Liga Evrope - sezona 2015/16

Locked
fkvoša1914
Posts: 37
Joined: Wed Jun 10, 2015 2:12 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by fkvoša1914 »

Svaka čast momcima, takav fudbal volimo da gledamo!

Od novajlija Maksimović i Stanisavljević odlični, igrači utakmice po meni. A nemam zamerke ni na ostatak tima, napadački i borbeno do kraja.
Akcija kod trećeg gola sjajna, vidi se da imamo tehnički mnogo bolji tim nego prošle polusezone. A tek je ovo bila druga takmičarska utakmica, ako se po jutru dan poznaje biće ovo dobar tim.
Last edited by fkvoša1914 on Thu Jul 09, 2015 11:56 pm, edited 1 time in total.
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by fkvislife »

Image
Odlična poruka za kraj!
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Junior »

Čestitke momcima, dobra igra, mada iskreno i ovi Mađari su smešni. Stanisavljević pokidao, Stamenić takođe jako dobar, mada po meni je utisak večeri radovanje Ivanića posle gola :)

Uprava po ko zna koji put pokazala da je nesposobna da organizuje najobičniju fudbalsku utakmicu. Totalna neozbiljnost (ili kurcobolja za sopstvene navijače).
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9892
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Voja »

Posto su mi na forumu cesto upucivane prozivke tipa "kada predjes 200km zbog Vose",pa sam morao skoknuti do Beca (protiv Rapida) da bih imao i takvu avanturu u "stazu" veceras sam dodao jos jednu recku koja glasi otprilike "ja sam placao ulaznice i kada je ulaz bio besplatan" (zapad 4x300dinsa :mrgreen: ) :mrgreen: :cheers: ,ali ne zalim,u pravom momentu sam doveo dvoje buducih slaninara na utakmicu. Mnogo publike,super atmosfera,nocni termin,odlican rezultat... fantasticni uslovi da se klinci "prime" :lala:

Sto se utakmice tice,mozda zbog toga sto sam izgubio osecaj posmatranja meca uzivo ili ne znam zbog cega vec,ali.... daleko je ovo od savrsenstva. Rekao bih da je ipak rezultat ovde ispred igre. Ok,trudili su se,ali zaista brdo gresaka je neoprostivo... sreca pa smo eto imali protivnika koji se predao jos i pre prvog meca. Mada,dati na jednom mecu u evropi vise golova nego Zvezda i Cukaricki u 4 utakmice,jos smo imali i najjaceg protivnika (po imenima),bogme... :cheers: :thankyou:
Image
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by limanfkv »

Letonci su upola slabiji od Mtk.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by madda fakka »

Svaka cast momci!! Stanisavljevic igrac utakmice definitivno! Stamenic ce da eksplodira samo da stekne malo samopouzdanja, Mrdakovic dao gol kao pravi c-for a raduje se kao dete u dvoristu :D :D Ivanic definitivno komadant veceras lepo uposljavao i dodavao lopte na sve strane. Primetio sam da nam se odbrana vise opustila nego napad pri rezultatu 3:1 cak je Mrdakovic trcao na nasu polovinu da uzme loptu. MTK ispod svake prosecne JSL ekipe, krenuli da odugovlace posle 5 minuta igre, nesportski ispadi nekih igraca cak i ne odigravanje fer pleja... Sve u svemu lepa fudbalska predstava, mec niti jedan trenutak da je bio dosadan. Sve cestitke igracima, vidimo se sledeceg cetvrtka!
I Bog je Slaninar...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8907
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Radoye »

Ako neko nadje snimak na YT neka okaci ovde i za nas pacenike.

Citam komentare po raznim sajtovima i forumima, krenuli cigani :lol: i grobari sa "Vosa nema pojma", "bruka srpskog fudbala", da bi se do kraja utakmice usrali - "jbt ovi igraju fudbal!!!" :rolll:

Sad jos da grobari prsnu od Gruzijaca i utisak ce biti potpun! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by madda fakka »

Radoye wrote:Ako neko nadje snimak na YT neka okaci ovde i za nas pacenike.
Ako si mislio na golove utakmice Vojvodina - MTK

https://www.youtube.com/watch?v=wurpUcAN0Ig" onclick="window.open(this.href);return false; - los kvalitet slike ali vidi se glavno :)

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fu ... -evrosceni" onclick="window.open(this.href);return false; - ovde su samo dva nasa gola (prva dva)
I Bog je Slaninar...
User avatar
Stexman
Posts: 2598
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Stexman »

Ajde i ja da zapljunem posle ove utakmice. Jedva sam kuci stigao.
Borbenost kako treba, igra se jos trazi ali "vruce" je. Rezultat je odlican.

