Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by kafe bagdad »

Pola tih istih cete gledati i 12.og kad dodju njihovi, mogli su taman da prodaju karte koje vaze za obe utakmice :mrgreen:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1476
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Neizlecivi »

Da li se sutra u gigstixu moze uzeti propusnica za istok? I da li se zna hoce li se sa istom moci na sever?
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by angua »

fraxmanutd wrote:
tulip wrote:Ipak, za mene je u četvrtak mesto na severu i voleo bih da se svakom ko ima sezonsku za zapad i istok omogući da ako žele, navijaju za Vošu sa severa!
:cheers:
Ovo bi bilo odlično.
User avatar
Stexman
Posts: 2585
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Stexman »

Bojim se da bi propustanje ljudi sa sezonskim kartama na sever stvorilo probleme bas zbog toga sto je potraznja velika i verujem da ce i sever biti rasprodan narednih dana.
I ja sam za varijantu da se skupimo na severu ali mi je cudno da se niko iz Firme nije oglasio povodom toga i nije rekao stav grupe po tom pitanju!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Casual 1989 »

Druze ne zameri, al nemoj traziti razloge da ne dodjes na sever, trazi nacin da dodjes.

Ne secam se koja je tekma bila u pitanju, bili smo svi na severu od stare garde preko ljudi sa istoka i zapada i bilo je odlicno zezanje. I tada je sa sipke rekao decko nesto tipa hvala vam svima sto ste dosli na sever nadam se da se vidimo i na sl tekmi ovde. Dodjite da grmimo !
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by PZS »

Ne bi trebalo da bude problema jer se na Severu stoji, pa broj ljudi nema veze sa stolicama, ali bi bilo dobro da se dobije konkretan odgovor.
Ja imam sezonsku za zapad, ali idem na Sever.
Svi na Sever :mrgreen:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by uporan »

Info koji sam ja danas dobio iz pozdanih izvora je da ce sa sezonskim za zapad/istok moci da se udje na sever. Tako da izgovora nema.
Svi na sever!
P.S. taj moj izvor bi to mogao i ovde da potvrdi.
UH!
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by dulajlo »

Hej, ja prvi put vodim sestrića (5) na sever. Nemojte da ga izneverite. :)
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by vosa do groba »

Sta je cudno sto je ovoliko interesovanje? Pa i ti kurta i murta sigurno nisu oni sa severa i juga, vec su to ljudi koji se deklarisu kao jedni od onih, a ustvari nisu nikada ni bili na njihovoj utakmici, a simpatisu Vosu jer su iz Novog Sada. Pa ljudi moji, i reprezentacija kada igra sa Farskim Ostrvima ima karata koliko hoces, ali vec kada dolaze Italija, Francuska itd. tesko je doci do karte. Ne kukajte, ima karata za sever, pa kupite to, koliko puta mi se desilo da sam hteo da idem na jednu tribinu kada igra reprezentacija, ali nisam mogao do karte pa sam isao na neku drugu tribinu... U krajnjem slucaju, kada vec svi toliko volite Vosu i kunete se u nju, kupite sezonsku, jos mozete, a itekako ce vam se isplatiti. Ne vidim potrebu za mracenjem. Imam sezonsku za istok, ali da nemam, jutros bih u 8 isao da cekam jer sam znao sta ce biti, pa ste mogli i vi ili da posaljete nekog vaseg. Da mozemo da napunimo stadion samo sa pravim navijacima Vojvodine, napunili bismo ga, ovako moramo da istrpimo. Procitajte malo postove u SVIM topicima na ovom forumu, u svacemu sto je dobro, mi pronalazimo lose, a trebalo bi u svacemu sto je lose, pronaci nesto dobro. Al ajde, takvi smo izgleda... Sever, istok, zapad, nebitno je, dodji da gledas Vosu sa bilo koje tribine. Samo hrabro do nove pobede :!: :!: :!: :cheers:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by ogi »

vosa do groba wrote:Da mozemo da napunimo stadion samo sa pravim navijacima Vojvodine, napunili bismo ga, ovako moramo da istrpimo. Procitajte malo postove u SVIM topicima na ovom forumu, u svacemu sto je dobro, mi pronalazimo lose, a trebalo bi u svacemu sto je lose, pronaci nesto dobro. Al ajde, takvi smo izgleda... Sever, istok, zapad, nebitno je, dodji da gledas Vosu sa bilo koje tribine. Samo hrabro do nove pobede :!: :!: :!: :cheers:
Bravo za post. O ovome se vec vodila diskusija kada je bio besplatan ulaz, a ja bih jos dodao da ti ljudi koji se deklarisu kao jedni od onih, oni cekaju satima u redu za kartu za utakmicu VOJVODINE. Dobrim rezultatima i marketingom te ljude je lakse privuci sebi nego nekoga ko iz Novog Sada ide u bg da navija za crnog/crvenog blizanca.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Sasa1969
Posts: 635
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Sasa1969 »

