Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by JackSparow »

Crnac iz MTK vredi oko 150hiljada. Verujem da bi uz neku kombinaciju sa procentima bio dostupan za nas budzet.
http://www.transfermarkt.de/khaly-iyane ... ler/241007" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by zime89 »

Ali ja bi kao Magath svakom ko vrati zakuli 100e od plate pa nek vide, ne mogu da verujem kako se tako lako vracaju lopte nazad i rizicno ko ih to ucio, zivce su mi kidali svaki put kad bi to uradili. Sve ostalo ok, ipak smo jaci od MTK. Stanisavljevic odlican, moram da kazem da me Maksimovic prijatno iznenadio, igrao je ostro na ivici faula, ali borbenost je bila na nivou. Mrdakovic dao gol, jbga moram da pazim sta pisem prvi sam ga pljuvao :).
Spartaks je prosecan tim Letonije vise je donji deo tabele, od nesrecnika Bakmaza me ne cudi da lupi nesto tako kao sampion Letonije. Ne smemo ni za trenutak podceniti !!!
Igraju tvrdo i ne lepo za oko, moramo im dati jedno dva tri gola u NS da mirno odigramo revans.
ZIME89
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by laki »

JackSparow wrote:Crnac iz MTK vredi oko 150hiljada. Verujem da bi uz neku kombinaciju sa procentima bio dostupan za nas budzet.
http://www.transfermarkt.de/khaly-iyane ... ler/241007" onclick="window.open(this.href);return false;
NE TREBA NAM VISE NIKO! NIKO! Ako Comi ostane, imamo savrsen tim za ovogodisnje takmicenje. A sto se tice moje prve recenice, vi biste svi samo nekog dovodili. Ljudi, ko ce to da isplati sve, te plate?! Da nam nije mozda gazprom sponzor pa da godidnje raspolozeo sa 5 milionma? Smirite se vise sa dovodjenjem igradja!!
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4012
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Rabba »

laki wrote:NE TREBA NAM VISE NIKO! NIKO! Ako Comi ostane, imamo savrsen tim za ovogodisnje takmicenje. A sto se tice moje prve recenice, vi biste svi samo nekog dovodili. Ljudi, ko ce to da isplati sve, te plate?! Da nam nije mozda gazprom sponzor pa da godidnje raspolozeo sa 5 milionma? Smirite se vise sa dovodjenjem igradja!!
Prelazni rok traje do kraja avgusta, a dajem glavu da Ćomi ne ostaje. Ja ne bih dovodio, ja bih tu poterao puno.

Što se tiče tekme, šta se sve sjatilo na stadion... Pozdrav za masu sa vrha istoka koja se oduševljavala na ispucavanja Žakule. Napušite mi se kurca.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by madda fakka »

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jeste da brzam ali ipak ne mogu da zamislim da nas izbace ovi Letonci/Latvijci. Ovo je lista potencijalnih protivnika ako prodjemo u treci krug. Zrebanje je 17.7.
I Bog je Slaninar...
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by zime89 »

Meni posle onog Vaduza nista vise nije nemoguce, zato treba biti oprezniji protiv ovih nego protiv MTK, mada i ja garantujem da smo pet puta bolji tim, ali opet fudbal je fudbal...
ZIME89
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by zime89 »

Njihov drugi predstavnik Jeglava je izbacila Litex, koji je duplo bolji tim od njih, ali ovih izbacili, to je po meni jedno od najvecih iznenadjenja u prvoj rundi. Zato kazem treba biti ozbiljan, igrati ozbiljno i onda prolazimo...
ZIME89
User avatar
core_duo
Posts: 31
Joined: Tue May 31, 2011 1:44 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by core_duo »

http://www.dailymotion.com/video/x2xg47 ... mbediframe" onclick="window.open(this.href);return false;

Prebaciti obavezno u HD kvalitet :-) :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2069
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by N13 »