Medjutim, sto se tice organizacije utakmice, karte se moraju naplacivati bar 50 dindzi da bi se izbegle situacije da okoreli slaninari ostanu bez karte.
I jos jedna stvar, zar nemamo vise momaka da stavimo pored terena da vracaju lopte!? Po tri sa strane i po jedan iza gola. Pa nekoliko puta su nam propale kontre jer nije imao ko da doda loptu koja je izasla u aut! To se mora popraviti sledecu tekmu.
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Juzni Banat »

To da je Spartaks šampion Letonije je Bakmaz izustio u naletu emocija :) . Inače, ovo je bilo i njegovo veče. "Tako igraju momci sa Detellinare" posle jednog poteza Puškarića je bio hit :)

Uzgred, stvarno ne mogu da razumem one koji posle ovako dobre predstave zameraju momcima "momente indolentnosti" ili kako već, pa onda one koji govore o lošim bekovima i dalje. O pljuvanju u vezi sa kartama isto. Čitajući ovaj forum, čovek lako može da zaključi da se radi o Barseloni, pa da smo svi ovde navikli na ovakve rutinske pobede u Evropi. Pa, neka je i prvo kolo, taj MTK nije tamo neki klub, a ovo nije bila revijalna utakmica, već kvalifikaciona za Ligu Evrope.

Bar ovih dana da ostavimo konstantnu ozlojeđenost zbog svega i svakoga. Ko ima problem - neka gleda kako se Mrdak radovao posle gola, pa neka bar početkom jula verujemo da će biti sve OK.

Bravo Vošo!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Liga Evrope Q1R: MTK-Vojvodina 0:0

Post by Chana »

Chana wrote:
Nevernik wrote:Ovo je verovatno najgori tim Vojvodine u zadnjih desetak godina. Ivanić i 10 dunstera.
Što pre smanjite očekivanja biće vam lakše. Imamo kvalitet za jedan gol mesečno...
Neverniče, mogao bi da promeniš nick u "Murinjo" - kada Ti to već sad vidiš posle 90 minuta PRVE zvanične utakmice :mrgreen:
Da si makar sačekao revanš - ali brže bolje, da se opljuju igrači...
Vidiš za razliku od Tebe, ja "u žurbi i ishitreno" - tvrdim da je ovo jača ekipa nego proletos :!:
Još kada Ćomi i Raša budu u egal formi sa ostatkom ekipe, + kada kasnije zaigra Mary, bićemo jači 25 - 30%...

Stanite malo sa kritikama i primedbama. (čast izuzetcima...)

Ovo je bila prva utakmica u Evropi ove sezone na koju smo i otišli sa generalnim saznanjem da smo od mogućih - dobili najtežeg protivnika.
Ili su VEĆ zaboravljene priče i komentari pred ovaj dvomeč :?:
A, budimo iskreni, i Zaga je postavio igru tvrđe, sa nezaobilaznim duplim zadnjim veznim, sa Mićom - kontrašom, itd.
Verovatno i on usled manjka informacija ili pod utiskom da smo dobili preteškog protivnika...

Mali Stamenić je već igrač i u svakoj utakmici na kojoj želimo da se situacija "rastrese" - on mora biti na terenu.
Što se pojačanja tiče, u prvom poluvremenu su bili prosečni, čak mi je Paločko privukao pažnju sa majstorskom promenom strane i par dugih, preciznih pasova. Stanisavljević je zato kasnije popravio utisak, dok je Paločević pao i Zagi čestitke na ubacivanju malog Urketa.

Mali Dinga je veliki talenat, ali ne bih voleo da bude potrošen, ili da doživi Nastinu sudbinu: stalno bude u timu, diže samopouzdanje i igra sve bolje, a onda da ga nigde nema...
Ipak je trenutna realnost: Pekarić - Pankov ili Đurić - Pankov
Ma, dajte Pankova i umesto Vasilića - sigurno neće biti problema, Raša je čisti German po fudbalskim manirima i navikama...

Sačekajmo koji dan, nadam se mnogo boljem izdanju na Karađorđu, BEZ TENZIJA, PRITISKA I MORANJA, nego polako, sigurno i pametno - svih 90 minuta, daj Bože bar po jedan gol u svakom poluvremenu - za prolazak u 2. kolo kvalifikacija LE :!:
Zadovoljan sam mojim predviđanjima...
Posebno ovim: ...ja "u žurbi i ishitreno" - tvrdim da je ovo jača ekipa nego proletos :!:

Stamenić je igrao od starta - ii zaista je sve bilo "rastreseno"...
Mali je jak u duelu, nikog "ne brenuje", uklizava, bori se, otima loptu sa zemlje, MA - NEMAM REČI ! A TEK 18 GODINA!
Gaćinović je dobio više nego dostojnu zamenu + imamo još jednog Slaninara levo, Sinišu Babića koji čak i liči na Urketa...