vosa do groba wrote:Sta je cudno sto je ovoliko interesovanje? Pa i ti kurta i murta sigurno nisu oni sa severa i juga, vec su to ljudi koji se deklarisu kao jedni od onih, a ustvari nisu nikada ni bili na njihovoj utakmici, a simpatisu Vosu jer su iz Novog Sada. Pa ljudi moji, i reprezentacija kada igra sa Farskim Ostrvima ima karata koliko hoces, ali vec kada dolaze Italija, Francuska itd. tesko je doci do karte. Ne kukajte, ima karata za sever, pa kupite to, koliko puta mi se desilo da sam hteo da idem na jednu tribinu kada igra reprezentacija, ali nisam mogao do karte pa sam isao na neku drugu tribinu... U krajnjem slucaju, kada vec svi toliko volite Vosu i kunete se u nju, kupite sezonsku, jos mozete, a itekako ce vam se isplatiti. Ne vidim potrebu za mracenjem. Imam sezonsku za istok, ali da nemam, jutros bih u 8 isao da cekam jer sam znao sta ce biti, pa ste mogli i vi ili da posaljete nekog vaseg. Da mozemo da napunimo stadion samo sa pravim navijacima Vojvodine, napunili bismo ga, ovako moramo da istrpimo. Procitajte malo postove u SVIM topicima na ovom forumu, u svacemu sto je dobro, mi pronalazimo lose, a trebalo bi u svacemu sto je lose, pronaci nesto dobro. Al ajde, takvi smo izgleda... Sever, istok, zapad, nebitno je, dodji da gledas Vosu sa bilo koje tribine. Samo hrabro do nove pobede :!: :!: :!: :cheers:
Bravo Gari to je sustina :lala:
Image
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by nssale »

Predložio bih da kod ovakvih utakmica prvog dana prodaje karata tj. ponedeljkom karte mogu da kupe samo oni koji imaju sezonske karte i to recimo do 10 karata za tribinu za koju imaju sezonsku. Na ovaj način bi vlasnici sezonske obezbedili onima koji je nemaju a slaninari su ulaz na stadion na željenu tribinu. Ostatak karata se pušta u utorak za sve, kao što vidimo to se odmah razgrabi. Valjda među vlasnicima sezonskih karata nema tapkaroša? :D
User avatar
Stexman
Posts: 2585
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Stexman »

nssale wrote:Predložio bih da kod ovakvih utakmica prvog dana prodaje karata tj. ponedeljkom karte mogu da kupe samo oni koji imaju sezonske karte i to recimo do 10 karata za tribinu za koju imaju sezonsku. Na ovaj način bi vlasnici sezonske obezbedili onima koji je nemaju a slaninari su ulaz na stadion na željenu tribinu. Ostatak karata se pušta u utorak za sve, kao što vidimo to se odmah razgrabi. Valjda među vlasnicima sezonskih karata nema tapkaroša? :D
E ovo je odlicna ideja, moramo imati prioritet u odnosu na ne-navijace Vose ili navijace ostalih klubova!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Nevernik »

nssale wrote:Predložio bih da kod ovakvih utakmica prvog dana prodaje karata tj. ponedeljkom karte mogu da kupe samo oni koji imaju sezonske karte i to recimo do 10 karata za tribinu za koju imaju sezonsku. Na ovaj način bi vlasnici sezonske obezbedili onima koji je nemaju a slaninari su ulaz na stadion na željenu tribinu. Ostatak karata se pušta u utorak za sve, kao što vidimo to se odmah razgrabi. Valjda među vlasnicima sezonskih karata nema tapkaroša? :D

Posto je ovo ipak 2015 klub bi mogao da organizuje i internet prodaju karata.
Ova cekanja od po sat-dva na temperaturi od 30+ stepeni postoji valjda jos samo kod nas.

Nisam IT expert ali ne verujem da bi trebalo bas extra mnogo novca da se sajt sredi da obavlja i ovu funkciju.
I onda kao na drugim slicnim sajtovima svaki kupac ima svoj profil. Ima evidenciju kupovine. Oni redovniji kupci dobiju privilegije (popust ili mogucnost prece kupovine karata za vece utakmice...itd..).

Samo je potrebno malo volje.
User avatar
Stexman
Posts: 2585
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q3R: Vojvodina-Sampdoria (ITA), četvrtak 21h

Post by Stexman »

Ma jednostavno je to. Dan pre zvanicne prodaje treba odvojiti za prodaju karata samo licima sa recimo: godisnjim kartama, licima sa neke liste prijatelja kluba ili clanova fan kluba, pa sto da ne i neke zvanicne facebook stranice kluba ako je ima. Posaljes poruku adminu, on ti da recimo odgovori u poruci sa nekim generisanim rednim brojem i sa tim se pojavis na blagajni.
U slucaju nekog Fan kluba i kluba prijatelja FKV, napravi se lista korisnika, moze i neka clanarina simbolicna 100-200 dinara, i eto spiska.
I ovako se svaki cas uzimaju podaci, prilikom sezonskih, prilikom redovne prodaje pa onda sto da ne i ovako. Ovako niko ne cuva te podatke.
Ta lista se moze napraviti za maksimum mesec dana laganim radom! Ako nema ko to da odradi moze se neko zaposliti da odradi mesec dana ili za dnevnice.
Moze se sve samo kad se hoce.
Locked