Nemogu da verujem da klub neda da uvodimo nasu decu na stadion, a ta deca su buducnost ovog kluba. Neznam sta da kazem ljut sam kao nikad do sada.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by churguzijanac »

Teren je najvažniji!

Ne bih trošio više reči na sektaše, osim da kizi i njegovoj družini poželim da doživi dežavi finala kupa 2011, ali ne večeras! Večeras želim da ih naši pokidaju na terenu. :dedica:
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by srbobran »

Gde ćemo mi, koji nismo u mogućnosti da dođemo na utakmicu, gledati na TV? Arena Sport 3 samo prenosi, to nema kod mog kablovskog operatera, RTV ne prenosi... :argue:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Marcello »

srbobran wrote:Gde ćemo mi, koji nismo u mogućnosti da dođemo na utakmicu, gledati na TV? Arena Sport 3 samo prenosi, to nema kod mog kablovskog operatera, RTV ne prenosi... :argue:
Aman, čoveče, smoriste sa tim više...imaš još 8 sati da nađeš neki link. Ako ne uspeš, uđi u neku birtiju i gledaj....

Ili idi na blic, b92, tamo će u komentarima bar 100 ljudi pitati isto, a nekoliko njih će postaviti link.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
srbobran
Posts: 41
Joined: Thu Jun 25, 2015 9:48 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by srbobran »

Marcello wrote:
srbobran wrote:Gde ćemo mi, koji nismo u mogućnosti da dođemo na utakmicu, gledati na TV? Arena Sport 3 samo prenosi, to nema kod mog kablovskog operatera, RTV ne prenosi... :argue:
Aman, čoveče, smoriste sa tim više...imaš još 8 sati da nađeš neki link. Ako ne uspeš, uđi u neku birtiju i gledaj....

Ili idi na blic, b92, tamo će u komentarima bar 100 ljudi pitati isto, a nekoliko njih će postaviti link.
Ne pada mi na pamet da idem na te kvazi sajtove. Lepo sam pitao da li zna neko gde će moći da se nađe, očekivajući da neko ima iskustva sa live stream, tj. gde su najbolji kvaliteti slike.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by severozapad »

Auh srbobranac, kad se trazi link na gotovo mozda malo laganiji stav :)
A sto se tice stava, od fudbalera se danas trazi na terenu da ga imaju i da respekta prema crnim spodobama nemaju.
Nikakve pruzene ruke u toku utakmice i slicne price koje su krasile neke prosle partije sa njima.
Ako je moguce, stav kao bek Pavlovic onomad bezobrazno u bg kad je odgurnuo onu njihovu nulu neku u fazonu "ajde pali".

Sto pre shvatimo veceras da mozemo i znamo, toliko su nam vece sanse da dobijemo.
Locked