Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Turija »

churguzijanac wrote:Nisu bas svi Samdorijini fanovi srecni sto su nas dobili u za njih prvoj zvanicnoj utakmici. Uglavnom se slazu da su favoriti, ali i cinjenica da nece igrati na Marasiju i da ce u mec uci neuigrani tera ih na oprez. Nekako mi se cini da mi mnogo vise znamo o njima nego oni o nama, onako navijacki i fudbalski.
Kako da se raduju kad znaju kakve su igrače doveli iz Vojvodine.
Sigurno, da zbog toga, stalno imaju visoko mišljenje o FK Vojvodini, koje ovde gotovo da više ne postoji, osim u ,,Domu bolesnih" - kako već napisa Buda.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by newnowapv »

Grouch wrote:
newnowapv wrote:Sve u svemu, nismo dobro shvatili gde cemo prvu utakmicu igrati... Igracemo u gradu Reggio Emilia, na Mapei Stadium – Città del Tricolore.
Znaci ni Torino, ni Sassuolo, nego Reggio Emilia, oni tamo igraju svoje meceve u prvenstvu...
http://www.football-italia.net/69000/to ... -sampdoria" onclick="window.open(this.href);return false;

Bilo bi dobro da se misterija resi konacno...
Da, kanda se opet vracamo na onu prvu vest da cemo igrati u Torinu... :roll:
Na svakom sajtu drugacije pise...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Marcello »

Hajde, neka mi neko, pametniji od mene, objasni, na koju foru Marasi nije dobio dozvolu, a karađorđe jeste? :o
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Voja »

Marcello wrote:Hajde, neka mi neko, pametniji od mene, objasni, na koju foru Marasi nije dobio dozvolu, a karađorđe jeste? :o
:) Ovo sam se i ja odmah zapitao
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by gospodinFKV »

Mislim da ima neke veze s tim sto su upali naknadno, jer je neko odustao od LE. Mozda lupam, ali mislim da sam to negde procitao. Ako lazu mene, ja lazem vas :lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9778
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by Voja »

Kako bih voleo da ih izbacimo uz pomoc nekog lukavstva koje bi se posle decenijama prepricavalo,ali cisto sumnjam da je bilo ko sposoban da napravi tako neki "pakleni plan" :)

p.s.mozda pred mec da ih klub pocasti sa par starleta!? :mrgreen:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by churguzijanac »

Turija wrote:
podbara wrote:Како га неки прозваше биће ово Дерби у част Вујадина Бошкова.

Вујке и Тоза у дресу Сампдорије-

Image
Imamo sasvim dovoljno vremena da od ove utakmice napravimo neviđeni spektakl u Novom Sadu.
Ovom slikom, sa Vujketom i Tozom u dresu Sampdorije, treba da dočekamo goste kao wall paper na njihovoj polovini semafora, a na našoj sa Vujletom i Tozom u dresu Vojvodine.Da napravimo čvrstu vezu ova dva kluba u slavu i čast naših Velikana.
Prava je prilika, a i poslednji čas, da našim tribinama damo imena već za ovaj meč (kad ne možemo celom stadionu, pošto je u vlasništvu grada i komplikovane procedure).Stadion ,,el comunistico“ je lako mogao da dobije ime njihove legende Rajka Mitića, kada ga je njima Deda Mraz poklonio za jednu noć.No, mi bar možemo promeniti stereotipna i neinventivna imena naših tribina.Predlog:
Zapad u ,,Tribina Vujadin Boškov“ .
Istočna, zbog svog šmeka, u ,,Todor Veselinović - Toza“
Severna u ,,Silvester Takač -Taki“ – čoveka koji je osvetlio naš Stadion, još pre gotovo 50 godina.
Južna u ,,Dr Kosta Hadži“ osnivača Kluba i člana delegacije Reprezentacije Jugoslavije na prvom Mundijalu u Montevideu.
Sve sa istaknutom slikom ili muralom na vidnom mestu sa drugih tribina i u tv prenosima.
Tako da i godišnjaci semenkari, kada dođu na tribinu, znaju gde se nalaze i kakve veličine su hodale tim prostorom.Ako na blagajni zatraže kartu za zapad, reći im mi takve nemamo.Morate da tražite kartu za tribinu Vujadin Boškov ili Todor Veselinović, odnosno Silvester Takača ili Dr Kosta Hadži .Oni điđani, zbog kojih se skidaju stolice, da traže za tribinu Todor Veslinović-Toza, dok moramo da im dajemo tu tribinu, odnosno ne preselimo ih u kavez .
PS
Možda bi Južna tribina mogla biti posvećena i Jozefu Velkeru?Učinio je veliku stvar za Vošu i u teškim vremenima doneo veliku životnu odluku.
Eh Turija, ne bih da me bilo ko pogresno shvati, ali mislim da tvom postu nedostaje malo vise lokal patriotizma :D , zapravo nedostaje Zdravko Rajkov :lala:
ssnigd
Posts: 3395
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q2R: Vojvodina-Spartaks (LAT) 3:0