Minja wrote:Drugi gol smo postigli (deluje mi tako) iz ofsajda.
To sam i ja mislio dok nisam par puta pogledao snimak. Jasno se na snimku vidi da prilikom centarsuta Mrdalovic jeste bio najblizi njihovom golmanu, ali vidi se i da lopta nije isla u napred, vec u najmanju ruku paralelno, a mozda cak i malo unazad. Tako da je gol sasvim regularan.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by laki »

Moram samoda kazem da imam utisak da bez obzirasto sto se na stadion sjatilo kojekakvog sveta, sto je dosao i Kruta i njegov najbolji drugar Murta, mislim da je nasim igracima jako prijalo da igraju pred ovoliko ljudi. Koliko su se samo primili kad je pao prvi gol a stadion eksplodirao. Sta mislite koliko to napali mlade igrace? A ne ono kad nas je 150.
Za one koji me ne razumeju: I ja gotivim kad nas dodje 40 na istok na -10, pa sami za sebe napravimo zurku itd, ali zaista, ovo je jednom Laza Veselinovic spominjao kad je rekao "Da igramo pred 10 000 gledalaca, pobedili bismo svaku utakmicu na Karadjordju!"

PS: Onaj delirijum nakon Comijevog gola necu zaboraviti dok sam ziv! Radost kao da smo osvojili Ligu Evrope! DIJAGNOZA! :dance2: Comi ljubi dres, ceo tim ga grli, Rasa od srece sutira reklame... Ne znam da li smo mi bili ludji u tom trenutku, ili nasi igraci na terenu :mrgreen:

PS: Ko god da se smeje Zakuli za bilo sta, treba mu danglu raspizditi. Covek je najveci moguci profesionalac, sjajan golman. U neku ruku, on je vec za mene legenda kluba. Covek nam je osvojio prvi kup u istoriji! Najbolji je golman u Vosi, najmanje kiksira od svih koji su branili u nazad dugi niz godina. Ili bar jedan od najboljih. Covek je cutao i kad je bio treci golman, kad nje bio ni na klupi da bi branio Kurta ili Murta.
TI SI PRVI GOLMAN, ZAKULA! :lala:
Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by madda fakka »

zime89 wrote:Meni posle onog Vaduza nista vise nije nemoguce, zato treba biti oprezniji protiv ovih nego protiv MTK, mada i ja garantujem da smo pet puta bolji tim, ali opet fudbal je fudbal...
U pravu si ali pogledao sam deo meca Buducnost - Spartaks ono je katastrofalan fudbal bio... Od odbrane preko pasova pa do krajnjih centarsuteva i to na obe strane. Treba uci sa totalnim presingom jer ipak prvu utakmicu igramo u NS i ako budemo igrali kao protiv MTK sinoc, ne sumnjam u prolaz dalje. Ocekujem da ce igrati bunker na obe utakmice, jer su tako igrali i u Podgorici na kontre pokusavali i stavise prvi gol su primili jer su panicno reagovali i pokusali kao kontru. Drugi gol koji su dali je vise nego smesan i iskreno ne mogu da zamislim da Pankov, Djuric ili Pekaric mogu onako da "proplivaju" kao odbrana Buducnosti. Mislim da ih Ivanic, Stamenic i Stanisavljevic mogu pretrcati bez problema. Ako cemo da gledamo suvu statistiku, na jucerasnjoj utakmici ih je Buducnost nadigrala tj. 15 udaraca na gol i 10 kornera a Spartaks 6 udaraca i 1 korner. Verujem da su cuvali rezultat iz Podgorice i eto pored bukera Buducnost uspevala da napadne gol. Naravno, treba biti oprezan ali ipak ne moze se reci da je Spartaks jaca ekipa od MTK.
I Bog je Slaninar...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4012
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Rabba »

