Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Владика »

Чуда у фудбалу су ипак могућа.Не постоји бољи наслов или објашњење за овај двомеч са невероватно прљавом екипом из Ђенове. Све похвале и за организацију меча,присуствовали смо правом ужитку за очи,срце и душу.
Преостаје нам да седимо и уживамо и чекамо исход жреба!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by kafe bagdad »

1.) Gol kao drugi gol vise nikad ne smemo da primimo

2.) Navijaci sa pretplatnim kartama za zapad moraju da mogu da udju na svaki ulaz a ne samo na onaj nominalni koji se vodi na karti

3.) Ne zaposljavati sarlatane od spikera koji treba da pale masu sa "ooo jel volite fudbal". Nije ovo Amerika, niti smo retardi, iovako je bilo zlo od indijanstine, samo komentatori fale.

4.) Zasto nasi ljudi treba da se tiskaju kao stoka na jedan ulaz na istoku da bi 14 italijana bilo bezbedno. Pun ih je grad bio i niko ih nije dirao.

5.) Uz duzno postovanje, mislim da se malo preteralo sa Vujketom, kao da se uvlacimo italijanima. Zasto moramo da dokazujemo da je nasa legenda.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9896
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Voja »

Drago mi je sto sudija nije pomagao gostima,i mislim da je to i odlucilo mec.
Image
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by srkins »

Meni je recimo zanimljiv Panatanaikos mislim da s njima mozemo da igramo
User avatar
Djisa
Posts: 1236
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Djisa »

gospodinFKV wrote:Bezmudo, ali rutinski :cheers:

Jeftini golovi, ali da se igralo jos 90 minuta, ne bi nam dali jos dva gola. Smesni su...kao sto smo i predvideli, ciganjenje kod sudije a la italijani i latinosi...jos mi draze sto smo ih pobedili njihovim oruzjem - odugovlacenje, valjanje, padanje,... :mrgreen:

Danas sam prvi put obratio paznju kako se u komentarima ljudi oko tebe moze primetiti ko je evro navijac, a ko trpi ovakvu igru i protiv nekih Metalaca i Mladosti...sta su ocekivali? Da ce se zaleteti kao bikovi jos 4 komada da im smeste? Bolece ih da ne kazem sta...ni ne treba, samo opusteno, samo rutinski...

PAOK - kiksare, klasicni Grci...
Steaua - sto da ne? Ako moze groblje, mozemo i mi...
Sparta/Standard/Young Boys/Viktoria/Slovan/Krasnodar - sve da se nadigravamo...a ni St. Etienne nije nepremostiva prepreka, a bogami ni Lech...

Sve ostalo ce biti na granici cuda...
Ne bih ja Paok, zbog njihove nesrecne brace!
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Turija »

ДушанСП wrote:Усрали су се пуног стадиона :mrgreen: игра очајна,ал ајде прошли смо даље.
Osim Ožegovoća, Đurića i Vasilića.
Najvažnije je da smo prošli dalje.Ono što je mene najviše plašilo je to predaleko stajanje od igrača i mekana duel igra (osim Đurića, Vasilića i donekle Nastića), tako da nam 2 protivnička igrača, koji znaju sa loptom, mogu lako da izbace iz igre čitavu odbranu i daju nam gol.To nam se desilo i večeras.No, prokockali smo i mi 3 izuzetne šanse (Ivanić, Puškarić i Sekulić).
Ali hajde da sad slavimo prolaz, a za novog rivala da se još bolje pripremimo.
Čestitke svima, naravno i brojnoj publici.Izuzetno lep sportski ambijent. Falio je samo jedan gol u mreži gostiju.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by srkins »

Sad sam video izgleda da fali jedan tim na ovom spisku sto sam stavio,izgleda da je i Belenenses nosilac
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Stexman »

Voja wrote:Drago mi je sto sudija nije pomagao gostima,i mislim da je to i odlucilo mec.
Zajebavas se zar ne? Covek nije svirao ni jedan prekrsaj Ognjenovicu!? A bilo ih je za robiju.