Post by ssnigd »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/07/duel- ... -u-torinu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ipak Torino.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Bianco Rosso
Posts: 23
Joined: Fri Aug 30, 2013 11:21 am
Location: Западно од пруге

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by Bianco Rosso »

Стадион Луиђи Ферарис а.к.а. Мараси је у фази реконструкције- инфо од навијача Сампдорије.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by churguzijanac »

Kažu Italijani, da ako izgube od nas, treba pod hitno svi da batale fudbal, i još kažu da veze nemamo sa fudbalom, da smo na nivou njihove serije D (to mu dodje valjda njihova 4 liga), da smo ekipa k'o s planine da je sišla i da će nas lagano izvozati k'o dunstere najobičnije, da smo 2 puta šutnuli na gol i da igramo k'o da loptu u životu videli nismo, još kažu da je Žaks diletant, a ne golman i da će nam napuniti mrežu u Italiji i da je žalosno što posle pune mreže u Italiji neće biti više od 100 ljudi na Karadjordju...i da kažu još da nije isključeno da u četvrtak umesto nas dočekaju letonski Spartakus.
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by Salvador »

Haha, pa nije bas ni da su sve pogresili :mrgreen:
Nadam se da su pouke izvucene iz meca sa cukom, i da ce odigrati ozbiljno u cetvrtak.
A onda sa Pekarom, novim gosom, i sa ostatkom tima kao startni tim protiv letonaca odigrati hrabro i pametno kao pre dve godine protiv Burse, pa mozda i imamo neke sanse..
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by Danilo »

Pozivam na maksimalnu mobilnost strucni stab, igrace i upravu pred gostovanje Spartaksu.Tu utakmicu jesmo dobili ,ali da se nelazemo u mnogome su nam pomogli i oni sami.Pustimo Sampdorije,ona je takodje posledica katastrofalnog poraza od Cuke.
Ne moj da nam ponovo bude izgovor stomacni virus ili vrucina.
Kad se igra utakmica
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by laki »

Samo neka oni tako pricsju. Ako Pekara bude bio spreman, ja nama dajem 25% sanse. U tih 25% sam uracunao i ro sto nas tako olako dozivljavaju. Mi smo imali jako los dan protiv Cuke, i ako mi je nesto drago, drago mi j to to su nas gledali u takvom izdanju. Sta bih dao da im Zak pokaze kakav je "dunster" kad im odbrani 2 penala i kad skine par sjajnih suteva. JEBACEMO SAMPDORIJU! Ko ne veruje u toto je njegov problem. Ja verujem u nase igrace!
Image
Liman 1
Posts: 77
Joined: Fri Aug 30, 2013 2:31 am

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by Liman 1 »

Ovaj forum je sjajno mesto za istraživanje psihologa. Od manične euforije posle pobede nad mtk do totalne depresije posle čuke i nazad. A najgore je od svega što ni sam ne smem da se usudim da napišem da je nadanje u prolaz protiv sampe maštanje na nivou desetogodišnjaka, jer me je Voša toliko puta ubedila da za nju nemoguće ne postoji.
Док гледам тебе у оку моме види се сјај!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: Spartaks (LAT)-Vojvodina, četvrtak 18h

Post by Jan »

Niko ne spominje TV prenos... kontam valjda se podrazumeva... ima ga i u programskoj šemi

http://www.rtv.rs/sr_ci/program/prvi-program" onclick="window.open(this.href);return false;

nadam se da ne grešim.
VOŠA ZAUVEK !!!
Locked