Stanisavljević je jak na lopti - kao što se lepo videlo protiv Spartaka, a i kada nas je zlopatio u dresu Donjeg Srema.
BEZ KONKURENCIJE - NAJJAČI UTISAK DANAS...
Samo da još malo pojednostavi igru, kao i da se odluči neki put na ranije dodavanje. Gol mu je remek-delo, ali za mene utisak dana je ona asistencija na slepo Mrdakoviću u 54 minutu, kada je Miljan hteo da je primi - umesto da je "prosledi" špicem u gol.

Bojao sam se da "ne sagore" Dingu i podsvesno savetovao par: Đurić - Pankov, što se i desilo...
Osim one Rašine nesigurnosti u 46 minutu, odigrali su obojica maestralno. Još kad se oporavi Pekara, uz Dingu - imamo 4 JAKA !

I za kraj, zaista smo u oba poluvremena bili bolji za po jedan gol, uz naglasak da je moglo i više lopti da završi u MTK mreži...

Na mene je odmah posle Staniše (morao sam da mu skratim ono "Stanisavljević"), najbolji utisak ostavio Maksimović.
Čoveče, taj momak samo što ne ujeda po terenu, nema izgubljene lopte, trči kao maratonac, pravi slalome, ne reaguje na batine, borben do bola... Izuzetno za ovaj tim - jedan borac i jedna opcija više, a to će nam trebati :!:
PRAVI IGRAČ ZADATKA.

Mrdaković je održao čas mladim igračima Voše - kako se "pali" publika posle gola ii prilikom izlaska sa terena. Inače, vidi mu se iskustvo, a kako vreme bude prolazilo - mislim da će biti sve više koristi od njega.
Samo jedan savet:
Miljane, legendo, mani se onih sprintova za loptom i za protivničkim igračima, nemaš više 20 godina... :cheers:

I da ne ogrešim dušu - Vasilić je bio svuda po terenu, čak su mu ove siledžije i nemoćnici izbili zub :?:
SRETNE TI RANE, JUNAČE :!:

VRLO SAM ZADOVOLJAN, OVAKO SE IGRA U VOŠINOM DRESU :deal:
fkvislife wrote:Image
Svaka Vam čast na transparentu, jer -
JEDAN JE ĆOMI SLANINAR :!: :!: :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Владика »

Срушена је неугодна традиција, Војводина је коначно успела да избаци МТК-а! Велике похвале свима а са друге стране чиста 10 ономе које довео Станисављевића. Реално два његова луцидна потеза + помоћни судија омогућили су квалитетнијој и неискуснијој екипи пролаз у следећу рунду!
Станисављевић+Иванић и испиред њих два нападача, то би могао да буде хит ЈСЛ на јесен.
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by budababa »

- Razloga za zadovoljstvo ima, za ushićenost - ne. Ovo je prvo kolo pretkvalifikacija i bilo bi dobro da ostanemo na zemlji.
- Atmosvera na stadionu tek za prelaznu ocenu, kvantitet je dobrano nadjačao kvalitet. Onoliku koncentraciju "šurdi" nisam video od služenja vojnog roka.
- Crnče iz MTK bi nam legao kao bezubom kaša. Ako spisak pojačanja nije zaključen, pitajte koliko košta taj deran.

Uhvatih malo vremena da prostudiram narednog protivnika, ono je teška 'ladovina od lige. Ako ovo ne prođemo, možemo komotno da pravimo plastenik na mestu terena. Snimak sa poslednje njihove prvenstvene utakmice (barem ono što stoji na sajtu), obratite pažnju na socko lutriju na 5:33 :mrgreen:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=hc3AwJ_UU1s[/video]

Sajt: http://www.spartaksjurmala.com/
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by naseljekolumbija »

Samo bez potcenjivanja narednog rivala, niko iz Srbije vise nema takav luksuz. Mi mozemo da pisemo i mislimo sta hocemo ali igraci-maksimalna ozbiljnost i oprez.
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Liga Evrope Q1R: Vojvodina-MTK 3:1

Post by Ultra slanina »

Svaka čast igračima što su brzo uspeli da izjednače, da nismo dali gol u prvih 30ak minuta bilo bi čupavo.

Žakula mi opet deluje nesigurno, ostaje na liniji kad je centaršut, krene-stane.

Sudija ispred zapadne tribine neopavana smradina. I njihovi igrači takođe, pogotovo broj 14.

Po mom mišljenju i ove naredne šupke bi trebalo proći ali ih ne podceniti! Maksimalno ozbiljno i neće biti greške. Gledao sam statistiku protiv Budućnosti, doduše revanš gde su đetići verovatno išli na sve ili ništa i potpuno su ih nadigrali ako je verovati statistici. A po nekim komentarima đetići su bili bolji i prvu utakmicu, tu statistiku nisam video ali kapiram da klub letonske lige ne može biti prepreka koja je nepremostiva.
Locked