Fenerbahce bi bila lepa musterija! Njih su razguzili u dve utakmice, mozemo i mi.

Kako je sever izgledao? Ja sam bio na severu pa nisam ni koreografiju video.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Turija »

kafe bagdad wrote:1.) Gol kao drugi gol vise nikad ne smemo da primimo
5.) Uz duzno postovanje, mislim da se malo preteralo sa Vujketom, kao da se uvlacimo italijanima. Zasto moramo da dokazujemo da je nasa legenda.
Za prvo se slažem, ali za ovo drugo (tj pod 5) nikako.
Ne uvlačimo se mi Italijanima, nego odajemo počast Vujketu i da ceo svet sazna odakle je Vujke.
Vojvodina sa Vujketom nikada ne može preterati, jer će mu uvek ostati dužna za sve ono što je učinio za Klub i Novi Sad na sportskoj mapi.
PS
Stexmane, ipak, bih se složio sa Vojom.
Imali smo sasvim korektno suđenje i pre nedelju dana tamo i večeras ovde, što je jako važno u mečevima tako velikog značaja i sa protivnikom tog renomea.
Eh, kad bi imali bar pola takvog suđenje sa blizancima.
Last edited by Turija on Fri Aug 07, 2015 12:07 am, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by salefkv »

Stexman wrote:Kako je sever izgledao? Ja sam bio na severu pa nisam ni koreografiju video.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=5DGCDLu8biE[/video]
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Протомајстор »

Са 4:2 смо избацили тим из топ фајв европског фудбала!
Свим играчима и навијачима честитке, уживао сам данас на северу.

Сутра бих волео Дортмунд због везе наша два града, али и због новог спектакла. Ни Плзен не би лоше легао за гостовање, због Уркела и Козела. :cheers:

Наравно, као и за овај прошли круг уверен сам да нема шансе да прођемо, па прижељкујем што атрактивнијег противника. Колико видим сви су атрактивни осим руских тимова пошто су из Азије.
Противник за избегавање је Паок, јер би Гробари напунили исток и запад Карађорђа, а то не бих волео да гледам.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Nevernik »

Lazo nije prenosio mec!!!
Nije ni cudo da smo pukli :)

Ne znam, meni je sve delovalo bezmudo i bezkrvno.
Nije mi jasno imas prednost od 4:0, igras kod kuce, najveci broj gledalaca koji moze da bude...i ti se useres.
Jedini koji se pokazao kao fajter je Ozegovic.

Ali ajde, prva je bila genijalna. Ukupno smo bili bolji. Idemo dalje. To je jedino vazno 8)
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by kafe bagdad »

Klub sa budzetom od 2 miliona evra (mozda) je izbacio klub sa budzetom od 100 miliona evra.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1482
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Neizlecivi »

Reklo bi se da su igrali tako da izgube, ali sa znanjem da nece izgubiti 4:0. Meni je izlgledalo ok, da je jedna od dve tri jako jako dobre sanse usla, moglo je biti svasta. Kvalitetniji su, samo smo tamo imali srece i koristili sanse, sada je bilo drugacije. Nastic kriminalno...Ne sme profesionalac tako lako da padne, posle jedne greske zaredja jos deset. Digni se psihicki jebem mu! I misljanja sam da oni jesu imali inicijativu, ali nikako neke sanse.
Neka nas sreca prati i sutra!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9896
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Voja »

Nevernik wrote:Lazo nije prenosio mec!!!
Nije ni cudo da smo pukli :)
Mogu ti reci da su mi ova dva sto su prenosili ulivali veci strah nego indijanci iz Italije.Non stop su prizivali gol Sampdorije,kao da su ga jedva cekali.Katastrofa :frown:

Steta sto smo se odlucili na ovakvu igru,pre svega steta jer je Sampdorija daleko od forme,ali eto bar se nadam da cemo zavarati sledeceg protivnika kad budu gledali izvestaj iz NSa
Image
Locked