zime89 wrote:Meni posle onog Vaduza nista vise nije nemoguce, zato treba biti oprezniji protiv ovih nego protiv MTK, mada i ja garantujem da smo pet puta bolji tim, ali opet fudbal je fudbal...
Aman ljudi, Vaduz je sve osim loše ekipe, manite se kukanja za time. Kao što je Kairat za cigane Ajax itself, tako je taj Vaduz sa kojim smo tada igrali po kvalitetu možda bio i egal sa nama. Samo se ovde ekipe koje ulažu u fudbal ponižavaju zbog države iz koje dolaze. Uostalom, pogledajte tu švajcarsku super ligu u kojoj Vaduz igra i razmislite gde bi naša Voša bila u takvoj ligi. Prekinite da se ponašate kao razmažena deca. U fudbal se ulaže i fudbal se igra na ozbiljnom nivou maltene svuda u Evropi. To što smo mi prvaci sveta u nekoj kategoriji koja je skoro pa omladinska nam daje odlično pravo da će ekipe da nam se naguze čim izađemo na teren, a zna se da smo iz Srbije. Da, sigurno... Postoji šačica država koje su fudbalski zaostale. San Marino, Andora i Gibraltar. To je to.

Letonce ne smemo shvatiti neozbiljno. Šanse su možda 2:1 na našoj strani, ako ekipa ostane na okupu(pod "ekipa" mislim "Ćomi").
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1478
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Neizlecivi »

Da li su postojali programi za sinocnu utakmicu i da li se mogu negde nabaviti sada?
User avatar
Djisa
Posts: 1215
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Djisa »

Rabba wrote:
zime89 wrote:Meni posle onog Vaduza nista vise nije nemoguce, zato treba biti oprezniji protiv ovih nego protiv MTK, mada i ja garantujem da smo pet puta bolji tim, ali opet fudbal je fudbal...
Aman ljudi, Vaduz je sve osim loše ekipe, manite se kukanja za time. Kao što je Kairat za cigane Ajax itself, tako je taj Vaduz sa kojim smo tada igrali po kvalitetu možda bio i egal sa nama. Samo se ovde ekipe koje ulažu u fudbal ponižavaju zbog države iz koje dolaze. Uostalom, pogledajte tu švajcarsku super ligu u kojoj Vaduz igra i razmislite gde bi naša Voša bila u takvoj ligi. Prekinite da se ponašate kao razmažena deca. U fudbal se ulaže i fudbal se igra na ozbiljnom nivou maltene svuda u Evropi. To što smo mi prvaci sveta u nekoj kategoriji koja je skoro pa omladinska nam daje odlično pravo da će ekipe da nam se naguze čim izađemo na teren, a zna se da smo iz Srbije. Da, sigurno... Postoji šačica država koje su fudbalski zaostale. San Marino, Andora i Gibraltar. To je to.

Letonce ne smemo shvatiti neozbiljno. Šanse su možda 2:1 na našoj strani, ako ekipa ostane na okupu(pod "ekipa" mislim "Ćomi").
Ovo za Vaduz, kao da sam ja pisao. Ali Letonci su dve klase ispod sigurno, ali se mora pristupiti ozbiljno. Ne smemo zaboravitu Suduvu, od pre par godina, i tu je bilo cupavo, a realno smo bili mnogo kvalitetniji. Jedan kiks gol, glup crveni karton ili nesto slicno, i mi smo u problemu, pa nije da smo mi Barselona. Ali uz ozbiljan pristup, pobedjujemo u Novom Sadu 4-0, a tamo 3-1 (malo gatanja ne skodi). Ovaj Spartak je imao 20 bodova manje od te Jelgave prosle godine.
Kup je nas!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Daljac »

O utakmici je gotovo sve rečeno, pa bih samo dao jedan predlog:

Ako će ulaz biti i narednog četvrtka besplatan, iskoristite to da pomognemo nekom od naših sugrađana. Podizanje besplatnih ulaznica neka funkcioniše po principu da svako priloži novca koliko je u mogućnosti. Na taj način, možemo za jedan dan da sakupimo sumu od barem nekoliko hiljada evra, i pomognemo nekom ko taj novac nema i kome je preko potreban.

U našem društvu, nažalost, mnoštvo je takvih primera, i lako će se naći primalac pomoći, samo ukoliko bude volje da se ovo realizuje, a to zaista ne predstavlja nikakav poseban napor, niti iziskuje neki veliki organizacioni angažman: treba samo staviti jednu kutiju na blagajnu, i mirna Bačka.
Locked